ORP Kladno

ORP Kladno

Nástroje:

Školy na území ORP Kladno

Celkem : 105
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Akademie J. A. Komenského, o.s., oblast Kladno4307495Floriánské náměstí 350 Kladno
Progress Language Institute s.r.o.264820375Náměstí Sítná 3106 Kladno - Kročehlavy
Církevní mateřská škola Radost464161536Bulharská 2331 Kladno - KročehlavyAnna Valentová
Základní škola Maltézských rytířů8737306Školská 349 349KladnoRNDr. Jaroslava Jenčíková
Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 18706767362775. května 1870 KladnoMichaela Bernášková
Základní umělecká škola, Kladno, Moskevská 2929673637337Moskevská 2929 KladnoZdeňek Náprstek
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Kladno, Jana Palacha 1840618944197Jana Palacha 1840 KladnoIng. Miroslav Dundr
1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.251084925Holandská 2531 2531KladnoMgr. Martin Štorek
Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954618943717Cyrila Boudy 2954 KladnoIng. Eva Šimáčková
Gymnázium, Kladno, nám.Edvarda Beneše 1573618944357nám.Edvarda Beneše 1573 KladnoRNDr. Milena Minaříková
Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 1878733067J. Šípka 187 StochovIng. Jaroslava Pichová
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 23534736347náměstí Edvarda Beneše 2353 KladnoMgr. Petr Paták, DiS.
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, U Hvězdy 2279169773607U Hvězdy 2279 KladnoPaedDr. Marta Malcová
EDUCAnet - Soukromé gymnázium Kladno, s.r.o.251299535Pařížská 2249 Kladno - KročehlavyIng. Jitka Lukešová
SPV - středisko praktického vyučování, s.r.o.256078635Dánská 2373 KladnoIng. Boleslav Kohoutek
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kladno, Havířská 1141667297Havířská 1141 KladnoRNDr. Daniela Tomsová
Střední hotelová škola, s.r.o.250749975Floriánské náměstí 350 KladnoIng. Jaroslava Skřivanová
Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.257128535Hornická 410 410StochovPaedDr. Blanka Dvořáková
Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace5076017Vrapická 53 Kladno - VrapiceMgr. Ivana Sedláková
Dětský domov, Unhošť, Berounská 1292618947117Berounská 1292 UnhošťMgr. Jiří Beránek
LABYRINT - středisko volného času, vzdělávání a služeb, Kladno, Arbesova 11878731957Arbesova 1187 KladnoMgr. Marie Vacková
Mateřská škola Běleč, okres Kladno709949602Běleč 64 BratroniceJiřina Dvořáková
Mateřská škola Valentýnka Hřebeč, okres Kladno709895752Školská 262 HřebečBc. Lucie Kušková
Mateřská škola Kamenné Žehrovice, okres Kladno709906892Školní 111 Kamenné ŽehroviceMgr. Alena Vorbachová
Mateřská škola Žilina, okres Kladno750307992Kladenská 47, Žilina Kamenné ŽehroviceMgr. Bc. Radka Kratochvílová
Mateřská škola Kladno, Vrchlického 2337750338012Vrchlického 2337 Kladno-KročehlavyJana Minářová
Mateřská škola Kladno, Moskevská 3082709390712Moskevská 3082 KladnoJaroslava Koubková
Mateřská škola Kladno, Vrapická 474750337552Vrapická 474 Kladno-DubíKvětoslava Šímová
Mateřská škola Kladno, Herbenova 1900750337472Herbenova 1900 Kladno - KročehlavyMgr. Jana Malá
Mateřská škola Kladno, Lacinova 2408750337712Lacinova 2408 Kladno - KročehlavyMarcela Ružarovská
Mateřská škola Sluníčko Kladno, Pařížská 2204618942222Pařížská 2204 Kladno-KročehlavyVěra Pelcová
Mateřská škola Libušín, okres Kladno750327672Důl Jan 143 LibušínVěra Portužáková
Mateřská škola Lidice, okres Kladno710006312Tokajická 160 LidiceSoňa Macháčková
Mateřská škola Otvovice, okres Kladno750347432 Otvovice 220Pavla Šarochová
Mateřská škola Pchery, okres Kladno750316122 Pchery 39Alena Veselá
Mateřská škola Braškov, okres Kladno709949512Rudé armády 19, Braškov UnhošťEva Střelečková
Mateřská škola Velké Přítočno, okres Kladno709895162Velké Přítočno, Nová 225 UnhošťKateřina Krejčí
Mateřská škola Velká Dobrá, okres Kladno750343612Školní 324 Velká DobráJana Aulická
Mateřská škola Čtyřlístek Kladno, Bulharská 2330618942492Bulharská 2330 Kladno - KročehlavyMonika Kropáčková
Mateřská škola Kladno, Studentská 3077618942812Studentská 3077 KladnoJana Jiskrová
Mateřská škola Kladno, Plzeňská 3129750337982Plzeňská 3129 Kladno - KročehlavyMgr. Anna Caithamlová
Mateřská škola Tuchlovice, okres Kladno710022272Školní 578 TuchloviceMgr. Šárka Dutkovičová
Mateřská škola Unhošť, okres Kladno709949782Wolkerova 856 UnhošťJana Jiříkovská
Mateřská škola Kladno, J.Hory 1801709395782J.Hory 1801 KladnoMgr. Pavla Uhrová
Mateřská škola Píšťalka Kladno, Jerevanská 2671750337802Jerevanská 2671 Kladno - KročehlavyIvana Bažantová
Mateřská škola Cvrčovice, okres Kladno750310862Cvrčovice, Sokolská 230 BrandýsekMartina Stiborová
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Doberská 323618946052Doberská 323 323KladnoMgr. Ivana Bešťáková
Základní škola Velké Přítočno709895082Školní 49 49Velké PřítočnoMgr. Martina Jůzová
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115487059692Vodárenská 2115 2115KladnoPaedDr. Zuzana Holečková
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2116487071042Vodárenská 2116 2116KladnoMgr. Jaroslav Feřtek
Základní škola Kladno, Školská 322618945672Školská 322 322KladnoMgr. Zdeněk Vých
Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno750345812 76 76BratroniceIng. Bc. Jitka Tenklová
Základní škola Žilina, okres Kladno příspěvková organizace750307812Kladenská 75 75ŽilinaMgr. Martina Sochnová
Základní škola a Mateřská škola Pod Budčí, Zákolany709919612 50 50ZákolanyMgr. Hana Hlinková
Základní škola Velká Dobrá, okres Kladno750343792Náměstí Komenského 17 17Velká DobráMgr. Zuzana Bečková
Základní škola a mateřská škola Svárov709880562Hlavní 1 1SvárovMgr. Danuše Šebková
Základní škola Koleč709974622 19 19KolečMgr. Michaela Kalkušová
Základní škola a Mateřská škola Doksy, okres Kladno709895832Sokolská 230 230DoksyMgr. Jana Kindlová
Masarykova jubilejní základní škola Hřebeč, okres Kladno709895672Školská 262 262HřebečMgr. Jindřiška Čermáková
Základní škola a mateřská škola Družec, okres Kladno709909052Ke Kostelu 77 77DružecMgr. Simona Staňková, pověřena řízením
Základní škola Otvovice, okres Kladno750347512 52 52OtvoviceMgr. Hana Kohoutová
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Jiráskova 457618946482Jiráskova 457 457KladnoMgr. Jaroslav Lenc
Základní škola Kladno, C. Boudy 1188708674292Cyrila Boudy 1188 1188KladnoIng. Zuzana Chvojková
Základní škola Kladno, Vašatova 1438618945752Vašatova 1438 KladnoMgr. Vladimíra Hamousová
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206618945082Velvarská 1206 1206KladnoMgr. Jaroslava Kasáková
Základní škola Kladno, Brjanská 3078618944942Brjanská 3078 3078KladnoMgr. Vladimír Dufek
Základní škola a Mateřská škola Brandýsek487035912Slánská 36 36BrandýsekMgr. Martina Čermáková
Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno618942732Tyršova 77/10 77BuštěhradMgr. Bc. Kristýna Krečová
Základní škola Kamenné Žehrovice, okres Kladno709907012Karlovarská třída 150 150Kamenné ŽehroviceMgr. Eva Typlová Komárková
Základní škola Libušín, okres Kladno750327752Komenského 237 237LibušínMgr. Iva Dubravská
Základní škola Pchery, okres Kladno750316212 338 338PcheryJaroslava Landová
Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno750331192VI. ulice 165 165VinařiceMgr. Bc. Radomila Krchová
Základní škola Tuchlovice, okres Kladno710022352Školní 277 277TuchloviceMgr. Jan Bejček
Základní škola Kladno, Moskevská 2929487041482Moskevská 2929 2929KladnoMgr. Hana Vocelková
Základní škola Kladno, Amálská 2511618943972Amálská 2511 2511KladnoMgr. Libuše Amálie Holá
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756750338102Zd. Petříka 1756 1756KladnoMgr. Šárka Vostarková
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447708608152Ukrajinská 2447 2447KladnoMgr. Blanka Chvojková
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633705679812Norská 2633 2633KladnoMgr. Daniela Vlčková
Základní škola Slatina, okres Kladno750327412 124 124SlatinaMgr. Martina Kvasničková
Základní škola a Mateřská škola Stehelčeves, okres Kladno750317612Řánkova 87 87StehelčevesMgr. Bc. Šárka Holečková
Základní škola a Mateřská škola Kačice750344842Čelechovická 105 105KačiceMgr. Naděžda Hrabalová
Základní umělecká škola Buštěhrad, okres Kladno487055782Hradní 3 BuštěhradBohumír Bednář
Základní umělecká škola Unhošť710017512Jungmannova 104 UnhošťIvo Formáček
Mateřská škola speciální Kladno, Moskevská 3083709390632Moskevská 3083 KladnoZdeňka Čambálová
Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, Pařížská 2199, příspěvková organizace618945162Pařížská 2199 2199KladnoMgr. Taťána Semančíková
Mateřská škola Lány, okres Kladno710020222Školní 373 LányMiluše Vaněčková
Základní škola Charlotty Garrigue Masarykové Lány, okres Kladno470139582Školní 93 93LányMgr. Iveta Vrabcová
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská169772467Dubská 967 Kladno - DubíIng. Jiří Růžek
Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103618947377Plzeňská 3103 KladnoMgr. Jiří Stejskal
Základní škola Hostouň, okres Kladno710044242Na Skalech 48 48HostouňMgr. Milena Filikarová
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Stochov709896132Jaroslava Šípka 387 387StochovMgr. Milan Hampel
Střední odborné učiliště713407935Hlavní 245 VinařiceIng. Karel Vodička
Základní škola Unhošť751355402nám. T. G. Masaryka 58 58UnhošťMgr. Zuzana Fišerová
Mateřská škola Kladno, Švýcarská 2520751512272Švýcarská 2520KladnoVladimíra Důrová
Mateřská škola Malé Kyšice720414472Hlavní 35 Malé KyšiceMgr. Mirka Švantnerová
Mateřská škola DUHA Třebusice720352852Třebusice 118 BrandýsekPaedDr. Zbyněk Merhaut, pověřen řízením
Vyšší odborná škola územně-správní a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.289019245Floriánské náměstí 350 KladnoIng. Věra Kučerová
Mateřská škola Koleč725554082 Koleč 85Vladimíra Šupová
Mateřská škola a Základní škola Duhový svět, s.r.o.242528325Bendlova 2168 2168KladnoLenka Koubová
Mateřská škola Libušín Broučkov s.r.o.159257255. května 28 LibušínRadka Solničková
Základní škola, Kladno, Pařížská 2249712949962Pařížská 2249 2249KladnoMgr. Bc. Yvona Vítková
Mateřská škola EDUCAnet s.r.o.29062525Jar. Merhauta 1406 KladnoAdéla Kaššová
Základní škola a mateřská škola Donum Felix s.r.o.34662135 32 32HradečnoMgr. Jana Udatná
3. základní škola Heuréka, s.r.o.44289015 7 7LibochovičkyMgr. Magdalena Fleková
Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vašatova 1438, příspěvková organizace712944652Vašatova 1438 1438KladnoMgr. Blanka Vondrová

Kapacity ZŠ a MŠ na území ORP Kladno

typkapacita
A004294
B0014416
C00880
F10335
G214507
G222000
K201555
L1116982
L12157
L132574

ZŠ a MŠ na území ORP Kladno

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 80
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Církevní MŠ Radost464161536Bulharská 2331 Kladno - KročehlavyAnna Valentová
Základní škola Maltézských rytířů8737306Školská 349 349KladnoRNDr. Jaroslava Jenčíková
1. klad. soukr. SŠ a ZŠ (1.KŠPA), s.r.o.251084925Holandská 2531 2531KladnoMgr. Martin Štorek
Soukromá MŠ, ZŠ a SŠ Slunce, o.p.s.257128535Hornická 410 410StochovPaedDr. Blanka Dvořáková
Mateřská škola709949602Běleč 64 BratroniceJiřina Dvořáková
Mateřská škola709895752Školská 262 HřebečBc. Lucie Kušková
Mateřská škola709906892Školní 111 Kamenné ŽehroviceMgr. Alena Vorbachová
Mateřská škola750307992Kladenská 47, Žilina Kamenné ŽehroviceMgr. Bc. Radka Kratochvílová
Mateřská škola750338012Vrchlického 2337 Kladno-KročehlavyJana Minářová
Mateřská škola709390712Moskevská 3082 KladnoJaroslava Koubková
Mateřská škola750337552Vrapická 474 Kladno-DubíKvětoslava Šímová
Mateřská škola750337472Herbenova 1900 Kladno - KročehlavyMgr. Jana Malá
Mateřská škola750337712Lacinova 2408 Kladno - KročehlavyMarcela Ružarovská
Mateřská škola Sluníčko618942222Pařížská 2204 Kladno-KročehlavyVěra Pelcová
Mateřská škola750327672Důl Jan 143 LibušínVěra Portužáková
Mateřská škola710006312Tokajická 160 LidiceSoňa Macháčková
Mateřská škola750347432 Otvovice 220Pavla Šarochová
Mateřská škola750316122 Pchery 39Alena Veselá
Mateřská škola709949512Rudé armády 19, Braškov UnhošťEva Střelečková
Mateřská škola709895162Velké Přítočno, Nová 225 UnhošťKateřina Krejčí
Mateřská škola750343612Školní 324 Velká DobráJana Aulická
Mateřská škola Čtyřlístek618942492Bulharská 2330 Kladno - KročehlavyMonika Kropáčková
Mateřská škola618942812Studentská 3077 KladnoJana Jiskrová
Mateřská škola750337982Plzeňská 3129 Kladno - KročehlavyMgr. Anna Caithamlová
Mateřská škola710022272Školní 578 TuchloviceMgr. Šárka Dutkovičová
Mateřská škola709949782Wolkerova 856 UnhošťJana Jiříkovská
Mateřská škola709395782J.Hory 1801 KladnoMgr. Pavla Uhrová
Mateřská škola750337802Jerevanská 2671 Kladno - KročehlavyIvana Bažantová
Mateřská škola750310862Cvrčovice, Sokolská 230 BrandýsekMartina Stiborová
Základní škola a Mateřská škola618946052Doberská 323 323KladnoMgr. Ivana Bešťáková
Základní škola709895082Školní 49 49Velké PřítočnoMgr. Martina Jůzová
Základní škola a Mateřská škola487059692Vodárenská 2115 2115KladnoPaedDr. Zuzana Holečková
Základní škola a Mateřská škola487071042Vodárenská 2116 2116KladnoMgr. Jaroslav Feřtek
Základní škola618945672Školská 322 322KladnoMgr. Zdeněk Vých
Základní škola a Mateřská škola750345812 76 76BratroniceIng. Bc. Jitka Tenklová
Základní škola750307812Kladenská 75 75ŽilinaMgr. Martina Sochnová
ZŠ a MŠ Pod Budčí709919612 50 50ZákolanyMgr. Hana Hlinková
Základní škola750343792Náměstí Komenského 17 17Velká DobráMgr. Zuzana Bečková
Základní škola a mateřská škola709880562Hlavní 1 1SvárovMgr. Danuše Šebková
Základní škola709974622 19 19KolečMgr. Michaela Kalkušová
Základní škola a Mateřská škola709895832Sokolská 230 230DoksyMgr. Jana Kindlová
Masarykova jubilejní základní škola709895672Školská 262 262HřebečMgr. Jindřiška Čermáková
Základní škola a mateřská škola709909052Ke Kostelu 77 77DružecMgr. Simona Staňková, pověřena řízením
Základní škola750347512 52 52OtvoviceMgr. Hana Kohoutová
Základní škola a Mateřská škola618946482Jiráskova 457 457KladnoMgr. Jaroslav Lenc
Základní škola708674292Cyrila Boudy 1188 1188KladnoIng. Zuzana Chvojková
Základní škola618945752Vašatova 1438 KladnoMgr. Vladimíra Hamousová
Základní škola a Mateřská škola618945082Velvarská 1206 1206KladnoMgr. Jaroslava Kasáková
Základní škola618944942Brjanská 3078 3078KladnoMgr. Vladimír Dufek
Základní škola a Mateřská škola487035912Slánská 36 36BrandýsekMgr. Martina Čermáková
ZŠ a MŠ Oty Pavla618942732Tyršova 77/10 77BuštěhradMgr. Bc. Kristýna Krečová
Základní škola709907012Karlovarská třída 150 150Kamenné ŽehroviceMgr. Eva Typlová Komárková
Základní škola750327752Komenského 237 237LibušínMgr. Iva Dubravská
Základní škola750316212 338 338PcheryJaroslava Landová
Základní škola a Mateřská škola750331192VI. ulice 165 165VinařiceMgr. Bc. Radomila Krchová
Základní škola710022352Školní 277 277TuchloviceMgr. Jan Bejček
Základní škola487041482Moskevská 2929 2929KladnoMgr. Hana Vocelková
Základní škola618943972Amálská 2511 2511KladnoMgr. Libuše Amálie Holá
Základní škola a Mateřská škola750338102Zd. Petříka 1756 1756KladnoMgr. Šárka Vostarková
Základní škola a Mateřská škola708608152Ukrajinská 2447 2447KladnoMgr. Blanka Chvojková
Základní škola a Mateřská škola705679812Norská 2633 2633KladnoMgr. Daniela Vlčková
Základní škola750327412 124 124SlatinaMgr. Martina Kvasničková
Základní škola a Mateřská škola750317612Řánkova 87 87StehelčevesMgr. Bc. Šárka Holečková
Základní škola a Mateřská škola750344842Čelechovická 105 105KačiceMgr. Naděžda Hrabalová
Mateřská škola speciální709390632Moskevská 3083 KladnoZdeňka Čambálová
Spec. základní škola a Mateřská škola618945162Pařížská 2199 2199KladnoMgr. Taťána Semančíková
Mateřská škola710020222Školní 373 LányMiluše Vaněčková
ZŠ Charlotty Garrigue Masarykové470139582Školní 93 93LányMgr. Iveta Vrabcová
Základní škola710044242Na Skalech 48 48HostouňMgr. Milena Filikarová
ZŠ, ZUŠ a MŠ709896132Jaroslava Šípka 387 387StochovMgr. Milan Hampel
Základní škola751355402nám. T. G. Masaryka 58 58UnhošťMgr. Zuzana Fišerová
Mateřská škola Kladno, Švýcarská751512272Švýcarská 2520KladnoVladimíra Důrová
Mateřská škola Malé Kyšice720414472Hlavní 35 Malé KyšiceMgr. Mirka Švantnerová
Mateřská škola DUHA720352852Třebusice 118 BrandýsekPaedDr. Zbyněk Merhaut, pověřen řízením
Mateřská škola Koleč725554082 Koleč 85Vladimíra Šupová
MŠ a ZŠ Duhový svět, s.r.o.242528325Bendlova 2168 2168KladnoLenka Koubová
Mateřská škola Libušín Broučkov s.r.o.159257255. května 28 LibušínRadka Solničková
Základní škola712949962Pařížská 2249 2249KladnoMgr. Bc. Yvona Vítková
Mateřská škola EDUCAnet s.r.o.29062525Jar. Merhauta 1406 KladnoAdéla Kaššová
ZŠ a MŠ Donum Felix s.r.o.34662135 32 32HradečnoMgr. Jana Udatná

Kontakty na ZŠ a MŠ na území ORP Kladno

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 80
č.Názevřediteltelefon
1Církevní mateřská škola RadostAnna Valentová312684143 TEL
2Základní škola Maltézských rytířůRNDr. Jaroslava Jenčíková312685023 TEL
31. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.Mgr. Martin Štorek312687800 TEL
4Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.PaedDr. Blanka Dvořáková312651258 TEL
5Mateřská škola Běleč, okres KladnoJiřina Dvořáková312659149 TEL
6Mateřská škola Valentýnka Hřebeč, okres KladnoBc. Lucie Kušková312253391 TEL
7Mateřská škola Kamenné Žehrovice, okres KladnoMgr. Alena Vorbachová312658090 TEL
8Mateřská škola Žilina, okres KladnoMgr. Bc. Radka Kratochvílová312659273 TEL
9Mateřská škola Kladno, Vrchlického 2337Jana Minářová312687063 TEL
10Mateřská škola Kladno, Moskevská 3082Jaroslava Koubková312263608 TEL
11Mateřská škola Kladno, Vrapická 474Květoslava Šímová312285116 TEL
12Mateřská škola Kladno, Herbenova 1900Mgr. Jana Malá312660045 TEL
13Mateřská škola Kladno, Lacinova 2408Marcela Ružarovská312681320 TEL
14Mateřská škola Sluníčko Kladno, Pařížská 2204Věra Pelcová312684795 TEL
15Mateřská škola Libušín, okres KladnoVěra Portužáková312672328 TEL
16Mateřská škola Lidice, okres KladnoSoňa Macháčková312245532 TEL
17Mateřská škola Otvovice, okres KladnoPavla Šarochová315783123 TEL
18Mateřská škola Pchery, okres KladnoAlena Veselá312587790 TEL
19Mateřská škola Braškov, okres KladnoEva Střelečková312698514 TEL
20Mateřská škola Velké Přítočno, okres KladnoKateřina Krejčí312666307 TEL
21Mateřská škola Velká Dobrá, okres KladnoJana Aulická312692891 TEL
22Mateřská škola Čtyřlístek Kladno, Bulharská 2330Monika Kropáčková312687915 TEL
23Mateřská škola Kladno, Studentská 3077Jana Jiskrová312268310 TEL
24Mateřská škola Kladno, Plzeňská 3129Mgr. Anna Caithamlová312660866 TEL
25Mateřská škola Tuchlovice, okres KladnoMgr. Šárka Dutkovičová312657089 TEL
26Mateřská škola Unhošť, okres KladnoJana Jiříkovská773698292 TEL
27Mateřská škola Kladno, J.Hory 1801Mgr. Pavla Uhrová312248863 TEL
28Mateřská škola Píšťalka Kladno, Jerevanská 2671Ivana Bažantová312667350 TEL
29Mateřská škola Cvrčovice, okres KladnoMartina Stiborová312283770 TEL
30Základní škola a Mateřská škola Kladno, Doberská 323Mgr. Ivana Bešťáková312263087 TEL
31Základní škola Velké PřítočnoMgr. Martina Jůzová311229899 TEL
32Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115PaedDr. Zuzana Holečková312 681 165-6 TEL
33Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2116Mgr. Jaroslav Feřtek312681167 TEL
34Základní škola Kladno, Školská 322Mgr. Zdeněk Vých312685020 TEL
35Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres KladnoIng. Bc. Jitka Tenklová736540811 TEL
36Základní škola Žilina, okres Kladno příspěvková organizaceMgr. Martina Sochnová775230259 TEL
37Základní škola a Mateřská škola Pod Budčí, ZákolanyMgr. Hana Hlinková315602165 TEL
38Základní škola Velká Dobrá, okres KladnoMgr. Zuzana Bečková312691325 TEL
39Základní škola a mateřská škola SvárovMgr. Danuše Šebková312698196 TEL
40Základní škola KolečMgr. Michaela Kalkušová315783829 TEL
41Základní škola a Mateřská škola Doksy, okres KladnoMgr. Jana Kindlová608223772 TEL
42Masarykova jubilejní základní škola Hřebeč, okres KladnoMgr. Jindřiška Čermáková312253331 TEL
43Základní škola a mateřská škola Družec, okres KladnoMgr. Simona Staňková, pověřena řízením312691022 TEL
44Základní škola Otvovice, okres KladnoMgr. Hana Kohoutová315783188 TEL
45Základní škola a Mateřská škola Kladno, Jiráskova 457Mgr. Jaroslav Lenc312273342 TEL
46Základní škola Kladno, C. Boudy 1188Ing. Zuzana Chvojková+42 031 2248081 TEL
47Základní škola Kladno, Vašatova 1438Mgr. Vladimíra Hamousová312247513 TEL
48Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206Mgr. Jaroslava Kasáková312273353 TEL
49Základní škola Kladno, Brjanská 3078Mgr. Vladimír Dufek312268338 TEL
50Základní škola a Mateřská škola BrandýsekMgr. Martina Čermáková312283723 TEL
51Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres KladnoMgr. Bc. Kristýna Krečová312250530 TEL
52Základní škola Kamenné Žehrovice, okres KladnoMgr. Eva Typlová Komárková312658070 TEL
53Základní škola Libušín, okres KladnoMgr. Iva Dubravská312672339 TEL
54Základní škola Pchery, okres KladnoJaroslava Landová312587791 TEL
55Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres KladnoMgr. Bc. Radomila Krchová312274546 TEL
56Základní škola Tuchlovice, okres KladnoMgr. Jan Bejček312657108 TEL
57Základní škola Kladno, Moskevská 2929Mgr. Hana Vocelková312261500 TEL
58Základní škola Kladno, Amálská 2511Mgr. Libuše Amálie Holá312247078 TEL
59Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756Mgr. Šárka Vostarková312247172 TEL
60Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447Mgr. Blanka Chvojková312684365 TEL
61Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633Mgr. Daniela Vlčková731617993 TEL
62Základní škola Slatina, okres KladnoMgr. Martina Kvasničková312583301 TEL
63Základní škola a Mateřská škola Stehelčeves, okres KladnoMgr. Bc. Šárka Holečková311320540 TEL
64Základní škola a Mateřská škola KačiceMgr. Naděžda Hrabalová312655643 TEL
65Mateřská škola speciální Kladno, Moskevská 3083Zdeňka Čambálová312263609 TEL
66Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, Pařížská 2199, příspěvková organizaceMgr. Taťána Semančíková312684369 TEL
67Mateřská škola Lány, okres KladnoMiluše Vaněčková313502031 TEL
68Základní škola Charlotty Garrigue Masarykové Lány, okres KladnoMgr. Iveta Vrabcová313502051 TEL
69Základní škola Hostouň, okres KladnoMgr. Milena Filikarová312665339 TEL
70Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, StochovMgr. Milan Hampel312651273 TEL
71Základní škola UnhošťMgr. Zuzana Fišerová312698496 TEL
72Mateřská škola Kladno, Švýcarská 2520Vladimíra Důrovánení TEL
73Mateřská škola Malé KyšiceMgr. Mirka Švantnerová602330803 TEL
74Mateřská škola DUHA TřebusicePaedDr. Zbyněk Merhaut, pověřen řízením737986407 TEL
75Mateřská škola KolečVladimíra Šupová315783833 TEL
76Mateřská škola a Základní škola Duhový svět, s.r.o.Lenka Koubová777454460 TEL
77Mateřská škola Libušín Broučkov s.r.o.Radka Solničková602661731 TEL
78Základní škola, Kladno, Pařížská 2249Mgr. Bc. Yvona Vítková312686018 TEL
79Mateřská škola EDUCAnet s.r.o.Adéla Kaššová774073339 TEL
80Základní škola a mateřská škola Donum Felix s.r.o.Mgr. Jana Udatná606064470 TEL

Projekty v MS2014+ na území ORP Kladno

reg.č.názevstavvýzvažádánoschválenoŽadatel
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_002/0000129Rozšíření portfolia zařízení interního centra výzkumu nanoterapeutikPP4101_15_0023900000039000000Therapharm, a.s.28519116
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_007/0000956Výzkum a vývoj aplikačního využití funkcionalizovaných nanovlákenných struktur včetně struktur koaxiálního typu a inteligentního nanovláknaPP4101_15_0078400000087463020NANOPROGRESS, z.s.72070382
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_012/0000958Rozvoj klastrových aktivit a procesůPP4101_15_01270000008995608NANOPROGRESS, z.s.72070382
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_013/0004988Transfer znalosti metod požárního inženýrství pro teoretický vývoj a experimentální ověření progresivních návrhových postupů v oblasti chlazení stavebních konstrukcí nízkotlakou vodní mlhouPP4101_15_01327397202729720FK servis s.r.o.27614352
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_014/0000217Technologická infrastruktura výroby skeletů polysacharidových nanočásticPP4101_15_0145500000055000000Therapharm, a.s.28519116
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_014/0001982MWPharmVet - Optimální dávkování léčiv pro veterinární medicínuPP4101_15_01436000008000000MEDIWARE a.s.26739488
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_014/0005824Zavedení výroby nového laboratorního přístroje DYNABLOT HeatPP4101_15_01439275003927500DYNEX TECHNOLOGIES, spol.s r.o.48108731
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_014/0005881Membránová technologie na zpracování roztoku glykolů pro jejich následnou recyklaciPP4101_15_01460000005150936CLASSIC Oil s.r.o.27921697
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_018/0004231Metoda zesíťování při vytváření 3D skeletů substrátů nanofarmakPP3701_15_0183478000034780000Therapharm, a.s.28519116
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_018/0004756Experimentální vývoj ve společnosti EKAZ Praha a.s.PP3701_15_0182220000022200000EKAZ Praha a. s.61058394
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0000735Ortho3DPP3701_15_0191896927917659455ProSpon, spol. s r.o.45145466
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004433Osteosyntéza hrudníkuPP3701_15_019115000007280491MEDIN, a.s.43378030
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004577Sestavné klimatizační jednotkyPP3701_15_01983610348361034ALTEKO, s.r.o.15891062
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004670Systém pro včasnou detekci kondenzace na teplosměnných plocháchPP3701_15_01984000008400000SVÚM a.s.25797000
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004685Ochrana proti elektrickému oblouku a prevence vzniku požáruPP3701_15_0192059573020320257Eaton Elektrotechnika s.r.o.49811894
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004700Průmyslový výzkum a experimentální vývoj pro výrobu ve společnosti VUP Medical, a.s.PP3701_15_01989853208985320VUP Medical, a.s.15546578
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004789Technologický postup zpracování organických odpadů pomocí torefakcePN40a01_15_0192817000025120000REAL ECO TECHNIK, spol. s r.o.26179113
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004812Totální náhrady kloubů vyráběné z beta slitin TiPN40a01_15_0191949000019490000BEZNOSKA, s.r.o.43774946
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004894Autonomní energetické centrályPP3701_15_01955722525572001ATREA s.r.o.63144476
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004906Systém pro společné hospodaření s energiíPP3701_15_0191271151312711513ENEWI s.r.o.28116577
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004908Pokročilé betonové prvky s tkanou výztužíPP3701_15_0191414400014144000TECHNOFIBER, s.r.o.26224585
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004948Výzkum a vývoj technologií pro eHealth a telemedicínuPP3701_15_0192900000029000000CleverTech s.r.o.27224325
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004976Využití odpadového tepla s jeho transformací na elektrickou energiiPP3701_15_0194037500040370600DOS - TRADING spol. s r.o.48399337
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0005002Výzkum a vývoj prototypu leteckého motoruPN40a01_15_0195000000029857884PŽS - Engineering s.r.o.29016142
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0005057Posílení konkurenceschopnosti regionální železnice JHMD a turistických regionů Jihočeského kraje a Kraje VysočinaPN40a01_15_0192298330022731848Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.62509870
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_030/0007041Projekt na ochranu práv průmyslového vlastnictví - Therapharm, a.s.PP3601_15_030800000800000Therapharm, a.s.28519116
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_030/0008573Projekt na ochranu práv průmyslového vlastnictví - DEKONTA, a.s.PP4101_15_030265000265000DEKONTA, a.s.25006096
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_030/0010995Projekt na ochranu práv průmyslového vlastnictví - BILBO Invest s.r.o.PP3701_15_030102000102000BILBO Invest s.r.o.26143950
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_034/0007180Vědeckotechnický park BuštěhradPN40a01_15_034382028567375087671VTP Buštěhrad s.r.o.4223217
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0007415Nanovlákenná vrstvaPP4101_16_045330000330000Student Science, s.r.o.28675631
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0008309Inovační voucher pro technologickou linku PERPETISPP4101_16_045239900239900EKAZ Praha a. s.61058394
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0009616Experimentální stanovení fyzikálních vlastností lepidel a těsnících hmot na bázi jednokomponentní polyuretanové pěnyPP4101_16_045130355130355Aerosol - service a.s.24123145
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0010594Recyklace odpadu PKBPN40a01_16_045229401229370POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s.27900096
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0010616Ověření využitelnosti adhezivních přísad na bázi nanotechnologie a polykondenzovaných aminůPN40a01_16_045113450113450ENVIRON, s.r.o.26697874
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0010767Vývoj a návrh technologie k provádění automatizovaného obkládání panelů.PP4101_16_045108000108000BILBO Invest s.r.o.26143950
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_049/0009963Rozšíření technologie pro výrobu inovovaného produktuPP3701_16_0491727296417272964VESLA s.r.o.26191644
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_049/0010025Převíjecí linka nové generace společnosti CABMAT s.r.o.PP3701_16_0491283900012839000CABMAT, s.r.o.47118709
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_054/0009226Odsávání škodlivin v průmyslových provozechPP3701_16_05433776043377604PŽS - Engineering s.r.o.29016142
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_083/0010266Výzkum a vývoj technologie uživatelských monitorovacích jednotek pro asistenční službyPP3701_16_0832346727615160927CleverTech s.r.o.27224325
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_083/0010364Vývoj nových materiálů PKBPP3701_16_08366487166648716POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s.27900096
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0009217Vývoj systému inteligentní interiérové příčkyPN40a01_16_0844374272043742720Nevšímal, a.s.25727133
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0009605Výzkum a vývoj autonomního sofistikovaného zařízení pro zajištění definované přímosti hutního materiáluPP3701_16_0842159567419230921KOMA - Industry s.r.o.64617912
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0009838Nástroje pro aktivní energetický managementPP3701_16_0841150931211139118ENERGOCENTRUM PLUS, s.r.o.26781026
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0009975Vývoj nové technologie výpalu lehkého keramického kamenivaPP3701_16_0844098888340272219Lias Vintířov, lehký stavební materiál k.s.46882324
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0009987Vývoj metodiky a stanovení biologické účinnosti lyzátůPP3701_16_0843821283627341220MB PHARMA s.r.o.25687191
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0010086Nasazení telemedicínských technologií v preventivní medicíněPP3701_16_0844038830240388289CleverTech s.r.o.27224325
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0010235VÝVOJ PRŮBĚŽNÉ PÁJECÍ PECE S KOMBINOVANÝM POSUVEM ZBOŽÍ A INTEGROVANÝM ENERGETICKÝM CENTRUMPP3601_16_0843327972232126674THERMAL TREND spol. s r.o.63490455
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0010284Výzkum a vývoj mobilní kondenzační mini teplárny na bázi zdrojů KVET a OZE s vestavěnou akumulací tepla a elektřiny doplněnou o inteligentní řídicí systémPP3701_16_0841901825619018256ECM System Solutions s.r.o.28588266
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0010321Nano UAV SwarmPP3701_16_0842135047821350478RobotScientific s.r.o.5184410
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_107/0012448Dentální implantátyPP3701_17_1071154714010738072ProSpon, spol. s r.o.45145466
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_107/0012468Vzduchotechnická jednotka s termoelektrickým chlazením a ohřevemPP3701_17_1071983381619377614KORADO, a.s.25255843
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_107/0012492Vývoj energeticky úsporných větracích jednotekPP3701_17_1071657368715659184.5RECUAIR, s.r.o.6400213
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_109/0011425Inovace produktů a výrobního procesu ve společnosti GEMA s.r.o.PP4101_17_1091042939210429392GEMA s.r.o.47120584
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_109/0011820Inovace ve firmě BEZNOSKAPP3701_17_1093727618637276186BEZNOSKA, s.r.o.43774946
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_115/0011204Vývoj a návrh prototypu zařízení k provádění automatizovaného obkládání panelů.PN40a01_17_115303000303000BILBO Invest s.r.o.26143950
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_115/0011222Experimentální stanovení fyzikálních vlastností stříkané 2K polyuretanové pěnyPP4101_17_115324600324600Aerosol - service a.s.24123145
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_115/0012627Extraktor a homogenizátor na bázi hydrodynamické kavitacePP4101_17_115240000240000TESORO Spin off, s.r.o.28904885
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_165/0015553PP3001_17_1653166367331607983.4POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s.27900096
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_175/0015700PP3001_17_1752336094523360945BOXED, s.r.o.27243842
CZ.01.2.06/0.0/0.0/15_038/0006370Rozvoj výroby ve společnosti PROFILAS s.r.o.PP4101_15_0383124300031243000PROFILAS s.r.o.27901181
CZ.01.2.06/0.0/0.0/15_038/0006485Pořízení technologie hrubotřídění ve společnosti PRAGOTRADEPP4101_15_03856400005640000PRAGOTRADE spol. s r.o.16189612
CZ.01.2.06/0.0/0.0/15_038/0006688Rozšíření výroby firmy Štěpán Kos - TOPPPP4101_15_03899876159987615Štěpán Kos43782841
CZ.01.2.06/0.0/0.0/15_038/0006722Výroba textilních vázacích prostředkůPP4101_15_03823000000230000002TS s.r.o.27202895
CZ.01.2.06/0.0/0.0/15_038/0006896Pořízení portálové obráběcího centraPN40a01_15_0384900000049000000K.M.TRADE,spol.s r.o.25061551
CZ.01.2.07/0.0/0.0/15_004/0001701Rekonstrukce - Rozšíření výrobních prostor společnosti DYNEXPP4101_15_0045988277957783526DYNEX TECHNOLOGIES, spol.s r.o.48108731
CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001312Podpora exportu společnosti DYNEX prostřednictvím účasti na zahraničních veletrzíchPP4101_15_01626506202584320DYNEX TECHNOLOGIES, spol.s r.o.48108731
CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001317Účast na zahraničních veletrzích - Colsys s.r.o.PP4101_15_01638010003733398Colsys s.r.o.14799634
CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0003383VPTrend - marketingPP4101_15_01625080002508000VP trend s.r.o.25113887
CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0007667Rozvoj exportního potenciálu společnosti BOXEDPP3701_16_04719142541353155BOXED, s.r.o.27243842
CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0008976Sieza s.r.o. - účast na zahraničních veletrzíchPP4101_16_04725177202517720Sieza s.r.o.4607180
CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0009006Účast společnosti MEDIWARE a.s. na veletrzích a výstavách v zahraničíPP3701_16_04723267222125272MEDIWARE a.s.26739488
CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0012829Podpora exportu společnosti DYNEX prostřednictvím účasti na zahraničních veletrzích IIPP3001_18_16728360102804360DYNEX TECHNOLOGIES, spol. s r.o.48108731
CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0012835Marketing VP TREND IIPP3001_18_16715400001540000VP trend s.r.o.25113887
CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013041Sieza s.r.o. - účast na zahraničních veletrzích IIPP3001_18_16725651522565152Sieza s.r.o.4607180
CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013301Podpora Marketingu ve společnosti STARMANS electronics, s.r.o.PP3001_18_1672034627.972034627.97STARMANS electronics, s.r.o.49705733
CZ.01.3.09/0.0/0.0/17_158/0013007ITES spol. s r.o. - Úspory energie v objektu kotelny K353, Stochov - instalace kotle na spalování biomasyPP4101_17_1583232928132329281ITES spol. s r.o.47539801
CZ.01.3.10/0.0/0.0/15_010/0003043Snížení energetické náročnosti budov ve firmě IMMOTEL - KladnoPP3001_15_0102000000011226139IMMOTEL a.s.1842382
CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0011002Snížení energetické náročnosti budovy Průmyslová 274, 272 01 Kladno - DubíPP3601_16_06114794907.4414794907.44Ušlechtilé oceli a.s.25064258
CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0011171Energetické úspory v areálu společnosti PROFICOLOR TuchlovicePP3601_16_06146349734634973PROFICOLOR, společnost s ručením omezeným25649868
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0013505PRAGOTRADE spol. s r.o. - snížení energetické náročnostiPP3001_17_10193230009323000PRAGOTRADE spol. s r.o.16189612
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_138/0011643FVE PKBPP3601_17_13845402484540248POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s.27900096
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_138/0011693FVE na střeše objektu Boxed (Unhošť)PP3001_17_138594050595550.66BOXED, s.r.o.27243842
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_138/0011734Instalace fotovoltaické elektrárny s nezbytnými úpravami elektrorozvodů v OC OAZA KladnoPP3001_17_13864074686383937.1CPDP Shopping Mall Kladno, a.s.26504731
CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0016071PP3001_18_18340040004004000Ing. Jiří Hercl13293516
CZ.01.3.14/0.0/0.0/16_028/0007296Elektromobilita - Milena KřesinováPN40a01_16_028160000160000MILENA KŘESINOVÁ60599111
CZ.01.3.14/0.0/0.0/16_063/0009774Pořízení elektromobilů ve spol. Alpiq Generation (CZ) s.r.o.PP4101_16_063628430628430Alpiq Generation (CZ) s.r.o.26735865
CZ.01.3.14/0.0/0.0/16_063/0010612Pořízení elektromobilu pro účely firmy NABU CZ s.r.o.PP4101_16_063389302389302NABU CZ s.r.o.27584194
CZ.01.3.14/0.0/0.0/16_063/0010740Elektromobilita - TEJMLOV 2014, a.s.PP4101_16_063640000640000TEJMLOV 2014, a.s.29288843
CZ.01.3.14/0.0/0.0/16_063/0010877Zavedení nízkouhlíkových technologii do společnosti Sense Technologies a.s.PN40a01_16_06345020003382000Sense Technologies a.s.27563987
CZ.01.3.14/0.0/0.0/16_133/0010939Zpracování R materiálů PKBPP3601_16_1332908600027991051.45POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s.27900096
CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0000332aplis DMSPP4101_15_0052700000022362634.08aplis.cz, a.s.26199599
CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0000461Vývoj mobilního operačního klienta MOK pro Integrační záchranný systémPP4101_15_00590000008946896Colsys s.r.o.14799634
CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0000463Vývoj systému VoiceGuardPP4101_15_0051020000010178226Colsys s.r.o.14799634
CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0003531Efektivní kombinované kurzy a framework pro jejich vytvářeníPP4101_15_0053750020713600Engramo Project s.r.o.28875001
CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_005/0003663Systém řízení znalostí a dokumentůPP4101_15_0051791000017585100Pasante s.r.o.26726840
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_066/0009286Futurika ICT a sdílené službyPN40a01_16_06663398206339820Futurika s.r.o.5697816
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_066/0009470Databig - SW nástroj pro optimalizaci zalistování a cenotvorby položek v eshopuPP3701_16_06661188606118860Databig s.r.o.5800463
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_066/0009534Vývoj SW produktu miCreatorPN40a01_16_06655211805158180HYBRID Company a.s.3719821
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0008578Vývoj rozhraní videodetekčního systémuPP4101_16_07689662758966275Colsys s.r.o.14799634
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009246MwPharm OnlinePP3701_16_07643468274317874MEDIWARE a.s.26739488
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009250Engramo 2PP3701_16_0764437640041099040Engramo Project s.r.o.28875001
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009388Blokově orientované programovací prostředí pro výuku programování a robotiky - 3blokPP3701_16_0761270014512700145EduSoftware s.r.o.5744610
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009404Tier5 Cloud - cloudové řešení od PRO-ZETA a.s.PP3701_16_0763159984031599840PRO-ZETA a.s.15891585
CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009568Nordic Telecom ICT a sdílené službyPN40a01_16_076129350840129350840Nordic Telecom s.r.o.4001281
CZ.02.1.01/0.0/0.0/16_017/0002561Modernizace a adaptace laboratoří pro oblast asistivních technologiíPP3702_16_0178465243.57378520.5České vysoké učení technické v Praze68407700
CZ.02.1.01/0.0/0.0/16_019/0000766Inženýrské aplikace fyziky mikrosvětaPP3702_16_019196292981196292981České vysoké učení technické v Praze68407700
CZ.02.2.67/0.0/0.0/16_016/0002177Laboratoř pro rozvoj bakalářského studijního programu Fyzioterapeut (Fyzioterapie pro imobilní nemocné)PP3702_16_01630783961.6923604341.74České vysoké učení technické v Praze68407700
CZ.02.2.67/0.0/0.0/16_016/0002181Laboratoř pro rozvoj magisterského studijního programu Civilní nouzové plánování (Simulované a praktické metody výuky předmětů krizového řízení a urgentní medicíny)PP3702_16_01620623537.4317914596.2České vysoké učení technické v Praze68407700
CZ.02.2.67/0.0/0.0/16_016/0002182Laboratoř pro rozvoj bakalářského studijního programu Zdravotní laborant (Zavedení moderních laboratorních technik při přípravě zdravotních laborantů)PP3702_16_0168931201.746492187.73České vysoké učení technické v Praze68407700
CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_018/0002360Asistivní technologie pro udržitelný rozvoj a aktivní život seniorů a handicapovaných osobPP3702_16_01847365294672269České vysoké učení technické v Praze68407700
CZ.02.3.61/0.0/0.0/16_012/0000606Podpora všeobecného, exekutivního a praktického vyučování žáků v gastronomiiPP3702_16_01215959656.2512946025IREAS, Institut pro strukturální politiku, o.p.s.26465035
CZ.05.1.24/0.0/0.0/16_035/0002348Studie odtokových poměrů včetně návrhů možných protipovodňových opatření v povodí vodního toku BerounkyPP3605_16_03523906038.8423906038.84Středočeský kraj70891095
CZ.05.1.24/0.0/0.0/17_062/0005861Revitalizace vodní nádrže v obci KačicePP4105_17_06225433462543346Obec Kačice234494
CZ.05.1.24/0.0/0.0/17_074/0007046Protipovodňové opatření obce Třebichovice - SakyPP3005_17_0744128851.164050477Obec Třebichovice235016
CZ.05.1.24/0.0/0.0/18_113/0009065PP3005_18_1131638028.11504890.08Obec Braškov234176
CZ.05.1.30/0.0/0.0/16_042/0004741Kanalizace a ČOV Pchery - 2. etapaPP3705_16_04282226515.1782226515.17Obec Pchery234788
CZ.05.1.30/0.0/0.0/17_071/0007238Pletený Újezd - kanalizace a čistírna odpadních vodPP3005_17_07167380133.9366296280.52Obec Pletený Újezd234796
CZ.05.3.24/0.0/0.0/17_065/0005263Halda Poldi - odstranění dehtových jezírek a sanace kontaminovaných zemin v jejich podloží a okolíPP3705_17_065119622799119622799KOVOPORT spol. s r.o.25094521
CZ.05.3.29/0.0/0.0/15_005/0000622Mobilní kompostárna Jan MrkvicaPP3705_15_00554570005457000Jan Mrkvica61624233
CZ.05.3.29/0.0/0.0/15_005/0000849Kompostárna DEFSTAVPP4105_15_00563130006094117.59DEFSTAV, s.r.o.24820962
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_040/0003319Pořízení kompostérů v obci KačicePP4105_16_0401176159.81142183Obec Kačice234494
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_040/0003906Kompostéry pro občany Zákolan, Otvovic a KolčePP4105_16_0401970125.51773367.4Obec Zákolany235156
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003093Výstavba podzemních kontejnerů na tříděný odpad ve městě StochovPP4105_16_0412774416.963182573.65Město Stochov234923
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003170Podzemní kontejnery - KladnoPP4005_16_04126927453.7326283757.45Statutární město Kladno234516
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003353Systém sběru kovů FCC Česká republika, s. r. o.PP3705_16_04129440002944000FCC Česká republika, s.r.o.45809712
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_068/0005411Pořízení kompostérů pro občany obce DružecPP4105_17_0681228761.051228761.05Obec Družec234320
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_068/0005448Kompostéry a štěpkovač pro občany mikroregionuPP3705_17_0686485022.836485022.83MIKROREGION ÚDOLÍ LIDICKÉHO POTOKA70924678
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_068/0005457Pořízení štěpkovače, kompostérů a kontejnerů na textil pro obec TuchlovicePP4105_17_06812805431280543Obec Tuchlovice235041
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_069/0007652Navýšení kapacity sběrného dvora města StochovPP3005_17_069947672947672Město Stochov234923
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_069/0007836Třídící linka FCC BEC, s.r.o.PP3005_17_06962000006000000FCC BEC, s.r.o.61054259
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_069/0007907Vybudování sběrného dvora města UnhoštěPP3005_17_0697540122.547540122.54Město Unhošť235075
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_069/0007987Miroslav Karas - Separační středisko odpadůPP3005_17_06958850005885000Miroslav Karas14471591
CZ.05.3.29/0.0/0.0/18_103/0008237Kompostéry pro LibušínPP3005_18_10323491002349100Město Libušín234630
CZ.05.3.29/0.0/0.0/18_103/0008403PP3005_18_10318865111886511Město Unhošť235075
CZ.05.3.29/0.0/0.0/18_103/0008483PP3005_18_1032913747.762913747.76Obec Brandýsek234168
CZ.05.3.29/0.0/0.0/18_103/0008568PP4105_18_103995830943679Město Buštěhrad234214
CZ.05.4.27/0.0/0.0/15_012/0000186Masarykovy aleje v Lánské obořePP3705_15_0126905065.523053885.85LS Lány78
CZ.05.4.27/0.0/0.0/15_012/0000214Aleje ovocných sadů a extenzivní sady Lánské oboryPP3705_15_0122126889.61514121Lesní správa Lány78
CZ.05.4.27/0.0/0.0/16_028/0002131Zlepšení stavu ZCHÚPP3705_16_028583200583200Středočeský kraj70891095
CZ.05.4.27/0.0/0.0/16_032/0002799Zvyseni biodiverzity drevin vybranych lokalit v Lanske oborePP3605_16_0328060897.287054166.35Lesní správa Lány78
CZ.05.4.27/0.0/0.0/16_033/0002655Park Zoologická - I. etapaPP4105_16_0331659899.83870675.01Statutární město Kladno234516
CZ.05.4.27/0.0/0.0/16_033/0002684Revitalizace větrolamu StochovPP3005_16_033760950.85760950.85Město Stochov234923
CZ.05.4.27/0.0/0.0/17_055/0004999Výsadba části biokoridoru na parcele č. 875 v k.ú. StehelčevesPP3705_17_05525919412545441Obec Stehelčeves234915
CZ.05.4.27/0.0/0.0/17_059/0006111Výsadba části biokoridoru na parcele č. 933 v k.ú. StehelčevesPP3705_17_0592613607.742613423.34Obec Stehelčeves234915
CZ.05.5.18/0.0/0.0/15_019/0001822Snížení energetické náročnosti budovy MÚ StochovPN40b05_15_0191688800016720000Město Stochov234923
CZ.05.5.18/0.0/0.0/15_019/0001989Snížení energetické náročnosti objektu Základní školaPP4005_15_0191029034510025982Obec Kamenné Žehrovice234508
CZ.05.5.18/0.0/0.0/15_019/0002023Snížení energetické náročnosti objektu Obecního úřadu v LánechPP3705_15_01923698172369817Obec Lány243981
CZ.05.5.18/0.0/0.0/15_019/0002076Energetické úspory objektů volnočasových aktivit v obci DoksyPP3705_15_01943647622422951.8Obec Doksy234273
CZ.05.5.18/0.0/0.0/16_039/0004091Snížení energetické náročnosti budovy Obecního úřadu Kamenné ŽehrovicePP3705_16_03930343123034732Obec Kamenné Žehrovice234508
CZ.05.5.18/0.0/0.0/16_039/0004296Zateplení hasičské zbrojnice obce HostouňPP3705_16_03911945881183595Obec Hostouň234397
CZ.05.5.18/0.0/0.0/17_070/0005188Zateplení bazénu v obci TuchlovicePP3005_17_07026129752828674Obec Tuchlovice235041
CZ.05.5.18/0.0/0.0/17_070/0006263Zateplení budovy obecního úřadu č.p. 40 v obci Pletený Újezd včetně výměny oken a střechyPP3605_17_07019816901981690Obec Pletený Újezd234796
CZ.05.5.18/0.0/0.0/17_070/00063055.1a - Energetické úspory na objektech školy a dílen - SOŠ a SOU, Kladno, DubskáPP3605_17_07040542510.0940542510Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská16977246
CZ.05.5.18/0.0/0.0/17_070/00063065.1b - Energetické úspory na objektech školy a dílen - SOŠ a SOU, Kladno, DubskáPP3605_17_07058006595800659Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská16977246
CZ.05.5.18/0.0/0.0/17_070/0006320Snížení energetické náročnosti budovy SVČ Labyrint, Litevská č. p. 2720, KladnoPP3605_17_07097819259781925Labyrint-středisko volného času, vzdělávání a služeb, Kladno, Arbesova 1187873195
CZ.05.5.18/0.0/0.0/17_070/0006691Snížení energetické náročnosti budovy OÚ v obci BlevicePN40b05_17_07011601121333916Obec Blevice234150
CZ.05.5.18/0.0/0.0/18_100/0008253PP3605_18_1002009132423130507.4Město Stochov234923
CZ.05.5.18/0.0/0.0/18_100/0008993PP3005_18_10041915204191520Město Libušín234630
CZ.06.1.13/0.0/0.0/16_045/0012814PP40077/06_16_045/ITI_16_01_014180000000180000000ČSAD MHD Kladno a.s.27229131
CZ.06.1.23/0.0/0.0/15_017/0001027Pořízení CAS pro JSDH PcheryPP4206_15_01778832317883231Obec Pchery234788
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_025/0001486Dopravní telematika KladnoPP4206_16_0253139931931399319Statutární město Kladno234516
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_045/0006743BUS CNG Kladno 2017PP4206_16_0459723000097230000ČSAD MHD Kladno a.s.27229131
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_045/0007546Dopravní terminál KladnoPN29035/06_16_045/ITI_16_01_0141111084920Statutární město Kladno234516
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_045/0007547Výstavba podzemního parkovacího systému P+R v přímé vazbě na Dopravní terminál KladnoPU27035/06_16_045/ITI_16_01_014103777162.50Statutární město Kladno234516
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_045/0011229PP41058/06_16_045/ITI_16_01_01474680007468000Město Buštěhrad234214
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_045/0011727PP4206_16_045182841044182841044ČSAD MHD Kladno a.s.27229131
CZ.06.1.42/0.0/0.0/16_030/0010906PP4206_16_03029160291.7729160291.77Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace66001
CZ.06.1.42/0.0/0.0/16_030/0010909PP37011/06_16_030/ITI_16_01_014181670285181670285Středočeský kraj70891095
CZ.06.1.42/0.0/0.0/17_082/0005206Kruhová křižovatka Kladno Švermov "Na Cikánce"PP4206_17_08210648235.7510648235.75Středočeský kraj70891095
CZ.06.1.42/0.0/0.0/17_082/0006833II/101 Stehelčeves - most ev. č. 101-039PP4206_17_0827456893.045987843.28Středočeský kraj70891095
CZ.06.1.42/0.0/0.0/17_082/0007360II/118 Kladno, rekonstrukce silnicePN20a06_17_082126992860.790Středočeský kraj70891095
CZ.06.1.42/0.0/0.0/17_082/0008449II/118 Kladno, rekonstrukce silnicePP3706_17_082113007330.62113007330.62Středočeský kraj70891095
CZ.06.1.42/0.0/0.0/17_082/0008908II/118 Malé Kyšice, nestabilní silniční svahPP3706_17_0822431329024313290Středočeský kraj70891095
CZ.06.1.42/0.0/0.0/17_082/0010028PP3606_17_08234091216.6833919909.15Středočeský kraj70891095
CZ.06.2.11/0.0/0.0/15_018/0001091Snížení energetické náročnosti BD Mírové náměstí 259-261PP4206_15_01815227563.6614745352.39Město Stochov234923
CZ.06.2.11/0.0/0.0/15_018/0001092Snížení energetické náročnosti BD Mírové náměstí 262 - 264PP4206_15_01814537289.7914537289.79Město Stochov234923
CZ.06.2.11/0.0/0.0/15_018/0001123Snížení energetické náročnosti BD U Stadionu 376 - 379PP4206_15_0186183375.775612084.53Město Stochov234923
CZ.06.2.11/0.0/0.0/15_018/0001124Snížení energetické náročnosti BD U Stadionu 380 - 383PP4206_15_0186170880.325542464.21Město Stochov234923
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0001749Snížení energetické náročnosti BD Jaroslava Šípka 320 - 322PP4206_16_09860093586009358Město Stochov234923
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0001751Snížení energetické náročnosti BD Jaroslava Šípka 323 - 325PP4206_16_0985773017.455773017.45Město Stochov234923
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0003184Revitalizace a snížení energetické náročnosti bytového domu Josefa Čapka 738 - 740, KladnoPP4206_16_0989095737.859095737.85Společenství vlastníků J. Čapka 738-740, Kladno26697696
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0004377Revitalizace a snížení energetické náročnosti bytového domu Dlouhá 2631, KladnoPP4206_16_0985058409.445058409.44Společenství vlastníků jednotek domu Dlouhá 2631, Kladno27892140
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0004533BD Helsinská č.p. 2976-77, KladnoPP4206_16_09838007463800746Společenství vlastníků Helsinská 2976 a 2977, Kladno27629601
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0004769Revitalizace a snížení energetické náročnosti bytového domu Herbenova 1321 a 1383, KladnoPP4206_16_0985351240.25351240.2Společenství vlastníků Herbenova 1321, 1383 Kladno24131776
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0005185Revitalizace a snížení energetické náročnosti bytového domu Vrchlického 1986 a 1987, KladnoPP4206_16_0986772914.36772914.3Společenství pro dům č.p. 1986,1987, Vrchlického ul., Kladno27215199
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0005921Revitalizace obvodového pláště bytového domu Karla Tomana 829 - 831, 272 04 KladnoPP4206_16_0981853351218533512Společenství vlastníků jednotek Karla Tomana č.p. 829 - 831 Kladno5197058
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0006755Revitalizace a snížení energetické náročnosti bytového domu Petrohradská 2901 - 05, KladnoPP4206_16_0988170373.937643098.93Společenství vlastníků Petrohradská 2901-05, Kladno26462656
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0008559Zateplení bytového domu Jižní 3143, KladnoPP4206_17_0973102536.513102536.51Společenství vlastníků jednotek domu ul. Jižní 3143 Kladno - Rozdělov27453065
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0011240PP4106_17_0971202035712020357Město Stochov234923
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0011241PP4106_17_0977515689.357515689.35Město Stochov234923
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0013623PP3006_17_09752802235280223Společenství vlastníků jednotek ul. Petra Bezruče 3002 - 3, Kladno4788346
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0013905PP3006_17_0975962040.395962040.39Společenství vlastníků Brněnská č.p. 3064, 3065, Kladno24816248
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0013945PP3006_17_09717437288.5517437288.55Společenství vlastníků jednotek Vitry č.p. 2223, Kladno - Kročehlavy27239497
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0014005PN20b06_17_0979599137.850Město Stochov234923
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0014583PP3006_17_09794673869467386Město Stochov234923
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0014636PP27b06_17_097110139130Společenství vlastníků Petrohradská 2886 - 2890 Kladno26480701
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0014737PP27b06_17_0976951930.230Společenství vlastníků jednotek U Tržnice 2002, 2003, 2004 Kladno2237814
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0014745PP3606_17_0974450688.814450688.81Společenství vlastníků jednotek domu Sportovců 3134, Kladno3008606
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0015363PP2006_17_09753250000Společenství vlastníků pro dům Jiřího Voskovce 3064-3065, Kladno7850735
CZ.06.2.56/0.0/0.0/16_040/0002355Rozvoj poradenského centra Startujeme, o.p.s.PP4206_16_04027703702687974.5Startujeme, o.p.s.28969839
CZ.06.2.56/0.0/0.0/16_043/0001446ON Kladno - Zvýšení kvality návazné péče (IROP 31)PP4206_16_0438308200083082000Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje27256537
CZ.06.2.56/0.0/0.0/16_043/0001527ON Kladno - Zvýšení kvality návazné péče II (IROP 31)PN2206_16_043560150000Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje27256537
CZ.06.2.56/0.0/0.0/16_052/0002449Vybudování komunitního centra II. v obci Doksy_SkalníPN2206_16_052190491000Obec Doksy234273
CZ.06.2.56/0.0/0.0/16_052/0002451Komunitní centrum v obci Doksy I. - DružstevníPU2706_16_052103597540Obec Doksy234273
CZ.06.2.56/0.0/0.0/17_088/0006771Výstavba polyfunkčního komunitního centra v KladněPU2706_17_088200000000Sbor Církve bratrské v Kladně70883751
CZ.06.2.56/0.0/0.0/17_088/0007073BYDLO - Polyfunkční komunitní centrumPN20b06_17_08819998557.650Obec Zákolany235156
CZ.06.2.56/0.0/0.0/18_103/0009781PU2706_18_103269624330Centrum služeb Slunce všem, o.p.s.27155064
CZ.06.2.56/0.0/0.0/18_104/0008852Sociální byty BuštěhradPP3606_18_10438618613861861Město Buštěhrad234214
CZ.06.2.56/0.0/0.0/18_104/0009289PP3006_18_10427982932721838Město Unhošť235075
CZ.06.2.56/0.0/0.0/18_104/0009658PN40a06_18_10416662010.7415828520.95Arcidiecézní charita Praha43873499
CZ.06.2.58/0.0/0.0/15_005/0000192Carmino RealityPN2106_15_00543027000CARMINO s.r.o.26699273
CZ.06.2.58/0.0/0.0/15_005/0000235Nákup nemovitosti pro stabilizaci a rozvoj sociálního podniku Startujeme, o.p.s.PN2106_15_00548592500Startujeme, o.p.s.28969839
CZ.06.2.58/0.0/0.0/16_061/0003262Carmino realityPN20a06_16_06143027000CARMINO s.r.o.26699273
CZ.06.2.58/0.0/0.0/16_061/0003324Vznik nového sociálního podniku KOSTKA stav s.r.o.PN2206_16_06144008710KOSTKA stav s.r.o.5344433
CZ.06.2.58/0.0/0.0/16_061/0003454Smaltovna UnhošťPN2206_16_06145529000AL-smalt s.r.o.5420814
CZ.06.2.67/0.0/0.0/15_013/0000658Výstavba mateřské školy v obci SlatinaPN2106_15_0137222790.460Obec Slatina234885
CZ.06.2.67/0.0/0.0/15_014/0000590CATERPILLAR CLUB - ŠŤASTNÉ DĚTI - INVESTICEPP4206_15_01460921036016313CATERPILLAR CLUB s.r.o.4602129
CZ.06.2.67/0.0/0.0/15_014/0000686Přístavba školky k penzionuPP4206_15_01478547997854799RANNÉ DĚTSTVÍ z.s.4981014
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_041/0005333Výstavba mateřské školky v obci SlatinaPN20a001/06_16_041/ITI_16_01_0147222790.460Obec Slatina234885
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_041/0005646Zvýšení kapacity ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115 formou zřízení odloučeného pracoviště MŠ ve Vrchlického ul. v KladněPN27001/06_16_041/ITI_16_01_014278300000Statutární město Kladno234516
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_050/0002654SG Kladno - modernizace výukyPP4206_16_05023000002300000Sportovní gymnázium Kladno61894737
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_050/0002687SPŠS a OA Kladno - Podpora technického vzděláváníPP4206_16_05064800006480000Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 295461894371
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_054/0004994Vybudování vzdělávacího centra v Lánské obořePN2906_16_054184996160Lesní správa Lány78
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0003225Rekonstrukce a stavební úpravy odborných učeben ZŠ Stochov včetně bezbariérových úprav objektu ZŠ StochovPN20b06_16_0636334272.590Město Stochov234923
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0003729Přístavba přírodovědné učebny a vybavení odborných učeben v ZŠ KolečPN20a06_16_06343736010Obec Koleč234559
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0003790Vybavení odborných učeben ZŠ a MŠ Oty Pavla BuštěhradPP3006_16_06335831853583185Město Buštěhrad234214
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0003988Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání v Základní škole Tuchlovice, okres KladnoPP4106_16_06360613976061397Základní škola Tuchlovice , okres Kladno71002235
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0004043Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání v Základní škole Charlotty Garrigue Masarykové Lány, okres KladnoPP4206_16_0633709438.723709438.72Obec Lány243981
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0004065Rozumíme si - domluvíme se - vybavení jazykové pracovnyPU2706_16_06310958840Základní škola Kamenné Žehrovice, okres Kladno70990701
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0004344Rozšíření kapacity ZŠ Pchery - odborné učebnyPN2806_16_06317374454.620Obec Pchery234788
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0005799Výstavba nového pavilonu Základní školy TuchlovicePP4206_16_0663769199037691990Obec Tuchlovice235041
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0005924Rekonstrukce odborných učeben ZŠ StochovPP4206_16_0666334272.596322172.59Město Stochov234923
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0006064Centrum vzdělávání klempířůPP3606_16_06620008841.7220008841.72Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J.Šípka 187873306
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0006122Rekonstrukce a stavební úpravy objektu Základní školy Kladno, Brjanská 3078 se zaměřením na modernizaci ICT, vybavení přírodovědných učeben a dílen včetně zajištění bezbariérovostiPP4206_16_0661337998613379986Statutární město Kladno234516
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0006123Rekonstrukce a stavební úpravy objektu Základní školy Kladno, Školská 322 se zaměřením na vybavení odborných učeben chemie, přírodopisu, fyziky a technické vybavení školní dílny včetně zajištění bezbariérovostiPP4206_16_06677726507623983Statutární město Kladno234516
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0006125SOŠ a SOU, Kladno, Dubská - rozvoj infrastruktury pro výuku technických oborůPP3606_16_0665927439659244086.64Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská16977246
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0006153Modernizace a rozšíření počtu specializovaných přírodovědných učeben ve školních budovách na náměstí T. G. MasarykaPP4206_16_06687500008750000Město Unhošť235075
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0006512SOŠ a SOU Kladno, U Hvězdy 2279 - zvyšování technicko-didaktické úrovně výukyPN20b010/06_16_066/ITI_16_01_01430099676.290Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace16977360
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0014720PP22045/06_16_066/ITI_16_01_014480098200Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace16977360
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_108/0011340PN2206_18_108500872690Město Buštěhrad234214
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_108/0011359PP3006_18_10812423526.2712256004.94Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace507601
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_110/0009888PP3606_18_1102930042229300422Statutární město Kladno234516
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_110/0009897PP3606_18_1108969652589696525Obec Tuchlovice235041
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_110/0009935PP3706_18_11013662168.2813662168.28Město Buštěhrad234214
CZ.06.2.67/0.0/0.0/18_110/0010095PP3006_18_11029573608.8829573608.88Město Unhošť235075
CZ.06.3.05/0.0/0.0/16_034/0005777Informační systém pro zpracování, zobrazení a distribuci zdravotnické obrazové dokumentacePP4206_16_03475524897552489Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje27256537
CZ.06.3.05/0.0/0.0/16_044/0006391Modernizace informačních systémů pro výměnu dat ON KladnoPN20b06_16_044100115220Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje27256537
CZ.06.3.05/0.0/0.0/16_044/0006592Lokalizační systém pro zajištění řízení a bezpečnosti v rámci ONKPN20b06_16_044148104000Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje27256537
CZ.06.3.33/0.0/0.0/15_015/0000306Rekonstrukce prvků národní kulturní památky Slovanské hradiště BudečPN2206_15_01582489910Obec Zákolany235156
CZ.06.3.33/0.0/0.0/16_026/0001703Odkaz T. G. Masaryka - 100 let ČeskoslovenskaPP4206_16_02652979615297961Muzeum T.G.M. Rakovník, příspěvková organizace360155
CZ.06.3.33/0.0/0.0/16_026/0001721Revitalizace areálu Památníku LidicePN40a06_16_02611405909.7111405909.71Památník Lidice70886342
CZ.06.3.33/0.0/0.0/16_027/0006439Centrální depozitář - zajištění efektivní ochrany, správy a zpřístupnění knihovního fondu Středočeské vědecké knihovny v Kladně, p. o.PP3706_16_027122906130.04122906130.04Středočeská vědecká knihovna v Kladně, příspěvková organizace69892
CZ.06.3.33/0.0/0.0/16_059/0004403Rekonstrukce prvků národní kulturní památky Slovanské hradiště BudečPN20a06_16_0598768908.580Obec Zákolany235156
CZ.06.3.33/0.0/0.0/17_099/0007928Muzeum Alice G. MasarykovéPU2706_17_099127517340Muzeum T.G.M. Rakovník, příspěvková organizace360155
CZ.06.3.72/0.0/0.0/15_012/0005090Územní studie veřejného prostranství - Bratronice, DružecPP4206_15_012254500254500Statutární město Kladno234516
CZ.06.3.72/0.0/0.0/15_012/0005091Územní studie veřejných prostranství v obci UnhošťPP4206_15_012743871743871Statutární město Kladno234516
CZ.06.4.59/0.0/0.0/15_003/0001779Způsobilé výdaje MAS SVATOVÁCLAVSKO, z.s. 2015-2023PP3706_15_00382084218208421MAS SVATOVÁCLAVSKO, z.s.3988457
CZ.06.4.59/0.0/0.0/15_003/0006087Žádost o financování provozní činnosti MASPP3706_15_00391935929193592MAS rozvoj Kladenska a Prahy-západ, z.s.2423243
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0006851Revitalizace návsi Čelechovice - II.etapa, 2017PP4206_16_0381064359.281064359.28Město Stochov234923
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0007182Lány - prodloužení chodníku v ulici KřivoklátskáPP4206_16_0381099997.791099997.79Obec Lány243981
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0007186Tuchlovice -oprava povrchů ul. ŠkolníPP4206_16_03810999971099997Obec Tuchlovice235041
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0007249Zajištění bezpečnosti dopravy v obci Kamenné ŽehrovicePP4206_16_03811000001100000Obec Kamenné Žehrovice234508
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0009855PP4206_16_03818517451219859.71Obec Zákolany235156
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0011750PP30285/06_16_038/CLLD_16_02_0811409748.071409747.29Obec Braškov234176
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0011751PP30285/06_16_038/CLLD_16_02_081971333.03917351.01Obec Braškov234176
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0011769PP30285/06_16_038/CLLD_16_02_0812552947.32552947.3Obec Středokluky241695
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0011823PP30308/06_16_038/CLLD_15_01_09544989184498918Obec Stehelčeves234915
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0014309PP30436/06_16_038/CLLD_15_01_09550000005000000Obec Stehelčeves234915
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0014313PP30436/06_16_038/CLLD_15_01_095560803496346Obec Třebusice235032
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0014374PP27b436/06_16_038/CLLD_15_01_0954188301.120Obec Slatina234885
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0014668PP25a463/06_16_038/CLLD_16_02_081613200.460Obec Braškov234176
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0014683PP25a463/06_16_038/CLLD_16_02_0811620965.990Obec Hostouň234397
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0014973PP23a481/06_16_038/CLLD_16_02_108997041.960Obec Bratronice234192
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0015360PP20524/06_16_038/CLLD_16_02_0811800040.480Obec Doksy234273
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0011075PN22123/06_16_072/CLLD_16_02_1082072167.330Arcidiecézní charita Praha43873499
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_073/0009852PN20a035/06_16_073/CLLD_15_01_09517332150Obec Zákolany235156
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_073/0012602PP30060/06_16_073/CLLD_15_01_09530000003000000Obec Lidice234648
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0005231Výstavba mateřské školy v obci SlatinaPP4206_16_07559995605000000Obec Slatina234885
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0008113Vybudování učebny pro technické vzdělávání na ZŠ Kamenné ŽehrovicePP4206_16_0752316419.22316419.2Základní škola Kamenné Žehrovice, okres Kladno70990701
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0008158Instalatér ze Stochova pro trh práce připravenPP3606_16_0753057506.883057506.88Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J.Šípka 187873306
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0009820PP3606_16_07543736014373601Obec Koleč234559
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012813PP40397/06_16_075/CLLD_16_02_0913254607.873254607.87Obec Kačice234494
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0013360PP30365/06_16_075/CLLD_16_02_08137617003761700Obec Středokluky241695
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0014672PP25a468/06_16_075/CLLD_16_02_0818937530Obec Doksy234273
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_076/0013025PP30116/06_16_076/CLLD_16_02_0912923021.562923021.56Obec Lány243981
CZ.10.2.102/2.2/1.0/15_001/0000043Soustava rybníků - Pod RymáníPP4210_15_0013990000398747612274917
CZ.10.2.102/2.2/1.0/16_005/0000345Zařízení a dopravní prostředek pro akvakulturuPP4210_16_00578400062780212274917
CZ.10.2.104/2.5/0.0/15_002/0000218Vysazování monté do vybraných rybářských revírů Středočeského krajePP4210_15_00219550001955000Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz434108
CZ.10.2.104/2.5/0.0/15_002/0000402PP4210_15_00219550001955000Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz434108
celkem5514753554.774592067942.38
Generováno 0.288618087769 s