ORP Poděbrady

ORP Poděbrady

Školy na území ORP Poděbrady

Celkem : 42
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Základní umělecká škola, Poděbrady, Školní 556616321557Školní 556 PoděbradyMgr. Hana Janiššová
Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady, Studentská 166624440427Studentská 166 PoděbradyRNDr. Kamil Bříza
Hotelová škola, Vyšší odborná škola hotelnictví a turismu a Jazyková škola s právem státní jazykové 691757Komenského 156/III PoděbradyPhDr. Jana Podoláková
EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií629946385Jiřího náměstí 1 8PoděbradyIng. Zbyněk Lukavec
Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace495350137Boučkova 355 PoděbradyIng. Milena Kavková
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T. G. Masaryka 4695747T. G. Masaryka 4 Městec KrálovéMgr. Bc. Hana Podzimková
Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II6643597Dr. Beneše 413/II PoděbradyIng. Helena Klimešová
Speciální základní škola, Poděbrady, U Bažantnice 154708370917U Bažantnice 154/19 154PoděbradyMgr. Pavlína Mladá
Základní škola a Mateřská škola při Léčebně dr. L. Filipa, Poděbrady, nám. T. G. Masaryka 482629942717nám. T.G.Masaryka 482/34 482PoděbradyMgr. Iva Leopoldová
Základní škola, Městec Králové, Nám. Republiky 303708374147Náměstí Republiky 303 303Městec KrálovéMgr. Romana Tůmová
Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 56624440697Za Nádražím 56 PoděbradyMgr. Eva Píšová
Základní škola a Mateřská škola Vrbová Lhota750305272Poděbradská 22 22Vrbová LhotaMgr. Vlastimil Procházka
Mateřská škola Libice nad Cidlinou, okres Nymburk709936532Husova 370 Libice nad CidlinouLudmila Potočková
Mateřská škola Opolany710011072Opolany 40 Libice nad CidlinouHana Pecháčková
Mateřská škola Činěves, okres Nymburk709949192Činěves 184 DymokuryMgr. et Bc. Kateřina Roudná
Mateřská škola Dymokury, okres Nymburk709936702Revoluční 177 DymokuryNaděžda Šmoldasová
Mateřská škola Běrunice, okres Nymburk750312562Hlavní 152 BěruniceDagmar Franclová
Mateřská škola Kněžice, okres Nymburk750342122Kněžice 55 KněžiceMiroslava Jankovičová
Mateřská škola Městec Králové, Bezručova 830495399492Bezručova 830 Městec KrálovéMgr. Petra Nemešová
Mateřská škola Sány, okres Nymburk7100206529. května 161 SányIvana Jedličková
Mateřská škola Úmyslovice750331012Úmyslovice 94 PoděbradyNaděžda Dudková
Mateřská škola Pátek710012122Pátek 14 PoděbradyKvětoslava Fadrhoncová
Mateřská škola Sloveč750327832Sloveč 100 Městec KrálovéAndrea Radová
Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres Nymburk616314772Školní 556/1 556PoděbradyIng. Miriam Piskačová
Základní škola Libice nad Cidlinou, okres Nymburk458316882Školní 465 465Libice nad CidlinouPaedDr. Zdeněk Souček
Základní škola a mateřská škola Křečkov710011822 68 68KřečkovMgr. Iva Šafránková
Základní škola Václava Havla, Poděbrady, Na Valech 45, okres Nymburk616314852Na Valech 45 45PoděbradyMgr. Vlastimil Špinka
Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk616319812Osvobození 212 212DymokuryMgr. Martina Martínková
Základní škola Běrunice, okres Nymburk750313292Hlavní 77 77BěruniceMgr. Bohumila Fifernová
Základní škola Kněžice, okres Nymburk750341912 5 5KněžiceMgr. Marcela Jiráňová
Základní škola a mateřská škola Opočnice, okres Nymburk750313112 23 23OpočniceMgr. Iveta Erbenová
Základní škola Městec Králové495399652Bezručova 723 723Městec KrálovéMgr. Petr Novák
Základní škola a Mateřská škola Záhornice, okres Nymburk750316472Hlavní 77 77ZáhorniceIvana Vostárková
Základní škola a mateřská škola letce Františka Nováka Sokoleč709960242Poděbradská 41 41SokolečMgr. Iveta Zahajská
Školní jídelna při základní škole Městec Králové495399572Bezručova 723 Městec KrálovéMarie Nováková
Školní jídelna Běrunice, okres Nymburk750312482Hlavní 152 BěruniceBohunka Brunclíková
Školní jídelna Kněžice, okres Nymburk750342042 Kněžice 55Jana Děčková
Praktická škola Chotěšice, o.p.s.257854865Chotěšice 75 DymokuryMgr. Michal Šmíd
Mateřská škola Poděbrady, okres Nymburk750303812Studentská 169 PoděbradyPaedDr. Marie Taussigová
Mateřská škola MONTESSORI Poděbrady713413915Hakenova 637 PoděbradyJaroslava Baštová
Mateřská škola CIPÍSKOVÁ712951012Spojovací 42 Písková LhotaMgr. Monika Kosová
Mozaika česko-anglická mateřská škola s.r.o.17933225Studentská 201/24 PoděbradyMichelle Řehoušková Spechtová

Kapacity ZŠ a MŠ na území ORP Poděbrady

typkapacita
A001229
B003667
G21980
G22153
K200
L114608
L13674

ZŠ a MŠ na území ORP Poděbrady

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 30
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Speciální základní škola708370917U Bažantnice 154/19 154PoděbradyMgr. Pavlína Mladá
ZŠ a MŠ při Léčebně dr. L. Filipa629942717nám. T.G.Masaryka 482/34 482PoděbradyMgr. Iva Leopoldová
Základní škola708374147Náměstí Republiky 303 303Městec KrálovéMgr. Romana Tůmová
Základní škola a Mateřská škola750305272Poděbradská 22 22Vrbová LhotaMgr. Vlastimil Procházka
Mateřská škola709936532Husova 370 Libice nad CidlinouLudmila Potočková
Mateřská škola710011072Opolany 40 Libice nad CidlinouHana Pecháčková
Mateřská škola709949192Činěves 184 DymokuryMgr. et Bc. Kateřina Roudná
Mateřská škola709936702Revoluční 177 DymokuryNaděžda Šmoldasová
Mateřská škola750312562Hlavní 152 BěruniceDagmar Franclová
Mateřská škola750342122Kněžice 55 KněžiceMiroslava Jankovičová
Mateřská škola495399492Bezručova 830 Městec KrálovéMgr. Petra Nemešová
Mateřská škola7100206529. května 161 SányIvana Jedličková
Mateřská škola750331012Úmyslovice 94 PoděbradyNaděžda Dudková
Mateřská škola710012122Pátek 14 PoděbradyKvětoslava Fadrhoncová
Mateřská škola750327832Sloveč 100 Městec KrálovéAndrea Radová
Základní škola T. G. Masaryka616314772Školní 556/1 556PoděbradyIng. Miriam Piskačová
Základní škola458316882Školní 465 465Libice nad CidlinouPaedDr. Zdeněk Souček
Základní škola a mateřská škola710011822 68 68KřečkovMgr. Iva Šafránková
Základní škola Václava Havla616314852Na Valech 45 45PoděbradyMgr. Vlastimil Špinka
Masarykova základní škola616319812Osvobození 212 212DymokuryMgr. Martina Martínková
Základní škola750313292Hlavní 77 77BěruniceMgr. Bohumila Fifernová
Základní škola750341912 5 5KněžiceMgr. Marcela Jiráňová
Základní škola a mateřská škola750313112 23 23OpočniceMgr. Iveta Erbenová
Základní škola495399652Bezručova 723 723Městec KrálovéMgr. Petr Novák
Základní škola a Mateřská škola750316472Hlavní 77 77ZáhorniceIvana Vostárková
ZŠ a MŠ letce Františka Nováka709960242Poděbradská 41 41SokolečMgr. Iveta Zahajská
Mateřská škola750303812Studentská 169 PoděbradyPaedDr. Marie Taussigová
Mateřská škola MONTESSORI713413915Hakenova 637 PoděbradyJaroslava Baštová
Mateřská škola CIPÍSKOVÁ712951012Spojovací 42 Písková LhotaMgr. Monika Kosová
Mozaika česko-anglická mateřská škola17933225Studentská 201/24 PoděbradyMichelle Řehoušková Spechtová

Kontakty na ZŠ a MŠ na území ORP Poděbrady

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 30
č.Názevřediteltelefon
1Speciální základní škola, Poděbrady, U Bažantnice 154Mgr. Pavlína Mladá325517930 TEL
2Základní škola a Mateřská škola při Léčebně dr. L. Filipa, Poděbrady, nám. T. G. Masaryka 482Mgr. Iva Leopoldová325612907 TEL
3Základní škola, Městec Králové, Nám. Republiky 303Mgr. Romana Tůmová325643312 TEL
4Základní škola a Mateřská škola Vrbová LhotaMgr. Vlastimil Procházka321785636 TEL
5Mateřská škola Libice nad Cidlinou, okres NymburkLudmila Potočková325637125 TEL
6Mateřská škola OpolanyHana Pecháčková606156393 TEL
7Mateřská škola Činěves, okres NymburkMgr. et Bc. Kateřina Roudná721038911 TEL
8Mateřská škola Dymokury, okres NymburkNaděžda Šmoldasová325635168 TEL
9Mateřská škola Běrunice, okres NymburkDagmar Franclová325516288 TEL
10Mateřská škola Kněžice, okres NymburkMiroslava Jankovičová325640204 TEL
11Mateřská škola Městec Králové, Bezručova 830Mgr. Petra Nemešová325643589 TEL
12Mateřská škola Sány, okres NymburkIvana Jedličková325656269 TEL
13Mateřská škola ÚmysloviceNaděžda Dudková325652015 TEL
14Mateřská škola PátekKvětoslava Fadrhoncová739039567 TEL
15Mateřská škola SlovečAndrea Radová774208584 TEL
16Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady, Školní 556, okres NymburkIng. Miriam Piskačová312316901 TEL
17Základní škola Libice nad Cidlinou, okres NymburkPaedDr. Zdeněk Souček325637256 TEL
18Základní škola a mateřská škola KřečkovMgr. Iva Šafránková773630091 TEL
19Základní škola Václava Havla, Poděbrady, Na Valech 45, okres NymburkMgr. Vlastimil Špinka313105220 TEL
20Masarykova základní škola Dymokury, okres NymburkMgr. Martina Martínková325635134 TEL
21Základní škola Běrunice, okres NymburkMgr. Bohumila Fifernová325650036 TEL
22Základní škola Kněžice, okres NymburkMgr. Marcela Jiráňová322 312 527,733534376 TEL
23Základní škola a mateřská škola Opočnice, okres NymburkMgr. Iveta Erbenová325651075 TEL
24Základní škola Městec KrálovéMgr. Petr Novák325643317 TEL
25Základní škola a Mateřská škola Záhornice, okres NymburkIvana Vostárková325640416 TEL
26Základní škola a mateřská škola letce Františka Nováka SokolečMgr. Iveta Zahajská325654640 TEL
27Mateřská škola Poděbrady, okres NymburkPaedDr. Marie Taussigová325613652 TEL
28Mateřská škola MONTESSORI PoděbradyJaroslava Baštová777667759 TEL
29Mateřská škola CIPÍSKOVÁMgr. Monika Kosovánení TEL
30Mozaika česko-anglická mateřská škola s.r.o.Michelle Řehoušková Spechtová420 737 919843 TEL

Projekty v MS2014+ na území ORP Poděbrady

reg.č.názevstavvýzvažádánoschválenoŽadatel
celkem00
Generováno 0.000668048858643 s