ORP Frýdek-Místek

ORP Frýdek-Místek

Školy na území ORP Frýdek-Místek

Celkem : 78
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
AKZUZ s.r.o.282942465Tř. T.G. Masaryka 650 Frýdek-Místek
Ilona Martinátová711308455Spojovací 3573 Frýdek-Místek
Miramare Language School, s.r.o.21260955tř. T. G. Masaryka 650 Frýdek-Místek
Základní umělecká škola duchovní hudby Frýdek-Místek630263766ul. ČSA 481 Frýdek-MístekMgr. Josef Vojvodík
Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, příspěvková organizace8468817Cihelní 410 Frýdek-MístekIng. Jaroslav Konečný
Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace5772437tř. T. G. Masaryka 451 Frýdek-MístekMgr. Ing. Lukáš Smutný, MBA
Střední škola elektrostavební a dřevozpracující, Frýdek-Místek, příspěvková organizace136443017Pionýrů 2069 Frýdek-MístekMgr. Petr Solich
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace6014117Čs. armády 517 Frýdek-MístekRNDr. Olga Onderková
Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýde601381728. října 1598 Frýdek-MístekMgr. Martin Tobiáš
Střední uměleckoprůmyslová škola s.r.o.253711695Československé armády 481 Frýdek-MístekIng. Ladislav Szewieczek
PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o.253763575Československé armády 482 Frýdek-MístekMgr. Ivana Matulová
Střední škola informačních technologií, s.r.o.253787675Pionýrů 2069 Frýdek-MístekMgr. Radan Nachmilner
Soukromá střední odborná škola Frýdek-Místek, s.r.o.253834425T.G. Masaryka 456 Frýdek-MístekMgr. Miluše Pacíková
Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace5611517tř. T. G. Masaryka 451 Frýdek-MístekMgr. Ludmila Pavlátová
GOODWILL - vyšší odborná škola, s. r. o.253642945Prokopa Holého 400 Frýdek-MístekRNDr. Kamila Slováková
Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.253805415Ke Splavu 1568 Frýdek-MístekPavla Tvrdoňová
Dětský domov a Školní jídelna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace683342227Na Hrázi 2126 Frýdek-MístekMgr. et Mgr. Břetislav Váca
Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace600459227Palackého 130 Frýdek-MístekMgr. Miroslava Šigutová
Mateřská škola Brušperk, Sportovní 520, příspěvková organizace750264312Sportovní 520 BrušperkVítězslava Karasová
Mateřská škola Dobrá, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace750275262 Dobrá 710Mgr. Jana Bódisová
Mateřská škola Fryčovice 451, příspěvková organizace750291032 Fryčovice 451Miroslava Šmiřáková
Mateřská škola Frýdek-Místek, Josefa Myslivečka 1883636990282Josefa Myslivečka 1883 Frýdek-MístekDagmar Fusková
Mateřská škola Sněženka, Frýdek-Místek, Josefa Lady 1790600460822Josefa Lady 1790 Frýdek-MístekIrena Rusková
Mateřská škola Beruška, Frýdek-Místek, Nad Lipinou 2318600460742Nad Lipinou 2318 Frýdek-MístekBc. Martin Kocur
Mateřská škola Mateřídouška, Frýdek-Místek, J. Božana 3141600460912J. Božana 3141 Frýdek-MístekŠárka Čerňáková
Mateřská škola Lhotka, příspěvková organizace709853162Lhotka 111 KozloviceMiroslava Laníková
Mateřská škola Krmelín, příspěvková organizace709929322Kostelní 70 KrmelínJitka Janková
Mateřská škola Paskov, příspěvková organizace750262792Místecká 758 PaskovBc. Jarmila Petrošová
Mateřská škola Pražmo, příspěvková organizace, okres Frýdek- Místek731843652 Pražmo 10Radmila Králová
Mateřská škola Vyšní Lhoty, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace706459652 Vyšní Lhoty 232Mgr. Alena Čerňáková
Mateřská škola Pohádka, Frýdek-Místek, Třanovského 404600460662Třanovského 404 Frýdek-MístekRadmila Lukášková
Základní škola Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek600437922Sportovní 584 584BrušperkMgr. Aleš Vyvial
Základní škola a Mateřská škola Bruzovice487725692 212 212BruzoviceMgr. Jana Krátká
Základní škola Dobrá, příspěvková organizace683342732 860 860DobráMgr. Radka Otipková
Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace706400172 58 58DobraticeMgr. Karla Peterková
Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace750264652 201 201Dolní DomaslaviceMgr. Petr Fikoczek
Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace709388572 628 628FryčoviceMgr. Alexandra Filarová
Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 17006815786021. máje 1700 1700Frýdek-MístekMgr. Iveta Zechová
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, El. Krásnohorské 2254681577972El. Krásnohorské 2254 2254Frýdek-MístekPaedDr. Jaromír Horký
Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109495622912Jiřího z Poděbrad 3109 3109Frýdek-MístekIng. Jiří Adámek
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320681578012K Sedlištím 320 320Frýdek-MístekMgr. Libor Kvapil
Základní škola Frýdek-Místek, Komenského 402681578942Komenského 402 402Frýdek-MístekMgr. Jiřina Raszková
Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400600461212Pionýrů 400 400Frýdek-MístekMgr. Lukáš Synek
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Skalice 192, příspěvková organizace750297822 192 192Frýdek-MístekMgr. Denisa Rožnovská Rojíčková
Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace709469062 162 162HukvaldyMgr. Alena Lévová
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace709716922Pod Kabáticí 107 107Frýdek-MístekMgr. Alena Hadwigerová
Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace709149662 186 186KozloviceMgr. Hana Ulčáková
Základní škola T. G. Masaryka Krmelín, příspěvková organizace709929412Školní 170 170KrmelínMgr. Dušan Ignačík
Základní škola a mateřská škola Lučina, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace709829612 2 2LučinaMgr. Ilona Racková
Základní škola a mateřská škola Morávka, příspěvková organizace709421292 178 178MorávkaMgr. Dana Šponarová
Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace709788162 125 125NošoviceMgr. Igor Slováček
Základní škola a mateřská škola Palkovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace750268642 287 287PalkoviceMgr. Ivo Fišer
Základní škola Paskov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace750262612Kirilovova 330 330PaskovMgr. Lucie Butkovová
Základní škola a mateřská škola Raškovice600459902 18 18RaškoviceMgr. Hana Kachtíková
Základní škola a Mateřská škola Řepiště, příspěvková organizace750292782Mírová 56 56ŘepištěMgr. Martina Bastová
Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Sedliště619636072 203 203SedlištěRNDr. Mgr. Pavel Olšovský, Ph.D.
Základní škola a Mateřská škola Soběšovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace709894512 141 141SoběšoviceMgr. Lucie Michálková
Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace709839502Jamnická 270 270Staré MěstoMgr. Barbora Mazurová
Základní škola a Mateřská škola Staříč, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace750265382Sviadnovská 332 332StaříčRNDr. Jan Veřmiřovský, Ph.D.
Základní škola a Mateřská škola Sviadnov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace750272242Na závodí 70 70SviadnovMgr. Renata Kubalová
Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizace750270892 92 92TřanoviceMgr. David Molitor
Základní škola Frýdek-Místek, Československé armády 570608035502Československé armády 570 570Frýdek-MístekPhDr. Iveta Wilczková
Základní škola a Mateřská škola, Baška, příspěvková organizace709855702 137 137BaškaMgr. Bc. Renáta Válková
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555641203412Jana Čapka 2555 2555Frýdek-MístekMgr. Milan Gengela
Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř. T. G. Masaryka 454600459652tř. T. G. Masaryka 454 454Frýdek-MístekMgr. Zbyněk Šostý
Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace731842172 150 150ŽabeňMgr. Eva Juřicová
Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 118470712Hlavní třída 11 Frýdek-MístekLadislav Muroň
Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562600461042Škarabelova 562 562Frýdek-MístekPaedDr. Dana Zemánková
Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace8446917Lískovecká 2089 Frýdek-MístekIng. Pavel Řezníček
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace696101347Pionýrů 2352 Frýdek-MístekPaedDr. Ilja Maloušková
Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště703051966Lipová 222ŘepištěBc. Renáta Filatova
Mateřská škola Frýdek-Místek, Anenská 656, příspěvková organizace750297742Anenská 656 Frýdek-MístekHana Polachová
Středisko volného času Klíč, příspěvková organizace751059932Pionýrů 767 Frýdek-MístekMgr. Petra Vlkošová
Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany ve Frýdku-Místku641226543Pionýrů 2069 Frýdek-Místekplk. Ing. Radim Paloch
Mateřská škola Kouzelný svět713411025Nad Rybníkem 3019 Frýdek-MístekMgr. Pavla Kozáková
GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s.r.o.286607905Jana Čapka 2555 2555Frýdek-MístekMgr. Věra Mikolášová
Mateřská škola Horní Domaslavice, příspěvková organizace725478392Horní Domaslavice 78 DobráJitka Hlostová
Základní umělecká škola Jožky Matěje Brušperk, příspěvková organizace725642962Sportovní 584 BrušperkMgr. et Bc. Jan Strakoš

Kapacity ZŠ a MŠ na území ORP Frýdek-Místek

typkapacita
A004184
B0012640
C0030
G213692
G22100
K20500
L1117064
L132285

ZŠ a MŠ na území ORP Frýdek-Místek

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 55
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Mateřská škola se zdravotnickou péčí253805415Ke Splavu 1568 Frýdek-MístekPavla Tvrdoňová
Mateřská škola750264312Sportovní 520 BrušperkVítězslava Karasová
Mateřská škola750275262 Dobrá 710Mgr. Jana Bódisová
Mateřská škola750291032 Fryčovice 451Miroslava Šmiřáková
Mateřská škola636990282Josefa Myslivečka 1883 Frýdek-MístekDagmar Fusková
Mateřská škola Sněženka600460822Josefa Lady 1790 Frýdek-MístekIrena Rusková
Mateřská škola Beruška600460742Nad Lipinou 2318 Frýdek-MístekBc. Martin Kocur
Mateřská škola Mateřídouška600460912J. Božana 3141 Frýdek-MístekŠárka Čerňáková
Mateřská škola709853162Lhotka 111 KozloviceMiroslava Laníková
Mateřská škola709929322Kostelní 70 KrmelínJitka Janková
Mateřská škola750262792Místecká 758 PaskovBc. Jarmila Petrošová
Mateřská škola731843652 Pražmo 10Radmila Králová
Mateřská škola706459652 Vyšní Lhoty 232Mgr. Alena Čerňáková
Mateřská škola Pohádka600460662Třanovského 404 Frýdek-MístekRadmila Lukášková
Základní škola Vojtěcha Martínka600437922Sportovní 584 584BrušperkMgr. Aleš Vyvial
Základní škola a Mateřská škola487725692 212 212BruzoviceMgr. Jana Krátká
Základní škola683342732 860 860DobráMgr. Radka Otipková
Základní škola a mateřská škola706400172 58 58DobraticeMgr. Karla Peterková
Základní škola a Mateřská škola750264652 201 201Dolní DomaslaviceMgr. Petr Fikoczek
Základní škola709388572 628 628FryčoviceMgr. Alexandra Filarová
Základní škola6815786021. máje 1700 1700Frýdek-MístekMgr. Iveta Zechová
Základní škola a mateřská škola681577972El. Krásnohorské 2254 2254Frýdek-MístekPaedDr. Jaromír Horký
Základní škola495622912Jiřího z Poděbrad 3109 3109Frýdek-MístekIng. Jiří Adámek
Základní škola a mateřská škola681578012K Sedlištím 320 320Frýdek-MístekMgr. Libor Kvapil
Základní škola681578942Komenského 402 402Frýdek-MístekMgr. Jiřina Raszková
Základní škola600461212Pionýrů 400 400Frýdek-MístekMgr. Lukáš Synek
Základní škola a mateřská škola750297822 192 192Frýdek-MístekMgr. Denisa Rožnovská Rojíčková
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka709469062 162 162HukvaldyMgr. Alena Lévová
Základní škola a mateřská škola709716922Pod Kabáticí 107 107Frýdek-MístekMgr. Alena Hadwigerová
Základní škola a Mateřská škola709149662 186 186KozloviceMgr. Hana Ulčáková
Základní škola T. G. Masaryka709929412Školní 170 170KrmelínMgr. Dušan Ignačík
Základní škola a mateřská škola709829612 2 2LučinaMgr. Ilona Racková
Základní škola a mateřská škola709421292 178 178MorávkaMgr. Dana Šponarová
Základní škola a mateřská škola709788162 125 125NošoviceMgr. Igor Slováček
Základní škola a mateřská škola750268642 287 287PalkoviceMgr. Ivo Fišer
Základní škola750262612Kirilovova 330 330PaskovMgr. Lucie Butkovová
Základní škola a mateřská škola600459902 18 18RaškoviceMgr. Hana Kachtíková
Základní škola a Mateřská škola750292782Mírová 56 56ŘepištěMgr. Martina Bastová
Jubilejní Masarykova základní škola a MŠ619636072 203 203SedlištěRNDr. Mgr. Pavel Olšovský, Ph.D.
Základní škola a Mateřská škola709894512 141 141SoběšoviceMgr. Lucie Michálková
Základní škola a mateřská škola709839502Jamnická 270 270Staré MěstoMgr. Barbora Mazurová
Základní škola a Mateřská škola750265382Sviadnovská 332 332StaříčRNDr. Jan Veřmiřovský, Ph.D.
Základní škola a Mateřská škola750272242Na závodí 70 70SviadnovMgr. Renata Kubalová
Základní škola a mateřská škola750270892 92 92TřanoviceMgr. David Molitor
Základní škola608035502Československé armády 570 570Frýdek-MístekPhDr. Iveta Wilczková
Základní škola a Mateřská škola709855702 137 137BaškaMgr. Bc. Renáta Válková
Základní škola a mateřská škola641203412Jana Čapka 2555 2555Frýdek-MístekMgr. Milan Gengela
Základní škola nár. umělce P. Bezruče600459652tř. T. G. Masaryka 454 454Frýdek-MístekMgr. Zbyněk Šostý
Základní škola a mateřská škola731842172 150 150ŽabeňMgr. Eva Juřicová
Základní škola a mateřská škola Naděje600461042Škarabelova 562 562Frýdek-MístekPaedDr. Dana Zemánková
SŠ, ZŠ a MŠ696101347Pionýrů 2352 Frýdek-MístekPaedDr. Ilja Maloušková
Mateřská škola750297742Anenská 656 Frýdek-MístekHana Polachová
Mateřská škola713411025Nad Rybníkem 3019 Frýdek-MístekMgr. Pavla Kozáková
GALILEO SCHOOL - MŠ a ZŠ, s.r.o.286607905Jana Čapka 2555 2555Frýdek-MístekMgr. Věra Mikolášová
Mateřská škola725478392Horní Domaslavice 78 DobráJitka Hlostová

Kontakty na ZŠ a MŠ na území ORP Frýdek-Místek

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 55
č.Názevřediteltelefon
1Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.Pavla Tvrdoňová558431346 TEL
2Mateřská škola Brušperk, Sportovní 520, příspěvková organizaceVítězslava Karasová558666221 TEL
3Mateřská škola Dobrá, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizaceMgr. Jana Bódisová558641006 TEL
4Mateřská škola Fryčovice 451, příspěvková organizaceMiroslava Šmiřáková558668136 TEL
5Mateřská škola Frýdek-Místek, Josefa Myslivečka 1883Dagmar Fusková595174850 TEL
6Mateřská škola Sněženka, Frýdek-Místek, Josefa Lady 1790Irena Rusková558627331 TEL
7Mateřská škola Beruška, Frýdek-Místek, Nad Lipinou 2318Bc. Martin Kocur558630186 TEL
8Mateřská škola Mateřídouška, Frýdek-Místek, J. Božana 3141Šárka Čerňáková558634580 TEL
9Mateřská škola Lhotka, příspěvková organizaceMiroslava Laníková558686422 TEL
10Mateřská škola Krmelín, příspěvková organizaceJitka Janková558674038 TEL
11Mateřská škola Paskov, příspěvková organizaceBc. Jarmila Petrošová558671035 TEL
12Mateřská škola Pražmo, příspěvková organizace, okres Frýdek- MístekRadmila Králová558111237 TEL
13Mateřská škola Vyšní Lhoty, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizaceMgr. Alena Čerňáková558692833 TEL
14Mateřská škola Pohádka, Frýdek-Místek, Třanovského 404Radmila Lukášková595532990 TEL
15Základní škola Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-MístekMgr. Aleš Vyvial558666227 TEL
16Základní škola a Mateřská škola BruzoviceMgr. Jana Krátká558653146 TEL
17Základní škola Dobrá, příspěvková organizaceMgr. Radka Otipková558412461 TEL
18Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizaceMgr. Karla Peterková558651255 TEL
19Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizaceMgr. Petr Fikoczek558664225 TEL
20Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizaceMgr. Alexandra Filarová558668116 TEL
21Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 1700Mgr. Iveta Zechová558432012 TEL
22Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, El. Krásnohorské 2254PaedDr. Jaromír Horký555531652 TEL
23Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109Ing. Jiří Adámek558425511 TEL
24Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320Mgr. Libor Kvapil602525659 TEL
25Základní škola Frýdek-Místek, Komenského 402Mgr. Jiřina Raszková595172041 TEL
26Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400Mgr. Lukáš Synek558443111 TEL
27Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Skalice 192, příspěvková organizaceMgr. Denisa Rožnovská Rojíčková558659026 TEL
28Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizaceMgr. Alena Lévová558699238 TEL
29Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizaceMgr. Alena Hadwigerová595178222 TEL
30Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizaceMgr. Hana Ulčáková558697204 TEL
31Základní škola T. G. Masaryka Krmelín, příspěvková organizaceMgr. Dušan Ignačík602469861 TEL
32Základní škola a mateřská škola Lučina, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizaceMgr. Ilona Racková558689139 TEL
33Základní škola a mateřská škola Morávka, příspěvková organizaceMgr. Dana Šponarová558691029 TEL
34Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizaceMgr. Igor Slováček558641467 TEL
35Základní škola a mateřská škola Palkovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizaceMgr. Ivo Fišer558441722 TEL
36Základní škola Paskov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizaceMgr. Lucie Butkovová558115011 TEL
37Základní škola a mateřská škola RaškoviceMgr. Hana Kachtíková558425551 TEL
38Základní škola a Mateřská škola Řepiště, příspěvková organizaceMgr. Martina Bastová558671940 TEL
39Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola SedlištěRNDr. Mgr. Pavel Olšovský, Ph.D.605789142 TEL
40Základní škola a Mateřská škola Soběšovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizaceMgr. Lucie Michálková558637045 TEL
41Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizaceMgr. Barbora Mazurová558441511 TEL
42Základní škola a Mateřská škola Staříč, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizaceRNDr. Jan Veřmiřovský, Ph.D.558660263 TEL
43Základní škola a Mateřská škola Sviadnov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizaceMgr. Renata Kubalová558655089 TEL
44Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizaceMgr. David Molitor595178000 TEL
45Základní škola Frýdek-Místek, Československé armády 570PhDr. Iveta Wilczková558445130 TEL
46Základní škola a Mateřská škola, Baška, příspěvková organizaceMgr. Bc. Renáta Válková558649203 TEL
47Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555Mgr. Milan Gengela558 631 831-2 TEL
48Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř. T. G. Masaryka 454Mgr. Zbyněk Šostý558627950 TEL
49Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizaceMgr. Eva Juřicová558637490 TEL
50Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562PaedDr. Dana Zemánková558633480 TEL
51Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizacePaedDr. Ilja Maloušková558433525 TEL
52Mateřská škola Frýdek-Místek, Anenská 656, příspěvková organizaceHana Polachová603575273 TEL
53Mateřská škola Kouzelný světMgr. Pavla Kozáková731650438 TEL
54GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s.r.o.Mgr. Věra Mikolášová724326815 TEL
55Mateřská škola Horní Domaslavice, příspěvková organizaceJitka Hlostová555440515 TEL

Projekty v MS2014+ na území ORP Frýdek-Místek

reg.č.názevstavvýzvažádánoschválenoŽadatel
celkem00
Generováno 0.00106000900269 s