Albrechtice

Albrechtice

Katastr obce Albrechtice - mapa území

Katastrální území obce Albrechtice

Název kúkód kúERÚ
Albrechtice u Lanškrouna600113ERÚ

Sídelní jednotky Albrechtice

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Albrechtice 1007.44486495469

Ekonomické subjekty na území Albrechtice

RES2008201220132014
Celkem44424241
CZ-NACE-A8867
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C8899
CZ-NACE-D0010
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F4777
CZ-NACE-G11665
CZ-NACE-H0000
CZ-NACE-I2211
CZ-NACE-J0112
CZ-NACE-K1232
CZ-NACE-L0000
CZ-NACE-M1000
CZ-NACE-N0000
CZ-NACE-O2222
CZ-NACE-P1111
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R2001
CZ-NACE-S4333
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0221

Příspěvky na péči na území Albrechtice

201620172018
Počet dávek135145155
Stupeň 1384236
Stupeň 2445839
Stupeň 3273365
Stupeň 4261215
Do 18 let000
Od 18ti let135145155
Celkem Vyplaceno KČ760720740960973280

Vývoj počtu obyvatel na území Albrechtice

Obyvatelstvo na území Albrechtice

20132014201520162017201820192020
Celkem467464462464475470455452
Ženy231233231230231232224222
Narození64573635
Zemřelí73425748
Přistěhovalí439142910910
Vystěhovalí147121716142310
Děti6664657069686168
Produktivní věk328321316305309298285280
Senioři7379818997104109104

Vývoj nezaměstnanosti na území Albrechtice

Zdroj: mpsv

Rozloha území Albrechtice

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]1007.41007.41006.61006.61006.61006.61006.61006.6
Orná půda201.0201.0200.9200.9200.9200.9200.9200.9
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady0.40.40.40.40.40.40.40.4
Zahrady22.021.921.921.921.921.921.922.0
Travní porosty149.6143.3142.7142.7142.7142.6142.6142.6
Zemědělská půda celkem373.0366.6365.8365.8365.8365.7365.8365.9
Lesy569.9576.5575.9576.2576.2576.4576.3576.3
Vodní plochy6.66.56.76.36.36.36.36.3
Zastavěné území7.67.57.67.67.67.77.77.7
Ostatní50.350.350.550.650.650.650.550.4
Nezemědělská půda celkem634.4640.8640.8640.8640.8640.9640.8640.7

Školy na území Albrechtice

NazevIČOAdresa
Mateřská škola, Albrechtice, okres Ústí nad Orlicí600103358Albrechtice 131