Jihočeský kraj
Počty osob s uděleným pobytovým oprávněním v souvislosti s válkou na Ukrajině na obcích Jihočeský kraj
| Název obce | Počet obyvatel | Celkem registrovaných | Poměr k obyvatelům | Z toho do 3 let | do 6 let | do 15 let | do 18 let | do 65 let | seniorů |
|---|
| Adamov | 989 | 28 | 2.83% | 1 | 1 | 4 | 0 | 20 | 2 |
| Albrechtice nad Vltavou | 968 | 35 | 3.62% | 1 | 2 | 5 | 0 | 25 | 2 |
| Babice | 138 | 9 | 6.52% | 1 | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 |
| Balkova Lhota | 152 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Báňovice | 109 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bavorov | 1622 | 22 | 1.36% | 0 | 1 | 3 | 3 | 13 | 2 |
| Bečice | 101 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bečice | 78 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bednárec | 129 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bednáreček | 191 | 4 | 2.09% | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
| Bechyně | 4900 | 110 | 2.24% | 3 | 4 | 15 | 4 | 80 | 4 |
| Bělčice | 966 | 13 | 1.35% | 1 | 1 | 3 | 0 | 8 | 0 |
| Běleč | 197 | 3 | 1.52% | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Benešov nad Černou | 1211 | 24 | 1.98% | 2 | 1 | 2 | 1 | 17 | 1 |
| Bernartice | 1316 | 8 | 0.61% | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 |
| Besednice | 805 | 7 | 0.87% | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Bezdědovice | 350 | 10 | 2.86% | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 1 |
| Bílsko | 211 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blatná | 6270 | 344 | 5.49% | 1 | 5 | 36 | 13 | 283 | 6 |
| Blažejov | 454 | 6 | 1.32% | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
| Bohdalovice | 311 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bohumilice | 329 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bohunice | 47 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boletice | 0 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Borek | 1538 | 28 | 1.82% | 0 | 0 | 3 | 3 | 21 | 1 |
| Borkovice | 239 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Borotín | 697 | 12 | 1.72% | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | 1 |
| Borová Lada | 265 | 16 | 6.04% | 1 | 2 | 6 | 1 | 6 | 0 |
| Borovany | 4142 | 28 | 0.68% | 1 | 0 | 2 | 0 | 22 | 3 |
| Borovany | 207 | 3 | 1.45% | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Borovnice | 136 | 4 | 2.94% | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Boršov nad Vltavou | 2014 | 6 | 0.3% | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 |
| Bořetín | 102 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bošice | 355 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bošilec | 208 | 5 | 2.4% | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Boudy | 201 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Božetice | 353 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bradáčov | 44 | 3 | 6.82% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Branice | 310 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Branišov | 281 | 5 | 1.78% | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Bratronice | 60 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brloh | 1065 | 1 | 0.09% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Břehov | 172 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Březí | 67 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Březina | 124 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Březnice | 233 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Budeč | 218 | 7 | 3.21% | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| Budislav | 365 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Budíškovice | 703 | 17 | 2.42% | 1 | 0 | 2 | 0 | 8 | 6 |
| Budkov | 94 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Budyně | 51 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bujanov | 572 | 7 | 1.22% | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 |
| Buk | 305 | 16 | 5.25% | 0 | 0 | 5 | 0 | 10 | 1 |
| Bušanovice | 267 | 1 | 0.37% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Buzice | 165 | 3 | 1.82% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Cehnice | 498 | 4 | 0.8% | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Cep | 184 | 7 | 3.8% | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| Cerhonice | 145 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cizkrajov | 519 | 1 | 0.19% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Čakov | 296 | 3 | 1.01% | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| Čečelovice | 192 | 5 | 2.6% | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| Čejetice | 920 | 8 | 0.87% | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 |
| Čejkovice | 393 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Čenkov u Bechyně | 65 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Čepřovice | 206 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Černá v Pošumaví | 791 | 58 | 7.33% | 0 | 1 | 9 | 5 | 42 | 1 |
| Černýšovice | 88 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Červený Hrádek | 198 | 1 | 0.51% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| České Budějovice | 90264 | 4084 | 4.52% | 103 | 149 | 615 | 274 | 2778 | 165 |
| České Velenice | 3000 | 275 | 9.17% | 8 | 4 | 58 | 12 | 188 | 5 |
| Český Krumlov | 12280 | 627 | 5.11% | 5 | 14 | 96 | 31 | 452 | 29 |
| Český Rudolec | 908 | 16 | 1.76% | 0 | 0 | 5 | 1 | 10 | 0 |
| Čestice | 915 | 3 | 0.33% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Číčenice | 437 | 17 | 3.89% | 1 | 2 | 3 | 1 | 10 | 0 |
| Čimelice | 972 | 15 | 1.54% | 2 | 0 | 1 | 2 | 8 | 2 |
| Číměř | 718 | 1 | 0.14% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Čížkrajice | 257 | 3 | 1.17% | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Čížová | 1260 | 35 | 2.78% | 2 | 4 | 3 | 1 | 22 | 3 |
| Čkyně | 1542 | 7 | 0.45% | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 |
| Člunek | 487 | 1 | 0.21% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Dačice | 7161 | 90 | 1.26% | 2 | 2 | 14 | 7 | 61 | 4 |
| Dasný | 345 | 3 | 0.87% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Dešná | 600 | 7 | 1.17% | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
| Deštná | 748 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dírná | 414 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dívčí Kopy | 69 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dívčice | 563 | 1 | 0.18% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Dlouhá Lhota | 157 | 3 | 1.91% | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| Dobev | 1010 | 15 | 1.49% | 1 | 0 | 3 | 1 | 10 | 0 |
| Dobrá Voda u Českých Budějovic | 2646 | 31 | 1.17% | 1 | 1 | 3 | 2 | 22 | 2 |
| Dobrohošť | 48 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dobronice u Bechyně | 107 | 1 | 0.93% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Dobšice | 125 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dolní Bukovsko | 1673 | 10 | 0.6% | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 | 0 |
| Dolní Dvořiště | 1326 | 22 | 1.66% | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | 1 |
| Dolní Hořice | 826 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dolní Hrachovice | 135 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dolní Novosedly | 233 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dolní Pěna | 405 | 2 | 0.49% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Dolní Třebonín | 1349 | 9 | 0.67% | 1 | 1 | 2 | 0 | 5 | 0 |
| Dolní Žďár | 146 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Domanín | 398 | 11 | 2.76% | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 2 |
| Doňov | 79 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubravice | 313 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doubravice | 263 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doudleby | 476 | 9 | 1.89% | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| Drahonice | 371 | 10 | 2.7% | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 |
| Drahotěšice | 326 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drahov | 155 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drachkov | 197 | 3 | 1.52% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Dráchov | 230 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dražice | 820 | 15 | 1.83% | 1 | 0 | 1 | 2 | 11 | 0 |
| Dražíč | 260 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dražičky | 174 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drážov | 232 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drhovice | 220 | 2 | 0.91% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Drhovle | 580 | 45 | 7.76% | 0 | 0 | 1 | 3 | 40 | 1 |
| Droužetice | 136 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drslavice | 100 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drunče | 54 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dřešín | 317 | 6 | 1.89% | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 |
| Dříteň | 1680 | 26 | 1.55% | 0 | 1 | 7 | 1 | 16 | 1 |
| Dub | 390 | 20 | 5.13% | 2 | 1 | 2 | 0 | 15 | 0 |
| Dubičné | 406 | 2 | 0.49% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Dubné | 1680 | 7 | 0.42% | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 |
| Dunajovice | 221 | 3 | 1.36% | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Dvory | 95 | 3 | 3.16% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Dvory nad Lužnicí | 348 | 19 | 5.46% | 0 | 0 | 4 | 1 | 14 | 0 |
| Dynín | 318 | 5 | 1.57% | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Frahelž | 148 | 2 | 1.35% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Frymburk | 1318 | 42 | 3.19% | 0 | 2 | 10 | 2 | 27 | 1 |
| Habří | 110 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hadravova Rosička | 58 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hajany | 153 | 3 | 1.96% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Hájek | 48 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Halámky | 171 | 3 | 1.75% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Hamr | 361 | 4 | 1.11% | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Hartmanice | 188 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haškovcova Lhota | 69 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hatín | 232 | 9 | 3.88% | 1 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 |
| Heřmaň | 281 | 10 | 3.56% | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 |
| Heřmaň | 201 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heřmaneč | 89 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hlasivo | 140 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hlavatce | 145 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hlavatce | 410 | 29 | 7.07% | 1 | 5 | 4 | 2 | 17 | 0 |
| Hlincová Hora | 448 | 2 | 0.45% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Hluboká nad Vltavou | 5269 | 140 | 2.66% | 3 | 9 | 24 | 8 | 84 | 12 |
| Hlupín | 90 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hodětín | 100 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hodonice | 131 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holubov | 1092 | 6 | 0.55% | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
| Homole | 1649 | 7 | 0.42% | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 |
| Horní Dvořiště | 463 | 1 | 0.22% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Horní Kněžeklady | 108 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horní Meziříčko | 106 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horní Němčice | 74 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horní Pěna | 588 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horní Planá | 1999 | 19 | 0.95% | 0 | 0 | 3 | 1 | 15 | 0 |
| Horní Poříčí | 300 | 2 | 0.67% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Horní Radouň | 245 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horní Skrýchov | 211 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horní Slatina | 134 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horní Stropnice | 1456 | 15 | 1.03% | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | 0 |
| Horní Vltavice | 341 | 20 | 5.87% | 2 | 0 | 7 | 0 | 11 | 0 |
| Hornosín | 70 | 3 | 4.29% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Horosedly | 147 | 4 | 2.72% | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Hořice na Šumavě | 890 | 8 | 0.9% | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 |
| Hosín | 916 | 1 | 0.11% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Hoslovice | 164 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hospříz | 420 | 14 | 3.33% | 0 | 1 | 1 | 1 | 10 | 1 |
| Hosty | 164 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hoštice | 141 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hradce | 112 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hracholusky | 496 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hrachoviště | 79 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hranice | 196 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hrazany | 285 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hrdějovice | 1527 | 19 | 1.24% | 0 | 1 | 5 | 0 | 12 | 1 |
| Hrejkovice | 484 | 9 | 1.86% | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 |
| Hříšice | 336 | 1 | 0.3% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Hůry | 599 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Husinec | 1368 | 28 | 2.05% | 1 | 2 | 2 | 2 | 20 | 1 |
| Hvozdec | 137 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chelčice | 357 | 51 | 14.29% | 2 | 4 | 3 | 5 | 31 | 6 |
| Chlum | 196 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chlum u Třeboně | 1897 | 13 | 0.69% | 1 | 0 | 1 | 1 | 10 | 0 |
| Chlumany | 350 | 2 | 0.57% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Chlumec | 99 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chobot | 36 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chotěmice | 115 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chotoviny | 1761 | 63 | 3.58% | 0 | 0 | 7 | 4 | 50 | 2 |
| Chotýčany | 266 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Choustník | 485 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chrášťany | 731 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chrášťovice | 257 | 9 | 3.5% | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 |
| Chrbonín | 155 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chroboly | 584 | 16 | 2.74% | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | 0 |
| Chvalovice | 160 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chvalšiny | 1240 | 13 | 1.05% | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 | 0 |
| Chýnov | 2438 | 29 | 1.19% | 1 | 1 | 9 | 4 | 11 | 3 |
| Chyšky | 1058 | 1 | 0.09% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Jankov | 401 | 4 | 1% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| Jarošov nad Nežárkou | 1071 | 3 | 0.28% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Jedlany | 77 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jetětice | 273 | 1 | 0.37% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Jickovice | 135 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jilem | 125 | 3 | 2.4% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Jílovice | 1039 | 27 | 2.6% | 0 | 1 | 4 | 2 | 20 | 0 |
| Jindřichův Hradec | 20777 | 325 | 1.56% | 12 | 16 | 66 | 23 | 193 | 15 |
| Jinín | 223 | 1 | 0.45% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Jistebnice | 2063 | 12 | 0.58% | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | 0 |
| Jivno | 404 | 4 | 0.99% | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
| Kačlehy | 110 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kadov | 368 | 1 | 0.27% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Kájov | 1857 | 59 | 3.18% | 1 | 1 | 5 | 5 | 47 | 0 |
| Kalenice | 88 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kamenná | 303 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kamenný Malíkov | 74 | 1 | 1.35% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Kamenný Újezd | 2508 | 72 | 2.87% | 2 | 9 | 11 | 4 | 43 | 3 |
| Kaplice | 6284 | 521 | 8.29% | 11 | 19 | 62 | 42 | 370 | 17 |
| Kardašova Řečice | 2213 | 20 | 0.9% | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | 3 |
| Katov | 75 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Katovice | 1338 | 11 | 0.82% | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 2 |
| Kestřany | 712 | 18 | 2.53% | 2 | 1 | 0 | 1 | 12 | 2 |
| Kladruby | 140 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Klec | 169 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Klenovice | 654 | 2 | 0.31% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Kluky | 619 | 7 | 1.13% | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 |
| Kocelovice | 154 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Komárov | 125 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Komařice | 360 | 5 | 1.39% | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| Kostelec nad Vltavou | 393 | 3 | 0.76% | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Kostelní Radouň | 304 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kostelní Vydří | 158 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Košice | 774 | 6 | 0.78% | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 |
| Košín | 88 | 1 | 1.14% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Kovářov | 1458 | 3 | 0.21% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| Kožlí | 54 | 5 | 9.26% | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Krajníčko | 108 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Králova Lhota | 199 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kraselov | 243 | 8 | 3.29% | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| Krašlovice | 154 | 26 | 16.88% | 2 | 1 | 2 | 1 | 19 | 1 |
| Krátošice | 104 | 4 | 3.85% | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| Kratušín | 45 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Krejnice | 81 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Krtov | 157 | 2 | 1.27% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Krty-Hradec | 137 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Křemže | 2926 | 33 | 1.13% | 0 | 1 | 2 | 1 | 23 | 6 |
| Křenovice | 172 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Křišťanov | 91 | 5 | 5.49% | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 |
| Křižanov | 100 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ktiš | 474 | 3 | 0.63% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Kubova Huť | 96 | 3 | 3.13% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Kučeř | 184 | 5 | 2.72% | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
| Kunžak | 1420 | 29 | 2.04% | 1 | 3 | 5 | 2 | 16 | 2 |
| Kuřimany | 46 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kváskovice | 123 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Květov | 111 | 16 | 14.41% | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | 0 |
| Kvilda | 131 | 3 | 2.29% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Kvítkovice | 135 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lásenice | 559 | 21 | 3.76% | 1 | 1 | 4 | 1 | 13 | 1 |
| Lažánky | 100 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lažany | 53 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lažiště | 317 | 3 | 0.95% | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Lčovice | 140 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ledenice | 2466 | 18 | 0.73% | 0 | 0 | 3 | 2 | 13 | 0 |
| Lenora | 658 | 8 | 1.22% | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 |
| Lety | 267 | 23 | 8.61% | 0 | 1 | 4 | 0 | 18 | 0 |
| Lhenice | 1927 | 8 | 0.42% | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 |
| Libějice | 122 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Libějovice | 458 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Libětice | 83 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Libín | 425 | 4 | 0.94% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| Libníč | 550 | 8 | 1.45% | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 |
| Lipí | 666 | 1 | 0.15% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Lipno nad Vltavou | 638 | 44 | 6.9% | 0 | 4 | 3 | 3 | 30 | 4 |
| Lipovice | 195 | 6 | 3.08% | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
| Lišov | 4457 | 134 | 3.01% | 4 | 4 | 17 | 11 | 89 | 9 |
| Litochovice | 284 | 9 | 3.17% | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | 0 |
| Litvínovice | 2578 | 34 | 1.32% | 0 | 2 | 2 | 3 | 23 | 4 |
| Lnáře | 677 | 5 | 0.74% | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Ločenice | 743 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lodhéřov | 668 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lom | 119 | 4 | 3.36% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 |
| Lom | 169 | 6 | 3.55% | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| Lomnice nad Lužnicí | 1784 | 16 | 0.9% | 0 | 1 | 1 | 1 | 13 | 0 |
| Loučovice | 1505 | 46 | 3.06% | 6 | 4 | 9 | 3 | 22 | 2 |
| Lužice | 40 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lužnice | 424 | 3 | 0.71% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Mačkov | 293 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mahouš | 170 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Majdalena | 486 | 14 | 2.88% | 0 | 0 | 1 | 3 | 10 | 0 |
| Malenice | 711 | 3 | 0.42% | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| Malonty | 1392 | 10 | 0.72% | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 |
| Malovice | 649 | 2 | 0.31% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Malšice | 1822 | 28 | 1.54% | 0 | 0 | 4 | 4 | 20 | 0 |
| Malšín | 163 | 6 | 3.68% | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
| Mazelov | 220 | 5 | 2.27% | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| Mažice | 133 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mečichov | 281 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Měkynec | 44 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meziříčí | 180 | 2 | 1.11% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Mezná | 104 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mičovice | 378 | 2 | 0.53% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Milejovice | 67 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milevsko | 8047 | 126 | 1.57% | 3 | 12 | 21 | 6 | 82 | 2 |
| Miloňovice | 265 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Minice | 32 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mirkovice | 462 | 17 | 3.68% | 0 | 1 | 2 | 0 | 14 | 0 |
| Mirotice | 1217 | 9 | 0.74% | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 |
| Mirovice | 1502 | 73 | 4.86% | 2 | 1 | 7 | 1 | 62 | 0 |
| Mišovice | 270 | 3 | 1.11% | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Mladá Vožice | 2660 | 43 | 1.62% | 1 | 2 | 4 | 0 | 34 | 2 |
| Mladošovice | 417 | 1 | 0.24% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Mlýny | 126 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mnichov | 238 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Modrá Hůrka | 103 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mojné | 283 | 2 | 0.71% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Mokrý Lom | 115 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mutěnice | 255 | 6 | 2.35% | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
| Mydlovary | 310 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Myslín | 104 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Myslkovice | 416 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Myštice | 264 | 2 | 0.76% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Nadějkov | 719 | 5 | 0.7% | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 |
| Nákří | 214 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nasavrky | 93 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nebahovy | 610 | 5 | 0.82% | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Nebřehovice | 162 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nedabyle | 365 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Němčice | 108 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Němčice | 192 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Němětice | 121 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nemyšl | 306 | 20 | 6.54% | 0 | 0 | 2 | 3 | 15 | 0 |
| Neplachov | 360 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nerestce | 112 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Netolice | 2512 | 40 | 1.59% | 1 | 1 | 5 | 3 | 29 | 1 |
| Netřebice | 464 | 10 | 2.16% | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 |
| Nevězice | 140 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nicov | 95 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nihošovice | 305 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nišovice | 234 | 12 | 5.13% | 1 | 1 | 1 | 1 | 8 | 0 |
| Nová Bystřice | 3195 | 22 | 0.69% | 1 | 1 | 4 | 2 | 14 | 0 |
| Nová Olešná | 122 | 1 | 0.82% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Nová Pec | 443 | 20 | 4.51% | 2 | 0 | 3 | 1 | 14 | 0 |
| Nová Včelnice | 2210 | 29 | 1.31% | 1 | 1 | 9 | 2 | 16 | 0 |
| Nová Ves | 407 | 1 | 0.25% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Nová Ves | 767 | 1 | 0.13% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Nová Ves | 85 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nová Ves nad Lužnicí | 342 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nová Ves u Chýnova | 322 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nová Ves u Mladé Vožice | 185 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nové Hrady | 2469 | 41 | 1.66% | 2 | 2 | 6 | 1 | 27 | 3 |
| Nové Hutě | 89 | 15 | 16.85% | 0 | 3 | 1 | 2 | 9 | 0 |
| Novosedly | 347 | 3 | 0.86% | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Novosedly nad Nežárkou | 695 | 2 | 0.29% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Okrouhlá | 62 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Okrouhlá Radouň | 216 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oldřichov | 225 | 2 | 0.89% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Olešná | 130 | 1 | 0.77% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Olešnice | 871 | 5 | 0.57% | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
| Olešník | 798 | 3 | 0.38% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Olšovice | 58 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omlenice | 566 | 8 | 1.41% | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| Opařany | 1362 | 34 | 2.5% | 2 | 0 | 12 | 3 | 16 | 1 |
| Orlík nad Vltavou | 277 | 19 | 6.86% | 1 | 1 | 1 | 0 | 14 | 2 |
| Osek | 643 | 2 | 0.31% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Osek | 129 | 8 | 6.2% | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 0 |
| Oslov | 338 | 6 | 1.78% | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 |
| Ostrolovský Újezd | 169 | 10 | 5.92% | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 1 |
| Ostrovec | 358 | 10 | 2.79% | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 | 0 |
| Paračov | 113 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paseky | 176 | 12 | 6.82% | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 1 |
| Peč | 497 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pěčnov | 154 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Petříkov | 287 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Písečné | 492 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Písek | 28504 | 1330 | 4.67% | 32 | 37 | 201 | 71 | 922 | 67 |
| Pístina | 107 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pištín | 644 | 10 | 1.55% | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 |
| Pivkovice | 85 | 3 | 3.53% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Planá | 272 | 3 | 1.1% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Planá nad Lužnicí | 4104 | 283 | 6.9% | 4 | 9 | 32 | 10 | 221 | 7 |
| Plav | 427 | 6 | 1.41% | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| Plavsko | 457 | 12 | 2.63% | 1 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 |
| Pleše | 183 | 1 | 0.55% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Pluhův Žďár | 601 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Podolí I | 371 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pohnánec | 59 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pohnání | 77 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pohorovice | 73 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pohorská Ves | 242 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pojbuky | 116 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polště | 110 | 3 | 2.73% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Ponědraž | 122 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ponědrážka | 79 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Popelín | 498 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pracejovice | 327 | 3 | 0.92% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Prachatice | 10558 | 599 | 5.67% | 12 | 21 | 75 | 25 | 443 | 23 |
| Probulov | 65 | 1 | 1.54% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Protivín | 4600 | 156 | 3.39% | 5 | 3 | 22 | 10 | 110 | 6 |
| Přeborov | 146 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Předmíř | 290 | 13 | 4.48% | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | 0 |
| Přední Výtoň | 190 | 2 | 1.05% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Přední Zborovice | 84 | 2 | 2.38% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Předotice | 560 | 3 | 0.54% | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| Předslavice | 249 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Přehořov | 331 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Přechovice | 129 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Přeštěnice | 279 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Přešťovice | 488 | 1 | 0.2% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Příbraz | 285 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Přídolí | 664 | 6 | 0.9% | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
| Přísečná | 187 | 16 | 8.56% | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 |
| Psárov | 111 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Putim | 542 | 6 | 1.11% | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
| Radějovice | 42 | 3 | 7.14% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Radenín | 507 | 3 | 0.59% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Radětice | 236 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Radhostice | 158 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Radimovice u Tábora | 61 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Radimovice u Želče | 393 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Radkov | 167 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Radomyšl | 1330 | 6 | 0.45% | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
| Radošovice | 194 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Radošovice | 624 | 2 | 0.32% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Rakovice | 219 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rapšach | 597 | 3 | 0.5% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Rataje | 199 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ratiboř | 175 | 7 | 4% | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 |
| Ratibořské Hory | 750 | 6 | 0.8% | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Ražice | 425 | 2 | 0.47% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Rodná | 98 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rodvínov | 626 | 5 | 0.8% | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Roseč | 226 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rosička | 67 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roudná | 551 | 2 | 0.36% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Roudné | 1371 | 6 | 0.44% | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 |
| Rovná | 230 | 5 | 2.17% | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 |
| Rožmberk nad Vltavou | 366 | 6 | 1.64% | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 |
| Rožmitál na Šumavě | 447 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rudolfov | 2491 | 42 | 1.69% | 2 | 3 | 5 | 2 | 27 | 3 |
| Řemíčov | 98 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Řepeč | 291 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Řepice | 436 | 2 | 0.46% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Římov | 933 | 25 | 2.68% | 0 | 0 | 7 | 2 | 13 | 3 |
| Řípec | 328 | 4 | 1.22% | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
| Sedlec | 534 | 2 | 0.37% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Sedlečko u Soběslavě | 211 | 7 | 3.32% | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
| Sedlice | 1251 | 10 | 0.8% | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 0 |
| Sepekov | 1382 | 13 | 0.94% | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 | 0 |
| Sezimovo Ústí | 6947 | 204 | 2.94% | 5 | 4 | 45 | 11 | 128 | 11 |
| Skalice | 509 | 2 | 0.39% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Skály | 291 | 1 | 0.34% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Skály | 78 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skočice | 241 | 13 | 5.39% | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 1 |
| Skopytce | 158 | 1 | 0.63% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Skrýchov u Malšic | 144 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Slabčice | 365 | 1 | 0.27% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Slaník | 159 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Slapsko | 152 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Slapy | 497 | 4 | 0.8% | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Slavče | 694 | 11 | 1.59% | 1 | 1 | 3 | 0 | 6 | 0 |
| Slavonice | 2286 | 9 | 0.39% | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 |
| Smetanova Lhota | 271 | 3 | 1.11% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Smilovy Hory | 348 | 7 | 2.01% | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 |
| Smržov | 112 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soběnov | 381 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soběslav | 6766 | 279 | 4.12% | 4 | 3 | 22 | 10 | 234 | 6 |
| Sousedovice | 297 | 26 | 8.75% | 0 | 0 | 6 | 1 | 19 | 0 |
| Srnín | 308 | 34 | 11.04% | 0 | 0 | 2 | 0 | 32 | 0 |
| Srubec | 2889 | 26 | 0.9% | 0 | 0 | 2 | 2 | 21 | 1 |
| Stádlec | 585 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stachy | 1116 | 34 | 3.05% | 1 | 1 | 5 | 0 | 25 | 2 |
| Staňkov | 204 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Staré Hobzí | 520 | 4 | 0.77% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| Staré Hodějovice | 1288 | 14 | 1.09% | 0 | 2 | 2 | 1 | 9 | 0 |
| Staré Město pod Landštejnem | 456 | 5 | 1.1% | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Stehlovice | 90 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stožec | 200 | 6 | 3% | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 |
| Stožice | 412 | 17 | 4.13% | 1 | 0 | 3 | 2 | 11 | 0 |
| Strakonice | 21911 | 573 | 2.62% | 14 | 26 | 83 | 32 | 392 | 26 |
| Strašice | 178 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stráž nad Nežárkou | 878 | 1 | 0.11% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Strážkovice | 497 | 3 | 0.6% | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Strážný | 269 | 42 | 15.61% | 0 | 1 | 3 | 3 | 33 | 2 |
| Strmilov | 1437 | 4 | 0.28% | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Strunkovice nad Blanicí | 1255 | 30 | 2.39% | 1 | 4 | 3 | 1 | 21 | 0 |
| Strunkovice nad Volyňkou | 141 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Strýčice | 60 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Střelské Hoštice | 896 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stříbřec | 436 | 3 | 0.69% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Střítež | 369 | 33 | 8.94% | 0 | 0 | 1 | 3 | 29 | 0 |
| Střížov | 217 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Střížovice | 547 | 18 | 3.29% | 1 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 |
| Studená | 2201 | 12 | 0.55% | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 1 |
| Sudoměřice u Bechyně | 771 | 5 | 0.65% | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
| Sudoměřice u Tábora | 300 | 16 | 5.33% | 1 | 0 | 4 | 0 | 8 | 3 |
| Suchdol nad Lužnicí | 3485 | 72 | 2.07% | 2 | 0 | 18 | 8 | 43 | 1 |
| Svatá Maří | 615 | 4 | 0.65% | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Svatý Jan nad Malší | 606 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Světce | 132 | 2 | 1.52% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Světlík | 240 | 3 | 1.25% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Sviny | 332 | 1 | 0.3% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Svrabov | 53 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Šebířov | 344 | 14 | 4.07% | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | 0 |
| Ševětín | 1380 | 11 | 0.8% | 0 | 1 | 3 | 0 | 7 | 0 |
| Škvořetice | 305 | 4 | 1.31% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Štěchovice | 202 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Štěkeň | 818 | 2 | 0.24% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Štěpánovice | 950 | 13 | 1.37% | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 1 |
| Šumavské Hoštice | 426 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tábor | 32817 | 1458 | 4.44% | 33 | 63 | 200 | 87 | 1018 | 57 |
| Tálín | 166 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Temelín | 858 | 6 | 0.7% | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| Temešvár | 121 | 5 | 4.13% | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Těšovice | 289 | 10 | 3.46% | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 |
| Tchořovice | 233 | 8 | 3.43% | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 |
| Trhové Sviny | 5162 | 71 | 1.38% | 0 | 2 | 14 | 7 | 44 | 4 |
| Truskovice | 206 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Třebějice | 65 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Třebětice | 342 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Třebohostice | 319 | 2 | 0.63% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Třeboň | 8073 | 231 | 2.86% | 4 | 9 | 26 | 17 | 170 | 5 |
| Třešovice | 73 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tučapy | 799 | 5 | 0.63% | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
| Turovec | 283 | 5 | 1.77% | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| Tvrzice | 125 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Týn nad Vltavou | 7803 | 146 | 1.87% | 6 | 8 | 25 | 7 | 92 | 8 |
| Újezdec | 69 | 2 | 2.9% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Újezdec | 87 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Úlehle | 95 | 2 | 2.11% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Únice | 63 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Úsilné | 504 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ústrašice | 392 | 9 | 2.3% | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 |
| Uzenice | 112 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Uzeničky | 116 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vacov | 1428 | 22 | 1.54% | 0 | 1 | 3 | 1 | 17 | 0 |
| Vacovice | 53 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Val | 255 | 2 | 0.78% | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Varvažov | 183 | 3 | 1.64% | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Včelná | 2284 | 8 | 0.35% | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1 |
| Velešín | 3765 | 114 | 3.03% | 4 | 12 | 20 | 5 | 65 | 8 |
| Velká Turná | 173 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Velký Ratmírov | 226 | 1 | 0.44% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Vesce | 292 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Veselí nad Lužnicí | 6257 | 271 | 4.33% | 9 | 15 | 36 | 13 | 185 | 13 |
| Veselíčko | 211 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Větřní | 3791 | 73 | 1.93% | 3 | 2 | 12 | 6 | 42 | 8 |
| Věžovatá Pláně | 157 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vícemil | 81 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidov | 610 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vilice | 140 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vimperk | 7251 | 172 | 2.37% | 3 | 7 | 28 | 8 | 114 | 12 |
| Višňová | 98 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vitějovice | 510 | 6 | 1.18% | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
| Vitín | 458 | 4 | 0.87% | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Vlachovo Březí | 1697 | 12 | 0.71% | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | 1 |
| Vlastec | 219 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vlastiboř | 326 | 5 | 1.53% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 |
| Vlčetínec | 47 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vlčeves | 110 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vlkov | 43 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vlkov | 166 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vlksice | 151 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vodice | 151 | 6 | 3.97% | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| Vodňany | 6270 | 732 | 11.67% | 16 | 19 | 88 | 34 | 556 | 19 |
| Vojníkov | 76 | 2 | 2.63% | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Volary | 3656 | 53 | 1.45% | 5 | 3 | 6 | 0 | 35 | 4 |
| Volenice | 548 | 8 | 1.46% | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 0 |
| Volfířov | 710 | 1 | 0.14% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Volyně | 2945 | 78 | 2.65% | 0 | 1 | 15 | 5 | 55 | 2 |
| Vrábče | 841 | 1 | 0.12% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Vráto | 411 | 7 | 1.7% | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 |
| Vráž | 308 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vrbice | 60 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vrcovice | 179 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Všemyslice | 1101 | 57 | 5.18% | 0 | 3 | 2 | 2 | 50 | 0 |
| Vydří | 123 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vyšší Brod | 2199 | 31 | 1.41% | 0 | 0 | 2 | 1 | 27 | 1 |
| Záblatí | 95 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Záblatí | 331 | 1 | 0.3% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Záboří | 380 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Záboří | 323 | 10 | 3.1% | 1 | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 |
| Zábrdí | 65 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadní Střítež | 33 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zahájí | 482 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zahorčice | 55 | 1 | 1.82% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Záhoří | 110 | 1 | 0.91% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Záhoří | 763 | 41 | 5.37% | 0 | 1 | 3 | 2 | 33 | 2 |
| Záhoří | 52 | 2 | 3.85% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Zahrádky | 254 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zálezly | 346 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zálší | 232 | 8 | 3.45% | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 |
| Závraty | 53 | 1 | 1.89% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Zbelítov | 335 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zběšičky | 159 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zbytiny | 347 | 6 | 1.73% | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
| Zdíkov | 1677 | 46 | 2.74% | 1 | 1 | 8 | 3 | 28 | 5 |
| Zhoř | 312 | 5 | 1.6% | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
| Zhoř u Mladé Vožice | 111 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zhoř u Tábora | 163 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zlatá Koruna | 786 | 18 | 2.29% | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | 2 |
| Zliv | 3497 | 24 | 0.69% | 0 | 0 | 6 | 4 | 13 | 1 |
| Zlukov | 281 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zubčice | 434 | 6 | 1.38% | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 |
| Zvěrotice | 404 | 2 | 0.5% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Zvíkov | 261 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zvíkov | 97 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zvíkovské Podhradí | 206 | 6 | 2.91% | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 |
| Zvotoky | 63 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Žabovřesky | 421 | 4 | 0.95% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| Žár | 353 | 6 | 1.7% | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 |
| Žárovná | 119 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Žďár | 115 | 7 | 6.09% | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 |
| Žďár | 258 | 2 | 0.78% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Želeč | 1011 | 6 | 0.59% | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 |
| Želnava | 128 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Žernovice | 325 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Žimutice | 618 | 5 | 0.81% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 |
| Žíšov | 231 | 31 | 13.42% | 0 | 0 | 2 | 1 | 27 | 1 |
| Županovice | 56 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polná na Šumavě | 210 | 5 | 2.38% | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| Celkem | 627195 | 17348 | 2.77% | | | | | | |
data k 11.8.2024, zdroj MV ČR