Libice nad Cidlinou

Libice nad Cidlinou

Katastr obce Libice nad Cidlinou - mapa území

Katastrální území obce Libice nad Cidlinou

Název kúkód kúERÚ
Libice nad Cidlinou682691ERÚ

Sídelní jednotky Libice nad Cidlinou

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Libice nad Cidlinou 997.307131312941310

Ekonomické subjekty na území Libice nad Cidlinou

RES2008201220132014
Celkem176172165161
CZ-NACE-A4556
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C28282827
CZ-NACE-D0011
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F32292932
CZ-NACE-G35312624
CZ-NACE-H10979
CZ-NACE-I10977
CZ-NACE-J1000
CZ-NACE-K4244
CZ-NACE-L3322
CZ-NACE-M14151617
CZ-NACE-N4466
CZ-NACE-O1222
CZ-NACE-P2433
CZ-NACE-Q5333
CZ-NACE-R6764
CZ-NACE-S17191811
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0223

Příspěvky na péči na území Libice nad Cidlinou

201620172018
Počet dávek585654714
Stupeň 1164159183
Stupeň 2212231226
Stupeň 3127145189
Stupeň 482119116
Do 18 let01629
Od 18ti let585638685
Celkem Vyplaceno KČ310256040380804417380

Vývoj počtu obyvatel na území Libice nad Cidlinou

Obyvatelstvo na území Libice nad Cidlinou

2013201420152016
Celkem1306129312771273
Ženy670668662653
Narození1312149
Zemřelí18131817
Přistěhovalí30292528
Vystěhovalí28413724
Děti173171176173
Produktivní věk863847808801
Senioři270275293299

Vývoj nezaměstnanosti na území Libice nad Cidlinou

Zdroj: mpsv

Rozloha území Libice nad Cidlinou

2013201420152016
Rozloha celkem [ha]999.4999.2999.2999.2
Orná půda353.5353.4350.4349.9
Chmelnice0.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.0
Sady0.00.00.00.0
Zahrady18.218.218.218.2
Travní porosty54.054.054.054.7
Zemědělská půda celkem425.7425.6422.6422.8
Lesy378.2378.2378.2378.9
Vodní plochy61.561.461.461.2
Zastavěné území20.820.921.321.1
Ostatní113.1113.1115.7115.2
Nezemědělská půda celkem573.7573.7576.7576.4

Školy na území Libice nad Cidlinou

NazevIČOAdresa
Mateřská škola Libice nad Cidlinou, okres Nymburk600050041Husova 370
Základní škola Libice nad Cidlinou, okres Nymburk600050637Školní 465