MAS ORLICKO, z.s.

MAS ORLICKO, z.s.

Umístění obcí MAS ORLICKO, z.s. v soutěži vesnice roku

RokObecStuha
2008SemanínModrá stuha
2004PísečnáZelená stuha
1998BystřecBílá stuha
1997PetroviceZelená stuha
1996BystřecModrá stuha
1995PetroviceZlatá stuha

Územní působnost MAS ORLICKO, z.s.

+ základní data z roku 2016 (57 obcí)

Název jednotkyvýměrapočet obyvatelORPokreskraj
Čenkovice597.4192LanškrounÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Dolní Čermná1500.11316LanškrounÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Horní Čermná1766.81005LanškrounÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Horní Heřmanice1572.8492LanškrounÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Horní Třešňovec980.0627LanškrounÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Petrovice263.3248LanškrounÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Výprachtice2171.3984LanškrounÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Dlouhá Třebová1043.81290Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Ústí nad Orlicí3636.714164Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Brandýs nad Orlicí432.71345Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
České Libchavy871.6640Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Dolní Dobrouč3071.52593Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Libchavy2210.51737Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Hnátnice1131.6847Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Jehnědí574.2324Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Řetová849.2692Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Řetůvka423.4272Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Sopotnice1356.8933Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Sudislav nad Orlicí642.5138Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Voděrady779.5338Ústí nad OrlicíÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Sobkovice365.8245ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Dlouhoňovice389.6817ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Helvíkovice1074.1496ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Bystřec1814.21154ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Česká Rybná808.2393ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
České Petrovice629.8155ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Hejnice482.5201ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Jablonné nad Orlicí437.83136ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Jamné nad Orlicí1058.8682ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Kameničná585.1315ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Klášterec nad Orlicí1794.2876ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Kunvald2932.7969ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Letohrad2354.46283ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Líšnice1149.5743ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Lukavice1103.81135ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Mistrovice461.4588ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Nekoř1095.4946ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Orličky864.1301ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Pastviny836.6374ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Písečná885.6546ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Studené541.9182ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Šedivec387.4207ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Těchonín1899.4585ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Verměřovice599.4747ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Záchlumí1352.9762ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Žamberk1690.96059ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Žampach555.0278ŽamberkÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Červená Voda4733.13003KrálíkyÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Dolní Morava3657.0300KrálíkyÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Králíky5277.74289KrálíkyÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Lichkov913.0517KrálíkyÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Mladkov1279.9534KrálíkyÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Rybník1113.3839Česká TřebováÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Semanín880.0632Česká TřebováÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Česká Třebová4099.415608Česká TřebováÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Přívrat730.4354Česká TřebováÚstí nad OrlicíPardubický kraj
Třebovice1146.0782Česká TřebováÚstí nad OrlicíPardubický kraj
celkem7785686210511

Žádosti z PRV 2007-2013 na území MAS ORLICKO, z.s.

OsaPočet proj.Celková částkaZ toho dotace
14621181526435523633116
2429020531767121
3105565624543239431341
41599050929959997700
registrované žádosti o dotaci, detailní přehled jen pro registrované nebo na webu SZIF

OPŽP 2007-2013 na území MAS ORLICKO, z.s.

OsaPočetCelkem p.UznatelnéSch. podporaProplaceno
116729911436506757571456081813423593998
21027770964249479312245313522227327
351297479199185614229167052800153132400
42713168307812083565810704820293911346
61636673837346373402881853526686205
734528916439621539565933948272
registrované žádosti o dotaci, detailní přehled jen pro registrované nebo na webu MŽP

Příspěvky na péči na území MAS ORLICKO, z.s.

201620172018
Počet dávek365423670737189
Stupeň 1127741210512208
Stupeň 2117091171011910
Stupeň 3792883058342
Stupeň 4412445874724
Do 18 let412542254060
Od 18ti let324103248233124
Celkem Vyplaceno KČ186353540205833440208402980

Ekonomické subjekty na území MAS ORLICKO, z.s.

RES2016201720182008201220132014
Celkem93651017396589728
CZ-NACE-A768778751786
CZ-NACE-B1100
CZ-NACE-C1406143313341321
CZ-NACE-D966139172
CZ-NACE-E46484443
CZ-NACE-F1271129212051230
CZ-NACE-G2029212617691721
CZ-NACE-H273256226212
CZ-NACE-I511564500507
CZ-NACE-J139168150144
CZ-NACE-K232263489421
CZ-NACE-L163200196197
CZ-NACE-M848881818854
CZ-NACE-N102112104104
CZ-NACE-O101108110109
CZ-NACE-P222226223230
CZ-NACE-Q221206205206
CZ-NACE-R223250236246
CZ-NACE-S761876837838
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno39319322387

Obyvatelstvo na území MAS ORLICKO, z.s.

20132014201520162017201820192020
Celkem8677986584863108621086080863958640286204
Ženy4385743689435704353043458435644348743417
Narození849951903961917989948896
Zemřelí867860883866901897933947
Přistěhovalí17031697175718761829224620611930
Vystěhovalí20501983205120711975202320692077
Děti1322413297133451342713436136691376213780
Produktivní věk5855757805570035635855688553225492754446
Senioři1499815482159621642516956174041771317978

Vývoj nezaměstnanosti na území MAS ORLICKO, z.s.

Zdroj: mpsv

Rozloha území MAS ORLICKO, z.s.

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]77855.877857.377860.377856.077860.177859.677861.277861.9
Orná půda23232.923203.523030.422603.822237.822157.021962.021936.9
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady85.285.182.882.381.781.481.380.4
Zahrady2243.92238.22239.62235.72246.12253.12292.82302.1
Travní porosty17517.117441.717578.317952.918253.118284.918423.118430.1
Zemědělská půda celkem43079.042968.842930.142874.242818.542775.742759.342749.9
Lesy27786.127867.027941.327951.627971.528011.128031.728039.5
Vodní plochy652.3662.8673.2678.0684.6688.2695.5695.7
Zastavěné území1058.41052.51052.61054.11050.41052.81054.31056.3
Ostatní5279.35306.45263.65298.15335.65332.15320.75320.8
Nezemědělská půda celkem34776.234888.334929.734981.935042.535083.635102.135112.3

Školy na území MAS ORLICKO, z.s.

počet škol : 84
NazevRED IZOObecAdresa
Základní škola praktická Česká Třebová600024717Česká Třebovánáměstí 17. listopadu 2062
Střední škola a základní škola Žamberk600024792ŽamberkTyršova 214
Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí600024814Ústí nad OrlicíLázeňská 206
Speciální základní škola Králíky600024822KrálíkyNábřežní 130
Mateřská škola Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí600103099Brandýs nad OrlicíTyršova 374
Mateřská škola Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí600103218Dolní Čermnáč.p. 4
Mateřská škola Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí600103226Dolní Dobroučč.p. 448
Mateřská škola Hnátnice, okres Ústí nad Orlicí600103251Hnátniceč.p. 1
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Knapovec 8600103323Ústí nad OrlicíKnapovec 8
Mateřská škola, Pivovarská, Králíky, okres Ústí nad Orlicí600103331KrálíkyPivovarská 423
Mateřská škola Letohrad, Taušlova 192, okres Ústí nad Orlicí600103404LetohradTaušlova 192
Mateřská škola Nekoř, okres Ústí nad Orlicí600103463Nekořč.p. 308
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Černovír 96600103579Ústí nad OrlicíČernovír 96
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Pod Lesem 290600103587Ústí nad OrlicíPod Lesem 290
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165600103595Ústí nad OrlicíSokolská 165
Mateřská škola Záchlumí, okres Ústí nad Orlicí600103625Záchlumíč.p. 83
Mateřská škola SLUNÍČKO, Žamberk600103633Žamberknám. Gen. Knopa 433
Mateřská škola Dlouhoňovice600103641DlouhoňoviceDlouhoňovice, Školská
Mateřská škola Helvíkovice, okres Ústí nad Orlicí600103650HelvíkoviceHelvíkovice 165
Mateřská škola Hejnice, okres Ústí nad Orlicí600103692HejniceHejnice 60
Mateřská škola, Kameničná, okres Ústí nad Orlicí600103714KameničnáKameničná
Mateřská škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí600103722Klášterec nad Orlicíč.p. 218
Mateřská škola Česká Třebová, U Koupaliště600103790Česká TřebováU Koupaliště 610
Mateřská škola Česká Třebová, U Stadionu600103803Česká TřebováU Stadionu
Mateřská škola u skřítka Jasánka, Ústí nad Orlicí, Nerudova 136600103838Ústí nad OrlicíNerudova
Mateřská škola Hradisková, Jablonné nad Orlicí600103854Jablonné nad OrlicíHradisková 619
Mateřská škola, Moravská, Králíky, okres Ústí nad Orlicí600103862KrálíkyMoravská
Mateřská škola Letohrad, U Dvora 708, okres Ústí nad Orlicí600103897LetohradU Dvora 708
Mateřská škola Stonožka Sopotnice, okres Ústí nad Orlicí600103919Sopotniceč.p. 312
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Na Výsluní 200600103927Ústí nad OrlicíNa Výsluní 200
Mateřská škola ČTYŘLÍSTEK, Žamberk600103935ŽamberkTylova 1244
Mateřská škola, Horní Čermná, okres Ústí n. Orlicí600103943Horní Čermnáč.p. 95
Mateřská škola Lentilka, Ústí nad Orlicí, Heranova 1348600103978Ústí nad OrlicíHeranova
Mateřská škola Výprachtice600104001Výprachticeč.p. 390
Mateřská škola Česká Třebová, Habrmanova600104028Česká TřebováHabrmanova 1779
Mateřská škola KLUBÍČKO Ústí nad Orlicí, Dělnická 67600104044Ústí nad OrlicíDělnická 67
Mateřská škola, Červený Potok, Králíky, okres Ústí nad Orlicí600104079KrálíkyČervený Potok 78
Mateřská škola Česká Třebová, Vinohrady600104095Česká TřebováTylova 624
Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice600104141Česká TřebováHabrmanova 1500
Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice600104150Česká TřebováNádražní 200
Základní škola Letohrad, U Dvora 745600104192LetohradU Dvora 745
Základní škola Jablonné nad Orlicí600104206Jablonné nad OrlicíJamenská 555
Základní škola Letohrad, Komenského 269600104222LetohradKomenského 269
Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice600104249Česká TřebováÚstecká 160
Základní škola Králíky600104257KrálíkyMoravská 647
Základní škola Žamberk, 28. října 581600104273Žamberk28.10.2017 581
Základní škola Ústí nad Orlicí, Školní 75600104290Ústí nad OrlicíŠkolní 75
Základní škola Česká Rybná, okres Ústí nad Orlicí600104362Česká Rybná 141
Základní škola a mateřská škola Lichkov600104443Lichkov 185
Základní škola Nekoř, okres Ústí nad Orlicí600104486Nekoř 143
Mateřská škola a Základní škola Třebovice600104575Třebovice 214
Základní škola Bohousová, okres Ústí nad Orlicí600104605Záchlumí 73
Základní škola Hnátnice, okres Ústí nad Orlicí600104664Hnátnice 253
Základní škola a mateřská škola Sopotnice, příspěvková organizace600104681Sopotnice 225
Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11600104699Ústí nad OrlicíKomenského 11
Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332600104702Ústí nad OrlicíBratří Čapků 1332
Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147600104711Ústí nad OrlicíTřebovská 147
Základní škola Žamberk, Nádražní 743600104745ŽamberkNádražní 743
Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí600104761Dolní Čermná 4
Základní škola Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí600104770Dolní Dobrouč 423
Základní škola a mateřská škola Libchavy600104796Libchavy 153
Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí600104800Horní Čermná 128
Základní škola a Mateřská škola Řetová600104826Řetová 162
Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí600104842Výprachtice 390
Základní škola a mateřská škola Rybník, okres Ústí nad Orlicí650016467Rybník 147
Základní škola a mateřská škola Dlouhá Třebová okres Ústí nad Orlicí650019831Dlouhá TřebováŠkolní 199
Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí650041445Klášterec nad Orlicí 176
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí650045912Brandýs nad OrlicíŽerotínova 29
Základní škola a Mateřská škola Písečná, okres Ústí nad Orlicí650046463Písečná 2
Základní škola a mateřská škola Bystřec650046528Bystřec 87
Základní škola a Mateřská škola Mladkov650046587Mladkov 138
Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí650047702Horní Heřmanice 13
Základní škola a mateřská škola Jamné nad Orlicí650047869Jamné nad Orlicí 207
Základní škola a Mateřská škola Jehnědí, okres Ústí nad Orlicí650051301Ústí nad Orlicí 82
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN650051394Těchonín 4
Základní škola a mateřská škola Mistrovice650051807Mistrovice 11
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí650052013Lukavice 118
Základní škola a Mateřská škola Orličky650052307Orličky 190
Základní škola a mateřská škola Červená Voda650052510Červená Voda 341
Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí650052650Líšnice 248
Základní škola a mateřská škola Pramínek, Semanín650052820Semanín 118
Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí650053834Kunvald 41
Základní škola a Mateřská škola České Libchavy, okres Ústí nad Orlicí650055756České Libchavy 147
Základní škola a Mateřská škola Verměřovice, okres Ústí nad Orlicí650057511Verměřovice 115

Sportovní kluby aorganizace na území MAS ORLICKO, z.s.

počet organizací : 152
NazevObecAdresaTypForma
TK Česká Třebová, z.s.26575311Česká TřebováHusova 22Klub / TJSpolek
JUDO Česká Třebová z.s.22872205Česká TřebováKateřinská 2143default při migraci nevyplněnýSpolek
BUDOS, z.s.22846719LetohradMírová 891default při migraci nevyplněnýSpolek
Klub orientačního běhu Ústí nad Orlicí, z.s.22711015Ústí nad OrlicíPopradská 1290Klub / TJSpolek
Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.22890777Ústí nad OrlicíJana a Jos. Kovářů 1101Klub / TJSpolek
Basketbalový klub Ústí nad Orlicí, z.s.22762337Ústí nad OrlicíTřebovská 1057default při migraci nevyplněnýSpolek
Klub vodních sportů Žamberk, z.s.5512433DlouhoňovicePod Vlekem 185Klub / TJSpolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horní Dobrouč61237825Dolní DobroučHorní Dobrouč 164OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Koburk61237833VýprachticeKoburk 2Klub / TJPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Jamné nad Orlicí61237850Jamné nad OrlicíJamné nad Orlicí 288OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Orličky61237884OrličkyOrličky 176OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Těchonín61237906TěchonínTěchonín 80OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Voděrady61237931VoděradyVoděrady 77OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Žampach61237949ŽampachŽampach 11OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Verměřovice61238007VerměřoviceVerměřovice 14Klub / TJPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Ústí nad Orlicí I.61238031Ústí nad OrlicíMistra Jaroslava Kociana 54OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Skuhrov61238040Česká TřebováSkuhrov 125OddílPobočný spolek
Orel jednota Orlice47500221LetohradOrlice 181Klub / TJPobočný spolek
Obec Dlouhá Třebová580902Dlouhá TřebováÚstecká 235default při migraci nevyplněnýObec nebo městská část hlavníh
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Lichkov61238180LichkovLichkov 186OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mistrovice61238210MistroviceMistrovice 138OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bystřec61238252BystřecBystřec 290Klub / TJPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Čenkovice61238279ČenkoviceČenkovice 171OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hylváty61238295Ústí nad OrlicíTřebovská 299OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Petrovice61238317PetrovicePetrovice 62OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Výprachtice61238341VýprachticeVýprachtice 7OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Lanšperk61238368Dolní DobroučLanšperk 73OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bohousová61238376ZáchlumíBohousová 76OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nepomuky61238422Horní ČermnáNepomuky 27OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Králíky61238449KrálíkyKarla Čapka 621OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nekoř61238465NekořNekoř 330OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Sopotnice61238473SopotniceSopotnice 168OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horní Heřmanice61238503Horní HeřmaniceHorní Heřmanice 112OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rybník61238546RybníkRybník 267OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horní Libchavy61238554LibchavyHorní Libchavy 221OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Džbánov61238660VoděradyDžbánov 35OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Šedivec61238708ŠedivecŠedivec 57OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Třebovice64771555TřeboviceTřebovice 136OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Klášterec nad Orlicí61239739Klášterec nad OrlicíKlášterec nad Orlicí 122OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dolní Libchavy61239747LibchavyDolní Libchavy 333OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Písečná61239755PísečnáPísečná 71OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů České Libchavy61239763České LibchavyČeské Libchavy 173OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Knapovec61239828Ústí nad OrlicíKnapovec 140OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kameničná61239844KameničnáKameničná 33OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Heřmanice61239861KrálíkyHeřmanice 70OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dolní Boříkovice61239968KrálíkyDolní Boříkovice 184OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Lukavice44468636LukaviceLukavice 117Klub / TJPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Brandýs nad Orlicí44470029Brandýs nad OrlicíKlopotská 2OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Letohrad44472790LetohradPožárníků 703Klub / TJPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Jablonné nad Orlicí70929343Jablonné nad OrlicíAloise Hanuše 384OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dlouhoňovice61237647DlouhoňoviceHlavní 19OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dlouhá Třebová61237655Dlouhá TřebováU Kostela 116OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hejnice61237671HejniceHejnice 12OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kunvald61237710KunvaldKunvald 7Klub / TJPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Letohrad-Kunčice61237736LetohradKunčice 116OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Letohrad-Orlice61237744LetohradOrlice 76OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záchlumí61237752ZáchlumíZáchlumí 98OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Žamberk49312359ŽamberkVrbí 257OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dolní Dobrouč49314955Dolní DobroučDolní Dobrouč 291Klub / TJPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mladkov49317491MladkovMladkov 29Klub / TJPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Parník47499931Česká TřebováHusova 519OddílPobočný spolek
Klub biatlonu Letohrad, p.s.49317342LetohradŠedivská 839Klub / TJPobočný spolek
DGC Wild Eagles z.s.3591727KrálíkyJana Švermy 715Klub / TJSpolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Letohrad - Červená61239674LetohradČervená 49OddílPobočný spolek
Rodinné centrum KUK, z.s.22855025Dolní ČermnáDolní Čermná 4Klub / TJSpolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dolní Morava61238724Dolní MoravaDolní Morava 35OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Líšnice61238864LíšniceLíšnice 226OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horní Čermná61239038Horní ČermnáHorní Čermná 276OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Jehnědí61239399JehnědíJehnědí 3OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Řetůvka61239496ŘetůvkaŘetůvka 11OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Helvíkovice61239500HelvíkoviceHelvíkovice 3OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Přívrat61239569PřívratPřívrat 11OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Sudislav nad Orlicí61239577Sudislav nad OrlicíSudislav nad Orlicí 65OddílPobočný spolek
Tělocvičná jednota Sokol Lukavice49312545LukaviceLukavice 119Klub / TJPobočný spolek
Tělocvičná jednota Sokol Hnátnice49317351HnátniceHnátnice 35Klub / TJPobočný spolek
Orel jednota Dolní Dobrouč61234541Dolní DobroučDolní Dobrouč 408default při migraci nevyplněnýPobočný spolek
Orel jednota Česká Třebová62014960Česká TřebováBenátky 398default při migraci nevyplněnýPobočný spolek
Orel jednota Dolní Čermná64771571Dolní ČermnáDolní Čermná 220Klub / TJPobočný spolek
Sportovní klub JK SPORTS z.s.2298937Ústí nad OrlicíPivovarská 424Klub / TJSpolek
Vodácký klub RAFT KLUB Gymnázium Letohrad, pobočný polek SVoČR75133920LetohradVáclavské náměstí 1Klub / TJPobočný spolek
Město Česká Třebová278653Česká TřebováStaré náměstí 78Střešní organizaceObec nebo městská část hlavníh
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Česká Třebová61237604Česká TřebováChorinova 29OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Dolní Čermná61237621Dolní ČermnáDolní Čermná 2OddílPobočný spolek
Tělocvičná jednota Sokol Kunvald49312286KunvaldKunvald 40Klub / TJPobočný spolek
Tělocvičná jednota Sokol Žamberk61239666ŽamberkTyršova 534Klub / TJPobočný spolek
SKI TEAM Česká Třebová, z.s.5077796Česká TřebováGrégrova 78Klub / TJSpolek
Sportovní taneční klub Česká Třebová z. s.6559425Česká TřebováKlácelova 9Klub / TJSpolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Studené15030202StudenéStudené 15OddílPobočný spolek
TK Dolní Dobrouč, z.s.8223564Dolní DobroučDolní Dobrouč 692Klub / TJSpolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horní Třešňovec61235156Horní TřešňovecHorní Třešňovec 216OddílPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Černovír61235181Ústí nad OrlicíČernovír 89Klub / TJPobočný spolek
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Česká Rybná61235199Česká RybnáČeská Rybná 78OddílPobočný spolek
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.49317784Česká TřebováKozlovská 847Klub / TJSpolek
Krasobruslařský klub Česká Třebová, z. s.1273710Česká TřebováNádražní 28Klub / TJSpolek
SKIKLUB Králíky, z.s.8578010KrálíkyNádražní 488Klub / TJSpolek
TK Letohrad z.s.69171777LetohradV Aleji 876Klub / TJSpolek
1. FC Žamberk z.s.70808554ŽamberkU Koupaliště 755Klub / TJSpolek
SO UNO při Speciální základní škole, mateřské škole a praktické škole Ústí nad Orlicí, z.s.67443761Ústí nad OrlicíLázeňská 206Klub / TJSpolek
FbK Orlicko-Třebovsko, z.s.26635232Ústí nad OrlicíDukelská 546Klub / TJSpolek
SK Karate Ústí nad Orlicí, z.s.26652480Ústí nad OrlicíNa Štěpnici 1208Klub / TJSpolek
SK HOKEJBAL LETOHRAD, z.s.27011038LetohradTaušlova 867Klub / TJSpolek
TOSK Žamberk z.s.26652871ŽamberkU Koupaliště 1362Klub / TJSpolek
SPORTOVNÍ KLUB BASKETBALU při VOŠ a SŠT ČESKÁ TŘEBOVÁ, z. s.27003116Česká TřebováHabrmanova 1540Klub / TJSpolek
FC Jiskra 2008, z.s.22677682KrálíkyPivovarská 171Klub / TJSpolek
Klub sportovní gymnastiky Ústí nad Orlicí z.s.22771506LibchavyDolní Libchavy 89Klub / TJSpolek
Spolek DSC GYM22768157Česká Třebovánáměstí Jana Pernera 584Klub / TJSpolek
Sportovní klub Geodézie Česká Třebová, z.s.27015475Česká TřebováPalackého 297Klub / TJSpolek
Sokol Boříkovice,z.s.49314823KrálíkyNádražní 488Klub / TJSpolek
Tělovýchovná jednota Spartak Brandýs nad Orlicí, z.s.44468989Brandýs nad OrlicíNáměstí Komenského 203Klub / TJSpolek
Tělovýchovná jednota Lokomotiva,z.s. Česká Třebová15029824Česká TřebováHusova 22Klub / TJSpolek
TJ Sokol Česká Rybná15029778Česká RybnáČeská Rybná 78Klub / TJSpolek
Tělovýchovná jednota Dlouhá Třebová, z.s.49314521Dlouhá TřebováÚstecká 235Klub / TJSpolek
Tělovýchovná jednota Jablonné nad Orlicí, z.s.61235113Jablonné nad OrlicíNáměstí 5. května 15Klub / TJSpolek
SK Dlouhoňovice44469861DlouhoňoviceŠkolská 71default při migraci nevyplněnýSpolek
TJ Jiskra Králíky, z.s.529699KrálíkyNádražní 488Klub / TJSpolek
Ski klub Ústí nad Orlicí, z. s.486141Ústí nad OrlicíLetohradská 1359Klub / TJSpolek
Tělovýchovná jednota Sokol Libchavy, z.s.44470045LibchavyDolní Libchavy 63Klub / TJSpolek
TJ Spartak Letohrad, z.s.579084LetohradJilemnického 341Klub / TJObecně prospěšná společnost
Sportovní klub Rybník, z.s.47500239RybníkRybník 64default při migraci nevyplněnýSpolek
TJ Sokol Řetová z.s.64771938ŘetováŘetová 190default při migraci nevyplněnýSpolek
Tělovýchovná jednota Semanín, z.s.15030563SemanínSemanín 85Klub / TJSpolek
TJ Sopotnice15028917SopotniceSopotnice 557Klub / TJSpolek
Tělovýchovná jednota Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.15028658Ústí nad OrlicíZborovská 213Klub / TJSpolek
TJ Jiskra Hylváty, z.s.44470011Ústí nad OrlicíZa Vodou 47Klub / TJSpolek
SK Žamberk, z.s.44473966DlouhoňoviceHlavní 121Klub / TJSpolek
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z. s.13583395Ústí nad OrlicíŽižkov 502Klub / TJSpolek
Tenisový klub Ústí nad Orlicí, z.s.528137Ústí nad OrlicíV Lukách 276Klub / TJSpolek
FK Česká Třebová, z.s.15030679Česká TřebováPod Jelenicí 597Klub / TJSpolek
FK Jehnědí 1980, z.s.47503033Jehnědí 108Klub / TJSpolek
GOLF CLUB UNO, z.s.26540851Ústí nad OrlicíČs. armády 1181Klub / TJSpolek
FK LETOHRAD, z.s.64771989LetohradŠedivská 538Klub / TJSpolek
FK Kerhartice - z.s.67443770Ústí nad OrlicíSokolská 120Klub / TJSpolek
Pardubický svaz karate z.s.22823085LetohradMírová 891default při migraci nevyplněnýSpolek
Tělocvičná jednota Sokol Orlice a Kunčice44470100LetohradOrlice 29Klub / TJPobočný spolek
Tělocvičná jednota Sokol Ústí nad Orlicí47501472Ústí nad OrlicíLázeňská 576Klub / TJPobočný spolek
Tělocvičná jednota Sokol Hylváty484946Ústí nad OrlicíTřebovská 108Klub / TJPobočný spolek
Fotbalový klub Dolní Dobrouč,z.s.1336410Dolní DobroučDolní Dobrouč 692Klub / TJSpolek
Tělocvičná jednota Sokol Letohrad44468741LetohradKomenského 460Klub / TJPobočný spolek
Tělocvičná jednota Sokol Jehnědí68245581JehnědíJehnědí 90Klub / TJPobočný spolek
Orel jednota Ústí nad Orlicí7674724Ústí nad OrlicíZborovská 971Klub / TJPobočný spolek
Obec Horní Třešňovec278939Horní TřešňovecHorní Třešňovec 225default při migraci nevyplněnýObec nebo městská část hlavníh
Crazy Spiders, z.s.8865108Jablonné nad OrlicíNa Dílech 624OddílSpolek
Tělocvičná jednota Sokol Lhotka-Česká Třebová49314874Česká TřebováLhotka 226Klub / TJPobočný spolek
Tělocvičná jednota Sokol Klášterec nad Orlicí61234699Klášterec nad OrlicíKlášterec nad Orlicí 34Klub / TJPobočný spolek
Město Žamberk279846ŽamberkMasarykovo náměstí 166default při migraci nevyplněnýObec nebo městská část hlavníh
Tělocvičná jednota Sokol Kerhartice49317725Ústí nad OrlicíSokolská 120Klub / TJPobočný spolek
Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II75158248Česká TřebováKomenského 781Klub / TJPobočný spolek
Obec Horní Heřmanice278904Horní HeřmaniceHorní Heřmanice 91default při migraci nevyplněnýObec nebo městská část hlavníh
Obec Horní Čermná278882Horní ČermnáHorní Čermná 1default při migraci nevyplněnýObec nebo městská část hlavníh
Tělocvičná jednota Sokol Líšnice44470126LíšniceLíšnice 244Klub / TJPobočný spolek
Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová44470215Česká TřebováNa Skále 573Klub / TJPobočný spolek
Orel jednota Letohrad75104041LetohradU Potoka 765Klub / TJPobočný spolek

Rozložení plochy MAS ORLICKO, z.s.

+ základní data z roku 2016 (57 obcí)

Název jednotkyvýměrazemědělská půdalesyvodazastavěná plochaostatní
Rybník1113.3382.6525.914.414.3176.1
Sobkovice365.8227.1112.64.44.117.6
Dlouhá Třebová1043.8647.2307.67.613.368.1
Dlouhoňovice389.6174.3163.66.28.836.7
Helvíkovice1074.1689.6271.528.910.773.3
Semanín880.0366.9422.21.17.082.9
Ústí nad Orlicí3636.71849.21204.937.9110.4434.3
Brandýs nad Orlicí432.7184.4156.118.114.859.4
Bystřec1814.21245.9410.96.015.7135.7
Čenkovice597.4301.9213.70.86.774.3
Červená Voda4733.11853.22530.817.356.8274.9
Česká Rybná808.2505.9259.70.57.035.1
Česká Třebová4099.41670.21880.315.7122.7410.5
České Libchavy871.6541.9274.74.08.742.2
České Petrovice629.8405.0175.80.15.243.6
Dolní Čermná1500.1917.1459.722.718.082.6
Dolní Dobrouč3071.51588.31247.528.030.5177.3
Libchavy2210.51358.0707.115.422.9107.1
Dolní Morava3657.0775.92759.313.713.195.0
Hejnice482.5316.7139.81.13.621.2
Hnátnice1131.6670.4370.56.814.069.9
Horní Čermná1766.8870.8811.76.113.664.7
Horní Heřmanice1572.81053.8431.31.811.774.3
Horní Třešňovec980.0777.7142.03.810.046.4
Jablonné nad Orlicí437.8192.4133.18.722.281.4
Jamné nad Orlicí1058.8630.0349.75.511.462.3
Jehnědí574.2467.375.01.56.324.1
Kameničná585.1453.398.23.16.224.2
Klášterec nad Orlicí1794.2987.2643.538.817.1107.6
Králíky5277.73775.2912.253.276.5460.6
Kunvald2932.71949.9825.723.622.1111.4
Letohrad2354.41302.8776.719.061.2194.6
Lichkov913.0475.1349.27.78.972.1
Líšnice1149.5848.3219.613.514.054.2
Lukavice1103.8818.5190.912.114.467.9
Mistrovice461.4330.677.82.47.443.2
Mladkov1279.9693.7486.85.811.082.7
Nekoř1095.4746.4221.031.514.282.2
Orličky864.1429.1388.41.15.440.1
Pastviny836.6458.6256.260.38.852.8
Petrovice263.3148.497.80.73.213.2
Písečná885.6566.1256.815.58.039.2
Přívrat730.4263.8430.77.85.222.9
Řetová849.2489.3303.93.210.342.5
Řetůvka423.4258.4134.22.24.424.2
Sopotnice1356.8801.7473.66.714.860.0
Studené541.9176.5347.31.12.914.1
Sudislav nad Orlicí642.5337.4253.910.93.336.9
Šedivec387.4251.7110.40.33.221.8
Těchonín1899.4575.11219.78.818.177.7
Třebovice1146.0611.8373.48.69.6142.6
Verměřovice599.4455.486.48.58.340.8
Voděrady779.5600.8124.00.38.246.1
Výprachtice2171.31401.1645.24.718.4102.0
Záchlumí1352.9689.7524.519.615.6103.5
Žamberk1690.91015.2361.128.865.7220.1
Žampach555.0299.4225.50.14.225.9
celkem155712027951.66781054.15298.1

Pozemkové úpravy na území MAS ORLICKO, z.s.

+celkem : 86 pozemkových úprav

číslonázevkatastrobec
3283KPÚ DlouhoňoviceDlouhoňoviceDlouhoňovice
2444KPÚ HelvíkoviceHelvíkoviceHelvíkovice
7190KPÚ BystřecBystřecBystřec
7462JPÚ ČenkoviceČenkoviceČenkovice
7458LPÚ Bílá VodaBílá VodaČervená Voda
7763Červená VodaČervená VodaČervená Voda
7758JPÚ Červená Voda ČV/02/JČervená VodaČervená Voda
7760JPÚ Červená Voda 14/J/07Červená VodaČervená Voda
7463KPÚ Červená VodaČervená VodaČervená Voda
7194JPÚ Dolní OrliceDolní OrliceČervená Voda
7470KPÚ Horní OrliceHorní OrliceČervená Voda
7473KoPÚ v k.ú. Mlýnice u Červené VodyMlýnice u Červené VodyČervená Voda
7474KPÚ Mlýnický DvůrMlýnický DvůrČervená Voda
7755JPÚ 19/J/08 Moravský KarlovMoravský KarlovČervená Voda
7476KPÚ Moravský KarlovMoravský KarlovČervená Voda
7756JPÚ Šanov 20/J/09Šanov u Červené VodyČervená Voda
7481KPÚ Šanov u Červené VodyŠanov u Červené VodyČervená Voda
7762Česká RybnáČeská Rybná u ŽamberkaČeská Rybná
1868KPÚ ParníkParníkČeská Třebová
8210KPÚ Skuhrov u České TřebovéSkuhrov u České TřebovéČeská Třebová
7201KPÚ České PetroviceČeské PetroviceČeské Petrovice
7191KPÚ Dolní ČermnáDolní ČermnáDolní Čermná
3000KPÚ JakuboviceJakuboviceDolní Čermná
7869KPÚ Horní DobroučHorní DobroučDolní Dobrouč
3388KPÚ Dolní MoravaDolní MoravaDolní Morava
7395KPÚ Horní MoravaHorní MoravaDolní Morava
1729KPÚ Velká MoravaVelká MoravaDolní Morava
23912759 791/06/MM/04 změna katastrální hraniceVelká MoravaDolní Morava
5927KPÚ HejniceHejnice u ŽamberkaHejnice
5933KPÚ HnátniceHnátniceHnátnice
7468KPÚ Horní ČermnáHorní ČermnáHorní Čermná
8989KPÚ NepomukyNepomukyHorní Čermná
7192KPÚ Dolní HeřmaniceDolní Heřmanice v ČecháchHorní Heřmanice
7469KPÚ Horní Heřmanice v ČecháchHorní Heřmanice v ČecháchHorní Heřmanice
7761KPÚ Horní TřešňovecHorní TřešňovecHorní Třešňovec
1931KPÚ KameničnáKameničnáKameničná
1978KPÚ Klášterec nad OrlicíKlášterec nad OrlicíKlášterec nad Orlicí
7757JPÚ Dolní Boříkovice DB/02/JDolní BoříkoviceKrálíky
7464KPÚ Dolní BoříkoviceDolní BoříkoviceKrálíky
7200KPÚ Dolní LipkaDolní LipkaKrálíky
2681KPÚ Horní LipkaHorní LipkaKrálíky
2642KPÚ Červený PotokČervený PotokKrálíky
7209KPÚ Dolní HedečDolní HedečKrálíky
788KPÚ Králíky IKrálíkyKrálíky
5393KPÚ Králíky IIKrálíkyKrálíky
7466KPÚ Heřmanice u KrálíkHeřmanice u KrálíkKrálíky
7197KPÚ Prostřední LipkaProstřední LipkaKrálíky
7753JPÚ Kunvald 84/J/10KunvaldKunvald
1412KPÚ Kunvald IKunvaldKunvald
5964KPÚ Kunvald IIKunvaldKunvald
5965KPÚ Kunvald IIIKunvaldKunvald
8359JPÚ OrliceOrliceLetohrad
1048KPÚ Lichkov ILichkovLichkov
5963KPÚ Lichkov IILichkovLichkov
1769KPÚ Lukavice I. etapaLukavice v ČecháchLukavice
5966KPÚ Lukavice II.etapaLukavice v ČecháchLukavice
7195KPÚ Mistrovice nad OrlicíMistrovice nad OrlicíMistrovice
7196KPÚ MladkovMladkovMladkov
7203KPÚ Petrovičky u MladkovaPetrovičky u MladkovaMladkov
7487KPÚ Vlčkovice u MladkovaVlčkovice u MladkovaMladkov
7477KPÚ NekořNekořNekoř
7479KPÚ OrličkyOrličkyOrličky
1242KPÚ PastvinyPastviny u Klášterce nad OrlicíPastviny
32522754 596/07 JPÚ Pastviny u Klášterce nad OPastviny u Klášterce nad OrlicíPastviny
7754JPÚ Písečná 120/J/10Písečná u ŽamberkaPísečná
1583KPÚ Písečná u ŽamberkaPísečná u ŽamberkaPísečná
7480KPÚ StudenéStudenéStudené
5794KPÚ ŠedivecŠedivecŠedivec
7459JPÚ CelnéCelnéTěchonín
7482KPÚ TěchonínTěchonínTěchonín
7483KPÚ TřeboviceTřeboviceTřebovice
7199KPÚ VerměřoviceVerměřoviceVerměřovice
2446KPÚ Džbánov u LitomyšleDžbánov u LitomyšleVoděrady
8885KPÚ Džbánov u LitomyšleDžbánov u LitomyšleVoděrady
2443KPÚ Voděrady u Českých HeřmanicVoděrady u Českých HeřmanicVoděrady
7278KPÚ Valteřice u VýprachticValteřice u VýprachticVýprachtice
7208KPÚ VýprachticeVýprachticeVýprachtice
8670BohousováBohousováZáchlumí
8991KPÚ Litice nad OrlicíLitice nad OrlicíZáchlumí
7759JPÚ ZáchlumíZáchlumíZáchlumí
8542KPÚ ZáchlumíZáchlumíZáchlumí
7769KPÚ Žamberk IŽamberkŽamberk
1501KPÚ Žamberk IIŽamberkŽamberk
28772755 1096/07 JPÚ ŽamberkŽamberkŽamberk
598176/06/JPÚŽamberkŽamberkŽamberk
7489KPÚ ŽampachŽampachŽampach

Územní působnost MAS ORLICKO, z.s.

+ základní sídelní jednotky

Název jednotkyvýměrapočet obyvatel 1991počet obyvatel 2001počet obyvatel 2011
Brandýs nad Orlicí (1)432.709149414381377
Brandýs nad Orlicí 432.709149414381377
Bystřec (2)1813.288106410431097
Bystřec 1551.7210059721021
Bystříčko 261.568597176
Čenkovice (1)597.263201188168
Čenkovice 597.263201188168
Červená Voda (8)4738.829306732273078
Bílá Voda 588.462224187173
Červená Voda 1362.96223125422403
Dolní Orlice 532.366195156156
Horní Orlice 662.016403229
Mlýnice 131.159312828
Mlýnický Dvůr 517.78813310494
Moravský Karlov 682.926805774
Šanov 261.152133121121
Česká Rybná (1)808.14342376406
Česká Rybná 808.14342376406
Česká Třebová (23)4100.8232170911703615653
Černý les 276.29000
Česká Třebová-střed 19.1963779694653
Dvorce 46.0128508513501
Javorka 64.9948199318791723
Jelenice 115.004708681680
Jelenický les 124.044000
K Rybníku 13.4387000
Kozlov 303.21150152129
Lhotka 463.083354331332
Na Trubech 37.166149115761487
Parník 46.032164716211440
Pod Kozlovským kopcem 400.1179287128
Sídliště Lhotka 26.9554189118131459
Skuhrov 728.085197197232
Skuhrovka 62.0679106110131113
Skuhrovská pole 194.07000
Svinná 311.548927992
Trávníky 37.5627402537423295
U cihelny 82.56096157108
V Borkách 145.442188912737
V dolech 315.43001
V hliníkách 246.262017
Vinohrady 42.2507185416881536
České Libchavy (2)871.624475458584
České Libchavy 702.812404404536
Paseky 168.812715448
České Petrovice (1)626.988159148145
České Petrovice 626.988159148145
Dlouhá Třebová (1)1043.71119612271223
Dlouhá Třebová 1043.71119612271223
Dlouhoňovice (1)389.579787769739
Dlouhoňovice 389.579787769739
Dolní Čermná (2)1499.927129413371264
Dolní Čermná 1147.01118712171172
Jakubovice 352.91710712092
Dolní Dobrouč (3)3071.328239025642534
Dolní Dobrouč 1661.96201521792155
Horní Dobrouč 1015.12257262257
Lanšperk 394.248118123122
Dolní Morava (3)3659.028283300282
Dolní Morava 348.298126136107
Horní Morava 1121.745712
Velká Morava 2188.99152157163
Hejnice (2)482.5843209203211
Hejnice 446.869205195196
Křížánky 35.71534815
Helvíkovice (1)1074.07397407443
Helvíkovice 1074.07397407443
Hnátnice (1)1130.5861843862
Hnátnice 1130.5861843862
Horní Čermná (3)1766.7127106110481004
Horní Čermná 917.466940909880
Nepomuky 750.3611219187
Sebranice 98.885704837
Horní Heřmanice (5)1572.6631525476490
Chudoba 175.891515333
Dolní Heřmanice 362.818124113110
Horní Heřmanice 784.305341299333
Rýdrovice 163.95291112
Záhora 85.6971002
Horní Třešňovec (1)978.48567609575
Horní Třešňovec 978.48567609575
Jablonné nad Orlicí (2)437.8443309531193158
Červené Město 61.92330062
Jablonné nad Orlicí 375.921309531193096
Jamné nad Orlicí (1)1058.81678721675
Jamné nad Orlicí 1058.81678721675
Jehnědí (1)574.223291306315
Jehnědí 574.223291306315
Kameničná (1)585.093355356304
Kameničná 585.093355356304
Klášterec nad Orlicí (5)1794.642771885845
Čihák 127.906212
Jedlina 162.5383531
Klášterec nad Orlicí 1068.03542671623
Lhotka 213.407100103111
Zbudov 222.799897578
Králíky (9)5273.9575489048264327
Červený Potok 503.34511411397
Dolní Boříkovice 965.157223211179
Dolní Hedeč 381.235158144104
Dolní Lipka 419.064142164134
Heřmanice 555.201806865
Horní Boříkovice 57.470513106
Horní Lipka 670.1111120103
Králíky 1067.07387638373487
Prostřední Lipka 655.315173159152
Kunvald (7)2932.67810271015967
Bubnov 164.8151113
Končiny 453.184968480
Kunačice 259.146988
Kunvald 1556.64865877842
V Dole 157.744202014
Záhory 201.583754
Zaječiny 139.58115106
Letohrad (6)2354.835620362836318
Červená 119.893161149130
Jankovice 152.589596576
Kunčice 605.39912970981
Letohrad 442.738396639343986
Orlice 892.442106211121118
Ovčín 141.783435327
Libchavy (3)2210.51143115621645
Dolní Libchavy 1342.78870938961
Horní Libchavy 613.992366434451
Prostřední Libchavy 253.738195190233
Lichkov (1)912.79579562505
Lichkov 912.79579562505
Líšnice (2)1149.531707728745
Líšnice 792.878652659685
Zakopánka 356.653556960
Lukavice (1)1100.9795210421102
Lukavice 1100.9795210421102
Mistrovice (1)461.294549578609
Mistrovice 461.294549578609
Mladkov (3)1280.543601585520
Mladkov 668.907462454397
Petrovičky 310.52519716
Vlčkovice 301.111120124107
Nekoř (3)1094.1187871895909
Bredůvka 13.9543626366
Nekoř 1014.69806830836
Údolí 65.4744327
Orličky (1)864.975251279293
Orličky 864.975251279293
Pastviny (2)837.11313297362
Pastviny 488.122267241297
Vítanov 348.988465665
Petrovice (1)262.526238238235
Petrovice 262.526238238235
Písečná (1)884.851363438506
Písečná 884.851363438506
Přívrat (2)730.39290300319
Malý Přívrat 163.9660026
Přívrat 566.424290300293
Řetová (1)849.18637624678
Řetová 849.18637624678
Řetůvka (1)423.441248237271
Řetůvka 423.441248237271
Rybník (1)1113.68746747808
Rybník 1113.68746747808
Šedivec (1)388.228205210206
Šedivec 388.228205210206
Semanín (1)880.032516550604
Semanín 880.032516550604
Sobkovice (1)365.832246232250
Sobkovice 365.832246232250
Sopotnice (1)1357.05960932922
Sopotnice 1357.05960932922
Studené (2)541.853153160154
Bořitov 135.791495661
Studené 406.06210410493
Sudislav nad Orlicí (1)642.453111109121
Sudislav nad Orlicí 642.453111109121
Těchonín (3)1900.8936702646582
Celné 312.349910192
Stanovník 53.3236181415
Těchonín 1535.23585531475
Třebovice (1)1145.99796813824
Třebovice 1145.99796813824
Ústí nad Orlicí (23)3636.737152951519214414
Černovír 260.439268322294
Cihelna 46.8883197186178
Dolní Houžovec 447.872564945
Dukla 108.542645645738
Gerhartice 183.41107107129
Horní Houžovec 405.672496859
Hradecké Předměstí 66.9083163316211603
Hylvátské lesy 94.9929000
Hylváty 126.827166823472244
Kerhartice 267.779796863792
Knapovec 695.284280295334
Knapovské lány 281.177113647
Na Štěpnici 48.0171552448744403
Na Tiché Orlici 17.83270070
Oldřichovice 28.913216415276
Oldřichovice-jih 5.6217149196195
Pánův Kříž 125.057003
Pod horou 109.29527238
Podměstí 59.854208318771619
U školky 92.2323010
Ústecké lesy 87.0504000
Ústí nad Orlicí-střed 16.3854573455526
Wolkerovo Předměstí 60.6867106510751051
Verměřovice (1)598.742631719727
Verměřovice 598.742631719727
Voděrady (2)779.488329326324
Džbánov 261.908101110126
Voděrady 517.58228216198
Výprachtice (4)2172.0342918953973
Koburk 95.5624111100101
Pláňavy 81.1738000
Valteřice 316.9681483
Výprachtice 1678.33793845869
Záchlumí (3)1352.869750736733
Bohousová 497.917192168161
Litice nad Orlicí 281.218148146186
Záchlumí 573.734410422386
Žamberk (9)1690.9076586461536092
Betlém 123.414340342387
Karlovické Předměstí 119.905217026992447
Orlické Předměstí 137.801767782960
Pod Rozálkou 99.7056355110113
Polsko 313.663158134138
U Kunvaldu 367.54203622
Velký hájek 132.142126313171314
Za zámkem 243.749037
Žamberk-střed 152.986811730704
Žampach (2)554.989326304294
Hlavná 124.674443836
Žampach 430.315282266258
Celkem ZSJ 173.
SELECT * FROM prv2007_vyzvy WHERE mas=135 ORDER BY datum_vyhlaseniDetailní informace

MAS ORLICKO, z.s. - projekt LEADER 2007-2013

Výzvy a přijaté žádosti v rámci projektu LEADER - PRV 2007-2013

Nezařazeno do výzev:

Registrovaných žádostí o dotaci : 0

Název projektureg. č.ŽadatelDotaceStav
Celkem dotace : 0
Celkem dotace proplaceno : 0

Celkový pohled na LEADER 2007-2013

Celkem dotace : 0
Celkem dotace proplaceno : 0

Partneři MAS ORLICKO, z.s.