ORP Uherské Hradiště

ORP Uherské Hradiště

Školy na území ORP Uherské Hradiště

Celkem : 89
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Comenius Collegium s.r.o.292611125V Teničkách 640 Uherské Hradiště
Základní škola a mateřská škola Čtyřlístek, s.r.o.253495205Studentské náměstí 1531 1531Uherské HradištěPhDr. Věra Olšáková
Základní umělecká škola Uherské Hradiště462543237Mariánské nám. 125 Uherské HradištěMgr. Stanislav Nemrava
Základní umělecká škola Uherský Ostroh462542777Šance 166 Uherský OstrohMgr. Radim Havlíček
Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště5596447Kollárova 617 Uherské HradištěIng. Jaroslav Zatloukal
Gymnázium Uherské Hradiště603716847Velehradská třída 218 Uherské Hradištědoc. RNDr. Zdeněk Botek, CSc.
Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště603717497Všehrdova 267 Uherské HradištěJan Pospíšil, akad.malíř
Soukromá střední škola, s.r.o.253228345Štěpnická 1188 Uherské HradištěMgr. Petra Jestřabíková
Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hra603717317Nádražní 22 Uherské HradištěIng. Jiří Durďák
Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město603717907Velehradská 1527 Staré MěstoMgr. Bedřich Chromek
Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.253238225Osvobození 699 KunoviceJUDr. Radomíra Veselá
Střední škola služeb s.r.o.255000915Štěpnická 1156 Uherské HradištěIng. Miroslava Podivinská
Střední škola MESIT, o.p.s.253183905Družstevní 818 Uherské HradištěIng. Radek Mikula
Vyšší odborná škola právní, s.r.o.253235805Osvobození 699 KunoviceIng. Oldřich Kratochvíl
Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Palackého náměstí603716687Palackého náměstí 238 238Uherské HradištěMgr. Dana Kučerová
Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Šafaříkova603704327Šafaříkova 961 961Uherské HradištěMgr. Karel Zerzáň
Dětský domov Uherské Hradiště603717737Jiřího z Poděbrad 313 Uherské HradištěMgr. Ivana Lacková
Dětský domov Uherský Ostroh603718117Sokolovská 620 Uherský OstrohMgr. Jana Frühaufová
Plavecká škola Uherské Hradiště484895737Sportovní 1214 Uherské HradištěMgr. Ladislav Botek
Mateřská škola, Uherské Hradiště, Svatováclavská 943, příspěvková organizace709933602Svatováclavská 943 Uherské HradištěBc. Ilona Močičková
Mateřská škola Babice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště750209122 Babice 60Marie Maňásková
Mateřská škola Sušice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště750074282Sušice 54 SušiceMgr. Hana Forstová
Mateřská škola Mistřice, příspěvková organizace okres Uherské Hradiště750210132Mistřice 368 MistřiceMarcela Fusková
Mateřská škola Stříbrnice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace709938742Stříbrnice 13 StříbrniceMarie Blechová
Mateřská škola Zlámanec, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace709903872Zlámanec 43 ZlámanecJana Valeriánová
Mateřská škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace710087302Družstevní 142 HlukLenka Habartová
Mateřská škola Medlovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750236362 Medlovice 140Markéta Mlčáková
Mateřská škola, Nedachlebice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace710004292 Nedachlebice 282Irena Verflová
Mateřská škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750229912 Nedakonice 236Pavla Rokytová
Mateřská škola Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace702998892Školní 833 Ostrožská Nová VesHana Kocábová
Mateřská škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750229232 Polešovice 682Helena Žádníková
Mateřská škola Vážany, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace709970802Vážany 20 PolešoviceHana Rubanová
Mateřská škola, Topolná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750219012 Topolná 460Radka Kalabusová
Mateřská škola Košíky, okres Uherské Hradiště750088152Košíky 37 TrapliceLenka Růžičková
Mateřská škola Jankovice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště750088232Jankovice 22 JankoviceIrma Vranková
Mateřská škola Břestek, okres Uherské Hradiště750206292Břestek 102 BřestekMarie Gajdošová
Mateřská škola Kostelany nad Moravou, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace709827082Kostelany nad Moravou 151 Kostelany nad MoravouDana Janíková
Mateřská škola, Komenského 1721, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750225322Komenského 1721 Staré MěstoDagmar Mazůrková
Mateřská škola Velehrad, příspěvková organizace750206022Nádvoří 100 VelehradLenka Psotková
Mateřská škola Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750225752 Boršice u Blatnice 59Bc. Veronika Pastorková
Mateřská škola, Kunovice, Mládežnická 1321, příspěvková organizace709899232Mládežnická 1321 KunoviceAlena Bočková
Mateřská škola, Rastislavova 1800, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750225412Rastislavova 1800 Staré MěstoIveta Polášková
Mateřská škola, Uherský Ostroh, Sídliště 836, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace709381562Sídliště 836 Uherský OstrohMgr. Světla Mitáčková
Mateřská škola s křesťanskou výchovou, Uherský Ostroh, Školní 679, okres Uherské Hradiště, příspěvko709381642Školní 679 Uherský OstrohZdeňka Baladová
Křesťanská mateřská škola, Za Radnicí 1823, Staré Město okres Uherské Hradiště, příspěvková organiza750225592Za Radnicí 1823 Staré MěstoMgr. Vítězslava Černá
Základní škola a Mateřská škola Traplice, okres Uherské Hradiště3954042 375 375TraplicePaedDr. Mgr. Stanislav Horehleď
Základní škola, Velehrad, okres Uherské Hradiště469567352Salašská 300 300VelehradMgr. Radomír Válek
Základní škola a Mateřská škola, Bílovice, okres Uherské Hradiště469567862 440 440BíloviceMgr. Tomislav Kolařík
Základní škola a Mateřská škola Buchlovice469569812Komenského 483 483BuchloviceMgr. Miroslava Klímová
Základní škola a mateřská škola Osvětimany469569992 282 282OsvětimanyMgr. Petr Orlický
Základní škola a Mateřská škola Kněžpole, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750236012 100 100KněžpoleMgr. Irena Šichová
Základní škola a Mateřská škola Kudlovice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště750215362 105 105KudloviceMgr. Barbora Havlíková
Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště750200332 72 72HuštěnoviceMgr. Jitka Šimíková
Základní škola Mistřice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750210212 1 1MistřiceMgr. Pavla Chocholatá
Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750229822 142 142NedakoniceMgr. Kateřina Burdová
Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizace709938912 53 53PodolíIng. Jana Buršová
Základní škola a Mateřská škola Popovice, příspěvková organizace709809932 150 150PopoviceMgr. Vít Černý
Základní škola, Topolná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750219192 101 101TopolnáMgr. Jana Gregorová
Základní škola T. G. Masaryka, Uherské Hradiště-Mařatice, 1. máje 55, příspěvková organizace7099334321. máje 55 55Uherské HradištěMgr. Jana Uherková
Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace702997492 229 229ZlechovMgr. Marie Polášková
Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště750223112 514 514JalubíMgr. Kateřina Kuntová
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200, příspěvková organizace709933272Pivovarská 200 200Uherské HradištěMgr. Pavel Jančář
Základní škola Babice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750209042 377 377BabiceMgr. Pavel Hubáček
Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace750235472 540 540BoršiceMgr. Tomáš Kordula
Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750204912 134 134BřezolupyMgr. Miroslava Chlachulová
Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace710087482nám. Komenského 950 950HlukMgr. Marie Galdová
Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizace709384912 306 306Ostrožská LhotaMgr. Tomáš Mlčoch
Základní škola Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace709308812Lhotská 500 500Ostrožská Nová VesMgr. Alena Horáková
Základní škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750229662 600 600PolešoviceMgr. Radim Pikner
Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace704360702Komenského náměstí 350 350Uherské HradištěMgr. Jan Vorba
Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750225672Komenského 1720 1720Staré MěstoJosef Jurnykl
Základní škola a mateřská škola, Tupesy, příspěvková organizace750216412 112 112TupesyMgr. Štěpán Kubiš
Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace704356512Sportovní 777 777Uherské HradištěMgr. Milan Melichárek
Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace704361772Za Alejí 1072 1072Uherské HradištěMgr. Vratislav Brokl
Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace709899312Červená cesta 853 853KunoviceMgr. Ladislav Michek
Základní škola, Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace709381722Školní 400 400Uherský OstrohMgr. Petr Bělohrad
Základní škola a mateřská škola Ořechov, příspěvková organizace750236522 90 90OřechovMgr. Ladislava Nosková
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace704361692Větrná 1063 1063Uherské HradištěMgr. Marie Leitgebová
Základní škola Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace750225832 58 58Boršice u BlatniceMgr. Dana Křížová
Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace709899582U Pálenice 1620 1620KunoviceMgr. Marek Tvrdoň
Středisko praktického vyučování gastronomie, obchodu a služeb, s.r.o.262583075Za Humny 482 Uherské Hradiště-JarošovMgr. Karla Milošová
Střední škola letecká s.r.o.262860335Na Záhonech 1177 KunoviceMgr. Hynek Horňáček
Stojanovo gymnázium, Velehrad709404446 Velehrad č. 1Mgr. Michal Hegr
Slovácká základní umělecká škola, s.r.o.277277425Palackého nám. 260 Uherské HradištěMgr. art. Martin Staněk
Dům dětí a mládeže Hluk, příspěvková organizace867865122Boršická 145 HlukMgr. Josef Vaškových
Dům dětí a mládeže Uherský Ostroh, příspěvková organizace750806212náměstí Svatého Ondřeje 47 Uherský OstrohMgr. Štěpánka Dubinová
Dům dětí a mládeže, Uherské Hradiště, Purkyňova 494, příspěvková organizace750896022Purkyňova 494 Uherské HradištěMgr. Ivana Zůbková
Středisko volného času Klubko Staré Město, příspěvková organizace758333282U Školky 1409 Staré MěstoMgr. Monika Havlásková
Soukromá základní umělecká škola Slovácko, s.r.o.31003325Palackého náměstí 260Uherské HradištěMgA. David Hrubý

Kapacity ZŠ a MŠ na území ORP Uherské Hradiště

typkapacita
A003631
B0011669
G213055
G224143
L1114484
L131946
M6024

ZŠ a MŠ na území ORP Uherské Hradiště

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 64
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Základní škola a MŠ Čtyřlístek, s.r.o.253495205Studentské náměstí 1531 1531Uherské HradištěPhDr. Věra Olšáková
Základní škola a Mateřská škola603716687Palackého náměstí 238 238Uherské HradištěMgr. Dana Kučerová
Základní škola a Mateřská škola603704327Šafaříkova 961 961Uherské HradištěMgr. Karel Zerzáň
Mateřská škola709933602Svatováclavská 943 Uherské HradištěBc. Ilona Močičková
Mateřská škola750209122 Babice 60Marie Maňásková
Mateřská škola750074282Sušice 54 SušiceMgr. Hana Forstová
Mateřská škola750210132Mistřice 368 MistřiceMarcela Fusková
Mateřská škola709938742Stříbrnice 13 StříbrniceMarie Blechová
Mateřská škola709903872Zlámanec 43 ZlámanecJana Valeriánová
Mateřská škola710087302Družstevní 142 HlukLenka Habartová
Mateřská škola750236362 Medlovice 140Markéta Mlčáková
Mateřská škola710004292 Nedachlebice 282Irena Verflová
Mateřská škola750229912 Nedakonice 236Pavla Rokytová
Mateřská škola702998892Školní 833 Ostrožská Nová VesHana Kocábová
Mateřská škola750229232 Polešovice 682Helena Žádníková
Mateřská škola709970802Vážany 20 PolešoviceHana Rubanová
Mateřská škola750219012 Topolná 460Radka Kalabusová
Mateřská škola750088152Košíky 37 TrapliceLenka Růžičková
Mateřská škola750088232Jankovice 22 JankoviceIrma Vranková
Mateřská škola750206292Břestek 102 BřestekMarie Gajdošová
Mateřská škola709827082Kostelany nad Moravou 151 Kostelany nad MoravouDana Janíková
Mateřská škola750225322Komenského 1721 Staré MěstoDagmar Mazůrková
Mateřská škola750206022Nádvoří 100 VelehradLenka Psotková
Mateřská škola750225752 Boršice u Blatnice 59Bc. Veronika Pastorková
Mateřská škola709899232Mládežnická 1321 KunoviceAlena Bočková
Mateřská škola750225412Rastislavova 1800 Staré MěstoIveta Polášková
Mateřská škola709381562Sídliště 836 Uherský OstrohMgr. Světla Mitáčková
Mateřská škola709381642Školní 679 Uherský OstrohZdeňka Baladová
Křesťanská MŠ750225592Za Radnicí 1823 Staré MěstoMgr. Vítězslava Černá
Základní škola a Mateřská škola3954042 375 375TraplicePaedDr. Mgr. Stanislav Horehleď
Základní škola469567352Salašská 300 300VelehradMgr. Radomír Válek
Základní škola a Mateřská škola469567862 440 440BíloviceMgr. Tomislav Kolařík
Základní škola a Mateřská škola469569812Komenského 483 483BuchloviceMgr. Miroslava Klímová
Základní škola a mateřská škola469569992 282 282OsvětimanyMgr. Petr Orlický
Základní škola a Mateřská škola750236012 100 100KněžpoleMgr. Irena Šichová
Základní škola a Mateřská škola750215362 105 105KudloviceMgr. Barbora Havlíková
Základní škola a mateřská škola750200332 72 72HuštěnoviceMgr. Jitka Šimíková
Základní škola750210212 1 1MistřiceMgr. Pavla Chocholatá
Základní škola750229822 142 142NedakoniceMgr. Kateřina Burdová
Základní škola a Mateřská škola709938912 53 53PodolíIng. Jana Buršová
Základní škola a Mateřská škola709809932 150 150PopoviceMgr. Vít Černý
Základní škola750219192 101 101TopolnáMgr. Jana Gregorová
Základní škola T. G. Masaryka7099334321. máje 55 55Uherské HradištěMgr. Jana Uherková
Základní škola a Mateřská škola702997492 229 229ZlechovMgr. Marie Polášková
Základní škola a Mateřská škola750223112 514 514JalubíMgr. Kateřina Kuntová
Základní škola a Mateřská škola709933272Pivovarská 200 200Uherské HradištěMgr. Pavel Jančář
Základní škola750209042 377 377BabiceMgr. Pavel Hubáček
Základní škola Františka Horenského750235472 540 540BoršiceMgr. Tomáš Kordula
Základní škola a Mateřská škola750204912 134 134BřezolupyMgr. Miroslava Chlachulová
Základní škola710087482nám. Komenského 950 950HlukMgr. Marie Galdová
Základní škola a mateřská škola709384912 306 306Ostrožská LhotaMgr. Tomáš Mlčoch
Základní škola709308812Lhotská 500 500Ostrožská Nová VesMgr. Alena Horáková
Základní škola750229662 600 600PolešoviceMgr. Radim Pikner
Základní škola UNESCO704360702Komenského náměstí 350 350Uherské HradištěMgr. Jan Vorba
Základní škola750225672Komenského 1720 1720Staré MěstoJosef Jurnykl
Základní škola a mateřská škola750216412 112 112TupesyMgr. Štěpán Kubiš
Základní škola704356512Sportovní 777 777Uherské HradištěMgr. Milan Melichárek
Základní škola704361772Za Alejí 1072 1072Uherské HradištěMgr. Vratislav Brokl
Základní škola709899312Červená cesta 853 853KunoviceMgr. Ladislav Michek
Základní škola709381722Školní 400 400Uherský OstrohMgr. Petr Bělohrad
Základní škola a mateřská škola750236522 90 90OřechovMgr. Ladislava Nosková
Základní škola a Mateřská škola704361692Větrná 1063 1063Uherské HradištěMgr. Marie Leitgebová
Základní škola750225832 58 58Boršice u BlatniceMgr. Dana Křížová
Základní škola709899582U Pálenice 1620 1620KunoviceMgr. Marek Tvrdoň

Kontakty na ZŠ a MŠ na území ORP Uherské Hradiště

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 64
č.Názevřediteltelefon
1Základní škola a mateřská škola Čtyřlístek, s.r.o.PhDr. Věra Olšáková576519343 TEL
2Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Palackého náměstíMgr. Dana Kučerová572553004 TEL
3Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, ŠafaříkovaMgr. Karel Zerzáň572552888 TEL
4Mateřská škola, Uherské Hradiště, Svatováclavská 943, příspěvková organizaceBc. Ilona Močičková572540110 TEL
5Mateřská škola Babice, příspěvková organizace, okres Uherské HradištěMarie Maňásková572585062 TEL
6Mateřská škola Sušice, příspěvková organizace, okres Uherské HradištěMgr. Hana Forstová572572249 TEL
7Mateřská škola Mistřice, příspěvková organizace okres Uherské HradištěMarcela Fusková572587356 TEL
8Mateřská škola Stříbrnice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMarie Blechová572501174 TEL
9Mateřská škola Zlámanec, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceJana Valeriánová572580642 TEL
10Mateřská škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceLenka Habartová572581307 TEL
11Mateřská škola Medlovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMarkéta Mlčáková572594069 TEL
12Mateřská škola, Nedachlebice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceIrena Verflová572587770 TEL
13Mateřská škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizacePavla Rokytová573902284 TEL
14Mateřská škola Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceHana Kocábová572598365 TEL
15Mateřská škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceHelena Žádníková572593268 TEL
16Mateřská škola Vážany, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceHana Rubanová572593637 TEL
17Mateřská škola, Topolná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceRadka Kalabusová572508636 TEL
18Mateřská škola Košíky, okres Uherské HradištěLenka Růžičková572572748 TEL
19Mateřská škola Jankovice, příspěvková organizace, okres Uherské HradištěIrma Vranková572572747 TEL
20Mateřská škola Břestek, okres Uherské HradištěMarie Gajdošová572595717 TEL
21Mateřská škola Kostelany nad Moravou, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceDana Janíková572541366 TEL
22Mateřská škola, Komenského 1721, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceDagmar Mazůrková572541212 TEL
23Mateřská škola Velehrad, příspěvková organizaceLenka Psotková572571155 TEL
24Mateřská škola Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceBc. Veronika Pastorková572582739 TEL
25Mateřská škola, Kunovice, Mládežnická 1321, příspěvková organizaceAlena Bočková572549414 TEL
26Mateřská škola, Rastislavova 1800, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceIveta Polášková572541213 TEL
27Mateřská škola, Uherský Ostroh, Sídliště 836, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Světla Mitáčková572591390 TEL
28Mateřská škola s křesťanskou výchovou, Uherský Ostroh, Školní 679, okres Uherské Hradiště, příspěvkoZdeňka Baladová572591491 TEL
29Křesťanská mateřská škola, Za Radnicí 1823, Staré Město okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaMgr. Vítězslava Černá572541031 TEL
30Základní škola a Mateřská škola Traplice, okres Uherské HradištěPaedDr. Mgr. Stanislav Horehleď572572625 TEL
31Základní škola, Velehrad, okres Uherské HradištěMgr. Radomír Válek572571156 TEL
32Základní škola a Mateřská škola, Bílovice, okres Uherské HradištěMgr. Tomislav Kolařík572587185 TEL
33Základní škola a Mateřská škola BuchloviceMgr. Miroslava Klímová572595292 TEL
34Základní škola a mateřská škola OsvětimanyMgr. Petr Orlický572594170 TEL
35Základní škola a Mateřská škola Kněžpole, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Irena Šichová572587182 TEL
36Základní škola a Mateřská škola Kudlovice, příspěvková organizace, okres Uherské HradištěMgr. Barbora Havlíková725166595 TEL
37Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské HradištěMgr. Jitka Šimíková572585072 TEL
38Základní škola Mistřice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Pavla Chocholatá572587449 TEL
39Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Kateřina Burdová775005090 TEL
40Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizaceIng. Jana Buršová572574139 TEL
41Základní škola a Mateřská škola Popovice, příspěvková organizaceMgr. Vít Černý572574120 TEL
42Základní škola, Topolná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Jana Gregorová572508635 TEL
43Základní škola T. G. Masaryka, Uherské Hradiště-Mařatice, 1. máje 55, příspěvková organizaceMgr. Jana Uherková739008901 TEL
44Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Marie Polášková572597370 TEL
45Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské HradištěMgr. Kateřina Kuntová775579619 TEL
46Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200, příspěvková organizaceMgr. Pavel Jančář572545077 TEL
47Základní škola Babice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Pavel Hubáček572585065 TEL
48Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizaceMgr. Tomáš Kordula572 501 148,777610377 TEL
49Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Miroslava Chlachulová572580138 TEL
50Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Marie Galdová572581309 TEL
51Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizaceMgr. Tomáš Mlčoch572598727 TEL
52Základní škola Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Alena Horáková572598105 TEL
53Základní škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Radim Pikner572593161 TEL
54Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizaceMgr. Jan Vorba572552882 TEL
55Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceJosef Jurnykl702278873 TEL
56Základní škola a mateřská škola, Tupesy, příspěvková organizaceMgr. Štěpán Kubiš572597131 TEL
57Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizaceMgr. Milan Melichárek572551205 TEL
58Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizaceMgr. Vratislav Brokl572432900 TEL
59Základní škola, Kunovice, Červená cesta 853, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Ladislav Michek572549301 TEL
60Základní škola, Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Petr Bělohrad572591493 TEL
61Základní škola a mateřská škola Ořechov, příspěvková organizaceMgr. Ladislava Nosková572593732 TEL
62Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizaceMgr. Marie Leitgebová572434412 TEL
63Základní škola Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Dana Křížová608775730 TEL
64Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceMgr. Marek Tvrdoň572549221 TEL

Projekty v MS2014+ na území ORP Uherské Hradiště

reg.č.názevstavvýzvažádánoschválenoŽadatel
celkem00
Generováno 0.000982999801636 s