ORP Šumperk

ORP Šumperk

Školy na území ORP Šumperk

Celkem : 54
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Základní umělecká škola, Šumperk, Žerotínova 118523337Žerotínova 11 ŠumperkPaedDr. František Havelka, Ph.D.
Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8495897927Masarykovo náměstí 8 ŠumperkMgr. Milan Maceček
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk, Hlavní třída 31495896797Hlavní třída 31 ŠumperkIng. Tom Ristovský
Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 38523847Zemědělská 3 ŠumperkMgr. Stanislava Beštová
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 18431137Gen. Krátkého 1 ŠumperkIng. Petr Vepřek
Střední zdravotnická škola, Šumperk, Kladská 28512137Kladská 2 ŠumperkMgr. Zuzana Gondová
Základní škola a Mateřská škola při lázních, Velké Losiny706265617Lázeňská 240 240Velké LosinyMgr. Milena Hrabalová
Základní škola a Mateřská škola při lázních, Bludov706265967Lázeňská 573 573BludovMgr. Dagmar Skoumalová
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká 3495897687Hanácká 145/3 145ŠumperkMgr. Jana Večeřová
Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení a mateřská škola logopedická Schola Viva, o.258277075Erbenova 2298/16 2298ŠumperkMgr. Miroslav Haltmar
Základní škola a střední škola Pomněnka o.p.s.258282745Šumavská 1915/13 1915ŠumperkIng. Mgr. Nataša Strakošová-Vykydalová
Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, Šumperk8430161Vyhlídka 369/1 369ŠumperkMgr. Jiří Klaška
Mateřská škola Chromeč, okres Šumperk, příspěvková organizace709852432Chromeč 149 Zábřeh na MoravěJarmila Hladilová
Mateřská škola Dolní Studénky,Králec 20, okres Šumperk, příspěvková organizace709833052Králec 20 Dolní StudénkyJarmila Lokajíčková
Mateřská škola Libina, okres Šumperk, příspěvková organizace709911202Libina 211 LibinaAranka Jarošová
MATEŘSKÁ ŠKOLA MALÁ MORAVA, příspěvková organizace710084622Malá Morava-Vys. Potok 40 HanušoviceAnna Hošková
Mateřská škola Bohutín, okres Šumperk, příspěvková organizace710084892Bohutín 145 OlšanyMarta Šimková
Mateřská škola Ruda nad Moravou, příspěvková organizace750294132Dlouhá 195 Ruda nad MoravouPatricia Winklerová
Mateřská škola Bludov, příspěvková organizace709978372Polní 502 BludovIvana Kouřilová
Mateřská škola Sluníčko Šumperk, Evaldova 25, příspěvková organizace608010852Evaldova 25 ŠumperkJarmila Palová
Mateřská škola Veselá školka Šumperk, Prievidzská 1, příspěvková organizace8520912Prievidzská 1 ŠumperkMgr. Yvona Šimková
Základní škola Chromeč, okres Šumperk, příspěvková organizace709852352 12 12ChromečMgr. Jitka Pavelková
Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizace709845312 48 48BohdíkovMgr. Alena Vokurková
Základní škola Bohutín, okres Šumperk, příspěvková organizace710084972 103 103BohutínMgr. Pavel Tichý
Základní škola a Mateřská škola Hrabenov, okres Šumperk, příspěvková organizace709929082 175 175Ruda nad MoravouMgr. Hana Hofschneiderová
Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, příspěvková organizace709943662 18 18JindřichovMgr. Miroslava Buryšková
Základní škola a Mateřská škola Bratrušov, okres Šumperk, příspěvková organizace709962372 133 133BratrušovMgr. Miroslava Buryšková
Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace706400922 139 139HrabišínMgr. Zdeněk Hořava
Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov636964872Nová dědina 368 368BludovMgr. Ilona Křivohlávková
Základní škola a Mateřská škola Hanušovice, okres Šumperk603418072Hlavní 145 145HanušoviceIng. František Felner
Základní škola Libina, příspěvková organizace708708612 548 548LibinaMgr. Jaroslav Vojáček
Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk8520152Sportovní 300 300Ruda nad MoravouZdeněk Klimeš
Základní škola a Mateřská škola Staré Město, okres Šumperk654972792Nádražní 77 77Staré MěstoMgr. Bc. Radovan Šikula
Základní škola a Mateřská škola Sudkov, příspěvková organizace709909302 176 176SudkovMgr. Ivana Hanáková
Základní škola Šumperk, Vrchlického 22603393812Vrchlického 1846/22 1846ŠumperkMgr. Petr Málek
Základní škola Šumperk, 8. května 6385231728.5.2017 870/63 870ŠumperkMgr. Radovan Pavelka
Základní škola Šumperk, Šumavská 218522872Šumavská 2325/21 2325ŠumperkMgr. Viktor Verner
Základní škola a mateřská škola Velké Losiny, příspěvková organizace709400452Osvobození 350 350Velké LosinyMgr. Jiří Ševčík
Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou, příspěvková organizace603416612 58 58Loučná nad DesnouMgr. Věra Turková
Základní škola Šumperk, Sluneční 388528642Sluneční 2692/38 2692ŠumperkPaedDr. Hynek Pálka
Základní škola a Mateřská škola Bušín, okres Šumperk, příspěvková organizace709854812 150 150BušínMgr. Jaroslava Kubíčková
Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše 18522952Dr. E. Beneše 974/1 974ŠumperkPaedDr. Milan Tichý
Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk8520822Komenského 9 ŠumperkPhDr. Petra Müllerová, Ph.D.
Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk8511677Gen. Krátkého 30 ŠumperkMgr. Irena Jonová
Základní škola a Mateřská škola Písařov, okres Šumperk, příspěvková organizace750294722 216 216PísařovMgr. Jaroslava Kubíčková
Základní škola a mateřská škola Oskava, příspěvková organizace709851972 66 66OskavaMgr. Stanislav Lysák
Základní škola a Mateřská škola Dolní Studénky, okres Šumperk, příspěvková organizace709833132 87 87Dolní StudénkyMgr. Olga Maturová
Základní škola a Mateřská škola Nový Malín, příspěvková organizace731848372 274 274Nový MalínMgr. Jiří Slavinský
Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, okres Šumperk, příspěvková organizace750271012Školní 122 122VikýřoviceMgr. Danuše Jílková
Základní škola a mateřská škola Olšany, okres Šumperk, příspěvková organizace709927712 64 64OlšanyMgr. Jana Kuchtíková
Základní škola a Mateřská škola Údolí Desné713408742Šumperská 775 775RapotínMgr. Eva Bicanová
Mateřská škola Pohádka Šumperk, Nerudova 4B, příspěvková organizace710119942Nerudova 4B ŠumperkPavlína Bošková
Mateřská škola Borůvka25596765Revoluční 3138 32ŠumperkBc. Hana Gajdošová Borůvková
Soukromá mateřská škola Medová školka29548265 Moravičany 175Martina Brázdilová, Ing.

Kapacity ZŠ a MŠ na území ORP Šumperk

typkapacita
A002781
B009963
C0036
G212633
G221356
G40500
H2125
J1232
J218
K203500
L1113286
L12800
L132904

ZŠ a MŠ na území ORP Šumperk

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 46
Názevičozřizovateladresaměstoředitel
Základní škola a MŠ při lázních706265617Lázeňská 240 240Velké LosinyMgr. Milena Hrabalová
Základní škola a MŠ při lázních706265967Lázeňská 573 573BludovMgr. Dagmar Skoumalová
Střední škola, ZŠ a MŠ495897687Hanácká 145/3 145ŠumperkMgr. Jana Večeřová
ZŠ a MŠ Schola - Viva, o.p.s.258277075Erbenova 2298/16 2298ŠumperkMgr. Miroslav Haltmar
ZŠ a střední škola Pomněnka o.p.s.258282745Šumavská 1915/13 1915ŠumperkIng. Mgr. Nataša Strakošová-Vykydalová
DD se školou, ZŠ a SVP8430161Vyhlídka 369/1 369ŠumperkMgr. Jiří Klaška
Mateřská škola709852432Chromeč 149 Zábřeh na MoravěJarmila Hladilová
Mateřská škola709833052Králec 20 Dolní StudénkyJarmila Lokajíčková
Mateřská škola709911202Libina 211 LibinaAranka Jarošová
MATEŘSKÁ ŠKOLA710084622Malá Morava-Vys. Potok 40 HanušoviceAnna Hošková
Mateřská škola710084892Bohutín 145 OlšanyMarta Šimková
Mateřská škola750294132Dlouhá 195 Ruda nad MoravouPatricia Winklerová
Mateřská škola709978372Polní 502 BludovIvana Kouřilová
Mateřská škola608010852Evaldova 25 ŠumperkJarmila Palová
Mateřská škola8520912Prievidzská 1 ŠumperkMgr. Yvona Šimková
Základní škola709852352 12 12ChromečMgr. Jitka Pavelková
Základní škola a Mateřská škola709845312 48 48BohdíkovMgr. Alena Vokurková
Základní škola710084972 103 103BohutínMgr. Pavel Tichý
Základní škola a Mateřská škola709929082 175 175Ruda nad MoravouMgr. Hana Hofschneiderová
Základní škola a Mateřská škola709943662 18 18JindřichovMgr. Miroslava Buryšková
Základní škola a Mateřská škola709962372 133 133BratrušovMgr. Miroslava Buryšková
Základní škola a Mateřská škola706400922 139 139HrabišínMgr. Zdeněk Hořava
Základní škola636964872Nová dědina 368 368BludovMgr. Ilona Křivohlávková
Základní škola a Mateřská škola603418072Hlavní 145 145HanušoviceIng. František Felner
Základní škola708708612 548 548LibinaMgr. Jaroslav Vojáček
Základní škola8520152Sportovní 300 300Ruda nad MoravouZdeněk Klimeš
Základní škola a Mateřská škola654972792Nádražní 77 77Staré MěstoMgr. Bc. Radovan Šikula
Základní škola a Mateřská škola709909302 176 176SudkovMgr. Ivana Hanáková
Základní škola603393812Vrchlického 1846/22 1846ŠumperkMgr. Petr Málek
Základní škola85231728.5.2017 870/63 870ŠumperkMgr. Radovan Pavelka
Základní škola8522872Šumavská 2325/21 2325ŠumperkMgr. Viktor Verner
Základní škola a mateřská škola709400452Osvobození 350 350Velké LosinyMgr. Jiří Ševčík
Základní škola a Mateřská škola603416612 58 58Loučná nad DesnouMgr. Věra Turková
Základní škola8528642Sluneční 2692/38 2692ŠumperkPaedDr. Hynek Pálka
Základní škola a Mateřská škola709854812 150 150BušínMgr. Jaroslava Kubíčková
Základní škola8522952Dr. E. Beneše 974/1 974ŠumperkPaedDr. Milan Tichý
Základní škola a Mateřská škola750294722 216 216PísařovMgr. Jaroslava Kubíčková
Základní škola a mateřská škola709851972 66 66OskavaMgr. Stanislav Lysák
Základní škola a Mateřská škola709833132 87 87Dolní StudénkyMgr. Olga Maturová
Základní škola a Mateřská škola731848372 274 274Nový MalínMgr. Jiří Slavinský
Základní škola a Mateřská škola750271012Školní 122 122VikýřoviceMgr. Danuše Jílková
Základní škola a mateřská škola709927712 64 64OlšanyMgr. Jana Kuchtíková
Základní škola a Mateř.škola Údolí Desné713408742Šumperská 775 775RapotínMgr. Eva Bicanová
Mateřská škola710119942Nerudova 4B ŠumperkPavlína Bošková
Mateřská škola Borůvka25596765Revoluční 3138 32ŠumperkBc. Hana Gajdošová Borůvková
Soukromá mateřská škola Medová školka29548265 Moravičany 175Martina Brázdilová, Ing.

Kontakty na ZŠ a MŠ na území ORP Šumperk

Filtr pro typy škol : A, B, M(Druhy a typy škol a školských zařízení)
Po najetí na zkrácený název se zobrazí celý název, po kliknutí se dostanete na detail.

Celkem : 46
č.Názevřediteltelefon
1Základní škola a Mateřská škola při lázních, Velké LosinyMgr. Milena Hrabalová774424700 TEL
2Základní škola a Mateřská škola při lázních, BludovMgr. Dagmar Skoumalová583284804 TEL
3Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká 3Mgr. Jana Večeřová583213166 TEL
4Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení a mateřská škola logopedická Schola Viva, o.Mgr. Miroslav Haltmar583214153 TEL
5Základní škola a střední škola Pomněnka o.p.s.Ing. Mgr. Nataša Strakošová-Vykydalová583213910 TEL
6Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, ŠumperkMgr. Jiří Klaška583284010 TEL
7Mateřská škola Chromeč, okres Šumperk, příspěvková organizaceJarmila Hladilová583238112 TEL
8Mateřská škola Dolní Studénky,Králec 20, okres Šumperk, příspěvková organizaceJarmila Lokajíčková774727380 TEL
9Mateřská škola Libina, okres Šumperk, příspěvková organizaceAranka Jarošová583233281 TEL
10MATEŘSKÁ ŠKOLA MALÁ MORAVA, příspěvková organizaceAnna Hošková583240171 TEL
11Mateřská škola Bohutín, okres Šumperk, příspěvková organizaceMarta Šimková583247180 TEL
12Mateřská škola Ruda nad Moravou, příspěvková organizacePatricia Winklerová583236038 TEL
13Mateřská škola Bludov, příspěvková organizaceIvana Kouřilová583238280 TEL
14Mateřská škola Sluníčko Šumperk, Evaldova 25, příspěvková organizaceJarmila Palová583214570 TEL
15Mateřská škola Veselá školka Šumperk, Prievidzská 1, příspěvková organizaceMgr. Yvona Šimková774474040 TEL
16Základní škola Chromeč, okres Šumperk, příspěvková organizaceMgr. Jitka Pavelková583238283 TEL
17Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizaceMgr. Alena Vokurková583246158 TEL
18Základní škola Bohutín, okres Šumperk, příspěvková organizaceMgr. Pavel Tichý583247244 TEL
19Základní škola a Mateřská škola Hrabenov, okres Šumperk, příspěvková organizaceMgr. Hana Hofschneiderová583236079 TEL
20Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, příspěvková organizaceMgr. Miroslava Buryšková583231418 TEL
21Základní škola a Mateřská škola Bratrušov, okres Šumperk, příspěvková organizaceMgr. Miroslava Buryšková583253276 TEL
22Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizaceMgr. Zdeněk Hořava583245183 TEL
23Základní škola Karla staršího ze Žerotína BludovMgr. Ilona Křivohlávková583238243 TEL
24Základní škola a Mateřská škola Hanušovice, okres ŠumperkIng. František Felner523231208 TEL
25Základní škola Libina, příspěvková organizaceMgr. Jaroslav Vojáček583233394 TEL
26Základní škola Ruda nad Moravou, okres ŠumperkZdeněk Klimeš583236330 TEL
27Základní škola a Mateřská škola Staré Město, okres ŠumperkMgr. Bc. Radovan Šikula583239230 TEL
28Základní škola a Mateřská škola Sudkov, příspěvková organizaceMgr. Ivana Hanáková583550116 TEL
29Základní škola Šumperk, Vrchlického 22Mgr. Petr Málek583212705 TEL
30Základní škola Šumperk, 8. května 63Mgr. Radovan Pavelka583214865 TEL
31Základní škola Šumperk, Šumavská 21Mgr. Viktor Verner583212980 TEL
32Základní škola a mateřská škola Velké Losiny, příspěvková organizaceMgr. Jiří Ševčík583248430 TEL
33Základní škola a Mateřská škola Loučná nad Desnou, příspěvková organizaceMgr. Věra Turková583550126 TEL
34Základní škola Šumperk, Sluneční 38PaedDr. Hynek Pálka583550302 TEL
35Základní škola a Mateřská škola Bušín, okres Šumperk, příspěvková organizaceMgr. Jaroslava Kubíčková583247115 TEL
36Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše 1PaedDr. Milan Tichý583213011 TEL
37Základní škola a Mateřská škola Písařov, okres Šumperk, příspěvková organizaceMgr. Jaroslava Kubíčková583440032 TEL
38Základní škola a mateřská škola Oskava, příspěvková organizaceMgr. Stanislav Lysák583233560 TEL
39Základní škola a Mateřská škola Dolní Studénky, okres Šumperk, příspěvková organizaceMgr. Olga Maturová583217026 TEL
40Základní škola a Mateřská škola Nový Malín, příspěvková organizaceMgr. Jiří Slavinský588881455 TEL
41Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, okres Šumperk, příspěvková organizaceMgr. Danuše Jílková583216797 TEL
42Základní škola a mateřská škola Olšany, okres Šumperk, příspěvková organizaceMgr. Jana Kuchtíková583247111 TEL
43Základní škola a Mateřská škola Údolí DesnéMgr. Eva Bicanová583550130 TEL
44Mateřská škola Pohádka Šumperk, Nerudova 4B, příspěvková organizacePavlína Bošková583211631 TEL
45Mateřská škola BorůvkaBc. Hana Gajdošová Borůvková774111042 TEL
46Soukromá mateřská škola Medová školkaMartina Brázdilová, Ing.731543758 TEL

Projekty v MS2014+ na území ORP Šumperk

reg.č.názevstavvýzvažádánoschválenoŽadatel
celkem00
Generováno 0.000982046127319 s