Počty osob s uděleným pobytovým oprávněním v souvislosti s válkou na Ukrajině na obcích ORP Mladá Boleslav
| Název obce | Počet obyvatel | Celkem registrovaných | Poměr k obyvatelům | Z toho do 3 let | do 6 let | do 15 let | do 18 let | do 65 let | seniorů |
|---|
| Bakov nad Jizerou | 4787 | 360 | 7.52% | 6 | 11 | 39 | 16 | 276 | 12 |
| Bělá pod Bezdězem | 4590 | 124 | 2.7% | 3 | 5 | 14 | 4 | 95 | 3 |
| Benátky nad Jizerou | 7001 | 423 | 6.04% | 11 | 12 | 76 | 26 | 285 | 13 |
| Bezno | 922 | 7 | 0.76% | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 |
| Bítouchov | 387 | 3 | 0.78% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| Boreč | 272 | 2 | 0.74% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Bradlec | 1250 | 74 | 5.92% | 0 | 3 | 9 | 1 | 51 | 10 |
| Brodce | 1046 | 1 | 0.1% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Březno | 1033 | 31 | 3% | 0 | 1 | 1 | 3 | 26 | 0 |
| Březovice | 290 | 32 | 11.03% | 2 | 0 | 5 | 0 | 24 | 1 |
| Bukovno | 722 | 31 | 4.29% | 2 | 1 | 5 | 2 | 20 | 1 |
| Ctiměřice | 138 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Čachovice | 874 | 1 | 0.11% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Čistá | 817 | 14 | 1.71% | 1 | 3 | 6 | 0 | 4 | 0 |
| Dalovice | 243 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dlouhá Lhota | 431 | 25 | 5.8% | 1 | 2 | 1 | 4 | 17 | 0 |
| Dobrovice | 3289 | 104 | 3.16% | 1 | 0 | 11 | 5 | 82 | 5 |
| Dobšín | 285 | 5 | 1.75% | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
| Dolní Bousov | 2712 | 73 | 2.69% | 3 | 7 | 12 | 2 | 47 | 2 |
| Dolní Slivno | 367 | 5 | 1.36% | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 |
| Dolní Stakory | 321 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Domousnice | 274 | 31 | 11.31% | 4 | 0 | 1 | 2 | 24 | 0 |
| Doubravička | 144 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horky nad Jizerou | 590 | 3 | 0.51% | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| Horní Slivno | 322 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hrdlořezy | 695 | 23 | 3.31% | 1 | 1 | 3 | 2 | 16 | 0 |
| Hrušov | 231 | 4 | 1.73% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| Husí Lhota | 149 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charvatce | 328 | 1 | 0.3% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Chotětov | 1326 | 37 | 2.79% | 1 | 1 | 6 | 6 | 23 | 0 |
| Chudíř | 226 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jabkenice | 443 | 6 | 1.35% | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Jizerní Vtelno | 331 | 6 | 1.81% | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| Josefův Důl | 385 | 14 | 3.64% | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 2 |
| Katusice | 821 | 5 | 0.61% | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
| Kluky | 75 | 1 | 1.33% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Kobylnice | 149 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kochánky | 458 | 47 | 10.26% | 3 | 3 | 6 | 4 | 28 | 3 |
| Kolomuty | 385 | 27 | 7.01% | 0 | 1 | 3 | 3 | 20 | 0 |
| Kosmonosy | 4260 | 414 | 9.72% | 2 | 2 | 44 | 18 | 342 | 6 |
| Kosořice | 502 | 1 | 0.2% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Košátky | 226 | 2 | 0.88% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Kováň | 146 | 18 | 12.33% | 2 | 1 | 1 | 0 | 14 | 0 |
| Kovanec | 113 | 1 | 0.88% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Krásná Ves | 190 | 1 | 0.53% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Krnsko | 539 | 33 | 6.12% | 0 | 3 | 4 | 1 | 21 | 4 |
| Kropáčova Vrutice | 923 | 4 | 0.43% | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| Ledce | 369 | 6 | 1.63% | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
| Lhotky | 161 | 1 | 0.62% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Lipník | 360 | 7 | 1.94% | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 |
| Luštěnice | 2086 | 28 | 1.34% | 1 | 2 | 2 | 2 | 18 | 3 |
| Mečeříž | 564 | 4 | 0.71% | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Mladá Boleslav | 35870 | 4840 | 13.49% | 103 | 119 | 644 | 280 | 3554 | 140 |
| Němčice | 189 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nemyslovice | 160 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nepřevázka | 414 | 16 | 3.86% | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | 1 |
| Niměřice | 278 | 1 | 0.36% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Nová Telib | 283 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nová Ves u Bakova | 272 | 6 | 2.21% | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 |
| Obrubce | 228 | 4 | 1.75% | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Obruby | 234 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pěčice | 206 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pětikozly | 67 | 3 | 4.48% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| Petkovy | 316 | 11 | 3.48% | 1 | 3 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| Písková Lhota | 981 | 20 | 2.04% | 0 | 0 | 2 | 1 | 17 | 0 |
| Plazy | 471 | 29 | 6.16% | 0 | 0 | 1 | 0 | 27 | 1 |
| Plužná | 246 | 3 | 1.22% | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Prodašice | 87 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Předměřice nad Jizerou | 704 | 133 | 18.89% | 1 | 5 | 10 | 11 | 103 | 3 |
| Přepeře | 110 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rabakov | 54 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rohatsko | 269 | 5 | 1.86% | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
| Rokytovec | 153 | 6 | 3.92% | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 |
| Řepov | 686 | 39 | 5.69% | 0 | 1 | 8 | 3 | 26 | 1 |
| Řitonice | 80 | 1 | 1.25% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Sedlec | 244 | 5 | 2.05% | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Semčice | 740 | 10 | 1.35% | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 | 0 |
| Skalsko | 368 | 7 | 1.9% | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 |
| Skorkov | 621 | 10 | 1.61% | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 2 |
| Smilovice | 712 | 3 | 0.42% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Sojovice | 548 | 14 | 2.55% | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | 0 |
| Sovínky | 308 | 25 | 8.12% | 1 | 1 | 5 | 2 | 15 | 1 |
| Strašnov | 302 | 3 | 0.99% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Strenice | 178 | 1 | 0.56% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Sudoměř | 102 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sukorady | 353 | 12 | 3.4% | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 0 |
| Tuřice | 386 | 32 | 8.29% | 0 | 0 | 0 | 8 | 22 | 2 |
| Ujkovice | 106 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Velké Všelisy | 381 | 1 | 0.26% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Veselice | 127 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vinařice | 311 | 2 | 0.64% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Vinec | 250 | 5 | 2% | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 |
| Vlkava | 414 | 38 | 9.18% | 0 | 1 | 0 | 1 | 35 | 1 |
| Vrátno | 159 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Všejany | 690 | 10 | 1.45% | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 |
| Zdětín | 609 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Žerčice | 415 | 6 | 1.45% | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
| Židněves | 369 | 10 | 2.71% | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 |
| Celkem | 100599 | 7351 | 7.31% | | | | | | |
data k 11.8.2024, zdroj MV ČR