ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Nástroje:

Školy na území ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Celkem : 85
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Pavel Kraus - EMINENC151236185Zahradní 166 Přezletice
Gymnázium, Čelákovice, J. A. Komenského 414437550547J. A. Komenského 414 ČelákoviceIng. Mgr. Lenka Pehrová
Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370613894807U Letiště 370 Odolena VodaIng. Miloslav Franěk
Střední zemědělská škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Zápská 302613889477Zápská 302 Brandýs n.L.-St.BoleslavIng. Michal Ornst
Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Královická 668613889397Královická 668 Brandýs n.L.-St.BoleslavRNDr. Bohumila Kysilková
Střední odborná škola Čelákovice s.r.o.256725925U Učiliště 1379 ČelákoviceIng. Ivana Němečková
Základní škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Školní 291708450267Školní 291/6 291Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Věra Blažíčková
Základní škola Záryby, příspěvková organizace710080392 92 92ZárybyPaedDr. Miluše Nováková
Základní škola a Mateřská škola Dřísy656019392 89 89DřísyMgr. Ivana Vávrová
Základní škola a mateřská škola Kostelní Hlavno, okres Praha - východ750022642 97 97Kostelní HlavnoMgr. Jitka Potměšilová
Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, Dr. Beneše 260437541122Dr. Beneše 260 Brandýs n. L. - St. BoleslavIvana Osuská
Mateřská škola Brandýs n.L.-Stará Boleslav, Chobotská 1757437541042Chobotská 1757 Brandýs n.L.- St.BoleslavDagmar Křesťanová
Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, Pražská 297437536042Pražská 297 Brandýs n.L.-St.BoleslavZdeňka Nesnídalová
Mateřská škola Brandýs n.L.-Stará Boleslav, Riegrova 1621437541392Riegrova 1621 Brandýs n.L. - St.BoleslavMgr. Jaroslava Mašínová
Mateřská škola Škvorec, okres Praha - východ709967762Čs. armády 156 ŠkvorecBc. Jitka Myslivečková
Mateřská škola Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Dvořákova 1138708210622Dvořákova 1138 Brandýs n. L. - St. BoleslavZuzana Brabcová
Mateřská škola Čelákovice, Rumunská 1477, okres Praha - východ709924792Rumunská 1477 ČelákoviceDagmar Horáčková
Mateřská škola Jirny, okres Praha - východ7098656825. května 333 JirnyIva Křenková
Mateřská škola Líbeznice, okres Praha - východ750304382Měšická 318 LíbezniceMartina Podlipná
Mateřská škola Máslovice710046612Pražská 103, Máslovice VodochodyHana Voříšková
Mateřská škola Měšice, okres Praha východ750333992Nosticova 17 MěšiceMagdalena Marečková
Základní škola a mateřská škola Hovorčovice, příspěvková organizace709994312Revoluční 903 903HovorčoviceMgr. Jana Hirková
Mateřská škola Vyšehořovice709881702Vyšehořovice 88 MochovBlanka Veselá
Mateřská škola Mratín, okres Praha - východ710083062U školky 26 MratínMartina Kvasničková
Mateřská škola Sibřina, okres Praha - východ710073342Sibřina 100 SibřinaMgr. Martina Broncová
Mateřská škola Horoušany709921262Baumanova 12 HoroušanyJana Štěpánková
Mateřská škola Zeleneč, okres Praha - východ710046452Faltusova 357 ZelenečAlena Ješinová
Mateřská škola Radonice709897022Na Skále 185 RadonicePavlína Drnková
Mateřská škola Bašť, okres Praha - východ750344502K Beckovu 142, Bašť LíbezniceZuzana Černá
Mateřská škola Mochov, okres Praha - východ750311912Na Dolejšku 286 Mochov, okres Praha - východMiroslava Kverková
Mateřská škola Klíčany710098092Ke školce 39, Klíčany VodochodyMgr. Ivana Hřebíková
Mateřská škola Úvaly, Kollárova 1260, okr. Praha - východ709944122Kollárova 1260 ÚvalyJana Hájková
Mateřská škola Čelákovice, Přístavní 333, okres Praha - východ709924952Přístavní 333 ČelákoviceJaroslava Dušková
Mateřská škola Odolena Voda, okres Praha - východ750312722Komenského 307 Odolena VodaEva Boháčková
Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - vý750333302Jungmannova 164/1 164Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Jarmila Stojčevska
Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha - východ750345492Kostelecká 1750 1750Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Jiří Mašín
Základní škola a Mateřská škola Brandýs n. L. - St. Boleslav Palachova 337437508692Palachova 337/1 337Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Josef Jarý
Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414, příspěvková organizace8762752J. A. Komenského 414/7 414ČelákovicePaedDr. Alena Pechalová
Základní škola Jirny, okres Praha - východ750318252Brandýská 45 45JirnyMgr. Bc. Hana Kudrnová
Základní škola Mochov, okres Praha - východ750312052Na Dolejšku 287 287MochovMgr. Andrea Koubíková
Základní škola a Mateřská škola Brázdim, okres Praha - východ, příspěvková organizace710081282 12 12BrázdimMgr. Miroslav Čmelík
Základní škola a Mateřská škola Sluhy709908832 29 29SluhyMgr. Lenka Bičišťová
Základní škola a mateřská škola Veleň710045302Hlavní 46 46VeleňMgr. Věra Kouřilová
Základní škola a mateřská škola Nehvizdy750303652Pražská 14 14NehvizdyPaedDr. Luboš Rýdlo
Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, příspěvková organizace709910732Ke Škole 17 17HusinecMgr. Jana Chmátalová
Základní škola Šestajovice, okres Praha - východ750315152Komenského 158/11 158ŠestajoviceMgr. Petr Míka
Základní škola a Mateřská škola Zdiby, příspěvková organizace710044082U Školy 48 48ZdibyMgr. Ludmila Koktanová
Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace437520472Kostelní 457 457ČelákoviceIng. Jiří Kyliánek
Základní škola a mateřská škola Dřevčice750318172 36 36DřevčicePaedDr. Zuzana Bergerová
Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň710015062Hlavní 74 74Lázně ToušeňMgr. Martin Černý
Základní škola Zeleneč, okres Praha - východ710046372Kasalova 454/1 454ZelenečMgr. Jana Malá
Základní škola Škvorec, okres Praha - východ709967682Tyršova 130 130ŠkvorecMgr. Marcela Šeblová
Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha - východ750338522 375 375KlecanyVladimír Lacina
Základní škola Vítězslava Hálka Odolena Voda750312812Školní 200 200Odolena VodaMgr. Ivana Ullmannová
Základní škola a Mateřská škola Panenské Břežany, okres Praha - východ709960592Hlavní 63 63Panenské BřežanyJana Zábojníková
Základní škola Úvaly, okres Praha - východ8748172Arnošta z Pardubic 8 8ÚvalyMgr. Jaroslav Březka
Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace8759112Měšická 322 322LíbezniceMgr. Ivana Pekárková
Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav437550972F. X. Procházky 25 Brandýs nad Labem - Stará BoleslavBc. Jaroslav Bayer
Základní umělecká škola Klecany, okres Praha - východ437552082 Klecany 375Bc. Dana Snížková
Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice437512702Vašátkova 343 ČelákoviceMgr. Viktorija Hanžlíková Krafová
Městský dům dětí a mládeže Brandýs n.L.-Stará Boleslav708210542Dr. Jánského 1458 Brandýs n.L.-St.BoleslavKlára Jurčíková
Městský dům dětí a mládeže Čelákovice437511812Havlíčkova 691 ČelákoviceIng. Alena Zradíčková
Městský dům dětí a mládeže, Úvaly437547912Vítězslava Nováka 372 ÚvalyJana Pospíšilová
Školní jídelna Brandýs n.L.-Stará Boleslav437520552Boleslavská 34 Brandýs n.L.-St.BoleslavMiroslav Lafek
Integrovaná střední škola Františka Melichara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Pražská 3703626627Pražská 370 Brandýs nad Labem - Stará BoleslavMgr. Miroslav Puk
Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola 250978815náměstí 5. května 2/12 2ČelákovicePaedDr. Monika Volsich Montfortová
Mateřská škola Zápy750328722Zápy 71 Brandýs nad LabemMgr. Božena Tomanová
Mateřská škola Čelákovice, J. A. Komenského 1586751099722J. A. Komenského 1586 ČelákoviceHana Henyšová
Mateřská škola Záryby, příspěvková organizace720286112Záryby 30 Kostelec nad LabemRadka Blanárová
Mateřská škola Šestajovice, okres Praha-východ720734382Pohádková 1 ŠestajovicePetra Menclíková, Bc.
Školní statek Středočeského kraje, příspěvková organizace720813687Hlavní 169 Lázně ToušeňIng. Jan Kocmánek
Mateřská škola Nová Ves, Praha - východ720697242Nad Hřištěm 200 Nová VesJana Charvátová
Mateřská škola Přezletice725454702Kaštanová 417 PřezleticeMichaela Spěváčková
Mateřská škola Předboj, příspěvková organizace725464412Hlavní 300 PředbojIng. Kateřina Beránková
Mateřská škola Káraný725468752Polní 324 KáranýMgr. Alena Stránská
Mateřská škola Ekolandia s.r.o.242821715Výletní 1240/36 Brandýs nad Labem - Stará BoleslavMgr. Jana Bocek Teichertová
Mateřská škola Svémyslice725647502Svémyslice 3 SvémysliceJana Kůstková
Mateřská škola Beruška - Ladybird s.r.o.289645355Revoluční 14 HovorčoviceMarkéta Vrbová
ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o.242565105Křenecká 52 52LhotaMgr. Jarmila Dvořáková
Základní škola Purkrabka13155285Smiřických 2 2ŠkvorecMgr. Martin Šnajdr
Mateřská škola Jenštejn, příspěvková organizace241609542Zlatnická 343 JenštejnPetra Holíková
Mateřská škola Brandýský Matýsek19551955Riegrova 600 Brandýs nad Labem - Stará BoleslavLenka Suldovská
Almed - zařízení školního stravování19939415Masarykovo náměstí 112 ŠkvorecMgr. Miroslav Sedláček
Mateřská škola Sofia School s.r.o.604914185Na Proutkách 280 RadoniceMgr. Danuše Svobodová
00Klecany, Zdibsko 163

Kapacity ZŠ a MŠ na území ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

typkapacita
A004338
B0010292
C00200
E00550
F10220
F2030
G214329
G2230
G400
K20595
L1114009
L12300
L133684

ZŠ a MŠ na území ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 68
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Základní škola708450267Školní 291/6 291Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Věra Blažíčková
Základní škola710080392 92 92ZárybyPaedDr. Miluše Nováková
Základní škola a Mateřská škola656019392 89 89DřísyMgr. Ivana Vávrová
Základní škola a mateřská škola750022642 97 97Kostelní HlavnoMgr. Jitka Potměšilová
Mateřská škola437541122Dr. Beneše 260 Brandýs n. L. - St. BoleslavIvana Osuská
Mateřská škola437541042Chobotská 1757 Brandýs n.L.- St.BoleslavDagmar Křesťanová
Mateřská škola437536042Pražská 297 Brandýs n.L.-St.BoleslavZdeňka Nesnídalová
Mateřská škola437541392Riegrova 1621 Brandýs n.L. - St.BoleslavMgr. Jaroslava Mašínová
Mateřská škola709967762Čs. armády 156 ŠkvorecBc. Jitka Myslivečková
Mateřská škola708210622Dvořákova 1138 Brandýs n. L. - St. BoleslavZuzana Brabcová
Mateřská škola709924792Rumunská 1477 ČelákoviceDagmar Horáčková
Mateřská škola7098656825. května 333 JirnyIva Křenková
Mateřská škola750304382Měšická 318 LíbezniceMartina Podlipná
Mateřská škola710046612Pražská 103, Máslovice VodochodyHana Voříšková
Mateřská škola750333992Nosticova 17 MěšiceMagdalena Marečková
Základní škola a mateřská škola709994312Revoluční 903 903HovorčoviceMgr. Jana Hirková
Mateřská škola709881702Vyšehořovice 88 MochovBlanka Veselá
Mateřská škola710083062U školky 26 MratínMartina Kvasničková
Mateřská škola710073342Sibřina 100 SibřinaMgr. Martina Broncová
Mateřská škola709921262Baumanova 12 HoroušanyJana Štěpánková
Mateřská škola710046452Faltusova 357 ZelenečAlena Ješinová
Mateřská škola Radonice709897022Na Skále 185 RadonicePavlína Drnková
Mateřská škola750344502K Beckovu 142, Bašť LíbezniceZuzana Černá
Mateřská škola750311912Na Dolejšku 286 Mochov, okres Praha - východMiroslava Kverková
Mateřská škola710098092Ke školce 39, Klíčany VodochodyMgr. Ivana Hřebíková
Mateřská škola709944122Kollárova 1260 ÚvalyJana Hájková
Mateřská škola709924952Přístavní 333 ČelákoviceJaroslava Dušková
Mateřská škola750312722Komenského 307 Odolena VodaEva Boháčková
Základní škola Stará Boleslav750333302Jungmannova 164/1 164Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Jarmila Stojčevska
Základní škola Na Výsluní750345492Kostelecká 1750 1750Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Jiří Mašín
Základní škola a Mateřská škola437508692Palachova 337/1 337Brandýs nad Labem-Stará BoleslavMgr. Josef Jarý
Základní škola8762752J. A. Komenského 414/7 414ČelákovicePaedDr. Alena Pechalová
Základní škola750318252Brandýská 45 45JirnyMgr. Bc. Hana Kudrnová
Základní škola750312052Na Dolejšku 287 287MochovMgr. Andrea Koubíková
Základní škola a Mateřská škola710081282 12 12BrázdimMgr. Miroslav Čmelík
Základní škola a Mateřská škola709908832 29 29SluhyMgr. Lenka Bičišťová
Základní škola a mateřská škola710045302Hlavní 46 46VeleňMgr. Věra Kouřilová
Základní škola a mateřská škola750303652Pražská 14 14NehvizdyPaedDr. Luboš Rýdlo
Základní škola a mateřská škola709910732Ke Škole 17 17HusinecMgr. Jana Chmátalová
Základní škola750315152Komenského 158/11 158ŠestajoviceMgr. Petr Míka
Základní škola a Mateřská škola710044082U Školy 48 48ZdibyMgr. Ludmila Koktanová
Základní škola437520472Kostelní 457 457ČelákoviceIng. Jiří Kyliánek
Základní škola a mateřská škola750318172 36 36DřevčicePaedDr. Zuzana Bergerová
Základní škola a Mateřská škola710015062Hlavní 74 74Lázně ToušeňMgr. Martin Černý
Základní škola710046372Kasalova 454/1 454ZelenečMgr. Jana Malá
Základní škola709967682Tyršova 130 130ŠkvorecMgr. Marcela Šeblová
Základní škola a Mateřská škola750338522 375 375KlecanyVladimír Lacina
Základní škola Vítězslava Hálka750312812Školní 200 200Odolena VodaMgr. Ivana Ullmannová
Základní škola a Mateřská škola709960592Hlavní 63 63Panenské BřežanyJana Zábojníková
Základní škola8748172Arnošta z Pardubic 8 8ÚvalyMgr. Jaroslav Březka
Základní škola a Základní umělecká škola8759112Měšická 322 322LíbezniceMgr. Ivana Pekárková
VOŠ,SŠ,JŠ s pr.SJZ,ZŠ a MŠ MILLS, s.r.o.250978815náměstí 5. května 2/12 2ČelákovicePaedDr. Monika Volsich Montfortová
MŠ Zápy750328722Zápy 71 Brandýs nad LabemMgr. Božena Tomanová
Mateřská škola751099722J. A. Komenského 1586 ČelákoviceHana Henyšová
Mateřská škola Záryby, přísp. organizace720286112Záryby 30 Kostelec nad LabemRadka Blanárová
Mateřská škola Šestajovice720734382Pohádková 1 ŠestajovicePetra Menclíková, Bc.
Mateřská škola Nová Ves720697242Nad Hřištěm 200 Nová VesJana Charvátová
Mateřská škola Přezletice725454702Kaštanová 417 PřezleticeMichaela Spěváčková
Mateřská škola Předboj725464412Hlavní 300 PředbojIng. Kateřina Beránková
Mateřská škola725468752Polní 324 KáranýMgr. Alena Stránská
Mateřská škola Ekolandia242821715Výletní 1240/36 Brandýs nad Labem - Stará BoleslavMgr. Jana Bocek Teichertová
Mateřská škola Svémyslice725647502Svémyslice 3 SvémysliceJana Kůstková
Mateřská škola Beruška289645355Revoluční 14 HovorčoviceMarkéta Vrbová
ZŠ a MŠ TIP TOES s.r.o.242565105Křenecká 52 52LhotaMgr. Jarmila Dvořáková
Základní škola Purkrabka13155285Smiřických 2 2ŠkvorecMgr. Martin Šnajdr
Mateřská škola241609542Zlatnická 343 JenštejnPetra Holíková
Mateřská škola Brandýský Matýsek19551955Riegrova 600 Brandýs nad Labem - Stará BoleslavLenka Suldovská
Mateřská škola Sofia School s.r.o.604914185Na Proutkách 280 RadoniceMgr. Danuše Svobodová

Kontakty na ZŠ a MŠ na území ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 68
č.Názevřediteltelefon
1Základní škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Školní 291Mgr. Věra Blažíčková326911489 TEL
2Základní škola Záryby, příspěvková organizacePaedDr. Miluše Nováková326902585 TEL
3Základní škola a Mateřská škola DřísyMgr. Ivana Vávrová326971119 TEL
4Základní škola a mateřská škola Kostelní Hlavno, okres Praha - východMgr. Jitka Potměšilová326971065 TEL
5Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, Dr. Beneše 260Ivana Osuská326911108 TEL
6Mateřská škola Brandýs n.L.-Stará Boleslav, Chobotská 1757Dagmar Křesťanová326902950 TEL
7Mateřská škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav, Pražská 297Zdeňka Nesnídalová326902574 TEL
8Mateřská škola Brandýs n.L.-Stará Boleslav, Riegrova 1621Mgr. Jaroslava Mašínová326902735 TEL
9Mateřská škola Škvorec, okres Praha - východBc. Jitka Myslivečková224283977 TEL
10Mateřská škola Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Dvořákova 1138Zuzana Brabcová326911580 TEL
11Mateřská škola Čelákovice, Rumunská 1477, okres Praha - východDagmar Horáčková326910911 TEL
12Mateřská škola Jirny, okres Praha - východIva Křenková281961437 TEL
13Mateřská škola Líbeznice, okres Praha - východMartina Podlipná283981257 TEL
14Mateřská škola MásloviceHana Voříšková220941461 TEL
15Mateřská škola Měšice, okres Praha východMagdalena Marečková773304023 TEL
16Základní škola a mateřská škola Hovorčovice, příspěvková organizaceMgr. Jana Hirková311232391 TEL
17Mateřská škola VyšehořoviceBlanka Veselá326992414 TEL
18Mateřská škola Mratín, okres Praha - východMartina Kvasničková326982137 TEL
19Mateřská škola Sibřina, okres Praha - východMgr. Martina Broncová246082209 TEL
20Mateřská škola HoroušanyJana Štěpánková281982020 TEL
21Mateřská škola Zeleneč, okres Praha - východAlena Ješinová281923573 TEL
22Mateřská škola RadonicePavlína Drnková721482760 TEL
23Mateřská škola Bašť, okres Praha - východZuzana Černá283981324 TEL
24Mateřská škola Mochov, okres Praha - východMiroslava Kverková326992425 TEL
25Mateřská škola KlíčanyMgr. Ivana Hřebíková284891406 TEL
26Mateřská škola Úvaly, Kollárova 1260, okr. Praha - východJana Hájková281981678 TEL
27Mateřská škola Čelákovice, Přístavní 333, okres Praha - východJaroslava Dušková326994165 TEL
28Mateřská škola Odolena Voda, okres Praha - východEva Boháčková283971089 TEL
29Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - výMgr. Jarmila Stojčevska326911188 TEL
30Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha - východMgr. Jiří Mašín326903242 TEL
31Základní škola a Mateřská škola Brandýs n. L. - St. Boleslav Palachova 337Mgr. Josef Jarý326902336 TEL
32Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414, příspěvková organizacePaedDr. Alena Pechalová326998211 TEL
33Základní škola Jirny, okres Praha - východMgr. Bc. Hana Kudrnová281962941 TEL
34Základní škola Mochov, okres Praha - východMgr. Andrea Koubíková326992435 TEL
35Základní škola a Mateřská škola Brázdim, okres Praha - východ, příspěvková organizaceMgr. Miroslav Čmelík604875106 TEL
36Základní škola a Mateřská škola SluhyMgr. Lenka Bičišťová283930214 TEL
37Základní škola a mateřská škola VeleňMgr. Věra Kouřilová283931292 TEL
38Základní škola a mateřská škola NehvizdyPaedDr. Luboš Rýdlo326 992 532,603726127 TEL
39Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, příspěvková organizaceMgr. Jana Chmátalová607079709 TEL
40Základní škola Šestajovice, okres Praha - východMgr. Petr Míka246082395 TEL
41Základní škola a Mateřská škola Zdiby, příspěvková organizaceMgr. Ludmila Koktanová284890704 TEL
42Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizaceIng. Jiří Kyliánek326990211 TEL
43Základní škola a mateřská škola DřevčicePaedDr. Zuzana Bergerová326902894 TEL
44Základní škola a Mateřská škola Lázně ToušeňMgr. Martin Černý326992306 TEL
45Základní škola Zeleneč, okres Praha - východMgr. Jana Malá281865059 TEL
46Základní škola Škvorec, okres Praha - východMgr. Marcela Šeblová224284037 TEL
47Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha - východVladimír Lacina284890165 TEL
48Základní škola Vítězslava Hálka Odolena VodaMgr. Ivana Ullmannová283971282 TEL
49Základní škola a Mateřská škola Panenské Břežany, okres Praha - východJana Zábojníková283970624 TEL
50Základní škola Úvaly, okres Praha - východMgr. Jaroslav Březka281981946 TEL
51Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizaceMgr. Ivana Pekárková283981085 TEL
52Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola PaedDr. Monika Volsich Montfortová326999342 TEL
53Mateřská škola ZápyMgr. Božena Tomanová326902795 TEL
54Mateřská škola Čelákovice, J. A. Komenského 1586Hana Henyšová326741437 TEL
55Mateřská škola Záryby, příspěvková organizaceRadka Blanárová326903629 TEL
56Mateřská škola Šestajovice, okres Praha-východPetra Menclíková, Bc.725019917 TEL
57Mateřská škola Nová Ves, Praha - východJana Charvátovánení TEL
58Mateřská škola PřezleticeMichaela Spěváčková723578372 TEL
59Mateřská škola Předboj, příspěvková organizaceIng. Kateřina Beránkovánení TEL
60Mateřská škola KáranýMgr. Alena Stránská+42 073 010426 TEL
61Mateřská škola Ekolandia s.r.o.Mgr. Jana Bocek Teichertová736437829 TEL
62Mateřská škola SvémysliceJana Kůstková604444445 TEL
63Mateřská škola Beruška - Ladybird s.r.o.Markéta Vrbová723765518 TEL
64ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o.Mgr. Jarmila Dvořáková739047470 TEL
65Základní škola PurkrabkaMgr. Martin Šnajdr774 904 718,602134156 TEL
66Mateřská škola Jenštejn, příspěvková organizacePetra Holíková734748095 TEL
67Mateřská škola Brandýský MatýsekLenka Suldovská731751440 TEL
68Mateřská škola Sofia School s.r.o.Mgr. Danuše Svobodová775031603 TEL

Projekty v MS2014+ na území ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

reg.č.názevstavvýzvažádánoschválenoŽadatel
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_002/0000283Vývojové centrum AVAPSPP4101_15_0022500000025000000AVAPS s.r.o.25650939
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_002/0001862Laboratoře Brandýs nad Labem - implementace technické čistotyPP4101_15_0024500000040968000Continental Automotive Czech Republic s.r.o.62024922
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_002/0002036Centrum průmyslového vývoje a inovací společnosti AVAPP3701_15_002149000000148973000AERO Vodochody AEROSPACE a.s.24194204
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_002/0004110Výzkumné, vývojové, inovační a zkušební centrum Bonett InnovationPP4101_15_0024000000040000000Bonett Bohemia, a.s.25626108
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_014/0000361Nové produkty ve výrobě AVAPSPP4101_15_01485000008500000AVAPS s.r.o.25650939
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_014/0000564Inovace produktu a procesu výroby bezpečnostních pásů pro osobní automobilyPP4101_15_014300000000101316725TRW-Carr s.r.o.46349618
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_018/0000769Vývoj výfukových systémů pro trh náhradních dílůPP3701_15_0183160000030500000BOSAL ČR, spol. s r.o.25668731
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_018/0000995Vývoj prvního textilního roletového požárního uzávěru v kategorii EIPP3701_15_01875000007449258AVAPS s.r.o.25650939
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_018/0004858Pokročilé palubní systémy letounu nové generace L-39NGPP3701_15_018399600000399600000AERO Vodochody AEROSPACE a.s.24194204
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0000812Vývoj a realizace speciální multifunkční bruskyPP3701_15_0194200000046500000Slovácké strojírny, akciová společnost8702
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004378Hmotnostně úsporné kompozitní konstrukce leteckých vrtulí pro pístové motoryPP3701_15_0191616944016169440Woodcomp Propellers s.r.o.1893351
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004463VaV fluoropolymerových kompozitů s použitím čedičového plnivaPP3701_15_0191264000012640000NACE Global s.r.o.28468015
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004466Technicko-ekonomické modely uplatnění vodíku v elektroenergetice, plynárenství a dopravě pro decizní sféru, provozovatele technologií i infrastruktury a soukromé subjekty.PP3701_15_0191500000015000000EGÚ Brno, a.s.46900896
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004506Kalibrace optických senzorových systémů a speciální senzory pro jaderné elektrárnyPP3701_15_0194200000038220000ÚJV Řež, a. s.46356088
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004507Znalostní báze pro vyřazování JEZPP3701_15_0192534000024629225ÚJV Řež, a. s.46356088
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004566Vývoj technologie povrchových úpravy nanočásticPP3701_15_0192165950017278980SurfaceTreat a.s.28461541
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004621Výzkum a vývoj technologie výroby vysokopevných drátů pro hi-tech odvětvíPP3701_15_0191302500013025000COMTES FHT a.s.26316919
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004629Využití tepelně odolných materiálů pro pokročilé aplikace v dopravních prostředcíchPP3701_15_0195762039248034583České lupkové závody, a.s.26423367
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004670Systém pro včasnou detekci kondenzace na teplosměnných plocháchPP3701_15_01984000008400000SVÚM a.s.25797000
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0005026Využití elektronických systémů měření při řízení procesů výstavbyPP4101_15_0191300000013000000CCE Praha, spol. s r.o.26134497
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_030/0009960Projekt na ochranu práv průmyslového vlastnictví - SAVERBRIK - závod beta s.r.o.PP3601_15_030200000200000SAVERBRIK - závod beta s.r.o.3624277
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_035/0007162Modernizace kapacit pro společné využívání VTPPP4101_15_0351441196614272453SVÚM a.s.25797000
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_037/0007029Interoperabilita - inovační proces konkurenceschopnosti udržitelného železničního systémuPP4101_15_03775490006666666Interoperabilita železniční infrastruktury75126010
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_037/0007141Udržitelná energetikaPP4101_15_03760000005803400Technologická platforma "Udržitelná energetika ČR"72041960
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0007317Inovace uspořádání pracovišť za využití nástrojů digitálního podniku a metod štíhlé výrobyPP4101_16_045151200151200AVAPS s.r.o.25650939
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0007327Vývoj a testování směšovací komoryPP4101_16_045246375246375GEMOS CZ, spol. s r.o.25065238
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0007833Dlouhodobé tepelně - vlhkostní chování systému vnitřního zateplení UdiN RECOPP4101_16_045195000195000CIUR a.s.40612724
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0010634Experimentální prověření použitelnosti akustických desek Wolf PhoneStar TRIPP4101_16_045194000194000CIUR a.s.40612724
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0010727Optimalizace tvářecích procesů Ni a Cu slitin pro elektroprůmyslPP4101_16_045308750308750CAMEX, spol. s r.o.526886
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0010818Testování zkušební tavby neželezných slitin pro tlakovou nádobu s vnějším přetlakemPN40a01_16_045270000270000NANOGIES s.r.o.27630064
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_049/0008740Výroba zařízení pro stereoskopické snímání obrazu ve ztížených fyzikálních podmínkáchPN40a01_16_04926000002600000NANOGIES s.r.o.27630064
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_049/0009003Technologie výroby inovativních optických bezpečnostních prvků pro zabezpečení moderních identifikačních průkazů proti paděláníPP4101_16_0491735673717356737IQ Structures s.r.o.24279501
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_049/0009967Inovace produktu a procesů výroby trubek FV - MULTIBUT5 pro systémy tepelné pohody budovPP3601_16_0493150000031500000FV - Plast, a.s.26167654
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_049/0010127Inovace technologie výroby potravinového doplňku KLOUBY FIT/MOVE HELPPP3601_16_04960436006043600TEREZIA COMPANY s.r.o.27251659
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_057/0010972Česká vodíková technologická platforma 2020PP3701_16_05766660006414531Česká vodíková technologická platforma75103630
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0009908Průmyslový výzkum a experimentální vývoj malého městského elektromobilu a nástrojů pro jeho výrobu.PP3701_16_0844321408543214085COMBATRA, spol. s r.o.49622536
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0010276Výzkum a vývoj fototerapeutické masky pro léčbu očních onemocněníPP3701_16_0841181890011618900ELON Technologies s.r.o.27413373
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0010345Instalace uzavřených okruhů na sádkách ryb, zadržení vody v krajině a minimalizace produkce škodlivin a opětovné využití živin v rybničním hospodářstvíPP3701_16_0843965328237804099W.P.E. a.s.25709151
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0010358Výzkum a vývoj vícekomorového izolačního skla nového typu a jeho výrobyPP3701_16_0842439045624390456Energy IN s.r.o.26290791
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_088/0010423Rozšíření kapacit pro společné využívání VTP SVÚM a.s.PP4001_16_0883928265436912404SVÚM a.s.25797000
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_092/0008651Rozšíření VIK společnosti Slovácké strojírnyPP3701_16_092150000000134124484Slovácké strojírny, akciová společnost8702
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_106/0012529Výzkum a vývoj kompresních a výdejních zařízení pro alternativní palivaPP3601_17_1063568725035687250Bonett Bohemia, a.s.25626108
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_107/0012396Efektivní postupy tvorby výkresové dokumentace stávajících staveb - komplexní mapovací systém budovPP3701_17_1075465798454657984ENEX GROUP s.r.o.27223663
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_107/0012433Vývoj DNA-biočipů pro racionální preskripci psychofarmakPP3601_17_1071121196111073961ESSENCE LINE, s.r.o.26505142
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_107/0012517Výzkum a vývoj fototerapeutické masky pro léčbu sezónní afektivní poruchyPP3701_17_1071886015618860156ELON Technologies s.r.o.27413373
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_107/0012547Identifikace drog, farmak a dalších látek ve vodním ekosystémuPP3001_17_1071653865316538653E&H services a.s.24718602
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_107/0012555Výzkum a vývoj technologie povrchových úprav povlakových trubek palivových elementů jaderných reaktorů pro zvýšení jejich odolnosti v provozních i havarijních podmínkách a při dlouhodobému skladováníPP3601_17_1072853316028355475ALVEL, a.s.29305322
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_115/0011805Nová konstrukce stěny pro pasivní dřevostavbyPP4101_17_115399000399000VEXTA a.s.26196662
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_115/0012617Vývoj modifikovaného drátu na bázi Cu9Sn3B pro účely opravného navařováníPP4101_17_115270000270000CAMEX, spol. s r.o.526886
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_170/0015175PP3001_17_1701689540916895409IQ Structures s.r.o.24279501
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_176/0015497PP3001_17_17678896097889609VIDIA spol. s r.o.16556267
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_205/0014510Poradenské služby v oblasti inovací laserového svařováníPP3601_17_205399500399500Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje48110566
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_205/0015411PP3601_17_205215000215000GEMOS CZ, spol. s r.o.25065238
CZ.01.1.02/0.0/0.0/18_215/0016347PP3001_18_215387100387100VEXTA a.s.26196662
CZ.01.1.02/0.0/0.0/18_215/0016615PP3001_18_215299999299999ART CARBON s.r.o.6423469
CZ.01.1.02/0.0/0.0/18_215/0018014PP3001_18_215399000399000Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje48110566
CZ.01.1.02/0.0/0.0/18_215/0018015PP3001_18_215399000399000Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje48110566
CZ.01.1.02/0.0/0.0/18_215/0018016PP3001_18_215399000399000Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje48110566
CZ.01.1.02/0.0/0.0/18_243/0014584PP4001_18_2431063683710636837TRW-Carr s.r.o.46349618
CZ.01.2.06/0.0/0.0/17_207/0014263Propojení technologie chytrou autonomní obousměrnou komunikací výrobního procesuPP3601_17_2071286539112865391Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje48110566
CZ.01.2.07/0.0/0.0/16_058/0007613Vybudování výrobního, obchodního a administrativního zázemí společnosti Gunnex s.r.o.PP4101_16_0583749065137490651Gunnex s.r.o.26153068
CZ.01.2.07/0.0/0.0/18_238/0014812PP3001_18_2381704878216568532AMZ Financial Group, s.r.o.26457016
CZ.01.2.07/0.0/0.0/18_238/0015001PP3001_18_2387189519066666666eTruhlárna, s.r.o.27443566
CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0004363Účastí společnosti FV-Plast, a.s. na veletrzích v zahraničí 2016PP4101_15_01634693003371078FV - Plast, a.s.26167654
CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0005335Techni Trade s.r.o. - vysoce kvalitní řezné nástroje nejen pro slovenský a německý trhPP4101_15_0161864100917300Techni Trade s.r.o.27633870
CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0005446Prezentace společnosti ROYAX, s.r.o. v zahraničíPP4101_15_01677221006291100ROYAX, s.r.o.24755346
CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/00074894ISP - účast na mezinárodních veletrzích 2017-2019PP3701_16_047940029782885424ISP s.r.o.29030447
CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0007490Podpora zahraničních marketingových aktivit společnosti TEREZIA COMPANY s.r.o.PP3701_16_04751297984960434TEREZIA COMPANY s.r.o.27251659
CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0007523Posílení marketingových aktivit IQ Structures s.r.o. a expanze na zahraniční trhyPP3701_16_04744643374464337IQ Structures s.r.o.24279501
CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0008451Účasti společnosti FV-Plast, a.s. na veletrzích v zahraničí 2017 - 2018PP4101_16_04779228648524854FV - Plast, a.s.26167654
CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0008583Podpora exportních aktivit společnosti WOODYLAND s.r.o.PP4001_16_04723943002294300WOODYLAND s.r.o.28400542
CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0009022Rozvoj exportního potenciálu společnosti ELON Technologies s.r.o.PP3701_16_0479873459.424553000.57ELON Technologies s.r.o.27413373
CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013147Posílení exportu společnosti Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje prostřednictvím marketingové prezentace na mezinárodních veletrzích v letech 2018 - 2020PP3701_18_16732293883229388Attl a spol. s.r.o. Továrna na stroje48110566
CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013620Účasti společnosti FV-Plast, a.s. na veletrzích v zahraničí 2019 - 2020PP3001_18_16761036006043600FV - Plast, a.s.26167654
CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013643PODPORA EXPORTU SPOLEČNOSTI WOODYLAND s.r.o.PP3001_18_16734198273089427WOODYLAND s.r.o.28400542
CZ.01.3.10/0.0/0.0/15_010/0002346Snížení energetické náročnosti průmyslového areálu v MěšicíchPP4101_15_0105590000024949275Q Park Měšice s.r.o.24783331
CZ.01.3.10/0.0/0.0/15_010/0002908Snížení energetické náročnosti ve společnosti Armogroup s.r.o.PP3601_15_01035000003511448Armogroup s.r.o.24167479
CZ.01.3.10/0.0/0.0/15_010/0002954Úspora energie v areálu BrandýsPP4101_15_0102050000012350000Kongresové centrum ILF a.s.63999871
CZ.01.3.10/0.0/0.0/15_010/0003344Snižování energetické náročnosti výrobních procesů ve společnosti JokeyPP4101_15_0106485040064850400JOKEY PRAHA CZ, s.r.o.48953997
CZ.01.3.10/0.0/0.0/15_010/0003358Úspory energie v provozu slévárny TOS-MET slévárna a.s.PP4101_15_01066000008861362ZPA Pečky, a.s.45147612
CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0009713Snížení energetické náročnosti budovy Q16PP4101_16_06175606837560683Q Park Měšice s.r.o.24783331
CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0009810Úspora energie v areálu firmy PolygasPN40a01_16_06128831022488164.76POLYGAS, s.r.o.25936832
CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0009985Energetická opatření ve společnosti AmirroPN40a01_16_06119845426.0819845426.08AMIRRO, s.r.o.25130650
CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0010490Realizace energetických úspor ve společnosti HENNIG CZ, s.r.o.PP4101_16_0612133163921331639HENNIG CZ, s.r.o.25706535
CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0011172Úspory energie v areálu ČEROZFRUCHTPP4101_16_06143609012.943609012.9ČEROZFRUCHT s.r.o.62908278
CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0011483Úspory energie v objektech areálu AMZ Financial Group, s.r.o.PP3601_16_0613615540536086333AMZ Financial Group, s.r.o.26457016
CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0011856Modernizace skladového centra MADAPA s.r.o. - sekce A, BPP3701_16_0614460000044600000MADAPA s.r.o.27156745
CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0011989Snížení energetické náročnosti technologického procesu společnosti Brtek s.r.o.PP3601_16_0612863191028631910Brtek s.r.o.24721603
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0012814Q Park Měšice - Snížení nákladů na vytápění v objektu haly Q9 a budovy brusírny lakovny a kotelnyPP3001_17_1013088201030879250Q Park Měšice s.r.o.24783331
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0013066Realizace energetických úspor ve společnosti VSK Dušek s.r.o.PP4101_17_1011442030214420302VSK Dušek s.r.o.26773856
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0013497Energetické úspory v pískovně TAPAS BOREKPP4101_17_10150410005041000TAPAS BOREK, s.r.o.49549049
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0013726Energetické úspory ve společnosti STAVOKOMPLET spol. s r.o. IPP3601_17_10145486484548648STAVOKOMPLET spol.s r.o.47052945
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0013729Energetické úspory ve společnosti STAVOKOMPLET spol. s r.o. IIPP3001_17_10138546353854635STAVOKOMPLET spol.s r.o.47052945
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0013766Výměna nakladače za energeticky úspornějšíPP3601_17_10115600001560000Zemědělská obchodní společnost Šestajovice-Jirny, a.s.46356398
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_138/0011720Lidl Zdiby - fotovoltaické systémy pro úspory energiePP3001_17_1382088283.452084711Lidl Česká republika v.o.s.26178541
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_178/0013735FVE NEPOINT s.r.o.PP3001_17_17841467233802866.81NEPOINT s.r.o.5918031
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_178/0013951Instalace FVE o výkonu 471,04 kWpPP3001_17_1781138976611049766Vodárna Káraný, a.s.29148995
CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0014665PP3001_18_18327318232731823SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o.61683787
CZ.01.3.14/0.0/0.0/16_063/0010548Nízkouhlíková doprava ve společnosti W.P.E. a.s.PN40a01_16_0631352659.41239526.09W.P.E.a.s.25709151
CZ.01.3.14/0.0/0.0/16_063/0010622Pořízení elektromobilu pro firemní účely společnosti AsisImport s.r.o.PP4001_16_063435338435338AsisImport s.r.o.27203093
CZ.01.3.14/0.0/0.0/16_063/0010660Ivan Horák: pořízení inovativní technologie v oblasti elektromobilityPP4101_16_063515932515932Ivan Horák68387423
CZ.01.3.14/0.0/0.0/16_063/0010925Nízkouhlíková doprava Jiřího SládkaPP3001_16_063774402.43750611.55Jiří Sládek48966606
CZ.01.3.14/0.0/0.0/17_152/0011123Výstavba zařízení na výrobu průmyslového Ethylenglykolu (EG) a alternativního paliva z odpadního PETPP3001_17_15278338007833800EGI plus s.r.o.28957253
CZ.01.3.15/0.0/0.0/16_064/0011956Rekonstrukce soustavy zásobování teplem ve městě Brandýs nad Labem - Stará BoleslavPP3001_16_0645699701456997014Brandýsko - Boleslavská městská a.s.4285638
CZ.01.3.43/0.0/0.0/16_065/0009287V208 - obnova stožárových konstrukcíPN40a01_16_06511285227175326249.54ČEPS, a.s.25702556
CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0002196Vývoj harmonizační cloudové platformy Virtix enterprisePP4101_15_0053500000027343700Cloud4com, a.s.24660329
CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0002971Vývoj online hodnoticího SWPP4101_15_00561333337173640E-solutions, s.r.o.27241815
CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_006/0001808Centrum sdílených služeb BDSPP4101_15_0063443270028163224Blue Factory s.r.o.2277476
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_066/0009464Software pro sledování pohybu mobilních telefonůPN40a01_16_06623461512303469COLOR STREET s.r.o.5692482
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009351BoldBrick ICT a sdílené službyPP3701_16_0764420213444202134BoldBrick, s.r.o.28500393
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009372BlueExtensions 365PP3701_16_0761106694011066940Blue Dynamic, s.r.o.2339234
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009405VIRTIX - Cloud Market PlacePP3701_16_0762479040024790400Cloud4com, a.s.24660329
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009420Centrální Nákupní a Prodejní Systém (CNPS)PP3701_16_07691992009199200E-solutions, s.r.o.27241815
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009593dateSHOP - modulární SW+HW systém pro podporu prodejen eshopůPP3701_16_0762017532020175320Datatop s.r.o.28481127
CZ.02.1.01/0.0/0.0/15_008/0000293Udržitelná energetika (SUSEN) - 2. fázePP4102_15_008752912117Centrum výzkumu Řež s.r.o.26722445
CZ.02.1.01/0.0/0.0/16_013/0001404CERN ComputingPP3702_16_0131999520019987874.4Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.68378271
CZ.02.1.01/0.0/0.0/16_013/0001569Brookhavenská národní laboratoř - účast České republikyPP3702_16_01319994337.319595277.29České vysoké učení technické v Praze68407700
CZ.02.1.01/0.0/0.0/16_013/0001800Distribuovaný systém observatorních a terénních měření geofyzikálních políPP3702_16_0136423000064230000Geofyzikální ústav AV ČR, v. v. i.67985530
CZ.02.1.01/0.0/0.0/16_019/0000728Výzkum ultrastopových izotopů a jejich využití v sociálních a environmentálních vědách urychlovačovou hmotnostní spektrometriíPP3602_16_019386299061386299061Ústav jaderné fyziky AV ČR, v. v. i.61389005
CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_014/0000630Rozvoj transferu technologií v SVÚM a.s.PP3702_16_01415252476.510157617.69SVÚM a.s.25797000
CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_014/0000656Centrum transferu technologií NUDZPP3702_16_01418243642.6316140904.63Národní ústav duševního zdraví23752
CZ.02.3.61/0.0/0.0/15_007/0000210Škola pro všechny: Inkluze jako cesta k efektivnímu vzdělávání všech žákůPP3702_15_00779530128.3867434631.04Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem44555601
CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_010/0000507Kolegiální podpora - společná cesta k individuálnímu rozvoji pedagogůPP3702_16_01049325927.4445751117.26Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK Praha69781745
CZ.04.2.40/0.0/0.0/16_038/0000250PP3004_16_038110273701110273701GasNet, s.r.o.27295567
CZ.05.1.24/0.0/0.0/15_004/0000445Protipovodňový varovný, informační a monitorovací systém města ČelákovicePP4105_15_0041076613210241838.09Město Čelákovice240117
CZ.05.1.24/0.0/0.0/16_035/0002193Protipovodňová opatření pro obec MratínPP4105_16_0351990126.931990126.93Obec Mratín240494
CZ.05.1.24/0.0/0.0/16_035/0002372Zpracování digitálního povodňového plánu pro obec Sibřina a vybudování varovného a výstražného systému ochrany před povodněmi pro obec SibřinaPP4105_16_0351953762.81953762.8OBEC SIBŘINA240745
CZ.05.1.24/0.0/0.0/16_035/0002429Zpracování digitální povodňového plánu pro městys Škvorec a vybudování varovného a výstražného systému ochrany před povodněmi pro městys ŠkvorecPP4105_16_0353293716.83293716.8MĚSTYS ŠKVOREC240869
CZ.05.1.24/0.0/0.0/16_047/0004631Zpracování digitálního povodňového plánu pro obec Zdiby a vybudování varovného a výstražného systému ochrany před povodněmi pro obec ZdibyPP3705_16_0477171113.46664913.4Obec Zdiby241032
CZ.05.1.24/0.0/0.0/17_063/0005257Realizace varovných protipovodňových opatření pro obec LíbeznicePP3705_17_06334456713445670.8Obec Líbeznice240427
CZ.05.1.24/0.0/0.0/17_063/0005278Zpracování digitálního povodňového plánu a varovného informačního systému pro obec Nový VestecPP4005_17_0631319632.051319632.05Obec Nový Vestec240541
CZ.05.1.24/0.0/0.0/17_063/0005331Protipovodňová opatření pro obec Nová VesPP3605_17_0631502963.751502963.75Obec Nová Ves240532
CZ.05.1.30/0.0/0.0/15_021/0001212Rozšířeni kanalizace a ČOV ZdibyPP3705_15_02182749205.2681739971.6Obec Zdiby241032
CZ.05.1.30/0.0/0.0/15_021/0001279Podolanka - kanalizacePP3705_15_02195289811.1772348400Obec Podolanka240605
CZ.05.1.30/0.0/0.0/15_022/0001226Komplexní opatření na zdroji pitné vody KáranýPP3705_15_022133434068.04125758637Zdroj pitné vody Káraný, a.s.26496402
CZ.05.1.30/0.0/0.0/16_042/0004681Rozšíření ČOV Květnice na cílový stav 4500 EOPP3705_16_04230173288.7322323852.63Obec Květnice640042
CZ.05.1.30/0.0/0.0/16_042/0004772Intenzifikace ČOV VeleňPP3705_16_04215905923.215905923.2Obec Veleň240940
CZ.05.1.30/0.0/0.0/16_042/0004800Rozšíření a intenzifikace ČOV Hovorčovice - II. etapaPP3705_16_0422649010.952649010.95Obec Hovorčovice240214
CZ.05.1.30/0.0/0.0/16_042/0004810Svazek obcí Cecemínsko - intenzifikace ČOV a dostavba tlakové kanalizacePP3705_16_04296740958.4195791161.29Cecemínsko71199845
CZ.05.1.30/0.0/0.0/16_042/0004859Intenzifikace ČOV KlecanyPP3005_16_04253810692.8653810693.27Město Klecany240290
CZ.05.1.30/0.0/0.0/16_042/0004881Vodovod a kanalizace Sibřina, StupicePP3705_16_04288185378.1385664875.31OBEC SIBŘINA240745
CZ.05.1.30/0.0/0.0/16_043/0004879Vodovod a kanalizace Sibřina, StupicePP3705_16_04345191490.4245189070.42OBEC SIBŘINA240745
CZ.05.1.30/0.0/0.0/17_071/0007268Splašková kanalizace v Záluží, ČelákovicePP3005_17_0713392802333928023Město Čelákovice240117
CZ.05.1.30/0.0/0.0/17_071/0007269Rozšíření kanalizace Zdiby - 2. částPP3005_17_07149176338.5349127938.53Obec Zdiby241032
CZ.05.1.30/0.0/0.0/17_071/0007271Kanalizace a ČOV VětrušicePP3005_17_07177841311.6577841311.65Obec Větrušice240974
CZ.05.1.30/0.0/0.0/17_073/0007225Podolanka - vodovodPP3005_17_07332213458.9532213458.95Obec Podolanka240605
CZ.05.2.32/0.0/0.0/15_008/0000993Snížení emisí posklizňové linkyPP4105_15_00851360004925319Ondřej Bačina70103755
CZ.05.2.32/0.0/0.0/15_008/0001143Výměna zastaralého zařízení na záchyt emisí za účelem snížení emisí znečišťujících látek TZLPP4105_15_00825400002450000ZPA Pečky, a.s.45147612
CZ.05.3.24/0.0/0.0/16_044/0004595Analýza rizik Brandýs nad Labem - BSS Metaco a.s.PP3705_16_04419362001833000DOREPO s.r.o.24315907
CZ.05.3.29/0.0/0.0/15_005/0000416Kompostárna ČečelicePP4105_15_00563900006094118ZDD - BIO s.r.o.4505948
CZ.05.3.29/0.0/0.0/15_005/0000623Intenzifikace kompostárny LiblicePP4105_15_00521600002158801.2AGRO LIBLICE s.r.o.26743566
CZ.05.3.29/0.0/0.0/15_005/0000645Dovybavení kompostárny DolínekPP4105_15_00533191172715765Ing. Markéta Severová - AGROMARKET13278932
CZ.05.3.29/0.0/0.0/15_005/0000813Podzemní kontejnery ve městě Brandýs nad Labem-Stará BoleslavPP4005_15_005102017588931907Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav240079
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_040/0002956Prevence vzniku biologicky rozložitelného odpadu v BaštiPP4105_16_040699985622038.98Obec Bašť240036
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0002983Podzemní kontejnery pro obec ŠestajovicePP4105_16_0412936374.372936374.37Obec Šestajovice240851
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003067Zefektivnění separace a nakládání s bioodpadem v Lázních ToušeniPP4105_16_0412073891.62073891.6Služby městyse Lázně Toušeň71294660
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003198Sběrný dvůr ÚvalyPP3005_16_0411487670814876708Město Úvaly240931
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003353Systém sběru kovů FCC Česká republika, s. r. o.PP3705_16_04129440002944000FCC Česká republika, s.r.o.45809712
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003358Pořízení biopopelnic pro Technické služby města ÚvalyPP4105_16_04115681601568160Technické služby města Úvaly, příspěvková organizace4441869
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003401Výstavba sběrného dvora v obci ŠestajovicePP4105_16_04113489212.2413489212.24Obec Šestajovice240851
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003463Pořízení podzemních kontejnerů pro separaci komuálního odpaduPP4105_16_0412921755.22921755.2Městys Zápy472051
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003733SYSTÉM ODDĚLENÉHO SBĚRU ODPADŮ OBEC HOVORČOVICEPP4005_16_041771980771980Obec Hovorčovice240214
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003811Navýšení kapacity systému pro nakládání s BRKOPP4105_16_04117762801776280Michaela Kosová87374170
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003979Sběrný dvůr ve městě KlecanyPP4105_16_04145375004537500Město Klecany240290
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_068/0005481Pořízení kompostérů pro obyvatele města KlecanyPP4105_17_0681624221.721624221.72Město Klecany240290
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_069/0006901Třídicí linka ŠestajovicePP3605_17_06911891881189188Obec Šestajovice240851
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_069/0006948Rozšíření systému odděleného sběru ve městě ČelákovicePP4105_17_06935513502340870.84Město Čelákovice240117
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_069/0007314Navýšení kapacity separovaného sběru odpadů v obci JirnyPP3605_17_06923776502377650Obec Jirny240257
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_069/0007844Obecní organizovaný sběrný dvůr pro obec DřísyPP3005_17_0694916488.464916488.46Obec Dřísy236811
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_069/0007879Sběrný dvůr SedlecPP3005_17_06927515402751540OBEC SEDLEC640239
CZ.05.3.29/0.0/0.0/18_103/0008418PP3005_18_103707850707850Obec Veleň240940
CZ.05.3.29/0.0/0.0/18_103/0008495PP3005_18_10322607152260715Obec Káraný510530
CZ.05.3.29/0.0/0.0/18_103/0008515PP3005_18_1032654640.052654640.05Obec Mratín240494
CZ.05.3.29/0.0/0.0/18_103/0008554PP3005_18_103867213.05867213.05Obec Máslovice240443
CZ.05.4.27/0.0/0.0/16_028/0002132Zlepšení stavu ZCHÚ - Vršky pod ŠpičákemPP3705_16_028844900844900Středočeský kraj70891095
CZ.05.4.27/0.0/0.0/16_029/0002478Obnova historických krajinných struktur Polabí - obec Dřísy, Obnova historického sadu na Cecemíně, Obnova historických cest a kapliček pod CecemínemPP3705_16_0292306863.752169840.61Obec Dřísy236811
CZ.05.4.27/0.0/0.0/16_029/0002567Obnova přirozených krajinných struktur Třešňovka Hliník - Bořanovický hájPP3705_16_0291606724.141671124.14OBEC BOŘANOVICE240061
CZ.05.4.27/0.0/0.0/16_029/0002578Ozelenění skládky v obci VeleňPP3705_16_029955753955753Obec Veleň240940
CZ.05.4.27/0.0/0.0/16_033/0002669Veřejná zeleň v obci PředbojPP3705_16_033570717.49570717.49OBEC PŘEDBOJ240630
CZ.05.4.27/0.0/0.0/16_033/0002752REGENERACE NACHLINGEROVA PARKU V ÚVALECHPP3705_16_0331051655.71905846.11Město Úvaly240931
CZ.05.4.27/0.0/0.0/18_108/0008729PP3605_18_108558508.31558508.31Bratrstvo Kobylí hlavy z.s.22894144
CZ.05.4.27/0.0/0.0/18_109/0008662PP3005_18_1096108263.756108263.75Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav240079
CZ.05.5.11/0.0/0.0/17_061/0008385Základní škola PřezleticePP3005_17_061176690866.67262858464Svazková škola Přezletice, Podolanka, Jenštejn ? svazek obcí3934586
CZ.05.5.18/0.0/0.0/15_019/0001712Zateplení objektu a výměna zdroje vytápění č.p. 52 v ulici Dlouhá v BaštiPP3605_15_01988557488156978Obec Bašť240036
CZ.05.5.18/0.0/0.0/15_019/0001721Zateplení a výměna oken základní školy v Nehvizdech, Pražská 14PP4005_15_01950811883423679Městys Nehvizdy240524
CZ.05.5.18/0.0/0.0/15_019/0001850Rekonstrukce sportovní haly Vikomt, ČelákovicePP4005_15_01968503586850358Město Čelákovice240117
CZ.05.5.18/0.0/0.0/15_019/0002052Snížení energetické náročnosti Sportovní Haly v Odoleně VoděPP3705_15_0191090409910904099Město Odolena Voda240559
CZ.05.5.18/0.0/0.0/15_019/0002075Energetické úspory na objektu OÚ Sibřina, Říčanská 15, 250 84 SibřinaPP4005_15_01922313522231352OBEC SIBŘINA240745
CZ.05.5.18/0.0/0.0/16_039/0004217Snížení energetické náročnosti budovy Obecního úřadu JenštejnPP3705_16_03913318541331854OBEC JENŠTEJN240249
CZ.05.5.18/0.0/0.0/16_039/0004266Rekonstrukce domu služeb č.p. 54 ve městě KlecanyPP3705_16_03913779421377942Město Klecany240290
CZ.05.5.18/0.0/0.0/17_070/0005247Snížení energetické náročnosti budovy Obecního úřadu Odoleně VoděPP3705_17_07028167792808482Město Odolena Voda240559
CZ.05.5.18/0.0/0.0/17_070/0006324Zateplení obecního úřadu v BaštiPP3005_17_07013318651331865Obec Bašť240036
CZ.05.5.18/0.0/0.0/17_070/0006803Snížení energetické náročnosti objektu mateřské školy ZdibyPP3605_17_07038153243683298Obec Zdiby241032
CZ.05.5.18/0.0/0.0/18_100/0009147PP3005_18_10016088611.0716088611.07Domov seniorů Jenštejn, poskytovatel sociálních služeb71229108
CZ.05.5.18/0.0/0.0/18_100/0009448PP3005_18_10013576201357620Obec Zlonín241067
CZ.05.5.18/0.0/0.0/18_100/0009449PP3005_18_10043994244601015Obec Zlonín241067
CZ.06.1.13/0.0/0.0/16_045/0013193PP30078/06_16_045/ITI_16_01_014111111100111111100Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav240079
CZ.06.1.23/0.0/0.0/15_017/0000398Pořízení nového zásahového vozidla - velkokapacitní cisterny CAS 30 - S3VH pro JSDH Brandýs nad Labem JPOII/1PP4206_15_01782322698232269Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav240079
CZ.06.1.23/0.0/0.0/15_017/0001375Zvýšení připravenosti JSDH Nové Jirny na řešení a řízení rizik a katastrofPN20b06_15_0175816107.190Obec Jirny240257
CZ.06.1.23/0.0/0.0/15_017/0001387VELKOKAPACITNÍ POŽÁRNÍ CISTERNA NA DOPRAVU VODY PRO JSDH ZDIBYPN20b06_15_0177131103.540Obec Zdiby241032
CZ.06.1.37/0.0/0.0/15_016/0000764Labská cyklostezka, úsek Čelákovice - Lázně ToušeňPP4206_15_01612010882.3511992732.35Středočeský kraj70891095
CZ.06.1.37/0.0/0.0/15_016/0000769Zvýšení bezpečnosti v obci Líbeznice (ulice Mělnická)PP4206_15_0163647592.783633594.09Obec Líbeznice240427
CZ.06.1.37/0.0/0.0/15_016/0000816Podpora cyklodopravy v městysi Lázních ToušeniPP4206_15_01696365429636542Městys Lázně Toušeň240893
CZ.06.1.37/0.0/0.0/15_016/0000842Rekonstrukce chodníků v obci Dřísy - I. a III. etapaPP4206_15_01671135907113590Obec Dřísy236811
CZ.06.1.37/0.0/0.0/15_016/0000849Podpora bezpečnosti dopravy v městysi Lázních ToušeniPP4206_15_01654136235413623Městys Lázně Toušeň240893
CZ.06.1.37/0.0/0.0/15_016/0000904Cyklostezka a cyklokoridor v BaštiPN23a06_15_01620215090Obec Bašť240036
CZ.06.1.37/0.0/0.0/15_016/0000914Zvýšení bezpečnosti chodců ve městě KlecanyPN2906_15_0165061493.460Město Klecany240290
CZ.06.1.37/0.0/0.0/15_016/0000937Dopravně bezpečnostní úpravy v obci BořanovicePP4206_15_01684885218488521OBEC BOŘANOVICE240061
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_045/0006694Výstavba stezek pro chodce a cyklisty Sibřina a StupicePP3606_16_0451213364012133640OBEC SIBŘINA240745
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_045/0006696Cyklostezka a cyklokoridor v BaštiPP4206_16_0451375242.381360601.38Obec Bašť240036
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_045/0011031PN40a06_16_0457000000070000000Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav240079
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_045/0011046PN20b052/06_16_045/ITI_16_01_0146121160.390Obec Hovorčovice240214
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_077/0005484Cyklostezka a cyklokoridor v BaštiPN20a06_16_0772061889.430Obec Bašť240036
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_077/0006255Výstavba stezek pro chodce a cyklisty Sibřina a StupicePN2706_16_077122122900OBEC SIBŘINA240745
CZ.06.1.42/0.0/0.0/16_030/0010908PN20b011/06_16_030/ITI_16_01_01489255270.70Středočeský kraj70891095
CZ.06.1.42/0.0/0.0/16_030/0011514PP30012/06_16_030/ITI_16_01_014290743030.43272596810.1Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace66001
CZ.06.1.42/0.0/0.0/16_030/0012523PP40014/06_16_030/ITI_16_01_01459686702.5659189215.04Středočeský kraj70891095
CZ.06.1.42/0.0/0.0/17_082/0007839II/610 Brandýs nad Labem - Rekonstrukce křižovatky Pražská - Průmyslová a části komunikace v Ul. PražskáPP3706_17_08236487862.6236487862.62Středočeský kraj70891095
CZ.06.1.42/0.0/0.0/17_082/0008213II/101 Zápy, rekonstrukce mostu ev.č. 101-074bPP4206_17_08284593881.7754581585.35Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace66001
CZ.06.1.42/0.0/0.0/17_082/0008670II/101 - D10, okružní křižovatkaPP4206_17_08218494133.0118494133.01Středočeský kraj70891095
CZ.06.1.42/0.0/0.0/17_082/0010769PN20b06_17_08299536678.090Středočeský kraj70891095
CZ.06.1.42/0.0/0.0/19_114/0012827PP3006_19_114100000000100000000Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace66001
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0001814Stavební úpravy a zateplení bytového domu Stankovského č.p. 1634, 1635, ČelákovicePP4206_16_09864854886485488Stavební bytové družstvo Čelákovice36706
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0005724BD Bášť 15PP4206_16_09816630001643000Společenství vlastníků jednotek Bášť 1526761190
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0005930Zateplení bytových domů č. p. 1645-8, ul. J. A. Komenského, ČelákovicePP4206_16_0982077075319861438.14Město Čelákovice240117
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0006820BD Nový Vestec, Na Spořilově 151PP4206_16_09832346982879079.6Společenství vlastníků jednotek v domě Na Spořilově 151 v Novém Vestci86595181
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0007317SNIŽOVÁNÍ SPOTŘEBY ENERGIE Kollárova č.p. 1095 a č.p. 1096, ÚvalyPN40a06_16_0984297371.514297371.51Město Úvaly240931
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0007318SNIŽOVÁNÍ SPOTŘEBY ENERGIE č.p. 1346 Prokopa Velikého, ÚvalyPN20a06_16_0983535578.470Město Úvaly240931
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0007537SNIŽOVÁNÍ SPOTŘEBY ENERGIE ul. Prokopa Velikého 1346 a 1347, ÚvalyPN40a06_16_0986297725.96297725.9Město Úvaly240931
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0009125PP4206_17_0971227300012273000Stavební bytové družstvo Čelákovice36706
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0011102PP27b06_17_09718897243.940Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav240079
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0012139PN2206_17_09714531731.030Společenství vlastníků jednotek Na Stráni 1625-26-27 v Čelákovicích24166103
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0012143PP3006_17_09735807413580741Společenství vlastníků jednotek Zápy 22926740851
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0012242PP4206_17_09714351114.3314351114.33Společenství vlastníků jednotek Na Stráni 1625-26-27 v Čelákovicích24166103
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0013755PP3006_17_0977124837.757119837.75Společenství vlastníků Volmanova 1744, Čelákovice26480514
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0013833PN2206_17_0973137377.060Společenství vlastníků domu č.p. 1467, 146875012774
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0014395PP3006_17_0973140505.063140505.06Společenství vlastníků domu č.p. 1467, 146875012774
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0014787PP24a.106_17_09777368420"Společenství vlastníků jednotek ""Klecany 346"""26493756
CZ.06.2.56/0.0/0.0/16_051/0002166Komunitní centrum v BaštiPP3606_16_0511014226810142268Obec Bašť240036
CZ.06.2.56/0.0/0.0/16_051/0002466Komunitní centrum v obci Kostelní HlavnoPP4206_16_05146331153844381.88Obec Kostelní Hlavno238112
CZ.06.2.56/0.0/0.0/17_079/0009190PP3606_17_07911068456.3211068456.32Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav240079
CZ.06.2.58/0.0/0.0/15_010/0000086Personální a produkční rozšíření společnosti ALFEZA s.r.o.PP4206_15_01048911624891162ALFEZA s.r.o28380185
CZ.06.2.58/0.0/0.0/15_010/0000139Technologické vybavení pro recyklaci odpadůPN2106_15_01038700000Recyklace Nehvizdy s.r.o.4289391
CZ.06.2.58/0.0/0.0/15_010/0000179Rozšíření kapacity sociálnío podniku MŠ EKOLANDIAPP4206_15_01049000004900000EKOLANDIA, školní catering, mateřská škola s.r.o.24282171
CZ.06.2.58/0.0/0.0/16_060/0003363Technologické vybavení pro recyklaci odpadůPN2206_16_06057550000Recyklace Nehvizdy s.r.o.4289391
CZ.06.2.58/0.0/0.0/16_060/0003388Sociální podnik TreemenPN2206_16_06048852100Treemen s.r.o.24126128
CZ.06.2.67/0.0/0.0/15_013/0000545Novostavba mateřské školy KřenekPN2206_15_01312461808.660Obec Křenek236985
CZ.06.2.67/0.0/0.0/15_013/0000571Obec Dřísy - přístavba zázemí pro ZŠ a MŠPN2206_15_01316593940Obec Dřísy236811
CZ.06.2.67/0.0/0.0/15_013/0000572Mateřská škola VodochodyPP4206_15_0131355694413210254.86Obec Vodochody240991
CZ.06.2.67/0.0/0.0/15_013/0000693Novostavba pavilonu mateřské školy PřezleticePP4206_15_01311397116.7711397116.77Obec Přezletice240656
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_041/0005068Přístavba zázemí pro Základní školu a Mateřskou školu DřísyPP4206_16_04119995161813353.5Obec Dřísy236811
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_041/0005069Městys Škvorec - zvýšení kapacity mateřské školyPP4206_16_0416411042.586411042.58MĚSTYS ŠKVOREC240869
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_041/0005087Rozšíření kapacity MŠ LíbeznicePN20a001/06_16_041/ITI_16_01_01430928810Obec Líbeznice240427
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_041/0005596MŠ Cukrovar pro Úvaly a okolí - přístabaPU27001/06_16_041/ITI_16_01_01423753416.990Město Úvaly240931
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_041/0005632Mateřská škola KvětnicePN22001/06_16_041/ITI_16_01_014375000000Obec Květnice640042
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_041/0009708PP4206_16_04169165256916525OBEC JENŠTEJN240249
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_049/0002391Školní statek Středočeského kraje - zdokonalení výuky - nákup strojů - středisko Benešov, Rakovník, Lázně ToušeňPP3606_16_04995372209537220Školní statek Středočeského kraje72081368
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_049/0002719Mediatéka Gymnacel - centrum moderního vzdělávání na Gymnáziu v ČelákovicíchPP4206_16_04917800001780000Gymnázium, Čelákovice, J. A. Komenského 41443755054
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_053/0004795Půdní vestavba učeben pro zájmové vzdělávání v ZŠ a MŠ Lázně ToušeňPP4206_16_0531423021814217698Městys Lázně Toušeň240893
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_062/0003998Úprava odborné učebny a zvýšení konektivity ZŠ ZelenečPP3006_16_06223362952247043Základní škola Zeleneč, okres Praha - východ71004637
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_062/0004310Vybavení odborných učeben ZŠ Hovorčovice ve vazbě na klíčové kompetencePN2206_16_0627442425.440Základní škola a mateřská škola Hovorčovice, příspěvková organizace70999431
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0005973Nové odborné učebny ZŠ a ZUŠ LíbeznicePP4206_16_0661550000015500000Obec Líbeznice240427
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0006110Detašované pracoviště ZŠ a MŠ Panenské Břežany včetně vybaveníPN40a06_16_0666090686.887865828.06Obec Panenské Břežany240583
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0006162Vybavení odborných učeben ZŠ Hovorčovice ve vazbě na klíčové kompetence (ITI)PP4206_16_0667442425.447442425.44Základní škola a mateřská škola Hovorčovice, příspěvková organizace70999431
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0006446Projekt SZeŠ Brandýs nad Labem do ITI PMOPN22010/06_16_066/ITI_16_01_014118260310Střední zemědělská škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Zápská 30261388947
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_109/0009899PP3706_18_1096692345766923457Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav240079
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_109/0009906PN2206_18_10923753416.990Město Úvaly240931
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_109/0009933PN2206_18_109397000000Obec Květnice640042
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_109/0009972PN20a06_18_109165684750Obec Káraný510530
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_109/0009973PN20a06_18_10923926387.360Obec Nová Ves240532
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_109/0010118PN20a06_18_1099463861.410Obec Zlonín241067
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_109/0010134PN20a06_18_1092444476.540Městys Zápy472051
CZ.06.3.05/0.0/0.0/15_011/0007132Zvýšení bezpečnosti a dostupnosti provozovaných informačních systémů NÚDZPN20b06_15_011515624530Národní ústav duševního zdraví23752
CZ.06.3.05/0.0/0.0/16_028/0006456Elektronizace procesů v interních IS NÚDZPP3606_16_0285732197157182821Národní ústav duševního zdraví23752
CZ.06.3.05/0.0/0.0/16_034/0006455eHealth systém integrované psychiatrické péče (IRIS)PN40a06_16_0349902156098979210Národní ústav duševního zdraví23752
CZ.06.3.05/0.0/0.0/16_044/0003796Informační systém TSÚPP4206_16_04437829243782924Technické služby města Úvaly, příspěvková organizace4441869
CZ.06.3.05/0.0/0.0/16_044/0004789Nové funkce IS města ÚvalyPP4206_16_0441124874511248745Město Úvaly240931
CZ.06.3.05/0.0/0.0/16_044/0006201Nové funkce IS města ČelákovicePP4106_16_0446107063.66107063.6Město Čelákovice240117
CZ.06.3.33/0.0/0.0/15_015/0000269Stará Boleslav - kolébka české státnosti - Mariánský komplexPP3706_15_015120213584116097432.62Kolegiátní kapitula sv. Kosmy a Damiána ve Staré Boleslavi43751083
CZ.06.3.33/0.0/0.0/16_026/0001625Rozvoj depozitárního areálu ČelákovicePP3706_16_026118384388118384388Národní technické muzeum23299
CZ.06.3.33/0.0/0.0/16_059/0004595Stará Boleslav - kolébka české státnosti - kostel sv. VáclavaPP3706_16_059118120295.66118065845.66Kolegiátní kapitula sv. Kosmy a Damiána ve Staré Boleslavi43751083
CZ.06.3.33/0.0/0.0/16_059/0004640Revitalizace zámku v Brandýse nad Labem-Staré BoleslaviPU2706_16_05937207176.270Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav240079
CZ.06.3.33/0.0/0.0/17_099/0007815Rozvoj depozitárního areálu Čelákovice II.PP3606_17_0993254573932545738.64Národní technické muzeum23299
CZ.06.4.59/0.0/0.0/15_003/0001609Administrativní kapacita MAS Střední PolabíPP3706_15_0031220960012069200MAS - Střední Polabí, z.s.1350935
CZ.06.4.59/0.0/0.0/15_003/0008206Režijní zajištění činnosti MAS v regionu Nad PrahouPP3706_15_0031381924213819242MAS Nad Prahou o.p.s.1398717
CZ.06.4.59/0.0/0.0/15_003/0008207Investiční zajištění činnosti MAS v regionu Nad PrahouPP3706_15_003530000530000MAS Nad Prahou o.p.s.1398717
CZ.06.4.59/0.0/0.0/15_003/0012013PP3606_15_003807002807002MAS - Střední Polabí, z. s.1350935
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0008872PP4106_16_0382644608.092644608.09Obec Zlatá472131
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0009831PN20b164/06_16_038/CLLD_16_02_022965617.050Obec Dobročovice662399
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0009994PP3006_16_03843977613487502OBEC SIBŘINA240745
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0010610PN25210/06_16_038/CLLD_16_02_0791489231.290Obec Kostelní Hlavno238112
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0011080PN25256/06_16_038/CLLD_16_02_0032749138.080OBEC BOŘANOVICE240061
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0012247PP30349/06_16_038/CLLD_16_02_0032541900.982541900.98Obec Měšice240451
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0012270PP30349/06_16_038/CLLD_16_02_00311374001137400Obec Líbeznice240427
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0012277PP30349/06_16_038/CLLD_16_02_003607605607605Obec Líbeznice240427
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0012279PP30349/06_16_038/CLLD_16_02_00348090014809001Město Odolena Voda240559
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0012282PP30349/06_16_038/CLLD_16_02_00312249021030862Město Odolena Voda240559
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0014322PP23a452/06_16_038/CLLD_16_02_02231602520Obec Mochov240486
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0014344PP23a452/06_16_038/CLLD_16_02_0222977297.650Obec Dobročovice662399
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0014368PN23b452/06_16_038/CLLD_16_02_02231980000Město Úvaly240931
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0014403PP23a452/06_16_038/CLLD_16_02_0223199012.370Obec Dobročovice662399
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0015097PP23a514/06_16_038/CLLD_16_02_05310379750Obec Dřísy236811
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0009846PP30104/06_16_072/CLLD_17_03_03342000004200000Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav240079
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0011862PP30191/06_16_072/CLLD_16_02_079481570481570Obec Kostelní Hlavno238112
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0012368PP30226/06_16_072/CLLD_16_02_02215057001505700Město Úvaly240931
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0012372PP30226/06_16_072/CLLD_16_02_0224101392.554101392.55Město Úvaly240931
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0013202PP27b202/06_16_072/CLLD_17_03_0333497776.560Římskokatolická farnost Čelákovice43751113
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0013205PP27a202/06_16_072/CLLD_17_03_03327526610Město Čelákovice240117
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0014342PP21296/06_16_072/CLLD_16_02_00390000000Obec Máslovice240443
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0014371PP22296/06_16_072/CLLD_16_02_00362191160Obec Zlonín241067
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0014382PP21296/06_16_072/CLLD_16_02_0034988799.920Obec Zdiby241032
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0009188PP4206_16_0751861351.621861351.62ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o.24256510
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0009269PN40a06_16_0751000000010000000Obec Káraný510530
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0009387PN20a159/06_16_075/CLLD_17_03_03378039500OBEC JENŠTEJN240249
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0009410PP4206_16_07534573213138648Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav240079
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0010164PP3006_16_07520000002000000AKLU 1 a.s.28189175
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0011074PP30275/06_16_075/CLLD_16_02_00339981303998130Základní škola a mateřská škola Veleň71004530
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0011076PN20a275/06_16_075/CLLD_16_02_00350000000Obec Zlonín241067
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012468PP30319/06_16_075/CLLD_17_03_0334456671.423470000Městys Zápy472051
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0014001PP25a420/06_16_075/CLLD_16_02_00390000000Město Odolena Voda240559
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0014345PP25a420/06_16_075/CLLD_16_02_0038985671.50OBEC PŘEDBOJ240630
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0014347PP25b420/06_16_075/CLLD_16_02_00390000000Obec Hovorčovice240214
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0014851PP22491/06_16_075/CLLD_17_03_0332751636.350Městys Nehvizdy240524
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0015340PP20519/06_16_075/CLLD_17_03_033932468.350ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o.24256510
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0015345PP20519/06_16_075/CLLD_17_03_0331884435.480Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha-východ75034549
CZ.10.2.104/2.5/0.0/15_002/0000040Vysazování monté ve vybraných rybářských revírechPP4110_15_00212070001207000Pstruhařství ČRS Kaplice spol. s r.o.48244341
CZ.10.2.104/2.5/0.0/15_002/0000218Vysazování monté do vybraných rybářských revírů Středočeského krajePP4210_15_00219550001955000Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz434108
CZ.10.2.104/2.5/0.0/15_002/0000221Vysazování monté do vybraných rybářských revírůPP4210_15_00214950001495000Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy434094
CZ.10.2.104/2.5/0.0/15_002/0000402PP4210_15_00219550001955000Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz434108
celkem8094137017.466269471569.62
Generováno 0.267971992493 s