Blatec

Blatec

Katastr obce Blatec - mapa území

Katastrální území obce Blatec

Název kúkód kúERÚ
Blatec605204ERÚ

Sídelní jednotky Blatec

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Blatec 444.883569569552
Kocanda 213.5930045

Ekonomické subjekty na území Blatec

RES2008201220132014
Celkem62748073
CZ-NACE-A8888
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C12131212
CZ-NACE-D0000
CZ-NACE-E1011
CZ-NACE-F6131312
CZ-NACE-G18151110
CZ-NACE-H1332
CZ-NACE-I1013
CZ-NACE-J1112
CZ-NACE-K1021
CZ-NACE-L0332
CZ-NACE-M3336
CZ-NACE-N0000
CZ-NACE-O2221
CZ-NACE-P2221
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R3442
CZ-NACE-S27108
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno1042

Příspěvky na péči na území Blatec

201620172018
Počet dávek138160136
Stupeň 1676113
Stupeň 2234165
Stupeň 3485146
Stupeň 40712
Do 18 let0150
Od 18ti let138145136
Celkem Vyplaceno KČ551600810380860640

Vývoj počtu obyvatel na území Blatec

Obyvatelstvo na území Blatec

20132014201520162017201820192020
Celkem623623636649647642642644
Ženy301298311315316316314314
Narození55646656
Zemřelí55642676
Přistěhovalí2327372822151217
Vystěhovalí2327241528201015
Děti10010410710910810095102
Produktivní věk428424432438434429432421
Senioři959597102105113115121

Vývoj nezaměstnanosti na území Blatec

Zdroj: mpsv

Rozloha území Blatec

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]658.5658.5658.5658.5658.5658.5658.5658.5
Orná půda550.3550.0550.0550.0550.0550.0550.0549.8
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady0.50.50.50.50.50.50.50.5
Zahrady14.714.914.914.914.914.914.914.9
Travní porosty16.016.016.016.016.016.016.016.0
Zemědělská půda celkem581.5581.4581.4581.4581.3581.3581.3581.1
Lesy0.30.30.30.30.30.30.30.3
Vodní plochy12.912.912.912.912.912.912.912.9
Zastavěné území12.812.812.712.812.812.812.812.8
Ostatní51.151.151.251.251.251.351.351.4
Nezemědělská půda celkem77.077.077.177.177.177.277.277.4

Školy na území Blatec

NazevIČOAdresa