Radkova Lhota

Radkova Lhota

Katastr obce Radkova Lhota - mapa území

Katastrální území obce Radkova Lhota

Název kúkód kúERÚ
Radkova Lhota738026ERÚ

Sídelní jednotky Radkova Lhota

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Radkova Lhota 209.842230215225

Ekonomické subjekty na území Radkova Lhota

RES2008201220132014
Celkem8978
CZ-NACE-A1100
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C1111
CZ-NACE-D0000
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F1223
CZ-NACE-G1000
CZ-NACE-H0000
CZ-NACE-I0000
CZ-NACE-J0000
CZ-NACE-K1111
CZ-NACE-L0000
CZ-NACE-M0111
CZ-NACE-N0000
CZ-NACE-O1111
CZ-NACE-P0000
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R2111
CZ-NACE-S0000
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0100

Vývoj počtu obyvatel na území Radkova Lhota

Obyvatelstvo na území Radkova Lhota

2013201420152016
Celkem171206223217
Ženy93127137135
Narození0221
Zemřelí28212524
Přistěhovalí20564217
Vystěhovalí5220
Děti8101112
Produktivní věk83889089
Senioři80108122116

Vývoj nezaměstnanosti na území Radkova Lhota

Zdroj: mpsv

Rozloha území Radkova Lhota

2013201420152016
Rozloha celkem [ha]209.8209.8209.8209.8
Orná půda150.0150.0149.2149.2
Chmelnice0.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.0
Sady3.23.23.23.2
Zahrady3.93.93.93.9
Travní porosty4.14.14.14.1
Zemědělská půda celkem161.2161.2160.4160.4
Lesy6.36.36.36.3
Vodní plochy3.63.63.63.6
Zastavěné území2.92.93.03.0
Ostatní35.835.836.536.5
Nezemědělská půda celkem48.648.649.449.4

Školy na území Radkova Lhota

NazevIČOAdresa