Pacetluky

Pacetluky

Katastr obce Pacetluky - mapa území

Katastrální území obce Pacetluky

Název kúkód kúERÚ
Pacetluky717193ERÚ

Sídelní jednotky Pacetluky

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Pacetluky 255.986242223214

Ekonomické subjekty na území Pacetluky

RES2008201220132014
Celkem15191919
CZ-NACE-A3444
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C1222
CZ-NACE-D0000
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F4345
CZ-NACE-G0000
CZ-NACE-H1111
CZ-NACE-I1001
CZ-NACE-J0000
CZ-NACE-K0121
CZ-NACE-L0000
CZ-NACE-M2211
CZ-NACE-N0000
CZ-NACE-O2211
CZ-NACE-P0222
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R0110
CZ-NACE-S1111
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0000

Vývoj počtu obyvatel na území Pacetluky

Obyvatelstvo na území Pacetluky

2013201420152016
Celkem232231234227
Ženy115115116113
Narození3244
Zemřelí1212
Přistěhovalí9252
Vystěhovalí63511
Děti32282929
Produktivní věk163163163156
Senioři37404242

Vývoj nezaměstnanosti na území Pacetluky

Zdroj: mpsv

Rozloha území Pacetluky

2013201420152016
Rozloha celkem [ha]256.0256.0256.0256.0
Orná půda144.5144.5144.5144.5
Chmelnice0.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.0
Sady3.33.33.33.3
Zahrady11.011.011.011.0
Travní porosty43.343.343.343.3
Zemědělská půda celkem202.1202.1202.1202.1
Lesy31.331.331.331.3
Vodní plochy1.11.11.11.1
Zastavěné území4.34.34.34.3
Ostatní17.217.217.217.2
Nezemědělská půda celkem53.953.953.953.9

Školy na území Pacetluky

NazevIČOAdresa