ORP Nýřany

ORP Nýřany

Školy na území ORP Nýřany

Celkem : 38
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Střední škola, Horní Bříza, U Klubu 3026699467U Klubu 302 Horní BřízaMgr. Karel Suda
Odborná škola, Základní škola a Mateřská škola, Zbůch, V Sídlišti 349708393527V Sídlišti 349 349ZbůchMgr. Milena Peteříková
Mateřská škola Rochlov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace709944212Rochlov 72 NýřanyMgr. Šauerová Jana
Mateřská škola Druztová, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace709959312 Druztová 42Iva Straková
1. Mateřská škola Horní Bříza-ves, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606107782Tř. 1. Máje 56 Horní BřízaJarmila Vodičková
Mateřská škola Vochov, příspěvková organizace750090132Vochov 46 NýřanyIvana Malatová
Mateřská škola Žilov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606111892Žilov 54 TřemošnáBc. Dana Všahová
Mateřská škola POHÁDKA Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606112512U Školky 150 ZbůchBc. Naděžda Bacíková
Mateřská škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace750063082Školní 364 Zruč - SenecMarie Polcarová
Mateřská škola Úněšov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606111032 Úněšov 72Mgr. Ivana Kalistová
2. Mateřská škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606107862Lesní 500 Horní BřízaJana Šmídlová
Základní škola Líšťany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace750059482 9 9LíšťanyMgr. Petra Opavová
Integrovaná základní škola a Mateřská škola Trnová okres Plzeň-sever497459212 222 222TrnováMgr. Josef Krauz
Základní škola a Mateřská škola Úterý, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606111712 16 16ÚterýMgr. Vlastimil Brychta
Základní škola a Mateřská škola Kozolupy497459482 1 1KozolupyMgr. Sabina Nováková
Základní škola Blatnice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606118552 110 110BlatniceMgr. Blanka Hájková
Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606107942Třída 1. máje 210 210Horní BřízaLadislav Čása
Základní škola s mateřskou školou Tlučná okres Plzeň-sever699740122Školní 838 838TlučnáMgr. Karel Rada
Základní škola a mateřská škola Vejprnice497452472Jakuba Husníka 527 527VejprniceMgr. Petra Čiháková
Základní škola Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606112012Hornická 300 300ZbůchMgr. Vlastislav König
Masarykova základní škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace750063162Školní 197 197Zruč-SenecMgr. Oldřich Šik
Základní škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606105812Americká 146 146TřemošnáMgr. Miroslava Siváková
Základní umělecká škola Nýřany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace709625372Nerudova 440 NýřanyVladislava Šrámková
Základní umělecká škola Třemošná709698502Družstevní 750 TřemošnáMgr. Jarmila Žižková
Dům dětí a mládeže Kamarád, Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606106542Tyršova 916 TřemošnáIrena Jelínková
Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace606118802Školní 901 901NýřanyMgr. Jiří Loritz
Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace750060572Čemínská 296 296Město TouškovMgr. Dagmar Mezerová
Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizace709909992 173 173ChotíkovMgr. Zuzana Houdková
Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace606112602Školní 198 198LíněBohumír Landrgott
Základní škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace750061382 15 15LedceMgr. Jana Kopejtková
Základní škola a Mateřská škola Pernarec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606118042 151 151PernarecMgr. Marian Husák
Základní škola a Mateřská škola Všeruby, příspěvková organizace750065112 145 145VšerubyMgr. Jaroslav Cafourek
Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizace606113412Mírové náměstí 72 72Heřmanova HuťMgr. Libuše Němečková
Základní škola a Mateřská škola Pňovany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace709971012 73 73PňovanyMiloslav Sýkora
Mateřská škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606106112Mládežníků 869 TřemošnáJitka Krochmalová
Mateřská škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace711625002 Ledce 206Mgr. Zdeňka Boudová
Základní škola a Mateřská škola Žichlice720733142 58 58HromniceMgr. Pavla Schneiderová
Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace725613432Česká Bříza 168TřemošnáMarie Žižková

Kapacity ZŠ a MŠ na území ORP Nýřany

typkapacita
A002089
B006430
C0062
G11900
G211836
K20350
L118547
L131002

ZŠ a MŠ na území ORP Nýřany

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 34
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Odborná škola,Základ.škola a Mateř.škola708393527V Sídlišti 349 349ZbůchMgr. Milena Peteříková
Mateřská škola709944212Rochlov 72 NýřanyMgr. Šauerová Jana
MŠ Druztová709959312 Druztová 42Iva Straková
1. MŠ - ves606107782Tř. 1. Máje 56 Horní BřízaJarmila Vodičková
Mateřská škola750090132Vochov 46 NýřanyIvana Malatová
MŠ Žilov606111892Žilov 54 TřemošnáBc. Dana Všahová
Mateřská škola POHÁDKA606112512U Školky 150 ZbůchBc. Naděžda Bacíková
MŠ Zruč-Senec750063082Školní 364 Zruč - SenecMarie Polcarová
Mateřská škola606111032 Úněšov 72Mgr. Ivana Kalistová
Mateřská škola606107862Lesní 500 Horní BřízaJana Šmídlová
Základní škola750059482 9 9LíšťanyMgr. Petra Opavová
Integrovaná ZŠ a MŠ497459212 222 222TrnováMgr. Josef Krauz
Základní škola a Mateřská škola606111712 16 16ÚterýMgr. Vlastimil Brychta
Základní škola a Mateřská škola497459482 1 1KozolupyMgr. Sabina Nováková
Základní škola606118552 110 110BlatniceMgr. Blanka Hájková
Masarykova základní škola606107942Třída 1. máje 210 210Horní BřízaLadislav Čása
Základní škola s mateřskou školou Tlučná699740122Školní 838 838TlučnáMgr. Karel Rada
Základní škola a mateřská škola497452472Jakuba Husníka 527 527VejprniceMgr. Petra Čiháková
Základní škola606112012Hornická 300 300ZbůchMgr. Vlastislav König
Masarykova základní škola750063162Školní 197 197Zruč-SenecMgr. Oldřich Šik
Základní škola606105812Americká 146 146TřemošnáMgr. Miroslava Siváková
Základní škola a Mateřská škola606118802Školní 901 901NýřanyMgr. Jiří Loritz
Základní škola a Mateřská škola750060572Čemínská 296 296Město TouškovMgr. Dagmar Mezerová
Základní škola a Mateřská škola709909992 173 173ChotíkovMgr. Zuzana Houdková
Základní škola a mateřská škola606112602Školní 198 198LíněBohumír Landrgott
Základní škola750061382 15 15LedceMgr. Jana Kopejtková
Základní škola a Mateřská škola Pernarec606118042 151 151PernarecMgr. Marian Husák
Základní škola a Mateřská škola750065112 145 145VšerubyMgr. Jaroslav Cafourek
Základní škola a Mateřská škola606113412Mírové náměstí 72 72Heřmanova HuťMgr. Libuše Němečková
Základní škola a Mateřská škola709971012 73 73PňovanyMiloslav Sýkora
Mateřská škola Třemošná606106112Mládežníků 869 TřemošnáJitka Krochmalová
Mateřská škola711625002 Ledce 206Mgr. Zdeňka Boudová
Základní škola a Mateřská škola720733142 58 58HromniceMgr. Pavla Schneiderová
Mateřská škola725613432Česká Bříza 168TřemošnáMarie Žižková

Kontakty na ZŠ a MŠ na území ORP Nýřany

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 34
č.Názevřediteltelefon
1Odborná škola, Základní škola a Mateřská škola, Zbůch, V Sídlišti 349Mgr. Milena Peteříková377 931 648,725548210 TEL
2Mateřská škola Rochlov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Šauerová Jana377881734 TEL
3Mateřská škola Druztová, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceIva Straková377824355 TEL
41. Mateřská škola Horní Bříza-ves, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceJarmila Vodičková602641650 TEL
5Mateřská škola Vochov, příspěvková organizaceIvana Malatová377822463 TEL
6Mateřská škola Žilov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceBc. Dana Všahová377958547 TEL
7Mateřská škola POHÁDKA Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceBc. Naděžda Bacíková377931178 TEL
8Mateřská škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMarie Polcarová377824285 TEL
9Mateřská škola Úněšov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Ivana Kalistová373315238 TEL
102. Mateřská škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceJana Šmídlová377956427 TEL
11Základní škola Líšťany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Petra Opavová377915231 TEL
12Integrovaná základní škola a Mateřská škola Trnová okres Plzeň-severMgr. Josef Krauz606076401 TEL
13Základní škola a Mateřská škola Úterý, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Vlastimil Brychta373312216 TEL
14Základní škola a Mateřská škola KozolupyMgr. Sabina Nováková377922303 TEL
15Základní škola Blatnice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Blanka Hájková377881577 TEL
16Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceLadislav Čása377333801 TEL
17Základní škola s mateřskou školou Tlučná okres Plzeň-severMgr. Karel Rada377931135 TEL
18Základní škola a mateřská škola VejprniceMgr. Petra Čiháková377826213 TEL
19Základní škola Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Vlastislav König377931126 TEL
20Masarykova základní škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Oldřich Šik377824284 TEL
21Základní škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Miroslava Siváková377855645 TEL
22Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizaceMgr. Jiří Loritz377931661 TEL
23Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizaceMgr. Dagmar Mezerová377922312 TEL
24Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizaceMgr. Zuzana Houdková377821580 TEL
25Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizaceBohumír Landrgott377911282 TEL
26Základní škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Jana Kopejtková377958267 TEL
27Základní škola a Mateřská škola Pernarec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Marian Husák377915190 TEL
28Základní škola a Mateřská škola Všeruby, příspěvková organizaceMgr. Jaroslav Cafourek377915001 TEL
29Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizaceMgr. Libuše Němečková377893182 TEL
30Základní škola a Mateřská škola Pňovany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMiloslav Sýkora377914141 TEL
31Mateřská škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceJitka Krochmalová377953891 TEL
32Mateřská škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Zdeňka Boudová377958253 TEL
33Základní škola a Mateřská škola ŽichliceMgr. Pavla Schneiderová377959183 TEL
34Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizaceMarie Žižková776349984,6 TEL

Projekty v MS2014+ na území ORP Nýřany

reg.č.názevstavvýzvažádánoschválenoŽadatel
celkem00
Generováno 0.000901937484741 s