Via rustica z.s.

Via rustica z.s.

Volby do komunálu 2018 Via rustica z.s.

ObecPočet obyvatelMandátůPočet VSPočet kandidátůKandidátů na mandátObytel na kandidátaObytel na mandátPrůměrný věkMinMax
Arneštovice847881.1410.51247.75003264
Bělá565771.4811.242.28572559
Bohdalín17171014212.2124.4346.42863368
Bořetice697881.148.639.8638.25002360
Bořetín106721427.5715.1446.14291972
Božejov634112191.7333.3757.6440.36842859
Bratřice148919116.4416.4447.33332566
Buřenice205711111.5718.6429.2945.27273056
Cetoraz295717142.1442.1450.28574062
Čáslavsko1097181.1413.6315.5749.87503277
Častrov59111222226.8653.7346.90913369
Černov109710101.4310.915.5746.10002661
Černovice17319545538.47192.3346.04442468
Dobrá Voda u Pacova96777113.7113.7134.14291950
Důl5871718.298.2954.57143175
577991.296.338.1438.88892658
Hojovice817191.29911.5755.55562873
Horní Cerekev1841154362.451.14122.7347.22222084
Horní Dubenky6087181.147686.8646.62504064
Horní Ves30073233.2913.0442.8645.17393166
Hořepník6251315151.1541.6748.0842.86672663
Chýstovice327281.1444.5748.62502272
Chyšná10772101.4310.715.2944.40002459
Kámen26772152.1417.838.1442.80002057
Kamenice nad Lipou3789155734.8751.9252.649.71232277
Košetice710916161.7844.3878.8943.56252468
Křeč221919124.5624.5650.55563966
Křešín1417181.1417.6320.1447.00002756
Leskovice1007191.2911.1114.2951.33332768
Lesná707771101047.00003852
Lhota-Vlasenice86715152.145.7312.2941.73332764
Lidmaň286717140.8640.8646.28574252
Lukavec995154513.419.5166.3345.64712376
Martinice u Onšova597991.296.568.4346.33332670
Mezilesí1187181.1414.7516.8647.25002865
Mezná156712121.711322.2938.91672752
Mnich40272162.2925.1357.4341.37502655
Moraveč201777128.7128.7143.85712956
Nová Cerekev111215115174.1374.1349.00002466
Obrataň81711333324.7674.2743.84852366
Onšov228911111.2220.7325.3341.81822270
Pacov4823154583.8783.16321.5354.72412085
Počátky2563155704.6736.61170.8748.42862572
Polesí99711111.57914.1437.72732265
Pošná2457181.1430.633545.50003854
Rodinov226710101.4322.632.2943.70002863
Rovná5471717.717.7139.42862548
Salačova Lhota1297191.2914.3318.4343.11113053
Samšín156916161.789.7517.3341.12502859
Stojčín114717116.2916.2950.85713968
Střítež1027181.1412.7514.5752.12503467
Těchobuz8072131.866.1511.4348.23082074
Těmice4149991464649.22223765
Ústrašín23792111.2221.5526.3347.18183358
Útěchovice pod Stražištěm10374182.575.7214.7145.33332873
Včelnička20772111.5718.8229.5748.45453658
Velká Chyška27394303.339.130.3338.73332156
Veselá227911111.2220.6425.2242.54552769
Věžná1267991.29141840.77782455
Vyklantice15173192.717.9521.5748.26322382
Vysoká Lhota1551513361.60003870
Zhořec1027181.1412.7514.5742.87502558
Zlátenka47710006.7149.71433958
Žirovnice2937155694.642.57195.857.79711988
celkem3130153831710521.9629.7558.1846.041988
Zdroj dat: volby.cz, 26.8.2018