ORP Nýřany

ORP Nýřany

Nástroje:

Školy na území ORP Nýřany

Celkem : 38
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Střední škola, Horní Bříza, U Klubu 3026699467U Klubu 302 Horní BřízaMgr. Karel Suda
Odborná škola, Základní škola a Mateřská škola, Zbůch, V Sídlišti 349708393527V Sídlišti 349 349ZbůchMgr. Milena Peteříková
Mateřská škola Rochlov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace709944212Rochlov 72 NýřanyMgr. Šauerová Jana
Mateřská škola Druztová, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace709959312 Druztová 42Iva Straková
1. Mateřská škola Horní Bříza-ves, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606107782Tř. 1. Máje 56 Horní BřízaJarmila Vodičková
Mateřská škola Vochov, příspěvková organizace750090132Vochov 46 NýřanyIvana Malatová
Mateřská škola Žilov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606111892Žilov 54 TřemošnáBc. Dana Všahová
Mateřská škola POHÁDKA Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606112512U Školky 150 ZbůchBc. Naděžda Bacíková
Mateřská škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace750063082Školní 364 Zruč - SenecMarie Polcarová
Mateřská škola Úněšov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606111032 Úněšov 72Mgr. Ivana Kalistová
2. Mateřská škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606107862Lesní 500 Horní BřízaJana Šmídlová
Základní škola Líšťany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace750059482 9 9LíšťanyMgr. Petra Opavová
Integrovaná základní škola a Mateřská škola Trnová okres Plzeň-sever497459212 222 222TrnováMgr. Josef Krauz
Základní škola a Mateřská škola Úterý, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606111712 16 16ÚterýMgr. Vlastimil Brychta
Základní škola a Mateřská škola Kozolupy497459482 1 1KozolupyMgr. Sabina Nováková
Základní škola Blatnice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606118552 110 110BlatniceMgr. Blanka Hájková
Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606107942Třída 1. máje 210 210Horní BřízaLadislav Čása
Základní škola s mateřskou školou Tlučná okres Plzeň-sever699740122Školní 838 838TlučnáMgr. Karel Rada
Základní škola a mateřská škola Vejprnice497452472Jakuba Husníka 527 527VejprniceMgr. Petra Čiháková
Základní škola Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606112012Hornická 300 300ZbůchMgr. Vlastislav König
Masarykova základní škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace750063162Školní 197 197Zruč-SenecMgr. Oldřich Šik
Základní škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606105812Americká 146 146TřemošnáMgr. Miroslava Siváková
Základní umělecká škola Nýřany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace709625372Nerudova 440 NýřanyVladislava Šrámková
Základní umělecká škola Třemošná709698502Družstevní 750 TřemošnáMgr. Jarmila Žižková
Dům dětí a mládeže Kamarád, Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606106542Tyršova 916 TřemošnáIrena Jelínková
Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace606118802Školní 901 901NýřanyMgr. Jiří Loritz
Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace750060572Čemínská 296 296Město TouškovMgr. Dagmar Mezerová
Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizace709909992 173 173ChotíkovMgr. Zuzana Houdková
Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace606112602Školní 198 198LíněBohumír Landrgott
Základní škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace750061382 15 15LedceMgr. Jana Kopejtková
Základní škola a Mateřská škola Pernarec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606118042 151 151PernarecMgr. Marian Husák
Základní škola a Mateřská škola Všeruby, příspěvková organizace750065112 145 145VšerubyMgr. Jaroslav Cafourek
Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizace606113412Mírové náměstí 72 72Heřmanova HuťMgr. Libuše Němečková
Základní škola a Mateřská škola Pňovany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace709971012 73 73PňovanyMiloslav Sýkora
Mateřská škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace606106112Mládežníků 869 TřemošnáJitka Krochmalová
Mateřská škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace711625002 Ledce 206Mgr. Zdeňka Boudová
Základní škola a Mateřská škola Žichlice720733142 58 58HromniceMgr. Pavla Schneiderová
Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace725613432Česká Bříza 168TřemošnáMarie Žižková

Kapacity ZŠ a MŠ na území ORP Nýřany

typkapacita
A002089
B006430
C0062
G11900
G211836
K20350
L118547
L131002

ZŠ a MŠ na území ORP Nýřany

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 34
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Odborná škola,Základ.škola a Mateř.škola708393527V Sídlišti 349 349ZbůchMgr. Milena Peteříková
Mateřská škola709944212Rochlov 72 NýřanyMgr. Šauerová Jana
MŠ Druztová709959312 Druztová 42Iva Straková
1. MŠ - ves606107782Tř. 1. Máje 56 Horní BřízaJarmila Vodičková
Mateřská škola750090132Vochov 46 NýřanyIvana Malatová
MŠ Žilov606111892Žilov 54 TřemošnáBc. Dana Všahová
Mateřská škola POHÁDKA606112512U Školky 150 ZbůchBc. Naděžda Bacíková
MŠ Zruč-Senec750063082Školní 364 Zruč - SenecMarie Polcarová
Mateřská škola606111032 Úněšov 72Mgr. Ivana Kalistová
Mateřská škola606107862Lesní 500 Horní BřízaJana Šmídlová
Základní škola750059482 9 9LíšťanyMgr. Petra Opavová
Integrovaná ZŠ a MŠ497459212 222 222TrnováMgr. Josef Krauz
Základní škola a Mateřská škola606111712 16 16ÚterýMgr. Vlastimil Brychta
Základní škola a Mateřská škola497459482 1 1KozolupyMgr. Sabina Nováková
Základní škola606118552 110 110BlatniceMgr. Blanka Hájková
Masarykova základní škola606107942Třída 1. máje 210 210Horní BřízaLadislav Čása
Základní škola s mateřskou školou Tlučná699740122Školní 838 838TlučnáMgr. Karel Rada
Základní škola a mateřská škola497452472Jakuba Husníka 527 527VejprniceMgr. Petra Čiháková
Základní škola606112012Hornická 300 300ZbůchMgr. Vlastislav König
Masarykova základní škola750063162Školní 197 197Zruč-SenecMgr. Oldřich Šik
Základní škola606105812Americká 146 146TřemošnáMgr. Miroslava Siváková
Základní škola a Mateřská škola606118802Školní 901 901NýřanyMgr. Jiří Loritz
Základní škola a Mateřská škola750060572Čemínská 296 296Město TouškovMgr. Dagmar Mezerová
Základní škola a Mateřská škola709909992 173 173ChotíkovMgr. Zuzana Houdková
Základní škola a mateřská škola606112602Školní 198 198LíněBohumír Landrgott
Základní škola750061382 15 15LedceMgr. Jana Kopejtková
Základní škola a Mateřská škola Pernarec606118042 151 151PernarecMgr. Marian Husák
Základní škola a Mateřská škola750065112 145 145VšerubyMgr. Jaroslav Cafourek
Základní škola a Mateřská škola606113412Mírové náměstí 72 72Heřmanova HuťMgr. Libuše Němečková
Základní škola a Mateřská škola709971012 73 73PňovanyMiloslav Sýkora
Mateřská škola Třemošná606106112Mládežníků 869 TřemošnáJitka Krochmalová
Mateřská škola711625002 Ledce 206Mgr. Zdeňka Boudová
Základní škola a Mateřská škola720733142 58 58HromniceMgr. Pavla Schneiderová
Mateřská škola725613432Česká Bříza 168TřemošnáMarie Žižková

Kontakty na ZŠ a MŠ na území ORP Nýřany

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 34
č.Názevřediteltelefon
1Odborná škola, Základní škola a Mateřská škola, Zbůch, V Sídlišti 349Mgr. Milena Peteříková377 931 648,725548210 TEL
2Mateřská škola Rochlov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Šauerová Jana377881734 TEL
3Mateřská škola Druztová, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceIva Straková377824355 TEL
41. Mateřská škola Horní Bříza-ves, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceJarmila Vodičková602641650 TEL
5Mateřská škola Vochov, příspěvková organizaceIvana Malatová377822463 TEL
6Mateřská škola Žilov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceBc. Dana Všahová377958547 TEL
7Mateřská škola POHÁDKA Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceBc. Naděžda Bacíková377931178 TEL
8Mateřská škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMarie Polcarová377824285 TEL
9Mateřská škola Úněšov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Ivana Kalistová373315238 TEL
102. Mateřská škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceJana Šmídlová377956427 TEL
11Základní škola Líšťany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Petra Opavová377915231 TEL
12Integrovaná základní škola a Mateřská škola Trnová okres Plzeň-severMgr. Josef Krauz606076401 TEL
13Základní škola a Mateřská škola Úterý, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Vlastimil Brychta373312216 TEL
14Základní škola a Mateřská škola KozolupyMgr. Sabina Nováková377922303 TEL
15Základní škola Blatnice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Blanka Hájková377881577 TEL
16Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceLadislav Čása377333801 TEL
17Základní škola s mateřskou školou Tlučná okres Plzeň-severMgr. Karel Rada377931135 TEL
18Základní škola a mateřská škola VejprniceMgr. Petra Čiháková377826213 TEL
19Základní škola Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Vlastislav König377931126 TEL
20Masarykova základní škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Oldřich Šik377824284 TEL
21Základní škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Miroslava Siváková377855645 TEL
22Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizaceMgr. Jiří Loritz377931661 TEL
23Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizaceMgr. Dagmar Mezerová377922312 TEL
24Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizaceMgr. Zuzana Houdková377821580 TEL
25Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizaceBohumír Landrgott377911282 TEL
26Základní škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Jana Kopejtková377958267 TEL
27Základní škola a Mateřská škola Pernarec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Marian Husák377915190 TEL
28Základní škola a Mateřská škola Všeruby, příspěvková organizaceMgr. Jaroslav Cafourek377915001 TEL
29Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizaceMgr. Libuše Němečková377893182 TEL
30Základní škola a Mateřská škola Pňovany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMiloslav Sýkora377914141 TEL
31Mateřská škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceJitka Krochmalová377953891 TEL
32Mateřská škola Ledce, okres Plzeň-sever, příspěvková organizaceMgr. Zdeňka Boudová377958253 TEL
33Základní škola a Mateřská škola ŽichliceMgr. Pavla Schneiderová377959183 TEL
34Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizaceMarie Žižková776349984,6 TEL

Projekty v MS2014+ na území ORP Nýřany

reg.č.názevstavvýzvažádánoschválenoŽadatel
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_014/0000067Axiální ložisko řízení ASTRO KOVO PLZEŇ s.r.o.PP4101_15_0144000000026478436ASTRO KOVO PLZEŇ s.r.o.25225791
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_014/0000894Nová generace průmyslových ložisekPP4101_15_0143500000029900000GTW BEARINGS s.r.o.25205242
CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_014/0005932Žárovzdorné produkty pro krby a kamnaPP4101_15_01450000007053000ŽÁROHMOTY, spol. s r.o.25238795
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0007348Design terminálu docházkového systémuPP4101_16_045220000220000APEKO GROUP s.r.o.27999611
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0010399Vývoj nadstavbových funkcí softwaru Project Database a jejich implementace - komunikace, workflow a řízení kvalityPP4101_16_045220825220825JANTAR Plzeň s.r.o.26376181
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0010400Vývoj modulů softwaru Project Database - plánování kapacit lidí a řešení jednotlivých obchodních případůPP4101_16_045178560178560JANTAR Plzeň s.r.o.26376181
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0010549Analýza technologií povrchového zpevnění tlakově namáhaných dílců v kluzných ložiskáchPP4101_16_045330000330000GTW BEARINGS s.r.o.25205242
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_049/0009230Inovace provzdušňovacího roštuPP4101_16_04930100003010000HAUSER CZ s.r.o.26359715
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_049/0009233Zavedení efektivní sériové výroby přírubových ložiskových systémůPP3701_16_0491940000019400000GTW BEARINGS s.r.o.25205242
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_084/0010289Vývoj katalyticky aktivních vyzdívek pro zvýšení účinnosti spalování a eliminaci vzdušných polutantůPP3601_16_0842570000025700000SMS CZ, s.r.o.48360830
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_092/0008965Vybudování vědecko-výzkumného centra společnosti G - Team a.s. a rozšíření stávajícího střediska aplikovaného VaVPP3601_16_0929943907999439079G - Team a.s.45358028
CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_092/0009999Rozšíření vývojového centra - materiálová a rozměrová laboratořPP3601_16_09261710005065600GTW BEARINGS s.r.o.25205242
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_107/0012312Vývoj nových průmyslových ložisek s vysokou stabilitou chodu v nezatíženém stavu ? kompozicová ložiska s hydrodynamickou hrázíPP3701_17_10762205006220500GTW BEARINGS s.r.o.25205242
CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_109/0012105Radiálně-axiální ložiska s balickým kontaktem na axiální plošePN40a01_17_10997500009750000GTW BEARINGS s.r.o.25205242
CZ.01.2.06/0.0/0.0/16_091/0009696Rozšíření technologického vybavení společnosti Infer s.r.o. - spektrometrPP4101_16_091498300490055.4Infer s.r.o.4856562
CZ.01.2.06/0.0/0.0/17_207/0014228Digitální transformace ve společnosti ASTRO KOVOPP3601_17_20797511999751199ASTRO KOVO PLZEŇ s.r.o.25225791
CZ.01.2.06/0.0/0.0/18_240/0016178PP3001_18_24022220002222000PBP KOVO s.r.o.5597013
CZ.01.2.07/0.0/0.0/18_238/0014806PP3001_18_2385600117451040000HAUSER CZ s.r.o.26359715
CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0000912Podpora exportních příležitostí společnosti PEBAL s.r.o.PP4101_15_01617460001441913PEBAL s.r.o.64830942
CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001478Podpora exportních příležitostí společnosti VOCHOC, s.r.o.PP4101_15_0161445000675000VOCHOC, s.r.o.64835138
CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001678PODPORA EXPORTNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ SPOLEČNOSTI ROTT s.r.o.PP4101_15_01634000002865800ROTT s.r.o.26367297
CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0008975GASTRO INTERIEUR s.r.o. - výstavy a veletrhy 2017-2018PP4001_16_04747381814660181GASTRO INTERIEUR s.r.o.26341051
CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0009090Podpora exportních příležitostí společnosti PEBAL s.r.o.PP3701_16_0471504935.621504935.62PEBAL s.r.o.64830942
CZ.01.2.111/0.0/0.0/16_047/0009096Podpora exportních příležitostí společnosti ROTT s.r.o.PP3601_16_04716500941650094ROTT s.r.o.26367297
CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013602Podpora exportních příležitostí společnosti ROTT s.r.o.PP3001_18_167954961954961ROTT s.r.o.26367297
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0012856Úspory energie ve společnosti EKOMETALPP3601_17_10163500006350000EKOMETAL spol. s r.o.16735404
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0013568Úspory energií ve společnosti ARBYD CZ s.r.o.PP3601_17_10166854856668381.25ARBYD CZ s.r.o.26339269
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0013699Snížení energetické náročnosti ve společnosti PALIS Plzeň, spol. s r.o.PP3001_17_10121824002182400PALIS Plzeň, spol. s r.o.40522521
CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0014170Modernizace posklizňové linkyPP3001_17_10134936723353672Žilovská zemědělská a.s.26340861
CZ.02.3.61/0.0/0.0/15_007/0000210Škola pro všechny: Inkluze jako cesta k efektivnímu vzdělávání všech žákůPP3702_15_00779530128.3867434631.04Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem44555601
CZ.04.1.41/0.0/0.0/15_001/0000113Rekonstrukce mostu v km 1,429 trati Pňovany - BezdružicePP3604_15_001107639821107915321Správa železniční dopravní cesty, státní organizace70994234
CZ.05.1.24/0.0/0.0/15_004/0000251Vybudování nového informačního systému protipovodňové ochrany obce DolanyPP4105_15_00420122301964923Obec Dolany255424
CZ.05.1.24/0.0/0.0/15_004/0000257Protipovodňová opatření obce TrnováPP4105_15_00422409202164452Obec Trnová258393
CZ.05.1.24/0.0/0.0/17_064/0005358Zpracování podkladů pro vymezení území ohroženého zvláštní povodní - v dílčím povodí Berounky - IPP4005_17_06415890001448400Povodí Vltavy, státní podnik70889953
CZ.05.1.30/0.0/0.0/15_022/0001334Úpravna vody obce ÚlicePP4105_15_02238841632075604.02Obec Úlice258440
CZ.05.1.30/0.0/0.0/16_042/0004758Výstavba nové ČOV a kanalizacePP3005_16_042123759867123785654.61Obec Vochov258491
CZ.05.1.30/0.0/0.0/17_071/0007286Kanalizace a ČOV v obci ÚlicePP3005_17_07137049619.1237049619.12Obec Úlice258440
CZ.05.2.32/0.0/0.0/15_008/0001076Rekonstrukce odsávání svařovny Dioss Nýřany a.s.PP4105_15_00826921502047783DIOSS NÝŘANY a.s.25244451
CZ.05.3.29/0.0/0.0/15_005/0000459Modernizace sběrného dvora odpadů TřemošnáPP4105_15_00526721622293529Město Třemošná258415
CZ.05.3.29/0.0/0.0/15_005/0000460Zvýšení podílu odděleného sběru komunálních odpadůPP4105_15_00513636781198144Obec Kozolupy257940
CZ.05.3.29/0.0/0.0/15_005/0000628Intenzifikace sběru bioodpadů SOČPP4105_15_005594000445005Sdružení obcí pro vybudování a provozování skládky Černošín48325252
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_040/0003621Předcházení vzniku bioodpadů SOČPP4105_16_04025579402557940Sdružení obcí pro vybudování a provozování skládky Černošín48325252
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003163Nakládání s bioodpady města ÚterýPP4105_16_04124825002482500Město Úterý258466
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003410Intenzifikace systému shromažďování a svozu odpadů EKODEPONPP4105_16_04154690005469000EKODEPON s.r.o.49790927
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003791Centrum na zpracování BRO Plzeň - LíněPP3005_16_041332456490.44332456490.44Plzeňská Bio Odpadová a.s.29156602
CZ.05.3.29/0.0/0.0/16_041/0003991Stavitelství Kamínek s.r.o. - Rozšíření systému pro separaci odpadůPP3705_16_04128540002854000Stavitelství Kamínek s.r.o.26021471
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_068/0005415Předcházení vzniku textilních a biologicky rozložitelných odpadů v obci TrnováPP4105_17_068786080786080Obec Trnová258393
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_068/0005442Předcházení vzniku bioodpadů ve městě ÚterýPP4105_17_068668831668831Město Úterý258466
CZ.05.3.29/0.0/0.0/17_076/0005285Rekultivace staré skládky V Týnci v obci ZbůchPP4105_17_0766195082.35971528.56ELRON CZ s.r.o.26387841
CZ.05.3.29/0.0/0.0/18_103/0008384PP3005_18_10312806641280664Obec Pernarec258229
CZ.05.3.29/0.0/0.0/18_103/0008416PP3005_18_103752015752015Obec Úlice258440
CZ.05.3.29/0.0/0.0/18_103/0008532PP3005_18_10321368602136860Svazek obcí Krašov1051415
CZ.05.4.27/0.0/0.0/15_013/0004534Revitalizace Lichovského potokaPP3705_15_0131851808.41470229.19Lesy České republiky, s.p.42196451
CZ.05.4.27/0.0/0.0/17_055/0004954Obnova rybníka KunějovicePP4105_17_055999269.45999269.45Jiří Lőwy42833671
CZ.05.4.27/0.0/0.0/17_059/0006184Záluží - výstavba tůníPP4105_17_0591012472.6975244.6Město Třemošná258415
CZ.05.4.27/0.0/0.0/17_060/0005973Založení parku v TlučnéPP3705_17_0602104195.832065981.76Obec Tlučná258385
CZ.05.4.27/0.0/0.0/18_108/0008652PP3605_18_108362837362836.58Žilovská zemědělská a.s.26340861
CZ.05.5.18/0.0/0.0/16_039/0004119Snížení energetické náročnosti ZŠ ÚterýPP4005_16_03965407886540788Město Úterý258466
CZ.05.5.18/0.0/0.0/16_039/0004477Kulturní dům Kozolupy zateplení objektu a změna vytápění objektuPP3005_16_039106667558339493Obec Kozolupy257940
CZ.05.5.18/0.0/0.0/16_039/0004496Revitalizace hasičské zbrojnice a knihovny, TrnováPP3705_16_03924088191994775Obec Trnová258393
CZ.05.5.18/0.0/0.0/18_100/0009342PP3005_18_10021271951892090Obec Lochousice572918
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_025/0001462Validace jízdného ve vozidlech IDPPN40a06_16_02590544309054430Plzeňský kraj70890366
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_025/0001463Zvýšení kvality dopravy v Plzeňském kraji - rozvoj systémuPP4206_16_0251286935312869353Plzeňský kraj70890366
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_045/0007542Přestupní uzel NýřanyPP4206_16_04569296466929646Město Nýřany258199
CZ.06.1.37/0.0/0.0/16_045/0010777PP30051/06_16_045/ITI_16_01_01062250006225000Obec Kozolupy257940
CZ.06.1.42/0.0/0.0/17_082/0005994Rekonstrukce mostu ev.č. 180-010 pod obcí DolanyPP4206_17_0824473422541812966Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace72053119
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0002885Zateplení bytových domů - město ÚterýPP4206_16_0982624742.662624742.66Město Úterý258466
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0004501Snížení energetické náročnosti a rekonstrukce bytového domu Budovatelská 819, 820, TřemošnáPP4206_16_0988117457.278117457.27Společenství vlastníků Třemošná 819, 82072076984
CZ.06.2.11/0.0/0.0/16_098/0005375Zateplení bytového domu ul. Partyzánká č.p. 502 a 503, Město TouškovPP4206_16_09844728284472828Společenství vlastníků pro dům Partyzánská 502, 503, Město Touškov5597439
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0008419Zateplení bytového domu Sídliště 810 a 811, TřemošnáPP4206_17_0977702962.417702962.41Společenství vlastníků Sídliště 810 a 81172090316
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0009323Zateplení bytového domu ul. Vodárenská čp. 509 a 510 v LíníchPN40a06_17_0972698688.652698688.65"Společenství vlastníků jednotek Vodárenská 509 a 510, Líně"26342600
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0010751PP4206_17_09741132884113288"Společenství vlastníků jednotek Vodárenská 509 a 510, Líně"26342600
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0011205PP4206_17_0974508867.044508867.04Společenství vlastníků Třemošná č.p. 812, 8136968694
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0011646PP4206_17_09752301365230136Společenství vlastníků jednotek domu čp. 274, 275 v Senci3103625
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0011846PP4106_17_09740561464056146"""Společenství vlastníků jednotek Dlouhá 888-889, Nýřany"""71158201
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0012308PP4106_17_09711194458.5811194458.58Společenství vlastníků jednotek Jedlová 548 a 549,72026880
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0012666PP3006_17_09711940262.6711940262.67Společenství vlastníků Nýřany č.p. 1133,11346219535
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0013395PP3006_17_0971239245012382555.4Společenství vlastníků Horní Bříza č. p. 607 a č. p. 6081866605
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0013607PP3606_17_09749197614919761Společenství vlastníků domu 579, 580, Vejprnice4158326
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0013820PP3006_17_0975122575.85122575.8Společenství vlastníků Třemošná č.p. 875, 8766968422
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0013862PP3006_17_0974204944.144204944.14Společenství vlastníků pro dům Kozolupy č.p. 25973739545
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0013930PP3006_17_09710029078.0210029078.02Společenství vlastníků Antonína Uxy 1131, 11326599052
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0013991PP27b06_17_0975980735.90Společenství vlastníků jednotek OPV 1069, Nýřany68785194
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0013992PP27b06_17_0976089614.50"""Společenství vlastníků jednotek OPV č. 1070 Nýřany"""26333830
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0014081PP3606_17_09760631746063174"""Společenství vlastníků jednotek Střední 853-855, Nýřany"""71245235
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0014499PP27b06_17_09758122670Společenství vlastníků Nýřany č.p. 11364350286
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0015296PP2206_17_09756539180Společenství vlastníků Nýřany, Střední č. 865,866,86771008349
CZ.06.2.11/0.0/0.0/17_097/0015299PP2006_17_09717371414.050Společenství vlastníků pro dům U Vrbky 637, Horní Bříza6826849
CZ.06.2.56/0.0/0.0/17_079/0009540PN2106_17_079331914400Obec Heřmanova Huť257753
CZ.06.2.56/0.0/0.0/18_104/0008752Sociální bydlení RochlovPP3006_18_1044375354.024191310.62Obec Rochlov572861
CZ.06.2.58/0.0/0.0/15_005/0000129Sociální podnik - Martin PovažanPP4206_15_00549000004900000Martin Považan49784170
CZ.06.2.58/0.0/0.0/16_061/0003430První pivovar v DruztovéPP4206_16_06141447004084700VK Radouš s.r.o.25100904
CZ.06.2.58/0.0/0.0/16_061/0003547Prádelna v industriální zóněPN20b06_16_06146713600mA association s.r.o.4671384
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0003237Modernizace učeben ZŠ VšerubyPN2806_16_06322391280Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org.75006511
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0003289Modernizace odborných učeben základní školyPP4206_16_0631649758016497580Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace75006316
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0004074Rozvoj technicko- praktického vzdělávání v ZŠ Město TouškovPN20a06_16_0632359549.590Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace75006057
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0004816Modernizace učeben ZŠ VšerubyPP4206_16_06613603501360350Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org.75006511
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0005898Rozvoj technicko - praktického vzdělávání v ZŠ Město TouškovPP4206_16_0662359549.592359549.59Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace75006057
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0008103Modernizace učeben digitálních technologií, přírodních věd a cizích jazyků Masarykovy ZŠ Horní BřízaPP4206_16_06680994058098805Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace60610794
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0009991PP4206_16_06655000005500000Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace75006316
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0010283PP4206_16_0661190557.67639919.43Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace60611260
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0010284PP4206_16_06610285444.439416080.87Obec Vejprnice258474
CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0010385PN20a034/06_16_066/ITI_16_01_01055000000Masarykova základní škola Zruč - Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace75006316
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0010666PP41235/06_16_038/CLLD_16_01_1001180800.361115424.81Obec Vejprnice258474
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0012966PP30370/06_16_038/CLLD_16_01_1001729125516940692.68Obec Tlučná258385
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0012988PP30370/06_16_038/CLLD_16_01_1003947706.45762345.27Obec Lochousice572918
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_038/0014611PP23a473/06_16_038/CLLD_15_01_0301984121.810Obec Pernarec258229
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/0008164TURBOVNA - Komunitní centrum v ÚterýPP3706_16_07236839633680963Úterský spolek Bart70861323
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0007626Modernizace odborné učebny a zajištění bezbariérovosti školyPP4206_16_07564602516460251Město Stod257265
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0010653PN20a237/06_16_075/CLLD_16_01_100946929.670Základní škola a mateřská škola Líně, příspěvková organizace60611260
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012968PP25a385/06_16_075/CLLD_16_01_1002329393.640Obec Tlučná258385
CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0013970PP23a440/06_16_075/CLLD_16_02_03316999610Základní škola a Mateřská škola Všeruby, přísp. org.75006511
CZ.10.2.102/2.2/1.0/16_005/0000325Modernizace vybaveníPP4210_16_005933091933091Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Třemošná47732008
CZ.10.2.104/2.5/0.0/15_002/0000058Vysazování rozkrmeného mladého úhoře v revírech Západočeského územního svazu v roce 2016PP4210_15_00219070001907000Pstruhařství ČRS Kaplice spol. s r.o.48244341
CZ.10.2.104/2.5/0.0/15_002/0000069Vysazování monté úhoře říčního v revírech Západočeského územního svazu v roce 2016PP4210_15_002497000497000Pstruhařství ČRS Kaplice spol. s r.o.48244341
CZ.10.2.104/2.5/0.0/15_002/0000201Vysazování rozkrmeného mladého úhoře v revírech Západočeského územního svazu v roce 2017PP4210_15_00219070001907000Pstruhařství ČRS Kaplice spol. s r.o.48244341
CZ.10.2.104/2.5/0.0/15_002/0000203Vysazování monté úhoře říčního v revírech Západočeského územního svazu v roce 2017PP4210_15_002497000497000Pstruhařství ČRS Kaplice spol. s r.o.48244341
CZ.10.2.104/2.5/0.0/15_002/0000491PP4210_15_002497000497000Pstruhařství ČRS Kaplice spol. s r.o.48244341
CZ.10.2.104/2.5/0.0/15_002/0000508PP4210_15_00219070001907000Pstruhařství ČRS Kaplice spol. s r.o.48244341
celkem1488461022.061341082658.55
Generováno 0.208427190781 s