Počty osob s uděleným pobytovým oprávněním v souvislosti s válkou na Ukrajině na obcích ORP Chrudim
| Název obce | Počet obyvatel | Celkem registrovaných | Poměr k obyvatelům | Z toho do 3 let | do 6 let | do 15 let | do 18 let | do 65 let | seniorů |
|---|
| Běstvina | 544 | 9 | 1.65% | 0 | 1 | 4 | 0 | 4 | 0 |
| Biskupice | 79 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bítovany | 434 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bojanov | 640 | 2 | 0.31% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Bor u Skutče | 138 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bořice | 182 | 1 | 0.55% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Bousov | 216 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bylany | 431 | 7 | 1.62% | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| Ctětín | 246 | 1 | 0.41% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Čankovice | 310 | 6 | 1.94% | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 |
| České Lhotice | 110 | 3 | 2.73% | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Dolní Bezděkov | 219 | 36 | 16.44% | 0 | 2 | 11 | 2 | 21 | 0 |
| Dřenice | 409 | 7 | 1.71% | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 |
| Dvakačovice | 144 | 51 | 35.42% | 0 | 2 | 5 | 4 | 39 | 1 |
| Heřmanův Městec | 4717 | 222 | 4.71% | 11 | 13 | 46 | 17 | 131 | 4 |
| Hluboká | 194 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hodonín | 74 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Honbice | 169 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horka | 416 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horní Bradlo | 430 | 4 | 0.93% | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Hošťalovice | 144 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hrochův Týnec | 1880 | 260 | 13.83% | 7 | 9 | 43 | 22 | 177 | 2 |
| Hroubovice | 337 | 1 | 0.3% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Chrast | 3101 | 21 | 0.68% | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | 3 |
| Chroustovice | 1222 | 23 | 1.88% | 1 | 2 | 3 | 1 | 16 | 0 |
| Chrudim | 22405 | 924 | 4.12% | 34 | 46 | 163 | 65 | 581 | 35 |
| Jenišovice | 438 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Klešice | 402 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kněžice | 136 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kočí | 662 | 9 | 1.36% | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| Kostelec u Heřmanova Městce | 357 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Krásné | 148 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Křižanovice | 125 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lány | 285 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leštinka | 166 | 2 | 1.2% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Libkov | 81 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liboměřice | 157 | 2 | 1.27% | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Licibořice | 258 | 4 | 1.55% | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Lipovec | 240 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lozice | 157 | 8 | 5.1% | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 |
| Lukavice | 884 | 21 | 2.38% | 0 | 0 | 0 | 2 | 19 | 0 |
| Luže | 2545 | 23 | 0.9% | 1 | 0 | 5 | 2 | 14 | 1 |
| Míčov-Sušice | 259 | 1 | 0.39% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Mladoňovice | 342 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morašice | 750 | 14 | 1.87% | 1 | 2 | 3 | 0 | 8 | 0 |
| Mrákotín | 344 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nabočany | 120 | 4 | 3.33% | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| Načešice | 651 | 6 | 0.92% | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 |
| Nasavrky | 1672 | 10 | 0.6% | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 0 |
| Orel | 789 | 4 | 0.51% | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| Ostrov | 200 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Perálec | 247 | 3 | 1.21% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Podhořany u Ronova | 250 | 1 | 0.4% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Prachovice | 1377 | 23 | 1.67% | 0 | 1 | 2 | 2 | 18 | 0 |
| Proseč | 2053 | 51 | 2.48% | 0 | 0 | 4 | 4 | 41 | 2 |
| Prosetín | 811 | 1 | 0.12% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Předhradí | 402 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Přestavlky | 199 | 1 | 0.5% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Rabštejnská Lhota | 852 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ronov nad Doubravou | 1591 | 54 | 3.39% | 0 | 0 | 5 | 6 | 42 | 1 |
| Rosice | 1378 | 31 | 2.25% | 1 | 1 | 4 | 1 | 24 | 0 |
| Rozhovice | 278 | 10 | 3.6% | 0 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 |
| Řestoky | 476 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seč | 1741 | 59 | 3.39% | 0 | 1 | 4 | 1 | 49 | 4 |
| Skuteč | 5019 | 95 | 1.89% | 5 | 4 | 19 | 6 | 56 | 5 |
| Slatiňany | 4067 | 98 | 2.41% | 1 | 6 | 19 | 7 | 60 | 5 |
| Smrček | 131 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sobětuchy | 997 | 25 | 2.51% | 5 | 5 | 4 | 1 | 10 | 0 |
| Stolany | 394 | 5 | 1.27% | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Střemošice | 166 | 13 | 7.83% | 2 | 2 | 0 | 1 | 8 | 0 |
| Svídnice | 448 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trojovice | 183 | 3 | 1.64% | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| Třemošnice | 2905 | 247 | 8.5% | 3 | 8 | 28 | 12 | 185 | 11 |
| Třibřichy | 295 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tuněchody | 614 | 7 | 1.14% | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| Úherčice | 139 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Úhřetice | 486 | 5 | 1.03% | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 |
| Vápenný Podol | 257 | 5 | 1.95% | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| Vejvanovice | 310 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vrbatův Kostelec | 370 | 2 | 0.54% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Vyžice | 216 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zaječice | 1028 | 24 | 2.33% | 3 | 0 | 5 | 0 | 15 | 1 |
| Zájezdec | 105 | 15 | 14.29% | 0 | 1 | 2 | 0 | 12 | 0 |
| Zderaz | 274 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Žlebské Chvalovice | 136 | 1 | 0.74% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Žumberk | 273 | | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celkem | 81827 | 2465 | 3.01% | | | | | | |
data k 11.8.2024, zdroj MV ČR