Lhota u Vsetína

Lhota u Vsetína

Katastr obce Lhota u Vsetína - mapa území

Katastrální území obce Lhota u Vsetína

Název kúkód kúERÚ
Lhota u Vsetína681245ERÚ

Sídelní jednotky Lhota u Vsetína

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Lhota u Vsetína 534.61709710724
Lhotské Paseky 592.46301527

Ekonomické subjekty na území Lhota u Vsetína

RES2008201220132014
Celkem8991100100
CZ-NACE-A391111
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C23222221
CZ-NACE-D0000
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F11141418
CZ-NACE-G18202522
CZ-NACE-H5334
CZ-NACE-I10655
CZ-NACE-J1232
CZ-NACE-K3001
CZ-NACE-L0000
CZ-NACE-M7798
CZ-NACE-N2000
CZ-NACE-O1111
CZ-NACE-P2444
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R1100
CZ-NACE-S2112
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0121

Příspěvky na péči na území Lhota u Vsetína

201620172018
Počet dávek310295256
Stupeň 1481252
Stupeň 210610370
Stupeň 310111370
Stupeň 4556764
Do 18 let131212
Od 18ti let297283244
Celkem Vyplaceno KČ202934023447601814560

Vývoj počtu obyvatel na území Lhota u Vsetína

Obyvatelstvo na území Lhota u Vsetína

20132014201520162017201820192020
Celkem764775776786793789794799
Ženy389399397403401392394392
Narození51164157106
Zemřelí121312891399
Přistěhovalí1226192619152320
Vystěhovalí813121218131912
Děti112119122120131127125126
Produktivní věk518525525528523528533535
Senioři134131129138139134136138

Vývoj nezaměstnanosti na území Lhota u Vsetína

Zdroj: mpsv

Rozloha území Lhota u Vsetína

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]1126.41126.41126.41126.41126.41126.41126.21126.2
Orná půda72.272.272.172.172.071.971.771.7
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady1.51.51.51.51.51.51.51.5
Zahrady13.213.213.213.213.213.313.413.4
Travní porosty228.8227.2227.1227.0226.1230.5232.8234.3
Zemědělská půda celkem315.8314.1313.8313.8312.8317.1319.4320.9
Lesy682.2685.5685.8685.8690.9697.4700.0700.0
Vodní plochy7.07.07.17.17.17.17.17.1
Zastavěné území10.110.110.110.110.110.110.110.2
Ostatní111.3109.7109.6109.6105.494.689.588.0
Nezemědělská půda celkem810.6812.2812.5812.6813.6809.2806.8805.3

Školy na území Lhota u Vsetína

NazevIČOAdresa
Základní škola a mateřská škola Lhota u Vsetína600150101 128