Horky nad Jizerou

Horky nad Jizerou

Katastr obce Horky nad Jizerou - mapa území

Katastrální území obce Horky nad Jizerou

Název kúkód kúERÚ
Horky nad Jizerou642126ERÚ

Sídelní jednotky Horky nad Jizerou

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Horky nad Jizerou 415.401384405488

Ekonomické subjekty na území Horky nad Jizerou

RES2008201220132014
Celkem48585147
CZ-NACE-A1221
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C61064
CZ-NACE-D0022
CZ-NACE-E1011
CZ-NACE-F6998
CZ-NACE-G4787
CZ-NACE-H5333
CZ-NACE-I3322
CZ-NACE-J1111
CZ-NACE-K2311
CZ-NACE-L1100
CZ-NACE-M5654
CZ-NACE-N0001
CZ-NACE-O2222
CZ-NACE-P2111
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R2111
CZ-NACE-S7978
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0000

Příspěvky na péči na území Horky nad Jizerou

201620172018
Počet dávek687077
Stupeň 132156
Stupeň 20027
Stupeň 3123125
Stupeň 4242419
Do 18 let9016
Od 18ti let597061
Celkem Vyplaceno KČ446940602800630960

Vývoj počtu obyvatel na území Horky nad Jizerou

Obyvatelstvo na území Horky nad Jizerou

2013201420152016
Celkem516526536540
Ženy266269277274
Narození7101111
Zemřelí4653
Přistěhovalí17211917
Vystěhovalí17151521
Děti93102104104
Produktivní věk349357357359
Senioři74677577

Vývoj nezaměstnanosti na území Horky nad Jizerou

Zdroj: mpsv

Rozloha území Horky nad Jizerou

2013201420152016
Rozloha celkem [ha]415.4415.4415.0415.0
Orná půda286.6286.6286.0285.9
Chmelnice0.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.0
Sady6.86.86.86.8
Zahrady6.16.16.26.2
Travní porosty36.936.837.037.0
Zemědělská půda celkem336.4336.4336.0335.9
Lesy15.715.715.715.7
Vodní plochy7.57.57.47.4
Zastavěné území8.99.08.28.3
Ostatní46.846.847.747.7
Nezemědělská půda celkem79.079.079.079.1

Školy na území Horky nad Jizerou

NazevIČOAdresa