Martinice

Martinice

Katastr obce Martinice - mapa území

Katastrální území obce Martinice

Název kúkód kúERÚ
Martinice u Holešova692107ERÚ

Sídelní jednotky Martinice

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Martinice 476.212609657696

Ekonomické subjekty na území Martinice

RES2008201220132014
Celkem102104104103
CZ-NACE-A10879
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C28252120
CZ-NACE-D0012
CZ-NACE-E1011
CZ-NACE-F17222523
CZ-NACE-G11171716
CZ-NACE-H0223
CZ-NACE-I2232
CZ-NACE-J0111
CZ-NACE-K4243
CZ-NACE-L0000
CZ-NACE-M1011910
CZ-NACE-N2001
CZ-NACE-O2221
CZ-NACE-P2334
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R4221
CZ-NACE-S7544
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno2222

Vývoj počtu obyvatel na území Martinice

Obyvatelstvo na území Martinice

2013201420152016
Celkem743744754760
Ženy368369371370
Narození811910
Zemřelí4763
Přistěhovalí21161825
Vystěhovalí8191126
Děti125131136142
Produktivní věk512507512503
Senioři106106106115

Vývoj nezaměstnanosti na území Martinice

Zdroj: mpsv

Rozloha území Martinice

2013201420152016
Rozloha celkem [ha]476.2476.2476.2476.2
Orná půda400.8400.1400.1399.6
Chmelnice0.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.0
Sady1.61.61.61.6
Zahrady21.722.222.222.2
Travní porosty3.83.83.83.8
Zemědělská půda celkem427.9427.7427.7427.2
Lesy1.71.71.71.7
Vodní plochy4.84.84.84.8
Zastavěné území12.212.312.312.3
Ostatní29.529.729.730.2
Nezemědělská půda celkem48.348.548.549.0

Školy na území Martinice

NazevIČOAdresa