ORP Turnov

ORP Turnov

Školy na území ORP Turnov

Celkem : 41
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Gymnázium, Turnov, Jana Palacha 804, příspěvková organizace8549817Jana Palacha 804 TurnovMgr. Miroslav Vávra
Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov, Skálova 373, příspěvková organizace8549997Skálova 373 TurnovIng. Jana Rulcová
Střední zdravotnická škola, Turnov, 28. října 1390, příspěvková organizace581071728. října 1390 TurnovMgr. Lenka Nováková
Mateřská škola Jenišovice - příspěvková organizace727416512 Jenišovice 67Vladislava Matoušová
Základní škola Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace727415712 180 180JenišoviceMgr. Milena Kučerová
Mateřská škola Paceřice, příspěvková organizace709811832Paceřice 100 PaceřiceMgr. Petra Bartko
Mateřská škola Příšovice, okres Liberec - příspěvková organizace706959202 Příšovice 162Dana Žďárská
Základní škola a Mateřská škola, Pěnčín, okres Liberec, příspěvková organizace727436892 17 17PěnčínJana Seiwaldová
Základní škola Kobyly, okres Liberec - příspěvková organizace709820662 31 31KobylyMgr. Martina Pichrtová
Základní škola Radostín, okres Liberec, příspěvková organizace727449612 19 19SychrovMgr. Lenka Vyhlídková
Základní škola Příšovice, okres Liberec - příspěvková organizace706959382 178 178PříšoviceMgr. Andrea Gardoňová
Mateřská škola, Mírová pod Kozákovem, okres Semily727432552Mírová pod Kozákovem, Chutnovka 56 TurnovMgr. Jana Dědečková
Mateřská škola Rovensko pod Troskami709981082Revoluční 440 Rovensko pod TroskamiBc. Dana Brožková
Mateřská škola Turnov, 28.října 757, okres Semily72743549228.října 757 TurnovZdeňka Svobodová
Waldorfská mateřská škola, Turnov, Hruborohozecká 405, příspěvková organizace727439482Hruborohozecká 405 TurnovHana Lamačová
Mateřská škola Olešnice, okres Semily727440222Olešnice 52 TurnovAlena Čechová
Mateřská škola Turnov, Alešova 1140, okres Semily727436202Alešova 1140 TurnovNaděžda Dovolilová
Mateřská škola Turnov, Bezručova 590, okres Semily727437192Bezručova 590 TurnovMgr. Jana Dontová
Mateřská škola Turnov, J.Palacha 1931, okres Semily727437862J.Palacha 1931 TurnovSvatava Dekányová
Mateřská škola Turnov, Zborovská 914, okres Semily727437942Zborovská 914 TurnovJana Brožová
Mateřská škola Turnov-Mašov, U Školy 85, okres Semily727437012U Školy 85 Turnov-MašovMgr. Zdeňka Čiháková
Mateřská škola Ohrazenice, okres Semily - příspěvková organizace706953182Ohrazenice 92 TurnovJana Zachariášová
Mateřská škola Přepeře, okres Semily- příspěvková organizace727421352 Přepeře čp. 229Ivana Eichlerová
Základní škola a Mateřská škola Hrubá Skála - Doubravice, příspěvková organizace710069232 61 61Hrubá SkálaMgr. Jiří Koutský
Základní škola Přepeře, okres Semily - příspěvková organizace727420542 47 47PřepeřeMgr. Břetislav Tomeš
Masarykova základní škola a mateřská škola Tatobity, příspěvková organizace709860882 74 74TatobityMgr. Pavel Vaněk
Základní škola Turnov - Mašov, příspěvková organizace727427392 56 56TurnovMgr. Renata Šulcová
Základní škola a Mateřská škola Všeň, příspěvková organizace706958222 9 9VšeňMgr. Milan Fric
Základní škola Ohrazenice, okres Semily - příspěvková organizace706953002 88 88OhrazeniceMgr. Helena Damašková
Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace8561182Revoluční 413 413Rovensko pod TroskamiMgr. Zuzana Bílková
Základní škola Turnov, 28. října 18, příspěvková organizace856126228.10.2017 18 18TurnovMgr. Jaromír Frič
Základní škola, Mírová pod Kozákovem, příspěvková organizace727431742 31 31Mírová pod KozákovemMgr. Edita Vondrová
Základní škola Turnov, Skálova 600, příspěvková organizace8547942Skálova 600 600TurnovMgr. Michal Loukota
Základní škola Turnov, Žižkova 518, příspěvková organizace8550492Žižkova 518 518TurnovMgr. Ivo Filip
Základní umělecká škola Turnov, náměstí Českého ráje 5709460862náměstí Českého ráje 5 TurnovMgr. Bohuslav Lédl
Mateřská škola a Základní škola Sluníčko Turnov, příspěvková organizace711738542Kosmonautů 1641 1641TurnovMgr. Dagmar Rakoušová
Středisko pro volný čas dětí a mládeže, Turnov, okres Semily8550222Husova 77 TurnovIng. Mgr. Tomáš Zakouřil
Základní škola a mateřská škola Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace709829882 60 60Malá SkálaMgr. Bohumír Finke
Základní škola a Mateřská škola, Svijanský Újezd, okres Liberec, příspěvková organizace706959462 78 78Svijanský ÚjezdMgr. Zdeňka Piflová
Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organi751295077Zborovská 519 TurnovIng. Milena Lednejová
Základní škola Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace712941802Zborovská 519 519TurnovMgr. Jaroslava Štoudková

Kapacity ZŠ a MŠ na území ORP Turnov

typkapacita
A001184
B003738
G211019
G22120
L114407
L131293
M606

ZŠ a MŠ na území ORP Turnov

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 35
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Mateřská škola727416512 Jenišovice 67Vladislava Matoušová
Základní škola727415712 180 180JenišoviceMgr. Milena Kučerová
Mateřská škola709811832Paceřice 100 PaceřiceMgr. Petra Bartko
Mateřská škola706959202 Příšovice 162Dana Žďárská
Základní škola a Mateřská škola727436892 17 17PěnčínJana Seiwaldová
Základní škola709820662 31 31KobylyMgr. Martina Pichrtová
Základní škola727449612 19 19SychrovMgr. Lenka Vyhlídková
Základní škola706959382 178 178PříšoviceMgr. Andrea Gardoňová
Mateřská škola727432552Mírová pod Kozákovem, Chutnovka 56 TurnovMgr. Jana Dědečková
Mateřská škola709981082Revoluční 440 Rovensko pod TroskamiBc. Dana Brožková
Mateřská škola72743549228.října 757 TurnovZdeňka Svobodová
Waldorfská MŠ727439482Hruborohozecká 405 TurnovHana Lamačová
Mateřská škola727440222Olešnice 52 TurnovAlena Čechová
Mateřská škola727436202Alešova 1140 TurnovNaděžda Dovolilová
Mateřská škola727437192Bezručova 590 TurnovMgr. Jana Dontová
Mateřská škola727437862J.Palacha 1931 TurnovSvatava Dekányová
Mateřská škola727437942Zborovská 914 TurnovJana Brožová
Mateřská škola727437012U Školy 85 Turnov-MašovMgr. Zdeňka Čiháková
Mateřská škola706953182Ohrazenice 92 TurnovJana Zachariášová
Mateřská škola727421352 Přepeře čp. 229Ivana Eichlerová
Základní škola a Mateřská škola710069232 61 61Hrubá SkálaMgr. Jiří Koutský
Základní škola727420542 47 47PřepeřeMgr. Břetislav Tomeš
Masarykova ZŠ a MŠ709860882 74 74TatobityMgr. Pavel Vaněk
Základní škola727427392 56 56TurnovMgr. Renata Šulcová
Základní škola a Mateřská škola706958222 9 9VšeňMgr. Milan Fric
Základní škola Ohrazenice706953002 88 88OhrazeniceMgr. Helena Damašková
Základní škola8561182Revoluční 413 413Rovensko pod TroskamiMgr. Zuzana Bílková
Základní škola856126228.10.2017 18 18TurnovMgr. Jaromír Frič
Základní škola727431742 31 31Mírová pod KozákovemMgr. Edita Vondrová
Základní škola8547942Skálova 600 600TurnovMgr. Michal Loukota
Základní škola8550492Žižkova 518 518TurnovMgr. Ivo Filip
Mateřská škola a Základní škola Sluníčko711738542Kosmonautů 1641 1641TurnovMgr. Dagmar Rakoušová
Základní škola a mateřská škola709829882 60 60Malá SkálaMgr. Bohumír Finke
Základní škola a Mateřská škola706959462 78 78Svijanský ÚjezdMgr. Zdeňka Piflová
Základní škola, Turnov, Zborovská 519712941802Zborovská 519 519TurnovMgr. Jaroslava Štoudková

Kontakty na ZŠ a MŠ na území ORP Turnov

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 35
č.Názevřediteltelefon
1Mateřská škola Jenišovice - příspěvková organizaceVladislava Matoušová483393137 TEL
2Základní škola Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizaceMgr. Milena Kučerová483393095 TEL
3Mateřská škola Paceřice, příspěvková organizaceMgr. Petra Bartko482758010 TEL
4Mateřská škola Příšovice, okres Liberec - příspěvková organizaceDana Žďárská485177160 TEL
5Základní škola a Mateřská škola, Pěnčín, okres Liberec, příspěvková organizaceJana Seiwaldová485177257 TEL
6Základní škola Kobyly, okres Liberec - příspěvková organizaceMgr. Martina Pichrtová315559202 TEL
7Základní škola Radostín, okres Liberec, příspěvková organizaceMgr. Lenka Vyhlídková485146074 TEL
8Základní škola Příšovice, okres Liberec - příspěvková organizaceMgr. Andrea Gardoňová485177056 TEL
9Mateřská škola, Mírová pod Kozákovem, okres SemilyMgr. Jana Dědečková481322982 TEL
10Mateřská škola Rovensko pod TroskamiBc. Dana Brožková481382205 TEL
11Mateřská škola Turnov, 28.října 757, okres SemilyZdeňka Svobodová481322692 TEL
12Waldorfská mateřská škola, Turnov, Hruborohozecká 405, příspěvková organizaceHana Lamačová484840420 TEL
13Mateřská škola Olešnice, okres SemilyAlena Čechová481329253 TEL
14Mateřská škola Turnov, Alešova 1140, okres SemilyNaděžda Dovolilová481322704 TEL
15Mateřská škola Turnov, Bezručova 590, okres SemilyMgr. Jana Dontová481322772 TEL
16Mateřská škola Turnov, J.Palacha 1931, okres SemilySvatava Dekányová481323192 TEL
17Mateřská škola Turnov, Zborovská 914, okres SemilyJana Brožová481322373 TEL
18Mateřská škola Turnov-Mašov, U Školy 85, okres SemilyMgr. Zdeňka Čiháková481322868 TEL
19Mateřská škola Ohrazenice, okres Semily - příspěvková organizaceJana Zachariášová481322826 TEL
20Mateřská škola Přepeře, okres Semily- příspěvková organizaceIvana Eichlerová481321333 TEL
21Základní škola a Mateřská škola Hrubá Skála - Doubravice, příspěvková organizaceMgr. Jiří Koutský481389521 TEL
22Základní škola Přepeře, okres Semily - příspěvková organizaceMgr. Břetislav Tomeš481321031 TEL
23Masarykova základní škola a mateřská škola Tatobity, příspěvková organizaceMgr. Pavel Vaněk603291520 TEL
24Základní škola Turnov - Mašov, příspěvková organizaceMgr. Renata Šulcová481321113 TEL
25Základní škola a Mateřská škola Všeň, příspěvková organizaceMgr. Milan Fric481329385 TEL
26Základní škola Ohrazenice, okres Semily - příspěvková organizaceMgr. Helena Damašková481321400 TEL
27Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizaceMgr. Zuzana Bílková481382201 TEL
28Základní škola Turnov, 28. října 18, příspěvková organizaceMgr. Jaromír Frič481311640 TEL
29Základní škola, Mírová pod Kozákovem, příspěvková organizaceMgr. Edita Vondrová481322055 TEL
30Základní škola Turnov, Skálova 600, příspěvková organizaceMgr. Michal Loukota481322770 TEL
31Základní škola Turnov, Žižkova 518, příspěvková organizaceMgr. Ivo Filip481325610 TEL
32Mateřská škola a Základní škola Sluníčko Turnov, příspěvková organizaceMgr. Dagmar Rakoušová481322611 TEL
33Základní škola a mateřská škola Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizaceMgr. Bohumír Finke483392043 TEL
34Základní škola a Mateřská škola, Svijanský Újezd, okres Liberec, příspěvková organizaceMgr. Zdeňka Piflová485177326 TEL
35Základní škola Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizaceMgr. Jaroslava Štoudková481350060 TEL

Projekty v MS2014+ na území ORP Turnov

reg.č.názevstavvýzvažádánoschválenoŽadatel
celkem00
Generováno 0.000802040100098 s