MAS Sokolovsko o.p.s.

logo MAS Sokolovsko o.p.s.

MAS Sokolovsko o.p.s.

Umístění obcí MAS Sokolovsko o.p.s. v soutěži vesnice roku

RokObecStuha
2015LomniceBílá stuha
2013LomniceModrá stuha
2013Dolní RychnovBílá stuha
2012Dolní RychnovModrá stuha
2011VintířovZlatá stuha
2010VintířovBílá stuha
2008LomniceZlatá stuha
2008VintířovModrá stuha
2007Královské PoříčíZlatá stuha
2006ŠabinaZlatá stuha
2005BukovanyBílá stuha
2004ŠabinaZelená stuha
1999BukovanyBílá stuha
1997ŠabinaZlatá stuha

Územní působnost MAS Sokolovsko o.p.s.

+ základní data z roku 2016 (37 obcí)

Název jednotkyvýměrapočet obyvatelORPokreskraj
Jenišov518.0972Karlovy VaryKarlovy VaryKarlovarský kraj
Mírová389.6325Karlovy VaryKarlovy VaryKarlovarský kraj
Hory787.9256Karlovy VaryKarlovy VaryKarlovarský kraj
Josefov833.3364SokolovSokolovKarlovarský kraj
Krásno2535.6692SokolovSokolovKarlovarský kraj
Šabina506.6303SokolovSokolovKarlovarský kraj
Svatava1158.81651SokolovSokolovKarlovarský kraj
Dolní Rychnov508.91355SokolovSokolovKarlovarský kraj
Sokolov2291.723546SokolovSokolovKarlovarský kraj
Březová5958.92744SokolovSokolovKarlovarský kraj
Bukovany310.01535SokolovSokolovKarlovarský kraj
Dasnice403.7287SokolovSokolovKarlovarský kraj
Dolní Nivy1881.6327SokolovSokolovKarlovarský kraj
Habartov2138.74906SokolovSokolovKarlovarský kraj
Horní Slavkov3686.75502SokolovSokolovKarlovarský kraj
Chlum Svaté Maří470.5297SokolovSokolovKarlovarský kraj
Chodov1426.013671SokolovSokolovKarlovarský kraj
Kaceřov572.1453SokolovSokolovKarlovarský kraj
Krajková3523.0923SokolovSokolovKarlovarský kraj
Královské Poříčí1219.8799SokolovSokolovKarlovarský kraj
Kynšperk nad Ohří2331.24817SokolovSokolovKarlovarský kraj
Libavské Údolí229.0578SokolovSokolovKarlovarský kraj
Loket2673.43030SokolovSokolovKarlovarský kraj
Lomnice1384.81312SokolovSokolovKarlovarský kraj
Nová Ves2695.9194SokolovSokolovKarlovarský kraj
Nové Sedlo1697.82576SokolovSokolovKarlovarský kraj
Rovná4410.7330SokolovSokolovKarlovarský kraj
Staré Sedlo649.6824SokolovSokolovKarlovarský kraj
Vintířov1435.71148SokolovSokolovKarlovarský kraj
Bublava615.0393KrasliceSokolovKarlovarský kraj
Jindřichovice4439.0478KrasliceSokolovKarlovarský kraj
Kraslice8134.56802KrasliceSokolovKarlovarský kraj
Oloví1904.91742KrasliceSokolovKarlovarský kraj
Přebuz2979.269KrasliceSokolovKarlovarský kraj
Rotava1202.73037KrasliceSokolovKarlovarský kraj
Stříbrná3352.3443KrasliceSokolovKarlovarský kraj
Šindelová3830.7305KrasliceSokolovKarlovarský kraj
celkem75087.888986321

Žádosti z PRV 2007-2013 na území MAS Sokolovsko o.p.s.

OsaPočet proj.Celková částkaZ toho dotace
19724379556296580764
2470358445630131
33714001623170127974
4117170049611123674837
registrované žádosti o dotaci, detailní přehled jen pro registrované nebo na webu SZIF

OPŽP 2007-2013 na území MAS Sokolovsko o.p.s.

OsaPočetCelkem p.UznatelnéSch. podporaProplaceno
16208387370157580431141822388140902556
2523224299229004032061036020594510
333375563562248753543223878183219088026
41272019779638450915746057654832734
61539880276301469552563178320847328
752006923019827992178451917960130
registrované žádosti o dotaci, detailní přehled jen pro registrované nebo na webu MŽP

Ekonomické subjekty na území MAS Sokolovsko o.p.s.

RES2008201220132014
Celkem7920859481657782
CZ-NACE-A323343311326
CZ-NACE-B8767
CZ-NACE-C10801070994946
CZ-NACE-D15244544
CZ-NACE-E36413738
CZ-NACE-F1226119710861034
CZ-NACE-G1788174913901271
CZ-NACE-H262266246236
CZ-NACE-I511574542573
CZ-NACE-J95105101102
CZ-NACE-K175221482406
CZ-NACE-L251271308219
CZ-NACE-M781782754749
CZ-NACE-N136171157167
CZ-NACE-O53555549
CZ-NACE-P158167169173
CZ-NACE-Q171167177171
CZ-NACE-R182205194177
CZ-NACE-S621778732698
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno48401379396

Obyvatelstvo na území MAS Sokolovsko o.p.s.

2013201420152016
Celkem90563900868946288986
Ženy45467451834482744640
Narození866839858894
Zemřelí9319171040978
Přistěhovalí2624267825402723
Vystěhovalí3023307729823115
Děti13808137761365313670
Produktivní věk62427614156043459426
Senioři14328148951537515890

Vývoj nezaměstnanosti na území MAS Sokolovsko o.p.s.

Zdroj: mpsv

Rozloha území MAS Sokolovsko o.p.s.

2013201420152016
Rozloha celkem [ha]75089.975086.775089.275087.8
Orná půda4445.64381.94377.84410.8
Chmelnice0.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.0
Sady34.534.534.534.5
Zahrady803.6804.2803.6803.0
Travní porosty15538.115602.715603.815563.7
Zemědělská půda celkem20821.420823.320820.220812.4
Lesy38094.638172.738169.638265.6
Vodní plochy1152.31152.81152.91153.9
Zastavěné území737.4738.0734.9732.8
Ostatní14284.314199.614211.514123.1
Nezemědělská půda celkem54268.154262.954269.054275.9

Školy na území MAS Sokolovsko o.p.s.

počet škol : 63
NazevRED IZOObecAdresa
Mateřská škola Kynšperk nad Ohří, U Pivovaru 367, okres Sokolov, příspěvková organizace600072339Kynšperk nad OhříU Pivovaru 367
Mateřská škola Loket, okres Sokolov600072347LoketSportovní 561
Mateřská škola Sokolov, Vrchlického 80600072355SokolovVrchlického 80
Mateřská škola Březová, Komenského 11, okres Sokolov600072371BřezováKomenského 11
Mateřská škola Březová, Smetanova 218, okres Sokolov600072380BřezováSmetanova 218
Mateřská škola Duhová Habartov, okres Sokolov, příspěvková organizace600072428HabartovKarla Čapka 769
Mateřská škola Krásno, okres Sokolov, příspěvková organizace600072436KrásnoKladenská 210
Mateřská škola Horní Slavkov, Dlouhá 620/1, okres Sokolov600072452Horní SlavkovDlouhá 620/1
Mateřská škola Královské Poříčí, okres Sokolov600072461Královské PoříčíLázeňská 86
Mateřská škola Kraslice, Boženy Němcové 1685, okres Sokolov600072479KrasliceBoženy Němcové 1685
Mateřská škola Kraslice, Lipová cesta 1091, okres Sokolov600072495KrasliceLipová cesta 1091
Mateřská škola Kynšperk nad Ohří, Školní 525, okres Sokolov, příspěvková organizace600072509Kynšperk nad OhříŠkolní 525
Mateřská škola Šabina, okres Sokolov600072517SokolovŠabina 80
Mateřská škola Lomnice, okres Sokolov600072533LomniceKraslická 36
Mateřská škola Sokolov, Karla Havlíčka Borovského 1527600072568SokolovKarla Havlíčka Borovského 1527
Mateřská škola Dolní Rychnov, okres Sokolov600072576Dolní RychnovŠafaříkova 17
Mateřská škola Sokolov, Marie Majerové 1650600072584SokolovMarie Majerové 1650
Mateřská škola Sokolov, Alšova 1746600072592SokolovAlšova 1746
Mateřská škola Sokolov, Pionýrů 1344600072606SokolovPionýrů 1344
Mateřská škola Habartov, Okružní 111, okres Sokolov600072649HabartovOkružní 111
Mateřská škola Kraslice, Barvířská 1771, okres Sokolov600072665KrasliceBarvířská 1771
Mateřská škola Kraslice, U Elektrárny 1777, okres Sokolov600072673KrasliceU Elektrárny 1777
Mateřská škola Bukovany, okres Sokolov600072703Bukovany
Mateřská škola Horní Slavkov, Sportovní 713, okres Sokolov600072720Horní SlavkovSportovní 713
Mateřská škola Rotava, okres Sokolov600072738RotavaSídliště 674
Mateřská škola Sokolov, Kosmonautů 1881600072746SokolovKosmonautů 1881
Mateřská škola Vintířov, okres Sokolov600072754Vintířov
Mateřská škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace600072771ChodovNerudova 915
Mateřská škola Nové Sedlo, Sklářská 510600072801Nové SedloSklářská 510
Mateřská škola Sokolov, Vítězná 725600072835SokolovVítězná 725
Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916600072843SokolovKřižíkova 1916
Základní škola Sokolov, Rokycanova 258600072860SokolovRokycanova 258
Základní škola a mateřská škola Libavské Údolí, okres Sokolov600072886Kynšperk nad Ohří 109
Mateřská škola Staré Sedlo, okres Sokolov600072894Staré SedloZámecká 100
Základní škola a mateřská škola Rovná, okres Sokolov, příspěvková organizace600072908Rovná 38
Základní škola Sokolov, Švabinského 1702600072924SokolovŠvabinského 1702
Základní škola Bukovany, okres Sokolov600072932Bukovany 146
Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov600072959HabartovKarla Čapka 119
Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace600072967Horní SlavkovNádražní 683
Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace600072975Horní SlavkovŠkolní 786
Základní škola Chodov, Školní 697, okres Sokolov, příspěvková organizace600072983ChodovŠkolní 697
Základní škola Chodov, Husova 788, okres Sokolov, příspěvková organizace600072991ChodovHusova 788
Základní škola a mateřská škola Krajková, příspěvková organizace600073009Krajková 22
Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace600073017KrasliceHavlíčkova 1717
Základní škola Kraslice, Dukelská 1122, příspěvková organizace600073025KrasliceDukelská 1122/53
Základní škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace600073033Kynšperk nad OhříJana A. Komenského 540/7
Základní škola Loket, okres Sokolov600073041LoketT. G. Masaryka 128/2
Základní škola Lomnice, okres Sokolov600073050LomniceŠkolní 234
Základní škola Nové Sedlo, okres Sokolov, příspěvková organizace600073068Nové SedloMasarykova 425
Základní škola Rotava, příspěvková organizace600073084RotavaNová Plzeň 673
Základní škola Vintířov, okres Sokolov600073092Vintířov 65
Základní škola Královské Poříčí, okres Sokolov600073106Královské PoříčíDlouhá 63
Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614600073122SokolovPionýrů 1614
Základní škola J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov, příspěvková organizace600073131ChodovSmetanova 738
Základní škola a mateřská škola Svatava, příspěvková organizace600073149SvatavaPohraniční stráže 81
Základní škola Březová, okres Sokolov600073157BřezováKomenského 232
Základní škola praktická, Základní škola speciální a Základní umělecká škola Habartov, okres Sokolov600073238HabartovKomenského 312
Základní škola Chodov, Nejdecká 254, okres Sokolov, příspěvková organizace600073246ChodovNejdecká 254
Základní škola Šance Horní Slavkov, příspěvková organizace600073271Horní SlavkovPoštovní 654/8
Základní škola Kraslice, Opletalova 1121, příspěvková organizace600073289KrasliceOpletalova 1121/1
Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova s.r.o.610100718SokolovMánesova 1672
Základní škola Sokolov, Běžecká 2055615800386SokolovBěžecká 2055
Základní škola a mateřská škola Oloví, příspěvková organizace650015002OlovíSmetanova 1

Rozložení plochy MAS Sokolovsko o.p.s.

+ základní data z roku 2016 (37 obcí)

Název jednotkyvýměrazemědělská půdalesyvodazastavěná plochaostatní
Josefov833.3431.7306.324.17.164.2
Jenišov518.0253.427.810.816.6209.4
Mírová389.6224.859.312.96.086.7
Krásno2535.61006.61176.618.611.0322.9
Šabina506.6196.7215.520.93.669.8
Svatava1158.873.9214.320.720.9828.9
Dolní Rychnov508.993.065.216.223.0311.5
Hory787.9278.4426.49.73.869.5
Sokolov2291.7601.3823.273.5101.6692.1
Březová5958.92092.63046.729.274.7715.7
Bublava615.0293.9196.324.67.592.7
Bukovany310.031.6190.02.46.279.8
Dasnice403.7205.1122.815.44.156.3
Dolní Nivy1881.6607.4468.323.58.8773.5
Habartov2138.7536.3392.167.326.81116.2
Horní Slavkov3686.71027.12043.630.136.9549.0
Chlum Svaté Maří470.5159.1261.81.24.244.2
Chodov1426.0368.7113.338.149.5856.4
Jindřichovice4439.01480.52656.851.017.6233.1
Kaceřov572.1400.787.710.16.267.4
Krajková3523.01212.61897.890.017.5305.0
Královské Poříčí1219.835.1131.46.79.71036.9
Kraslice8134.52528.34928.269.361.7547.0
Kynšperk nad Ohří2331.21191.9727.588.237.8286.0
Libavské Údolí229.029.2135.48.412.943.0
Loket2673.4509.11813.264.022.8264.3
Lomnice1384.8105.6340.19.412.0917.7
Nová Ves2695.91065.01422.337.94.5166.2
Nové Sedlo1697.8270.0361.733.427.91004.8
Oloví1904.9293.61444.117.016.4133.8
Přebuz2979.2284.72349.5120.24.1220.7
Rotava1202.7323.2720.514.421.3123.3
Rovná4410.71368.62785.630.15.6220.8
Staré Sedlo649.6346.2153.014.010.7125.7
Stříbrná3352.3243.53001.216.68.782.4
Šindelová3830.7602.03032.717.58.0170.4
Vintířov1435.741.0127.416.515.11235.8
celkem150175.6038265.61153.9732.814123.1

Pozemkové úpravy na území MAS Sokolovsko o.p.s.

+celkem : 125 pozemkových úprav

číslonázevkatastrobec
944KPÚ JenišovJenišovJenišov
16511009 229/2003 JPÚ JenišovJenišovJenišov
5902228/2008 JPÚ JenišovJenišovJenišov
789445/2011 JPÚ JenišovJenišovJenišov
262890 1482/95 JPÚ JenišovJenišovJenišov
283896 340/96 JPÚ JenišovJenišovJenišov
691922 305/98 JPÚ JenišovJenišovJenišov
302945 528/97 JPÚ JenišovJenišovJenišov
460894 254/96 JPÚ MírováMírováMírová
461903 1310/96 JPÚ MírováMírováMírová
954KPÚ HoryHory u JenišovaHory
1459111/2002-203 MalHory u JenišovaHory
1320846 32/2001 JPÚ HoryHory u JenišovaHory
1463920 224/2002-203 JPÚ Hory u JenišovaHory u JenišovaHory
8025Komplexní pozemková úprava v k.ú. Luh nad SvatavouLuh nad SvatavouJosefov
9612477 42 Hafenrichterová FrantiškaLuh nad SvatavouJosefov
4292497 20 Hutter Rudolf - řešeno společně s č. 19 Luh nad SvatavouJosefov
4312502 15 Rybár Josef - řešeno spol. s č. 14 a 15Luh nad SvatavouJosefov
4141Komplexní pozemkové úpravy v k.ú.Dolní HlubokáDolní HlubokáKrásno
4140Komplexní pozemkové úpravy v k.ú.Háje nad TeplouHáje nad TeplouKrásno
2321Komplexní pozemkové úpravy v k.ú.Krásno nad TeplouKrásno nad TeplouKrásno
9652478 40 Pösselt a Ing. FenklKrásno nad TeplouKrásno
5142501 16 Ruppertovi,Lochnerová,OttKrásno nad TeplouKrásno
2472509 6 Boučková MarianneMilešovKrásno
203Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. ŠabinaŠabinaŠabina
17942452 68 Obec Šabina - přídělyŠabinaŠabina
9702474 45 Obec Šabina - lesní přídělyŠabinaŠabina
6722485 33 Plzáková MarieVítkov u SokolovaSokolov
11432469 50 PF ČR,Město Březová,Římskok.církevLobzy u BřezovéBřezová
8955KoPÚ v k.ú. Smrkovec u BřezovéSmrkovec u BřezovéBřezová
390Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. BublavaBublavaBublava
31972440 81 Bublava - obnova rybníkůBublavaBublava
13022468 51 Obec Bublava - lesní pozemkyBublavaBublava
576783 Bublava - VantochoviBublavaBublava
16122457 63 Smutný ZdeněkDasniceDasnice
14532465 55 Dasnice - lesní pozemky - v návaznosti na KPÚDasniceDasnice
5152481 12 Fischer Rudolf - řešeno společně s č. 38 DasniceDasnice
2356306 73 Ing. Šupka JosefDasniceDasnice
2632505 9 Harcubová TerezieBoučíDolní Nivy
8956KoPÚ v k.ú. Horní ČástkovHorní ČástkovHabartov
17952451 69 Rusnák JosefHorní ČástkovHabartov
15992461 59 Janura JosefHorní ČástkovHabartov
11372471 48 Laturová ValerieHorní ČástkovHabartov
8262483 37 - Kochová Pavla - řešeno společně s č. 36 BošířanyHorní Slavkov
2051303 71 Bošířany - Město Horní SlavkovBošířanyHorní Slavkov
2483Komplexní pozemkové úpravy v k.ú.Horní SlavkovHorní SlavkovHorní Slavkov
20462297 70 - řešeno společně s č. 35 Jaroš LuděkHorní SlavkovHorní Slavkov
16412455 65 - Králová Christa - řešeno společně s č. 64Horní SlavkovHorní Slavkov
16112459 61 Město Horní SlavkovHorní SlavkovHorní Slavkov
9912476 43 PF ČR - ŠulováHorní SlavkovHorní Slavkov
8232482 36 - Kochová Pavla - řešeno společně s č. 37 Horní SlavkovHorní Slavkov
16102456 64 - Králová Christa - řešeno společně s č. 65Kfely u Horního SlavkovaHorní Slavkov
6632491 27 Weiglová Alžběta - řešeno společně s č. 28 LežniceHorní Slavkov
6462490 28 Weiglová Alžběta - řešeno společně s č. 27 LežničkaHorní Slavkov
226Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Chlum Sv.MaříChlum Svaté MaříChlum Svaté Maří
14542466 54 Chlum Sv.Maří - lesní pozemkyChlum Svaté MaříChlum Svaté Maří
8402479 39 PF ČR, Ing. Kříž a LöwováChlum Svaté MaříChlum Svaté Maří
4772480 38 - Fischer Rudolf - řešeno společně s č. 12 Chlum Svaté MaříChlum Svaté Maří
772513 1 a 2 Walter. Krejčík (2 - dodatek č.1) Chlum Svaté MaříChlum Svaté Maří
6482489 29 Pötzl Josef - řešeno společně s č. 30 a 31 Dolní ChodovChodov
18042454 66 - Račáková&Korousová - řešeno spol. s č.67Háj u JindřichovicJindřichovice
16042460 60 Kotes Rudolf & spol.Háj u JindřichovicJindřichovice
29332516 82 Háj u Jindřichovic - cesty v intravilánuHáj u JindřichovicJindřichovice
4253Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Heřmanov v Krušných HoráchHeřmanov v Krušných horáchJindřichovice
2829Komplexní pozemkové úpravy v k.ú.Jindřichovice v Krušných HoráchJindřichovice v Krušných horáchJindřichovice
18032453 67 Račáková&Korousová - řešeno spol. s č.66Jindřichovice v Krušných horáchJindřichovice
4672495 22 Klug HerbertJindřichovice v Krušných horáchJindřichovice
4252Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Loučná v Krušných HoráchLoučná v Krušných horáchJindřichovice
6452492 26 Chánová MarkétaLoučná v Krušných horáchJindřichovice
8959KoPÚ v k.ú. MezihorskáMezihorskáJindřichovice
588Komplexní pozemkové úpravy v k.ú.Horní PochloviceHorní PochloviceKaceřov
766Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. KaceřovKaceřov u Kynšperka nad OhříKaceřov
31872299 80 Kaceřov - plán společných zařízeníKaceřov u Kynšperka nad OhříKaceřov
3658Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Dolina u KrajkovéDolina u KrajkovéKrajková
1901Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Hrádek u KrajkovéHrádek u KrajkovéKrajková
4682503 14 Rybár Josef - řešeno spol. s č. 15 a 32Hrádek u KrajkovéKrajková
224Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. KrajkováKrajkováKrajková
4692486 32 - Rybár Josef - řešeno spol. č. 14 a 15KrajkováKrajková
2045304 72 Krajková - společná zařízeníKrajkováKrajková
3659Komplexní pozemkové úpravy v k.ú.LibnovLibnovKrajková
8733KoPÚ v k.ú. KostelníKostelníKraslice
4482504 13 Dufková JosefinaPočátky u KraslicKraslice
4752500 17 Balážová,Kočová,Ott - řešeno spol. s č. 18 Valtéřov u KraslicKraslice
930Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. KrasliceKrasliceKraslice
4572493 24 Fischer Alfréd a Robert - řešeno spol. s č. 23KrasliceKraslice
924Komplexní pozemkové úpravy v k.ú.HraničnáHraničnáKraslice
10022472 47 Lesy ČR - TitelováHraničnáKraslice
9922475 44 Město KrasliceHraničnáKraslice
925Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Krásná u KraslicKrásná u KraslicKraslice
26011746 76 Krásná u KraslicKrásná u KraslicKraslice
30842436 77 Krásná u Kraslic 2Krásná u KraslicKraslice
4362494 23 Fischer Alfréd a Robert - řešeno spol. s č. 24 Krásná u KraslicKraslice
8174KPÚ v k.ú. Liboc u KraslicLiboc u KraslicKraslice
4352496 21 Klier WalterLiboc u KraslicKraslice
3944Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. MlýnskáMlýnskáKraslice
4862499 18 Balážová.Kočová - řešeno společně s č. 17 MlýnskáKraslice
3945Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. SněžnáSněžnáKraslice
586Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Dolní PochloviceDolní PochloviceKynšperk nad Ohří
361Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Chotíkov u Kynšperka nad OhříChotíkov u Kynšperka nad OhříKynšperk nad Ohří
1386Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Kamenný DvůrKamenný DvůrKynšperk nad Ohří
2652507 8 Vaňurová MarieKamenný DvůrKynšperk nad Ohří
790Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Kynšperk nad OhříKynšperk nad OhříKynšperk nad Ohří
2992515 10 Kadavý Boris - s dodatkem č. 25 Zlatá u Kynšperka nad OhříKynšperk nad Ohří
587Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Liboc u KynšperkaLiboc u Kynšperka nad OhříKynšperk nad Ohří
26161753 78 Liboc - plán společných zařízeníLiboc u Kynšperka nad OhříKynšperk nad Ohří
14862464 56 Steidle KateřinaŠtědrá u Kynšperka nad OhříKynšperk nad Ohří
2642506 8 Vaňurová MarieŠtědrá u Kynšperka nad OhříKynšperk nad Ohří
3242514 10 Kadavý Boris - s dodatkem č. 25 Štědrá u Kynšperka nad OhříKynšperk nad Ohří
9662473 46 PF ČRTýn u LomniceLomnice
2368312 75 PF ČR - potencionální církevní majetekLouka u Mariánských LázníNová Ves
13142467 53 Obec Nová VesNová Ves u SokolovaNová Ves
452511 5 Ehrenthalová, JarešováNová Ves u SokolovaNová Ves
6502487 31 Pötzl Josef - řešeno společně s č. 29ChranišovNové Sedlo
6732484 34 Králová KriemhildaLoučky u LokteNové Sedlo
8024Komplexní pozemková úprava v k.ú. Studenec u OlovíStudenec u OlovíOloví
2482508 7 Künzl AntonínStudenec u OlovíOloví
11422470 49 Gerber HorstPřebuzPřebuz
16082458 62 Obec RovnáČistá u RovnéRovná
432512 5 Ehrenthalová,JarešováČistá u RovnéRovná
442510 5 Ehrenthalová.JarešováVranov u RovnéRovná
6394Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Staré Sedlo u SokolovaStaré Sedlo u SokolovaStaré Sedlo
8774KoPÚ Staré Sedlo u SokolovaStaré Sedlo u SokolovaStaré Sedlo
2360311 74 Staré Sedlo - přídělyStaré Sedlo u SokolovaStaré Sedlo
232Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. StříbrnáStříbrnáStříbrná
6492488 30 Pötzl Josef - řešeno spol. s č. 29 a 31Vintířov u SokolovaVintířov

Územní působnost MAS Sokolovsko o.p.s.

+ základní sídelní jednotky

Název jednotkyvýměrapočet obyvatel 1991počet obyvatel 2001počet obyvatel 2011
Březová (15)5959.5296271727812625
Arnoltov 486.207455338
Březová 182.164235723882277
Bystřina 44.4689000
Kamenice 388.169474360
Kostelní Bříza 499.861505754
Krásná Lípa 606.932000
Lobzy 554.415142217
Mýtina 7.1947014
Ostrov 382.714000
Paseka 269.119000
Rudolec 430.091174180144
Smrkovec 550.756000
Studánka 613.461022
Tisová 394.762303529
Žitná 549.215000
Bublava (1)614.983260336344
Bublava 614.983260336344
Bukovany (1)309.917180818401508
Bukovany 309.917180818401508
Chlum Svaté Maří (1)470.454283298301
Chlum Svaté Maří 470.454283298301
Chodov (13)1426.0113149291468713748
Chodov-nad stadionem 115.537152014951444
Chodovská 153.548204202298
K Vintířovu-Nový Chranišov 184.37162622242277
Průmyslový obvod-jih 79.1612189176259
Průmyslový obvod-sever 94.28733824
Sídliště-sever 20.0082234627122338
Sídliště-střed 7.9515171315651428
Sídliště-západ 24.1351603152004321
Smolnická výsypka 407.924005
Stará Chodovská 114.709000
U nádraží 44.0622129711051020
Za sídlištěm 140.580087
Železný Dvůr 39.737800247
Dasnice (1)403.661330353318
Dasnice 403.661330353318
Dolní Nivy (4)1881.586243271313
Boučí 463.91222935
Dolní Nivy 579.275132138162
Horní Nivy 362.922486071
Horní Rozmyšl 475.479414445
Dolní Rychnov (1)508.958119012451477
Dolní Rychnov 508.958119012451477
Habartov (6)2138.7104547753904822
Habartov 1052.98479145603910
Horní Částkov 256.404132030
Kluč 224.644494593590
Lítov 503.1318710299
Na Rovince 88.331395669
Úžlabí 13.22045359124
Horní Slavkov (15)3685.6571610159726089
Bošířany 567.861625
Horní Slavkov-Staré město 187.949628673729
Kfely 659.73801530
Kounice 25.4455257243244
Ležnice 173.653475753
Ležnička 240.6311311
Na dole 200.704462554
Průmyslový obvod 174.475016632
Průmyslový obvod-východ 21.375103119
Sídliště I 42.877173416071447
Sídliště II 6.01891350748589
Sídliště III 48.8556144417581465
Sídliště IV 37.619588716747
Třídomí 531.0730014
Údolí I 767.38207850
Hory (1)787.902168185206
Hory 787.902168185206
Jenišov (2)518.048306332838
Jenišov 413.123306332676
Pod Rohem 104.92500162
Jindřichovice (9)4438.787318386472
Háj 643.464112231
Heřmanov 575.5810115
Hradecká 624.55771927
Jindřichovice 934.927300299334
Loučná 469.71301011
Mezihorská 549.60901831
Poušť 261.493099
Rác 104.9730814
Stará 274.47000
Josefov (5)833.3544277305342
Hřebeny 270.75586479
Josefov I 164.5959399104
Josefov II 136.471788692
Luh nad Svatavou 40.1634233039
Radvanov 221.375252628
Kaceřov (2)572.1466391432420
Horní Pochlovice 11.2046168193175
Kaceřov 560.942223239245
Krajková (9)3524.001776832830
Anenská Ves 138.651292943
Bernov 386.1020123
Dolina 348.849261725
Hrádek 263.163558
Krajková 590.122611668662
Květná 301.633787644
Leopoldovy Hamry 897.818000
Libnov 380.531273625
Markvarec 217.132000
Královské Poříčí (1)1219.77633710887
Královské Poříčí 1219.77633710887
Kraslice (23)8132.5474760472736695
Černá 654.2610010
Čirá 405.994192727
Hraničná 386.71000
Kámen 248.91961112
Kostelní 503.38101215
Kraslice-jih 153.706169916301582
Kraslice-sever 211.79422372028651
Kraslice-sever-sídliště 8.0262001022
Kraslice-východ 102.205649667626
Krásná 724.797636259
Liboc 656.268422
Mlýnská 717.491181826
Na Stráni 5.69760083
Počátky 745.215211717
Pod Ptačincem 191.848003
Sklená-Smolná 532.27393633
Sněžná 821.497111432
Střed 22.0302213620141754
Tisová 203.17748882
U Kamenného potoka 72.9375489494492
Valtéřov 574.517485
Za tratí 3.7289404247
Zelená Hora 186.08585103115
Krásno (4)2535.97557652724
Dolní Hluboká 523.835151933
Háje 331.15163237
Krásno 1337.08526593654
Milešov 343.905080
Kynšperk nad Ohří (9)2331.2378520251605736
Chotíkov 264.328313546
Dolní Pochlovice I 215.931124218242
Dolní Pochlovice II 42.8548238193160
Dvorečky 116.809057
Kamenný Dvůr 275.34587642
Kynšperk nad Ohří 643.779454144244129
Liboc 150.87568101107
Štědrá 305.008221928
Zlatá 316.31312089975
Libavské Údolí (2)228.9775627589590
Kolová 153.37492631
Libavské Údolí 75.6035618563559
Loket (7)2673.265298932022978
Dvory 318.56281011
Loket 246.58428513026592
Nadlesí 554.484435757
Nádražní Předměstí 122.63200773
Slavkovské Předměstí 174.21300254
Sokolovské Předměstí 140.16001204
Údolí II 1116.638710987
Lomnice (2)1384.75394710931152
Lomnice 832.593505707740
Týn 552.16442386412
Mírová (2)389.6543213224311
Mírová 326.081162169242
Na Cechu 63.5733515569
Nová Ves (2)2695.79247256222
Louka 1142.8423333
Nová Ves 1552.99205223189
Nové Sedlo (6)1697.7631250826392622
Chranišov 179.737214175207
Jalový Dvůr 22.3856123104141
Loučky 428.97479503550
Na Sklárně I 63.7947117011821017
Na sklárně II 21.123805074
Nové Sedlo 981.752522625633
Oloví (7)1904.854178319011741
Dolní Oloví 141.971150268288
Dolní Studenec 82.1793242323
Horní Oloví 208.701692593563
Horní Studenec 908.735151837
Hory 315.655800906729
Lipec 42.6287847887
Nové Domy 204.984181514
Přebuz (3)2979.304567369
Chaloupky 431.024000
Přebuz 1430.4567369
Rolava 1117.88000
Rotava (5)1202.731343334493145
Horní Rotava 239.7772872176213
Nová Plzeň 272.2869928072512
Rotava 278.207405370337
Rozcestí 263.213112827
Smolná 149.248466856
Rovná (7)4413.1341492593381
Bystřina 151.738026
Čistá 1392.59048
Krásná Lípa 90.09310414
Milíře 585.15010
Podstrání 394.83763
Rovná 617.043485576350
Vranov 1181.69000
Šabina (1)506.552251285316
Šabina 506.552251285316
Šindelová (6)3832.9868223256271
Krásná Lípa 230.946485795
Milíře 1244.250150
Obora 1510.28767672
Ptačí 439.088000
Šindelová 377.477738589
U rybníka 30.9458262315
Sokolov (19)2291.6749252102508123347
Hrušková 659.246282873
K nemocnici 14.1627942706731
Ke stadiónu 78.7886249637143626
Nad rybníkem 70.7465806072126357
Nad zastávkou 41.2248294831162907
Novina 186.64111419
Ovčárna 52.0576124130211
Pod pekárnou 57.63360124136
Pod vodojemem 40.6235101710121061
Před nádražím 28.9393622698903
Průmyslový obvod 114.517201725
Rekultivace dolu Antonín 247.57000
Seifertova 33.3838001025
Sokolov-střed 31.8418214019441927
Sokolovská 20.0581403238101833
U dolu Antonín 45.0723007
Vítkov 446.979232
Za Hornickým domem 45.126216420301905
Za nádražím 77.0633604533599
Staré Sedlo (1)649.629628721778
Staré Sedlo 649.629628721778
Stříbrná (2)3354.724401432418
Nová Ves 964.224000
Stříbrná 2390.5401432418
Svatava (3)1158.779146415771670
Čistá 687.01104046
Podlesí 208.069196228292
Svatava 263.699126813091332
Vintířov (1)1435.7194510671081
Vintířov 1435.7194510671081
Celkem ZSJ 199.
SELECT * FROM prv2007_vyzvy WHERE mas=43 ORDER BY datum_vyhlaseniDetailní informace

MAS Sokolovsko o.p.s. - projekt LEADER 2007-2013

Výzvy a přijaté žádosti v rámci projektu LEADER - PRV 2007-2013

Nezařazeno do výzev:

Registrovaných žádostí o dotaci : 0

Název projektureg. č.ŽadatelDotaceStav
Celkem dotace : 0
Celkem dotace proplaceno : 0

Celkový pohled na LEADER 2007-2013

Celkem dotace : 0
Celkem dotace proplaceno : 0

Partneři MAS Sokolovsko o.p.s.