Dlouhomilov

Dlouhomilov

Katastr obce Dlouhomilov - mapa území

Katastrální území obce Dlouhomilov

Název kúkód kúERÚ
Benkov626635ERÚ
Dlouhomilov626643ERÚ

Sídelní jednotky Dlouhomilov

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Benkov 312.645383446
Dlouhomilov 730.719436424419

Ekonomické subjekty na území Dlouhomilov

RES2008201220132014
Celkem32293230
CZ-NACE-A5778
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C7453
CZ-NACE-D0000
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F3444
CZ-NACE-G9566
CZ-NACE-H1000
CZ-NACE-I0111
CZ-NACE-J0000
CZ-NACE-K1011
CZ-NACE-L0000
CZ-NACE-M2333
CZ-NACE-N0000
CZ-NACE-O1111
CZ-NACE-P0000
CZ-NACE-Q1111
CZ-NACE-R1110
CZ-NACE-S1222
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0000

Příspěvky na péči na území Dlouhomilov

201620172018
Počet dávek288293279
Stupeň 1634551
Stupeň 290110134
Stupeň 312312344
Stupeň 4121550
Do 18 let243665
Od 18ti let264257214
Celkem Vyplaceno KČ166716018911201835900

Vývoj počtu obyvatel na území Dlouhomilov

Obyvatelstvo na území Dlouhomilov

2013201420152016
Celkem474475468476
Ženy239245240245
Narození4447
Zemřelí3684
Přistěhovalí912520
Vystěhovalí99815
Děti68716972
Produktivní věk299288283290
Senioři107116116114

Vývoj nezaměstnanosti na území Dlouhomilov

Zdroj: mpsv

Rozloha území Dlouhomilov

2013201420152016
Rozloha celkem [ha]1043.41043.41043.41043.6
Orná půda238.3238.3238.3238.3
Chmelnice0.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.0
Sady0.00.00.00.0
Zahrady22.622.723.023.0
Travní porosty290.6290.6290.6290.6
Zemědělská půda celkem551.5551.6551.9551.9
Lesy429.5429.5429.5429.7
Vodní plochy4.54.54.54.5
Zastavěné území9.69.49.59.5
Ostatní48.248.247.948.0
Nezemědělská půda celkem491.8491.8491.5491.7

Školy na území Dlouhomilov

NazevIČOAdresa