Stránka 1 z 1

Projekty spolupráce

Napsal: úte 10. lis 2015 22:56:03
od JosefRysavy
Támata projektů spolupráce, pište, sdílejte ;)

Re: Projekty spolupráce - setkávání MAS v ÚK

Napsal: stř 11. lis 2015 7:37:43
od H.Dufkova
Já navrhuji napříč krajem (všechny MAS) pravidelná setkávání. Max. 10x ročně, náklady na jedno setkání jsou pro každou MASku cesťák + cca 1 do roka pohostinství pro ostatní. To by se mělo vejít do cca 25 tis. Kč ročně na MAS (pro ty, kdo budou mít nízké rozpočty na projekty spolupráce). Nevím teď momentálně, jestli už se ví, na jak dlouho bude smět být nastaven jeden projekt. Ale asi by neměl být problém udělat v případě potřeby projekty dva nebo tři po sobě.

Re: Projekty spolupráce - podpora místní produkce - farmářské trhy, reg. značka

Napsal: stř 11. lis 2015 7:48:59
od H.Dufkova
MAS Sdružení Západní Krušnohoří by chtělo pokračovat v pořádání Venkovských farmářských trhů a dál rozšiřovat reg. značku KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt. Ve spolupráci s MAS Šluknovsko jsme značku zavedli (oni už jí měli a předali nám k tomu svoje zkušenosti), dalším partnerem v dalším projektu na toto téma byla slovenská MAS LEV (Levoča). Vzhledem k tomu, že finanční prostředky na spolupráci budou omezené, chtěli bychom realizovat projekt spolupráce na toto téma, ale spíš s jednou max. dvěma MASkami. Je to aktivita organizačně náročná, tak proto. A tak nějak mi logicky vychází, že by to měla (y) být MASky, které jsou na území RZ KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt. Ale není to podmínka. Prosím o nabídky :D .
Území KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt je popsáno zde: http://www.maskaszk.cz/krusnohori-regio ... i-produkt/.

Re: Projekty spolupráce - setkávání MAS v ÚK

Napsal: čtv 12. lis 2015 9:02:12
od MAS Naděje o.p.s.
To se nám asi líbí:)..
H.Dufkova píše:Já navrhuji napříč krajem (všechny MAS) pravidelná setkávání. Max. 10x ročně, náklady na jedno setkání jsou pro každou MASku cesťák + cca 1 do roka pohostinství pro ostatní. To by se mělo vejít do cca 25 tis. Kč ročně na MAS (pro ty, kdo budou mít nízké rozpočty na projekty spolupráce). Nevím teď momentálně, jestli už se ví, na jak dlouho bude smět být nastaven jeden projekt. Ale asi by neměl být problém udělat v případě potřeby projekty dva nebo tři po sobě.