ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Školy na území ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Celkem : 85
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Pavel Kraus - EMINENC151236185Zahradní 166 Přezletice
Gymnázium, Čelákovice, J. A. Komenského 414437550547J. A. Komenského 414 ČelákoviceIng. Mgr. Lenka Pehrová
Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370613894807U Letiště 370 Odolena VodaIng. Miloslav Franěk
Střední zemědělská škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Zápská 302613889477Zápská 302 Brandýs n.L.-St.BoleslavIng. Michal Ornst
Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Královická 668613889397Královická 668 Brandýs n.L.-St.BoleslavRNDr. Bohumila Kysilková
Střední odborná škola Čelákovice s.r.o.256725925U Učiliště 1379 ČelákoviceIng. Ivana Němečková
Základní škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Školní 291708450267Školní 291/6 291Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Věra Blažíčková
Základní škola Záryby, příspěvková organizace710080392 92 92ZárybyPaedDr. Miluše Nováková
Základní škola a Mateřská škola Dřísy656019392 89 89DřísyMgr. Ivana Vávrová
Základní škola a mateřská škola Kostelní Hlavno, okres Praha - východ750022642 97 97Kostelní HlavnoMgr. Jitka Potměšilová
Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, Dr. Beneše 260437541122Dr. Beneše 260 Brandýs n. L. - St. BoleslavIvana Osuská
Mateřská škola Brandýs n.L.-Stará Boleslav, Chobotská 1757437541042Chobotská 1757 Brandýs n.L.- St.BoleslavDagmar Křesťanová
Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, Pražská 297437536042Pražská 297 Brandýs n.L.-St.BoleslavZdeňka Nesnídalová
Mateřská škola Brandýs n.L.-Stará Boleslav, Riegrova 1621437541392Riegrova 1621 Brandýs n.L. - St.BoleslavMgr. Jaroslava Mašínová
Mateřská škola Škvorec, okres Praha - východ709967762Čs. armády 156 ŠkvorecBc. Jitka Myslivečková
Mateřská škola Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Dvořákova 1138708210622Dvořákova 1138 Brandýs n. L. - St. BoleslavZuzana Brabcová
Mateřská škola Čelákovice, Rumunská 1477, okres Praha - východ709924792Rumunská 1477 ČelákoviceDagmar Horáčková
Mateřská škola Jirny, okres Praha - východ7098656825. května 333 JirnyIva Křenková
Mateřská škola Líbeznice, okres Praha - východ750304382Měšická 318 LíbezniceMartina Podlipná
Mateřská škola Máslovice710046612Pražská 103, Máslovice VodochodyHana Voříšková
Mateřská škola Měšice, okres Praha východ750333992Nosticova 17 MěšiceMagdalena Marečková
Základní škola a mateřská škola Hovorčovice, příspěvková organizace709994312Revoluční 903 903HovorčoviceMgr. Jana Hirková
Mateřská škola Vyšehořovice709881702Vyšehořovice 88 MochovBlanka Veselá
Mateřská škola Mratín, okres Praha - východ710083062U školky 26 MratínMartina Kvasničková
Mateřská škola Sibřina, okres Praha - východ710073342Sibřina 100 SibřinaMgr. Martina Broncová
Mateřská škola Horoušany709921262Baumanova 12 HoroušanyJana Štěpánková
Mateřská škola Zeleneč, okres Praha - východ710046452Faltusova 357 ZelenečAlena Ješinová
Mateřská škola Radonice709897022Na Skále 185 RadonicePavlína Drnková
Mateřská škola Bašť, okres Praha - východ750344502K Beckovu 142, Bašť LíbezniceZuzana Černá
Mateřská škola Mochov, okres Praha - východ750311912Na Dolejšku 286 Mochov, okres Praha - východMiroslava Kverková
Mateřská škola Klíčany710098092Ke školce 39, Klíčany VodochodyMgr. Ivana Hřebíková
Mateřská škola Úvaly, Kollárova 1260, okr. Praha - východ709944122Kollárova 1260 ÚvalyJana Hájková
Mateřská škola Čelákovice, Přístavní 333, okres Praha - východ709924952Přístavní 333 ČelákoviceJaroslava Dušková
Mateřská škola Odolena Voda, okres Praha - východ750312722Komenského 307 Odolena VodaEva Boháčková
Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - vý750333302Jungmannova 164/1 164Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Jarmila Stojčevska
Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha - východ750345492Kostelecká 1750 1750Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Jiří Mašín
Základní škola a Mateřská škola Brandýs n. L. - St. Boleslav Palachova 337437508692Palachova 337/1 337Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Josef Jarý
Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414, příspěvková organizace8762752J. A. Komenského 414/7 414ČelákovicePaedDr. Alena Pechalová
Základní škola Jirny, okres Praha - východ750318252Brandýská 45 45JirnyMgr. Bc. Hana Kudrnová
Základní škola Mochov, okres Praha - východ750312052Na Dolejšku 287 287MochovMgr. Andrea Koubíková
Základní škola a Mateřská škola Brázdim, okres Praha - východ, příspěvková organizace710081282 12 12BrázdimMgr. Miroslav Čmelík
Základní škola a Mateřská škola Sluhy709908832 29 29SluhyMgr. Lenka Bičišťová
Základní škola a mateřská škola Veleň710045302Hlavní 46 46VeleňMgr. Věra Kouřilová
Základní škola a mateřská škola Nehvizdy750303652Pražská 14 14NehvizdyPaedDr. Luboš Rýdlo
Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, příspěvková organizace709910732Ke Škole 17 17HusinecMgr. Jana Chmátalová
Základní škola Šestajovice, okres Praha - východ750315152Komenského 158/11 158ŠestajoviceMgr. Petr Míka
Základní škola a Mateřská škola Zdiby, příspěvková organizace710044082U Školy 48 48ZdibyMgr. Ludmila Koktanová
Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace437520472Kostelní 457 457ČelákoviceIng. Jiří Kyliánek
Základní škola a mateřská škola Dřevčice750318172 36 36DřevčicePaedDr. Zuzana Bergerová
Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň710015062Hlavní 74 74Lázně ToušeňMgr. Martin Černý
Základní škola Zeleneč, okres Praha - východ710046372Kasalova 454/1 454ZelenečMgr. Jana Malá
Základní škola Škvorec, okres Praha - východ709967682Tyršova 130 130ŠkvorecMgr. Marcela Šeblová
Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha - východ750338522 375 375KlecanyVladimír Lacina
Základní škola Vítězslava Hálka Odolena Voda750312812Školní 200 200Odolena VodaMgr. Ivana Ullmannová
Základní škola a Mateřská škola Panenské Břežany, okres Praha - východ709960592Hlavní 63 63Panenské BřežanyJana Zábojníková
Základní škola Úvaly, okres Praha - východ8748172Arnošta z Pardubic 8 8ÚvalyMgr. Jaroslav Březka
Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace8759112Měšická 322 322LíbezniceMgr. Ivana Pekárková
Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav437550972F. X. Procházky 25 Brandýs nad Labem - Stará BoleslavBc. Jaroslav Bayer
Základní umělecká škola Klecany, okres Praha - východ437552082 Klecany 375Bc. Dana Snížková
Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice437512702Vašátkova 343 ČelákoviceMgr. Viktorija Hanžlíková Krafová
Městský dům dětí a mládeže Brandýs n.L.-Stará Boleslav708210542Dr. Jánského 1458 Brandýs n.L.-St.BoleslavKlára Jurčíková
Městský dům dětí a mládeže Čelákovice437511812Havlíčkova 691 ČelákoviceIng. Alena Zradíčková
Městský dům dětí a mládeže, Úvaly437547912Vítězslava Nováka 372 ÚvalyJana Pospíšilová
Školní jídelna Brandýs n.L.-Stará Boleslav437520552Boleslavská 34 Brandýs n.L.-St.BoleslavMiroslav Lafek
Integrovaná střední škola Františka Melichara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Pražská 3703626627Pražská 370 Brandýs nad Labem - Stará BoleslavMgr. Miroslav Puk
Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola 250978815náměstí 5. května 2/12 2ČelákovicePaedDr. Monika Volsich Montfortová
Mateřská škola Zápy750328722Zápy 71 Brandýs nad LabemMgr. Božena Tomanová
Mateřská škola Čelákovice, J. A. Komenského 1586751099722J. A. Komenského 1586 ČelákoviceHana Henyšová
Mateřská škola Záryby, příspěvková organizace720286112Záryby 30 Kostelec nad LabemRadka Blanárová
Mateřská škola Šestajovice, okres Praha-východ720734382Pohádková 1 ŠestajovicePetra Menclíková, Bc.
Školní statek Středočeského kraje, příspěvková organizace720813687Hlavní 169 Lázně ToušeňIng. Jan Kocmánek
Mateřská škola Nová Ves, Praha - východ720697242Nad Hřištěm 200 Nová VesJana Charvátová
Mateřská škola Přezletice725454702Kaštanová 417 PřezleticeMichaela Spěváčková
Mateřská škola Předboj, příspěvková organizace725464412Hlavní 300 PředbojIng. Kateřina Beránková
Mateřská škola Káraný725468752Polní 324 KáranýMgr. Alena Stránská
Mateřská škola Ekolandia s.r.o.242821715Výletní 1240/36 Brandýs nad Labem - Stará BoleslavMgr. Jana Bocek Teichertová
Mateřská škola Svémyslice725647502Svémyslice 3 SvémysliceJana Kůstková
Mateřská škola Beruška - Ladybird s.r.o.289645355Revoluční 14 HovorčoviceMarkéta Vrbová
ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o.242565105Křenecká 52 52LhotaMgr. Jarmila Dvořáková
Základní škola Purkrabka13155285Smiřických 2 2ŠkvorecMgr. Martin Šnajdr
Mateřská škola Jenštejn, příspěvková organizace241609542Zlatnická 343 JenštejnPetra Holíková
Mateřská škola Brandýský Matýsek19551955Riegrova 600 Brandýs nad Labem - Stará BoleslavLenka Suldovská
Almed - zařízení školního stravování19939415Masarykovo náměstí 112 ŠkvorecMgr. Miroslav Sedláček
Mateřská škola Sofia School s.r.o.604914185Na Proutkách 280 RadoniceMgr. Danuše Svobodová
00Klecany, Zdibsko 163

Kapacity ZŠ a MŠ na území ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

typkapacita
A004338
B0010292
C00200
E00550
F10220
F2030
G214329
G2230
G400
K20595
L1114009
L12300
L133684

ZŠ a MŠ na území ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 68
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Základní škola708450267Školní 291/6 291Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Věra Blažíčková
Základní škola710080392 92 92ZárybyPaedDr. Miluše Nováková
Základní škola a Mateřská škola656019392 89 89DřísyMgr. Ivana Vávrová
Základní škola a mateřská škola750022642 97 97Kostelní HlavnoMgr. Jitka Potměšilová
Mateřská škola437541122Dr. Beneše 260 Brandýs n. L. - St. BoleslavIvana Osuská
Mateřská škola437541042Chobotská 1757 Brandýs n.L.- St.BoleslavDagmar Křesťanová
Mateřská škola437536042Pražská 297 Brandýs n.L.-St.BoleslavZdeňka Nesnídalová
Mateřská škola437541392Riegrova 1621 Brandýs n.L. - St.BoleslavMgr. Jaroslava Mašínová
Mateřská škola709967762Čs. armády 156 ŠkvorecBc. Jitka Myslivečková
Mateřská škola708210622Dvořákova 1138 Brandýs n. L. - St. BoleslavZuzana Brabcová
Mateřská škola709924792Rumunská 1477 ČelákoviceDagmar Horáčková
Mateřská škola7098656825. května 333 JirnyIva Křenková
Mateřská škola750304382Měšická 318 LíbezniceMartina Podlipná
Mateřská škola710046612Pražská 103, Máslovice VodochodyHana Voříšková
Mateřská škola750333992Nosticova 17 MěšiceMagdalena Marečková
Základní škola a mateřská škola709994312Revoluční 903 903HovorčoviceMgr. Jana Hirková
Mateřská škola709881702Vyšehořovice 88 MochovBlanka Veselá
Mateřská škola710083062U školky 26 MratínMartina Kvasničková
Mateřská škola710073342Sibřina 100 SibřinaMgr. Martina Broncová
Mateřská škola709921262Baumanova 12 HoroušanyJana Štěpánková
Mateřská škola710046452Faltusova 357 ZelenečAlena Ješinová
Mateřská škola Radonice709897022Na Skále 185 RadonicePavlína Drnková
Mateřská škola750344502K Beckovu 142, Bašť LíbezniceZuzana Černá
Mateřská škola750311912Na Dolejšku 286 Mochov, okres Praha - východMiroslava Kverková
Mateřská škola710098092Ke školce 39, Klíčany VodochodyMgr. Ivana Hřebíková
Mateřská škola709944122Kollárova 1260 ÚvalyJana Hájková
Mateřská škola709924952Přístavní 333 ČelákoviceJaroslava Dušková
Mateřská škola750312722Komenského 307 Odolena VodaEva Boháčková
Základní škola Stará Boleslav750333302Jungmannova 164/1 164Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Jarmila Stojčevska
Základní škola Na Výsluní750345492Kostelecká 1750 1750Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Jiří Mašín
Základní škola a Mateřská škola437508692Palachova 337/1 337Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Josef Jarý
Základní škola8762752J. A. Komenského 414/7 414ČelákovicePaedDr. Alena Pechalová
Základní škola750318252Brandýská 45 45JirnyMgr. Bc. Hana Kudrnová
Základní škola750312052Na Dolejšku 287 287MochovMgr. Andrea Koubíková
Základní škola a Mateřská škola710081282 12 12BrázdimMgr. Miroslav Čmelík
Základní škola a Mateřská škola709908832 29 29SluhyMgr. Lenka Bičišťová
Základní škola a mateřská škola710045302Hlavní 46 46VeleňMgr. Věra Kouřilová
Základní škola a mateřská škola750303652Pražská 14 14NehvizdyPaedDr. Luboš Rýdlo
Základní škola a mateřská škola709910732Ke Škole 17 17HusinecMgr. Jana Chmátalová
Základní škola750315152Komenského 158/11 158ŠestajoviceMgr. Petr Míka
Základní škola a Mateřská škola710044082U Školy 48 48ZdibyMgr. Ludmila Koktanová
Základní škola437520472Kostelní 457 457ČelákoviceIng. Jiří Kyliánek
Základní škola a mateřská škola750318172 36 36DřevčicePaedDr. Zuzana Bergerová
Základní škola a Mateřská škola710015062Hlavní 74 74Lázně ToušeňMgr. Martin Černý
Základní škola710046372Kasalova 454/1 454ZelenečMgr. Jana Malá
Základní škola709967682Tyršova 130 130ŠkvorecMgr. Marcela Šeblová
Základní škola a Mateřská škola750338522 375 375KlecanyVladimír Lacina
Základní škola Vítězslava Hálka750312812Školní 200 200Odolena VodaMgr. Ivana Ullmannová
Základní škola a Mateřská škola709960592Hlavní 63 63Panenské BřežanyJana Zábojníková
Základní škola8748172Arnošta z Pardubic 8 8ÚvalyMgr. Jaroslav Březka
Základní škola a Základní umělecká škola8759112Měšická 322 322LíbezniceMgr. Ivana Pekárková
VOŠ,SŠ,JŠ s pr.SJZ,ZŠ a MŠ MILLS, s.r.o.250978815náměstí 5. května 2/12 2ČelákovicePaedDr. Monika Volsich Montfortová
MŠ Zápy750328722Zápy 71 Brandýs nad LabemMgr. Božena Tomanová
Mateřská škola751099722J. A. Komenského 1586 ČelákoviceHana Henyšová
Mateřská škola Záryby, přísp. organizace720286112Záryby 30 Kostelec nad LabemRadka Blanárová
Mateřská škola Šestajovice720734382Pohádková 1 ŠestajovicePetra Menclíková, Bc.
Mateřská škola Nová Ves720697242Nad Hřištěm 200 Nová VesJana Charvátová
Mateřská škola Přezletice725454702Kaštanová 417 PřezleticeMichaela Spěváčková
Mateřská škola Předboj725464412Hlavní 300 PředbojIng. Kateřina Beránková
Mateřská škola725468752Polní 324 KáranýMgr. Alena Stránská
Mateřská škola Ekolandia242821715Výletní 1240/36 Brandýs nad Labem - Stará BoleslavMgr. Jana Bocek Teichertová
Mateřská škola Svémyslice725647502Svémyslice 3 SvémysliceJana Kůstková
Mateřská škola Beruška289645355Revoluční 14 HovorčoviceMarkéta Vrbová
ZŠ a MŠ TIP TOES s.r.o.242565105Křenecká 52 52LhotaMgr. Jarmila Dvořáková
Základní škola Purkrabka13155285Smiřických 2 2ŠkvorecMgr. Martin Šnajdr
Mateřská škola241609542Zlatnická 343 JenštejnPetra Holíková
Mateřská škola Brandýský Matýsek19551955Riegrova 600 Brandýs nad Labem - Stará BoleslavLenka Suldovská
Mateřská škola Sofia School s.r.o.604914185Na Proutkách 280 RadoniceMgr. Danuše Svobodová

Kontakty na ZŠ a MŠ na území ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 68
č.Názevřediteltelefon
1Základní škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Školní 291Mgr. Věra Blažíčková326911489 TEL
2Základní škola Záryby, příspěvková organizacePaedDr. Miluše Nováková326902585 TEL
3Základní škola a Mateřská škola DřísyMgr. Ivana Vávrová326971119 TEL
4Základní škola a mateřská škola Kostelní Hlavno, okres Praha - východMgr. Jitka Potměšilová326971065 TEL
5Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, Dr. Beneše 260Ivana Osuská326911108 TEL
6Mateřská škola Brandýs n.L.-Stará Boleslav, Chobotská 1757Dagmar Křesťanová326902950 TEL
7Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, Pražská 297Zdeňka Nesnídalová326902574 TEL
8Mateřská škola Brandýs n.L.-Stará Boleslav, Riegrova 1621Mgr. Jaroslava Mašínová326902735 TEL
9Mateřská škola Škvorec, okres Praha - východBc. Jitka Myslivečková224283977 TEL
10Mateřská škola Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Dvořákova 1138Zuzana Brabcová326911580 TEL
11Mateřská škola Čelákovice, Rumunská 1477, okres Praha - východDagmar Horáčková326910911 TEL
12Mateřská škola Jirny, okres Praha - východIva Křenková281961437 TEL
13Mateřská škola Líbeznice, okres Praha - východMartina Podlipná283981257 TEL
14Mateřská škola MásloviceHana Voříšková220941461 TEL
15Mateřská škola Měšice, okres Praha východMagdalena Marečková773304023 TEL
16Základní škola a mateřská škola Hovorčovice, příspěvková organizaceMgr. Jana Hirková311232391 TEL
17Mateřská škola VyšehořoviceBlanka Veselá326992414 TEL
18Mateřská škola Mratín, okres Praha - východMartina Kvasničková326982137 TEL
19Mateřská škola Sibřina, okres Praha - východMgr. Martina Broncová246082209 TEL
20Mateřská škola HoroušanyJana Štěpánková281982020 TEL
21Mateřská škola Zeleneč, okres Praha - východAlena Ješinová281923573 TEL
22Mateřská škola RadonicePavlína Drnková721482760 TEL
23Mateřská škola Bašť, okres Praha - východZuzana Černá283981324 TEL
24Mateřská škola Mochov, okres Praha - východMiroslava Kverková326992425 TEL
25Mateřská škola KlíčanyMgr. Ivana Hřebíková284891406 TEL
26Mateřská škola Úvaly, Kollárova 1260, okr. Praha - východJana Hájková281981678 TEL
27Mateřská škola Čelákovice, Přístavní 333, okres Praha - východJaroslava Dušková326994165 TEL
28Mateřská škola Odolena Voda, okres Praha - východEva Boháčková283971089 TEL
29Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - výMgr. Jarmila Stojčevska326911188 TEL
30Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha - východMgr. Jiří Mašín326903242 TEL
31Základní škola a Mateřská škola Brandýs n. L. - St. Boleslav Palachova 337Mgr. Josef Jarý326902336 TEL
32Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414, příspěvková organizacePaedDr. Alena Pechalová326998211 TEL
33Základní škola Jirny, okres Praha - východMgr. Bc. Hana Kudrnová281962941 TEL
34Základní škola Mochov, okres Praha - východMgr. Andrea Koubíková326992435 TEL
35Základní škola a Mateřská škola Brázdim, okres Praha - východ, příspěvková organizaceMgr. Miroslav Čmelík604875106 TEL
36Základní škola a Mateřská škola SluhyMgr. Lenka Bičišťová283930214 TEL
37Základní škola a mateřská škola VeleňMgr. Věra Kouřilová283931292 TEL
38Základní škola a mateřská škola NehvizdyPaedDr. Luboš Rýdlo326 992 532,603726127 TEL
39Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, příspěvková organizaceMgr. Jana Chmátalová607079709 TEL
40Základní škola Šestajovice, okres Praha - východMgr. Petr Míka246082395 TEL
41Základní škola a Mateřská škola Zdiby, příspěvková organizaceMgr. Ludmila Koktanová284890704 TEL
42Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizaceIng. Jiří Kyliánek326990211 TEL
43Základní škola a mateřská škola DřevčicePaedDr. Zuzana Bergerová326902894 TEL
44Základní škola a Mateřská škola Lázně ToušeňMgr. Martin Černý326992306 TEL
45Základní škola Zeleneč, okres Praha - východMgr. Jana Malá281865059 TEL
46Základní škola Škvorec, okres Praha - východMgr. Marcela Šeblová224284037 TEL
47Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha - východVladimír Lacina284890165 TEL
48Základní škola Vítězslava Hálka Odolena VodaMgr. Ivana Ullmannová283971282 TEL
49Základní škola a Mateřská škola Panenské Břežany, okres Praha - východJana Zábojníková283970624 TEL
50Základní škola Úvaly, okres Praha - východMgr. Jaroslav Březka281981946 TEL
51Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizaceMgr. Ivana Pekárková283981085 TEL
52Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola PaedDr. Monika Volsich Montfortová326999342 TEL
53Mateřská škola ZápyMgr. Božena Tomanová326902795 TEL
54Mateřská škola Čelákovice, J. A. Komenského 1586Hana Henyšová326741437 TEL
55Mateřská škola Záryby, příspěvková organizaceRadka Blanárová326903629 TEL
56Mateřská škola Šestajovice, okres Praha-východPetra Menclíková, Bc.725019917 TEL
57Mateřská škola Nová Ves, Praha - východJana Charvátovánení TEL
58Mateřská škola PřezleticeMichaela Spěváčková723578372 TEL
59Mateřská škola Předboj, příspěvková organizaceIng. Kateřina Beránkovánení TEL
60Mateřská škola KáranýMgr. Alena Stránská+42 073 010426 TEL
61Mateřská škola Ekolandia s.r.o.Mgr. Jana Bocek Teichertová736437829 TEL
62Mateřská škola SvémysliceJana Kůstková604444445 TEL
63Mateřská škola Beruška - Ladybird s.r.o.Markéta Vrbová723765518 TEL
64ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o.Mgr. Jarmila Dvořáková739047470 TEL
65Základní škola PurkrabkaMgr. Martin Šnajdr774 904 718,602134156 TEL
66Mateřská škola Jenštejn, příspěvková organizacePetra Holíková734748095 TEL
67Mateřská škola Brandýský MatýsekLenka Suldovská731751440 TEL
68Mateřská škola Sofia School s.r.o.Mgr. Danuše Svobodová775031603 TEL

Projekty v MS2014+ na území ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

reg.č.názevstavvýzvažádánoschválenoŽadatel
celkem00
Generováno 0.00118684768677 s