MAS Český sever, z.s.

MAS Český sever, z.s.

Umístění obcí MAS Český sever, z.s. v soutěži vesnice roku

RokObecStuha
2015PryskBílá stuha
2015LipováZelená stuha
2014PryskModrá stuha
2014RůžováZlatá stuha
2013Srbská KameniceZlatá stuha
2012Srbská KameniceZelená stuha
2010RůžováZelená stuha
2008Horní PodlužíZlatá stuha
2007Nový OldřichovBílá stuha
2007Horní PodlužíOranžová stuha
2005PryskZelená stuha
1998Jiřetín pod JedlovouZlatá stuha

Územní působnost MAS Český sever, z.s.

+ základní data z roku 2016 (41 obcí)

Název jednotkyvýměrapočet obyvatelORPokreskraj
Janská536.2193DěčínDěčínÚstecký kraj
Bynovec636.3312DěčínDěčínÚstecký kraj
Janov465.1345DěčínDěčínÚstecký kraj
Labská Stráň288.5232DěčínDěčínÚstecký kraj
Kunratice1365.7256DěčínDěčínÚstecký kraj
Srbská Kamenice1175.8271DěčínDěčínÚstecký kraj
Kámen178.4236DěčínDěčínÚstecký kraj
Ludvíkovice947.9941DěčínDěčínÚstecký kraj
Arnoltice553.5396DěčínDěčínÚstecký kraj
Česká Kamenice3876.65293DěčínDěčínÚstecký kraj
Hřensko1986.0275DěčínDěčínÚstecký kraj
Huntířov1423.7828DěčínDěčínÚstecký kraj
Jetřichovice4421.1403DěčínDěčínÚstecký kraj
Kytlice2676.1499DěčínDěčínÚstecký kraj
Veselé738.2345DěčínDěčínÚstecký kraj
Růžová1787.0510DěčínDěčínÚstecký kraj
Nový Oldřichov377.2793Česká LípaČeská LípaLiberecký kraj
Slunečná612.6126Nový BorČeská LípaLiberecký kraj
Kamenický Šenov1046.83939Nový BorČeská LípaLiberecký kraj
Okrouhlá423.6551Nový BorČeská LípaLiberecký kraj
Prysk1366.0444Nový BorČeská LípaLiberecký kraj
Skalice u České Lípy1154.81510Nový BorČeská LípaLiberecký kraj
Svor1805.3672Nový BorČeská LípaLiberecký kraj
Dolní Podluží1517.51195VarnsdorfDěčínÚstecký kraj
Horní Podluží740.5796VarnsdorfDěčínÚstecký kraj
Chřibská1595.61359VarnsdorfDěčínÚstecký kraj
Jiřetín pod Jedlovou1136.9652VarnsdorfDěčínÚstecký kraj
Rybniště1271.3654VarnsdorfDěčínÚstecký kraj
Varnsdorf2623.415477VarnsdorfDěčínÚstecký kraj
Doubice1928.3104RumburkDěčínÚstecký kraj
Lobendava1957.5308RumburkDěčínÚstecký kraj
Dolní Poustevna1105.31735RumburkDěčínÚstecký kraj
Jiříkov1332.73696RumburkDěčínÚstecký kraj
Krásná Lípa3141.93478RumburkDěčínÚstecký kraj
Lipová1283.0584RumburkDěčínÚstecký kraj
Mikulášovice2584.82178RumburkDěčínÚstecký kraj
Rumburk2471.811095RumburkDěčínÚstecký kraj
Staré Křečany3677.21258RumburkDěčínÚstecký kraj
Šluknov4746.95611RumburkDěčínÚstecký kraj
Velký Šenov1982.21979RumburkDěčínÚstecký kraj
Vilémov407.3913RumburkDěčínÚstecký kraj
celkem65346.572442522

Žádosti z PRV 2007-2013 na území MAS Český sever, z.s.

OsaPočet proj.Celková částkaZ toho dotace
1260311438702132872153
359317807037229061978
41217481317648697862
registrované žádosti o dotaci, detailní přehled jen pro registrované nebo na webu SZIF

OPŽP 2007-2013 na území MAS Český sever, z.s.

OsaPočetCelkem p.UznatelnéSch. podporaProplaceno
110436067511286087901257479112243499857
21028139235265013332385120023524633
33718886657411869046510682140794876613
41136106346355643023200786924157232
62089955775865096867720192576656185
7625657435252991242276921118612653
registrované žádosti o dotaci, detailní přehled jen pro registrované nebo na webu MŽP

Ekonomické subjekty na území MAS Český sever, z.s.

RES2008201220132014
Celkem7360774774287186
CZ-NACE-A325384348361
CZ-NACE-B2100
CZ-NACE-C109211091038988
CZ-NACE-D3184662
CZ-NACE-E31333436
CZ-NACE-F100310381010969
CZ-NACE-G2024181215011420
CZ-NACE-H236212202199
CZ-NACE-I583654611624
CZ-NACE-J93123118114
CZ-NACE-K189177357267
CZ-NACE-L120137140117
CZ-NACE-M607605566594
CZ-NACE-N83898787
CZ-NACE-O48525555
CZ-NACE-P142147146156
CZ-NACE-Q154140134133
CZ-NACE-R104118119117
CZ-NACE-S477597582555
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno44301334332

Obyvatelstvo na území MAS Český sever, z.s.

2013201420152016
Celkem73112730267280372442
Ženy36655365453637636165
Narození696723726709
Zemřelí808756838836
Přistěhovalí2262249023032303
Vystěhovalí2389254324142537
Děti11584116101162411586
Produktivní věk49654489504818947329
Senioři11874124661299013527

Vývoj nezaměstnanosti na území MAS Český sever, z.s.

Zdroj: mpsv

Rozloha území MAS Český sever, z.s.

2013201420152016
Rozloha celkem [ha]65341.865341.665346.065346.5
Orná půda5791.55730.35729.45559.9
Chmelnice0.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.0
Sady37.636.937.636.4
Zahrady1608.31616.51615.21634.8
Travní porosty16941.716974.116969.117084.5
Zemědělská půda celkem24378.724357.524351.224314.9
Lesy34733.334756.434885.134953.7
Vodní plochy612.0610.5602.2605.0
Zastavěné území1006.71001.31003.11001.5
Ostatní4611.64616.04503.94471.3
Nezemědělská půda celkem40963.740984.240994.941031.6

Školy na území MAS Český sever, z.s.

počet škol : 64
NazevRED IZOObecAdresa
Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové600023206Dolní PoustevnaVilémovská 192
Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizac600023231Česká KameniceJakubské náměstí 113
Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace600023249ŠluknovTyršova 710
Speciální základní škola a Praktická škola, Rumburk, příspěvková organizace600023265RumburkNáměstí Dobrovského 378/12
Speciální základní škola a Mateřská škola, Varnsdorf, T. G. Masaryka 1804, příspěvková organizace600023273VarnsdorfT. G. Masaryka 1804
Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče Jiříkov600028895JiříkovČapkova 814/5
Mateřská škola Svor, okres Česká Lípa, příspěvková organizace600074242Svor
Základní škola a Mateřská škola Nový Oldřichov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace600074625Nový Oldřichov 86
Základní škola Svor, okres Česká Lípa, příspěvková organizace600074684Svor 242
Základní škola a Mateřská škola Prysk, okr. Česká Lípa, příspěvková organizace600074803Prysk 56
Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace600074927Kamenický Šenovnám. Míru 616
Základní škola a Mateřská škola Okrouhlá, okres Česká Lípa, příspěvková organizace600075001Okrouhlá 11
Mateřská škola Rumburk, V Podhájí 277/12, příspěvková organizace600075273RumburkV Podhájí 277/12
Mateřská škola Arnoltice, okres Děčín600075290Arnoltice
Mateřská škola Janov, okres Děčín600075303JanovJanov 57
Mateřská škola, Česká Kamenice, Komenského 182, příspěvková organizace600075346Česká KameniceKomenského 182
Mateřská škola, Česká Kamenice, Palackého 141, příspěvková organizace600075354Česká KamenicePalackého 141
Mateřská škola Dolní Podluží, okres Děčín600075494Dolní Podluží
Mateřská škola, Jiřetín pod Jedlovou, okres Děčín, příspěvková organizace600075532Jiřetín pod JedlovouŠkolní 273
Mateřská škola Lobendava600075583LobendavaLobendava 302
Mateřská škola Mikulášovice, okres Děčín600075605Mikulášovice
Mateřská škola Rumburk, Komenského 864/8, příspěvková organizace600075621RumburkKomenského 864/8
Mateřská škola Rumburk, Sukova 1047/4, příspěvková organizace600075630RumburkSukova 1047/4
Mateřská škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 398, příspěvková organizace600075648RumburkVojtěcha Kováře 398
Mateřská škola Šluknov, příspěvková organizace600075664ŠluknovSvojsíkova 352
Mateřská škola Varnsdorf, Seifertova 2471, příspěvková organizace600075699VarnsdorfSeifertova 2471
Mateřská škola Varnsdorf , Křižíkova 2757, příspěvková organizace600075702VarnsdorfKřižíkova 2757
Mateřská škola Varnsdorf , Národní 1617, příspěvková organizace600075711VarnsdorfNárodní 1617
Mateřská škola Varnsdorf , Poštovní 1428, příspěvková organizace600075729VarnsdorfPoštovní 1428
Mateřská škola Varnsdorf , Pražská 2812, příspěvková organizace600075745VarnsdorfPražská 2812
Mateřská škola Velký Šenov, okres Děčín600075761Velký ŠenovLeopoldka 74
Mateřská škola Rumburk, Krásnolipská 463/8, příspěvková organizace600075842RumburkKrásnolipská 463/8
Mateřská škola Varnsdorf, T.G.Masaryka 2180, příspěvková organizace600075851VarnsdorfT.G.Masaryka 2180
Mateřská škola Varnsdorf, Nezvalova 2024, příspěvková organizace600075869VarnsdorfNezvalova 2024
Mateřská škola Horní Podluží, okres Děčín, příspěvková organizace600075907Horní Podluží
Základní škola Velký Šenov, okres Děčín600076008Velký ŠenovMírové nám. 440
Základní škola a mateřská škola Jetřichovice - příspěvková organizace600076032Jetřichovice 83
Základní škola a Mateřská škola Rybniště, okres Děčín, příspěvková organizace600076083Rybniště 170
Základní škola a Mateřská škola Lipová, okres Děčín, příspěvková organizace600076105Lipová 417
Základní škola a Mateřská škola Huntířov, příspěvková organizace600076130Huntířov 101
Základní škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 85/31, okres Děčín, příspěvková organizace600076156RumburkVojtěcha Kováře 31
Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700, okres Děčín, příspěvková organizace600076181VarnsdorfKarlova 1700
Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994, okres Děčín, příspěvková organizace600076199VarnsdorfBratislavská 994
Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Děčín, příspěvková organizace600076202Vilémov 140
Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace600076300Chřibská 280
Základní škola a Mateřská škola Dolní Poustevna, příspěvková organizace600076326Dolní PoustevnaTyršova 302
Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace600076334Krásná LípaŠkolní 558/10
Základní škola Mikulášovice, okres Děčín600076342Mikulášovice 20
Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace600076351RumburkTyršova 1066/2
Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany, okres Děčín, příspěvková organizace600076369Staré Křečany 44
Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín600076377ŠluknovT. G. Masaryka 678
Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace600076385VarnsdorfNám. E. Beneše 469
Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5, okres Děčín, příspěvková organizace600076407RumburkU nemocnice 1132/5
Základní škola Varnsdorf, Edisonova 2821, okres Děčín, příspěvková organizace600076423VarnsdorfEdisonova 2821
Základní škola T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice600076431Česká KamenicePalackého 535
Základní škola a Mateřská škola Ludvíkovice, příspěvková organizace600076466Ludvíkovice 68
Základní škola Varnsdorf, Seifertova 1650, okres Děčín, příspěvková organizace600076474VarnsdorfSeifertova 1650
Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace600076491JiříkovMoskevská 740/5
Základní škola Dolní Podluží, okres Děčín, příspěvková organizace600076521Dolní Podluží 364
Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy, okres Česká Lípa, příspěvková organizace650025768Skalice u České Lípy 264
Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov - Prácheň, příspěvková organizace650033841Kamenický Šenov 126
Základní škola Pastelka, o.p.s.650074734RumburkJiříkovská 962/49
Mateřská škola Jiříkov, Filipovská 686, okres Děčín666000093JiříkovFilipovská 686
Církevní mateřská škola Klíček691005460RumburkKrásnolipská 540

Rozložení plochy MAS Český sever, z.s.

+ základní data z roku 2016 (41 obcí)

Název jednotkyvýměrazemědělská půdalesyvodazastavěná plochaostatní
Janská536.2240.9229.15.110.950.3
Doubice1928.3148.31724.38.76.440.5
Bynovec636.3219.0394.31.54.716.7
Janov465.1191.4239.80.36.027.6
Labská Stráň288.5147.8123.10.72.814.1
Lobendava1957.5941.0890.315.79.0101.5
Slunečná612.675.0514.50.43.019.7
Kunratice1365.7596.4704.05.18.851.4
Srbská Kamenice1175.8307.8779.910.88.568.9
Kámen178.472.897.70.02.15.8
Ludvíkovice947.9275.0617.42.98.244.4
Kamenický Šenov1046.8584.6253.53.750.8154.2
Nový Oldřichov377.2226.389.41.311.648.6
Okrouhlá423.6106.6276.71.94.833.6
Prysk1366.0315.6961.35.010.074.1
Skalice u České Lípy1154.8782.3230.815.417.7108.6
Svor1805.3268.61390.37.213.7125.4
Arnoltice553.5216.6299.32.64.630.3
Česká Kamenice3876.61636.31777.323.462.6376.9
Dolní Podluží1517.5524.4874.68.524.485.7
Dolní Poustevna1105.3540.5456.312.220.076.4
Horní Podluží740.5604.051.915.814.154.7
Hřensko1986.067.31812.055.57.144.1
Huntířov1423.7646.5600.818.817.2140.3
Chřibská1595.6819.1592.920.033.7129.9
Jetřichovice4421.1508.93742.815.016.1138.3
Jiřetín pod Jedlovou1136.9283.8747.86.715.782.8
Jiříkov1332.7894.5247.612.441.2137.0
Krásná Lípa3141.91194.81623.627.055.8240.8
Kytlice2676.1214.92305.212.716.8126.5
Lipová1283.0622.8549.926.015.269.1
Mikulášovice2584.81095.31295.814.133.9145.7
Rumburk2471.81289.1704.643.5108.7325.9
Rybniště1271.3402.8701.268.815.583.1
Staré Křečany3677.21549.51903.413.730.3180.4
Šluknov4746.92371.31907.764.071.5332.3
Varnsdorf2623.41085.2973.130.5154.0380.5
Velký Šenov1982.2953.6864.813.433.6116.9
Veselé738.2473.2194.83.37.159.8
Vilémov407.3152.5188.83.914.247.9
Růžová1787.0668.61021.17.59.280.6
celkem130693034953.76051001.54471.3

Pozemkové úpravy na území MAS Český sever, z.s.

+celkem : 38 pozemkových úprav

číslonázevkatastrobec
7573KPÚ BynovecBynovecBynovec
3741KPÚ Labská StráňLabská StráňLabská Stráň
8842KoPÚ LobendavaLobendavaLobendava
6752282 1 28/96LobendavaLobendava
8840KoPÚ SeverníSeverníLobendava
8282KPÚ Srbská KameniceSrbská KameniceSrbská Kamenice
4338KPÚ ArnolticeArnolticeArnoltice
3202277 1 22/94Dolní KameniceČeská Kamenice
8841KoPÚ Horní PoustevnaHorní PoustevnaDolní Poustevna
6620KPÚ HuntířovHuntířov u DěčínaHuntířov
4221KPÚ Dolní ChřibskáDolní ChřibskáChřibská
4301KPÚ VšemilyVšemilyJetřichovice
128035 1 29/98 Jiřetín pod JedlovouJiřetín pod JedlovouJiřetín pod Jedlovou
8843KoPÚ Krásná LípaKrásná LípaKrásná Lípa
8844KoPÚ Krásný BukKrásný BukKrásná Lípa
8846KoPÚ Kyjov u Krásné LípyKyjov u Krásné LípyKrásná Lípa
8845KoPÚ Vlčí HoraVlčí HoraKrásná Lípa
8734KoPÚ Dolní FalknovDolní FalknovKytlice
8736KoPÚ FalknovFalknovKytlice
8735KoPÚ Kytlické MlýnyKytlické MlýnyKytlice
8837KoPÚ Lipová u ŠLuknovaLipová u ŠluknovaLipová
8838KoPÚ LiščíLiščíLipová
1202284 1 3/93-201/91Dolní KřečanyRumburk
7583KPÚ PanskýPanskýStaré Křečany
4361KoPÚ Staré KřečanyStaré KřečanyStaré Křečany
7580KPÚ KrálovstvíKrálovstvíŠluknov
7576KPÚ CísařskýCísařskýŠluknov
7582KPÚ Nové HraběcíNové HraběcíŠluknov
2922271 1 10/93ŠluknovŠluknov
3212272 2 12/94ŠluknovŠluknov
272283 1 II-86/91VarnsdorfVarnsdorf
2672276 1 21/94Staré HraběcíVelký Šenov
7586KPÚ VeseléVeseléVeselé
8839KoPÚ Vilémov u ŠluknovaVilémov u ŠluknovaVilémov
3442KPÚ RůžováRůžováRůžová
6585Kamenický Šenov - upřesnění přídělůKamenický ŠenovKamenický Šenov
6587Svor - upřesnění přídělůSvorSvor
2112517 3/04 JPÚ - BedSvorSvor

Územní působnost MAS Český sever, z.s.

+ základní sídelní jednotky

Název jednotkyvýměrapočet obyvatel 1991počet obyvatel 2001počet obyvatel 2011
Arnoltice (1)552.735261285371
Arnoltice 552.735261285371
Bynovec (1)636.01215223287
Bynovec 636.01215223287
Česká Kamenice (22)3876.5562564654925525
Česká Kamenice-střed 44.0312145813101316
Dolní Kamenice 70.7974823866855
Filipov 87.2958384144
Horní Kamenice 92.206284257217
Horní Kamenice-východ 77.91831009983
Huníkov 182.189394957
Huníkov-sever 143.994797284
Jehla 73.9909000
K Janské 155.04613111493
Kamenická Nová Víska 122.555669794
Kerhartice 761.877120151118
Líska 1341.239085129
Pekelský Důl 106.576655978
Pod hřbitovem 12.5916335115154
Pod Skalkou 39.5193546532500
Pod tratí 13.433408368345
Pod Zeleným vrchem 42.3714410360457
U nemocnice 3.8311316591604
U papíren 17.7581744726
Víska pod Lesy 46.0475353931
Za nádražím 29.2956229207211
Zámecký vrch 412.00203329
Chřibská (4)1595.6352141114291381
Chřibská 256.889702702686
Dolní Chřibská 867.232305319341
Horní Chřibská 405.269266268219
Krásné Pole 66.2452138140135
Dolní Podluží (1)1517.54124412011128
Dolní Podluží 1517.54124412011128
Dolní Poustevna (4)1105.1873174619481824
Dolní Poustevna 375.958133315521430
Horní Poustevna 336.004352333325
Karlín 74.1533616059
Nová Víska 319.0720310
Doubice (1)1928.275380122
Doubice 1928.275380122
Horní Podluží (1)747.001687758740
Horní Podluží 747.001687758740
Hřensko (3)1989.328199247266
Hřensko 950.965165202222
Mezná 712.385344143
Mezní Louka 325.978041
Huntířov (4)1423.016535697727
Huntířov 724.601383459416
Lužná 148.5592722
Nová Oleška 234.9926584103
Stará Oleška 314.86485147186
Janov (1)465.386116185289
Janov 465.386116185289
Janská (1)536.235203198192
Janská 536.235203198192
Jetřichovice (5)4421.252306374376
Jetřichovice 1663.81153194172
Na Tokání 421.083002
Rynartice 351.342183342
Všemily 486.097615964
Vysoká Lípa 1498.92748896
Jiřetín pod Jedlovou (5)1136.8879614570647
Jedlová 514.8043413
Jiřetín pod Jedlovou 223.359597553611
Lesné 38.78897613
Rozhled 100.623779
Tolštejn 259.313001
Jiříkov (3)1331.0475363839203795
Filipov 64.9975459447470
Jiříkov 1175.26317933563196
Pod Vyhlídkou 90.790117129
Kámen (1)178.349145154191
Kámen 178.349145154191
Kamenický Šenov (2)1046.737408840733935
Kamenický Šenov 817.172369536493518
Prácheň 229.565393424417
Krásná Lípa (8)3141.863338136393490
Dlouhý Důl 28.0867161724
Kamenná Horka 159.126232935
Krásná Lípa 1010.63305932883133
Krásný Buk 61.8084579373
Kyjov 838.998222121
Sněžná 74.5309252927
Vlčí Hora 825.5219885115
Zahrady 143.162817762
Kunratice (3)1365.695184241246
Kunratice 727.881166216213
Lipnice 258.319151215
Studený 379.49531318
Kytlice (4)2676.068365418497
Dolní Falknov 892.0031049186
Hillův Mlýn 120.212292834
Kytlice 776.306176222289
Mlýny 887.547567788
Labská Stráň (1)288.322158191203
Labská Stráň 288.322158191203
Lipová (3)1282.9936627650670
Lipová 1028.98621636656
Liščí 215.275243
Ludvíkovičky 38.738641011
Lobendava (2)1957.531315333329
Lobendava 1152.74274279272
Severní 804.791415457
Ludvíkovice (1)947.955650714881
Ludvíkovice 947.955650714881
Mikulášovice (3)2581.94254623972151
Dolní Mikulášovice 442.855505522390
Mikulášovice 1954.1202818661744
Salmov 184.98513917
Nový Oldřichov (2)377.199623638719
Mistrovice 159.13331321351
Nový Oldřichov 218.069292317368
Okrouhlá (1)423.63401470508
Okrouhlá 423.63401470508
Prysk (2)1365.982355385453
Dolní Prysk 563.177270284293
Horní Prysk 802.80585101160
Rumburk (24)2471.6254107891102410770
Aloisov 152.377307331386
Antonínovo Údolí 60.1176210208220
Cihelna 32.184374146151
Dolní Křečany 131.926246250240
Dymník 275.505000
Horní Jindřichov 229.952627656842
Hraniční les 223.641002
Na Pražské 57.602276300294
Nad nádražím 52.3376677669616
Obora 144.979001
Písečná 134.706000
Pod zámečkem 73.3219374751
Podhájí 70.6291126120461948
Poustka-Popluží 107.852313327386
Průmyslová zóna Rumburk 40.8939000
Rumburk-střed 47.1373368834743095
Školní 44.3036327337364
Strážný vrch 34.2725609602540
U hřbitova 62.384478485539
U Racka 212.303101833
Výletní 109.528252833
Výsluní-u Mandavy 12.7431175183178
Za klášterem 35.82881112861774
Zátiší 125.101375677
Růžová (2)1787.18201340395
Kamenická Stráň 258.16097
Růžová 1529.02201331388
Rybniště (2)1271.5103668709662
Nová Chřibská 73.59039493106
Rybniště 1197.92574616556
Skalice u České Lípy (2)1154.794107412001423
Skalice u České Lípy 1027.51106211751367
Svobodná Ves 127.284122556
Šluknov (24)4745.6214556856585404
Císařský-horní část 387.234365483
Císařský-město 16.3941229253242
Císařský-U soudu 533.424177162178
Dr. Edvarda Beneše 17.3484203274290
Fukov 275.66003
Harrachov 203.269357
Harta-Valdek 160.8819514
Karlovo Údolí 158.236273
Královka 79.888761816
Království-dolní část 579.572388431427
Království-horní část 933.18919070
Křečanská strana 191.622002
Křížový vrch 21.7465327310265
Kunratice 278.3561024
Nová Ves 49.6503202746
Nové Hraběcí 156.997375786
Partyzánský vrch 91.9509000
Pod Stříbrným vrchem 36.4278412429453
Rožany 378.756119104147
Šluknov-střed 19.5585662565584
U nádraží 17.3753994608598
U Šluknovského rybníka 54.3747171160147
U stadionu 29.3309122616071217
Židovský vrch 74.3943450482502
Slunečná (1)612.584860121
Slunečná 612.584860121
Srbská Kamenice (1)1175.81172176229
Srbská Kamenice 1175.81172176229
Staré Křečany (6)3677.2459114711751204
Brtníky 1045.71272257251
Kopec 346.7073712
Panský I 373.9073212
Panský II 53.078911913
Staré Křečany 1381.32849886898
Valdek 476.52391418
Svor (2)1805.553559624628
Rousínov 160.003383955
Svor 1645.55521585573
Varnsdorf (26)2616.9149162661604015263
Gerhus 112.192835514491
Hraniční Buk 227.651022
Pěnkavčí vrch 93.1395650680655
Pod Hrádkem 122.462636690835
Pod nádražím 67.9815142914261345
Pod Špičákem 104.089119014041337
Špičák 149.642000
Střed I 17.5674162714361254
Střed II 14.4405893765624
Střed III 12.9096233621451923
Studánka 888.62193232261
Světliny 22.1813008
U cihelny 53.9031191824
U divadla 43.513476311411166
U hranic 57.5474639693681
U hřbitova 86.66370409411
U kostela bez věže 42.42128012551166
U koupaliště 69.5774232833
U lomu 90.60530108
U Mandavy 8.3123837964
U Mělníka 30.7664864949904
U nemocnice 56.5686613611612
U Podluží 28.6055254
U polikliniky 34.53221082893808
U skály 153.287832
Varnsdorf-u kostela 27.7405731652645
Velký Šenov (5)1980.935194320141932
Janovka 132.785111926
Knížecí 361.886026
Malý Šenov 158.262201527524
Staré Hraběcí 31.322232118
Velký Šenov 1296.68170814451358
Veselé (2)738.1602229268321
Veselé 679.823229265318
Veselíčko 1. díl 58.3372033
Vilémov (2)406.89810111028875
Dolina 134.013206816
Vilémov 272.885991960859
Celkem ZSJ 189.
SELECT * FROM prv2007_vyzvy WHERE mas=80 ORDER BY datum_vyhlaseniDetailní informace

MAS Český sever, z.s. - projekt LEADER 2007-2013

Výzvy a přijaté žádosti v rámci projektu LEADER - PRV 2007-2013

Nezařazeno do výzev:

Registrovaných žádostí o dotaci : 0

Název projektureg. č.ŽadatelDotaceStav
Celkem dotace : 0
Celkem dotace proplaceno : 0

Celkový pohled na LEADER 2007-2013

Celkem dotace : 0
Celkem dotace proplaceno : 0

Partneři MAS Český sever, z.s.