MAS - Partnerství Moštěnka, o.p.s.

MAS - Partnerství Moštěnka, o.p.s.

Volby do komunálu 2018 MAS - Partnerství Moštěnka, o.p.s.

ObecPočet obyvatelMandátůPočet VSPočet kandidátůKandidátů na mandátObytel na kandidátaObytel na mandátPrůměrný věkMinMax
Beňov6699327324.7874.3343.33332864
Bezuchov18473202.869.226.2952.50003078
Bochoř98011555517.8289.0945.85452371
Bořenovice1897191.29212744.66671969
Čechy32672131.8625.0846.5748.46153167
Dobrčice22272162.2913.8831.7147.93752572
Domaželice54972182.5730.578.4343.94442365
Dřevohostice150815345333.51100.5345.46672378
Fryšták370417585543.58217.8850.10592086
Holešov11626237161772.21505.4849.67702084
Horní Lapač2717181.1433.8838.7144.50003758
Horní Moštěnice1668154573.829.26111.249.42112074
Hostišová5137191.295773.2947.33332166
Kostelec u Holešova98815575513.1765.8742.65332071
Křtomil42672111.5738.7360.8642.54552469
Kurovice2619191292943.77782460
Kyselovice4859327317.9653.8941.44442164
Lechotice41772162.2926.0659.5744.18752762
Lipová27295384.227.1630.2243.39472368
Líšná2457181.1430.633551.50003063
Ludslavice4939218227.3954.7848.11112876
Lukoveček45472172.4326.7164.8643.35293261
Machová64913226224.9649.9241.15382263
Martinice7609218242.2284.4442.16672565
Míškovice6447191.2971.569244.55563555
Mysločovice63273223.1428.7390.2945.00001870
Nahošovice17371414212.3624.7144.00002571
Němčice3427191.293848.8644.22223851
Pacetluky225712121.7118.7532.1435.50002841
Podolí2077391.292329.5734.11111961
Pravčice732153362.420.3348.848.94442571
Prusinovice121473253.5748.56173.4343.00002664
Přestavlky27472172.4316.1239.1438.05882265
Přílepy98373273.8636.41140.4351.11113069
Racková8269327330.5991.7841.11112764
Radkova Lhota20372162.2912.692945.93752887
Radkovy15592101.1115.517.2241.70002754
Roštění66872172.4339.2995.4345.47062970
Rymice6069436416.8367.3341.02782270
Říkovice48193192.1125.3253.4446.89473165
Sazovice7757191.2986.11110.7152.66673962
Stará Ves62893192.1133.0569.7845.15792764
Tečovice132315345329.488.247.04442576
Třebětice287919131.8931.8946.88893960
Turovice223717131.8631.8650.71434156
Věžky211717130.1430.1445.28572260
Vlkoš7069327326.1578.4445.81482167
Zahnašovice31572131.8624.234541.61542064
Žalkovice591152201.3329.5539.442.85002764
Želatovice5449327320.1560.4446.40742172
Žeranovice778919186.4486.4450.77783172
celkem4260547114812832.7233.2190.4645.161887
Zdroj dat: volby.cz, 26.8.2018