Luka nad Jihlavou

Luka nad Jihlavou

Katastr obce Luka nad Jihlavou - mapa území

Katastrální území obce Luka nad Jihlavou

Název kúkód kúERÚ
Luka nad Jihlavou688703ERÚ
Otín nad Jihlavou688711ERÚ
Předboř nad Jihlavou688720ERÚ
Svatoslav nad Jihlavou688738ERÚ

Sídelní jednotky Luka nad Jihlavou

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Luka nad Jihlavou 1044.87216423142511
Otín 237.52411310594
Předboř 168.378201621
Svatoslav 118.692384537

Ekonomické subjekty na území Luka nad Jihlavou

RES2008201220132014
Celkem243294302286
CZ-NACE-A14151515
CZ-NACE-B0011
CZ-NACE-C37383833
CZ-NACE-D0000
CZ-NACE-E3453
CZ-NACE-F41464345
CZ-NACE-G42494749
CZ-NACE-H19151615
CZ-NACE-I9121411
CZ-NACE-J3445
CZ-NACE-K6152617
CZ-NACE-L3442
CZ-NACE-M30303032
CZ-NACE-N1334
CZ-NACE-O2333
CZ-NACE-P4444
CZ-NACE-Q6664
CZ-NACE-R4535
CZ-NACE-S19302926
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0111112

Příspěvky na péči na území Luka nad Jihlavou

201620172018
Počet dávek114611921155
Stupeň 1463465400
Stupeň 2333274297
Stupeň 3199263306
Stupeň 4151190152
Do 18 let110117110
Od 18ti let103610751045
Celkem Vyplaceno KČ557616067074606586500

Vývoj počtu obyvatel na území Luka nad Jihlavou

Obyvatelstvo na území Luka nad Jihlavou

20132014201520162017201820192020
Celkem27822833285428652869290129713028
Ženy13901411141514221419142714691500
Narození3031432833374447
Zemřelí1820271936312933
Přistěhovalí869085656377121103
Vystěhovalí5850806356516660
Děti459495500496498505531553
Produktivní věk18391834184218461859187719091940
Senioři484504512523512519531535

Vývoj nezaměstnanosti na území Luka nad Jihlavou

Zdroj: mpsv

Rozloha území Luka nad Jihlavou

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]1569.51569.91569.91569.91569.91569.91569.91569.9
Orná půda691.1690.7689.7689.6689.5689.4689.0690.1
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady0.10.10.10.10.10.10.10.1
Zahrady52.352.352.352.352.252.352.552.9
Travní porosty355.2354.8355.0354.0354.0353.7353.3351.6
Zemědělská půda celkem1098.71097.91097.11096.01095.81095.51095.01094.7
Lesy292.5294.1294.1295.1295.1295.1295.1295.1
Vodní plochy18.118.218.118.018.018.018.018.0
Zastavěné území29.529.429.430.130.330.430.730.8
Ostatní130.6130.4131.1130.6130.6130.8131.1131.3
Nezemědělská půda celkem470.7472.0472.8473.9474.1474.4474.9475.3

Školy na území Luka nad Jihlavou

NazevIČOAdresa
Základní škola a Mateřská škola Luka nad Jihlavou, příspěvková organizace600117103Školní 177