Místní akční skupina Jižní Slovácko, z. s.

Místní akční skupina Jižní Slovácko, z. s.

Volby do komunálu 2018 Místní akční skupina Jižní Slovácko, z. s.

ObecPočet obyvatelMandátůPočet VSPočet kandidátůKandidátů na mandátObytel na kandidátaObytel na mandátPrůměrný věkMinMax
Čejč12359327345.74137.2245.07412761
Čejkovice244415575532.59162.9341.82672074
Dolní Bojanovice298315345366.29198.8743.33332666
Dubňany6357217147743.24302.7147.29932280
Hrušky157515460426.2510547.98332377
Josefov4077191.2945.2258.1445.33333154
Kostice1906154573.833.44127.0744.50881971
Ladná1242932734613846.81482073
Lanžhot3738218168822.2517843.83931983
Lužice293415690632.6195.649.87781988
Mikulčice196115575526.15130.7347.18671880
Moravská Nová Ves259715690628.86173.1345.00002277
Moravský Žižkov1441154543.626.6996.0746.33332371
Mutěnice3649157105734.75243.2746.03812174
Nový Poddvorov2037881.1425.382948.00003772
Prušánky221915460436.98147.9346.21672677
Rohatec3514215105533.47167.3349.60002282
Starý Poddvorov9789545521.73108.6745.00002573
Terezín39672162.2924.7556.5741.56252455
Tvrdonice206515690622.94137.6744.82222172
Týnec110915460418.4873.9349.65002276
celkem4495329110014134.8631.81154.4845.971888
Zdroj dat: volby.cz, 26.8.2018