Počty osob s uděleným pobytovým oprávněním v souvislosti s válkou na Ukrajině na obcích ORP Jičín
| Název obce | Počet obyvatel | Celkem registrovaných | Poměr k obyvatelům | Z toho do 3 let | do 6 let | do 15 let | do 18 let | do 65 let | seniorů |
|---|
| Bačalky | 167 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Běchary | 261 | 6 | 2.3% | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| Brada-Rybníček | 175 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Březina | 127 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Budčeves | 169 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bukvice | 166 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Butoves | 268 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bystřice | 343 | 1 | 0.29% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Češov | 231 | 12 | 5.19% | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 0 |
| Dětenice | 689 | 61 | 8.85% | 5 | 2 | 10 | 4 | 40 | 0 |
| Dílce | 62 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dolní Lochov | 45 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dřevěnice | 268 | 9 | 3.36% | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 1 |
| Holín | 599 | 8 | 1.34% | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 |
| Cholenice | 221 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Choteč | 212 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chyjice | 168 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jičín | 15446 | 498 | 3.22% | 13 | 17 | 75 | 37 | 339 | 17 |
| Jičíněves | 608 | 6 | 0.99% | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
| Jinolice | 191 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kacákova Lhota | 158 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kbelnice | 222 | 1 | 0.45% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Kněžnice | 273 | 9 | 3.3% | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 |
| Konecchlumí | 409 | 3 | 0.73% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| Kopidlno | 2054 | 34 | 1.66% | 1 | 2 | 2 | 3 | 24 | 2 |
| Kostelec | 38 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kovač | 142 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kozojedy | 163 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kyje | 74 | 1 | 1.35% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Lázně Bělohrad | 3603 | 107 | 2.97% | 0 | 4 | 18 | 12 | 72 | 1 |
| Libáň | 1705 | 71 | 4.16% | 2 | 4 | 12 | 10 | 40 | 3 |
| Libošovice | 502 | 11 | 2.19% | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 |
| Libuň | 765 | 20 | 2.61% | 0 | 2 | 3 | 3 | 12 | 0 |
| Lužany | 594 | 7 | 1.18% | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
| Markvartice | 498 | 5 | 1% | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Mladějov | 509 | 42 | 8.25% | 2 | 2 | 6 | 3 | 28 | 1 |
| Mlázovice | 546 | 4 | 0.73% | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| Nemyčeves | 342 | 3 | 0.88% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Ohařice | 75 | 2 | 2.67% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Ohaveč | 98 | 10 | 10.2% | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 0 |
| Osek | 229 | 1 | 0.44% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Ostružno | 97 | 1 | 1.03% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Podhradí | 470 | 4 | 0.85% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| Podůlší | 253 | 3 | 1.19% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Radim | 442 | 6 | 1.36% | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 |
| Rokytňany | 118 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samšina | 259 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sběř | 312 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sedliště | 101 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sekeřice | 118 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Slatiny | 556 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Slavhostice | 124 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soběraz | 95 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sobotka | 2287 | 114 | 4.98% | 7 | 10 | 17 | 11 | 67 | 2 |
| Staré Hrady | 193 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Staré Místo | 319 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Střevač | 285 | 7 | 2.46% | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 |
| Svatojanský Újezd | 97 | 2 | 2.06% | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Šárovcova Lhota | 203 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Třtěnice | 344 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tuř | 122 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Údrnice | 320 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Újezd pod Troskami | 316 | 30 | 9.49% | 2 | 2 | 2 | 1 | 23 | 0 |
| Úlibice | 308 | 5 | 1.62% | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
| Valdice | 1344 | 11 | 0.82% | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 0 |
| Veliš | 196 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vitiněves | 343 | 1 | 0.29% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Volanice | 222 | 1 | 0.45% | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Vrbice | 160 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vršce | 231 | 2 | 0.87% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Vysoké Veselí | 846 | 25 | 2.96% | 0 | 1 | 6 | 0 | 15 | 3 |
| Zámostí-Blata | 128 | 2 | 1.56% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Zelenecká Lhota | 163 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Železnice | 1283 | 57 | 4.44% | 3 | 5 | 16 | 2 | 30 | 1 |
| Žeretice | 249 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Židovice | 111 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Žlunice | 221 | 6 | 2.71% | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 |
| Celkem | 46651 | 1209 | 2.59% | | | | | | |
data k 11.8.2024, zdroj MV ČR