
| Rok | Obec | Stuha |
|---|---|---|
| 1999 | Svatý Jan pod Skalou | Zlatá stuha |
| 1996 | Svatý Jan pod Skalou | Modrá stuha |
| 1996 | Chýnice | Zelená stuha |
| 1995 | Ořech | Zlatá stuha |
+ základní data z roku 2016 (22 obcí)
| Název jednotky | výměra | počet obyvatel | ORP | okres | kraj |
|---|---|---|---|---|---|
| Bubovice | 409.5 | 517 | Beroun | Beroun | Středočeský kraj |
| Loděnice | 608.4 | 1826 | Beroun | Beroun | Středočeský kraj |
| Mezouň | 305.6 | 568 | Beroun | Beroun | Středočeský kraj |
| Srbsko | 656.4 | 533 | Beroun | Beroun | Středočeský kraj |
| Svatý Jan pod Skalou | 405.7 | 169 | Beroun | Beroun | Středočeský kraj |
| Vysoký Újezd | 1155.4 | 766 | Beroun | Beroun | Středočeský kraj |
| Lužce | 301.4 | 125 | Beroun | Beroun | Středočeský kraj |
| Chýnice | 420.2 | 386 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Drahelčice | 476.9 | 963 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Nučice | 595.4 | 2181 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Rudná | 819.6 | 5025 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Tachlovice | 634.4 | 893 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Ptice | 781.5 | 793 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Úhonice | 993.2 | 1108 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Dobříč | 348.8 | 321 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Choteč | 370.1 | 383 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Chrášťany | 415.2 | 912 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Chýně | 499.8 | 2648 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Jinočany | 374.6 | 1876 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Kosoř | 388.9 | 914 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Ořech | 477.8 | 954 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| Zbuzany | 491.7 | 1298 | Černošice | Praha-západ | Středočeský kraj |
| celkem | 11930.5 | 25159 | 2 | 2 | 1 |
| Osa | Počet proj. | Celková částka | Z toho dotace |
|---|---|---|---|
| 1 | 25 | 81823873 | 27808069 |
| 2 | 1 | 1450731 | 375906 |
| 3 | 21 | 197267947 | 135962273 |
| 4 | 7 | 7842947 | 5028778 |
| Osa | Počet | Celkem p. | Uznatelné | Sch. podpora | Proplaceno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 247656440 | 190752071 | 171676862 | 161441456 |
| 2 | 3 | 5654451 | 5393669 | 4854301 | 4778761 |
| 3 | 7 | 26413555 | 15022152 | 13519937 | 9879342 |
| 4 | 3 | 6693504 | 6642731 | 5978458 | 5959945 |
| 6 | 4 | 14900193 | 13605452 | 12006301 | 11611178 |
| 2016 | 2017 | 2018 | |
|---|---|---|---|
| Počet dávek | 5077 | 5268 | 5461 |
| Stupeň 1 | 1688 | 1757 | 1909 |
| Stupeň 2 | 1787 | 1839 | 1831 |
| Stupeň 3 | 1042 | 1097 | 1237 |
| Stupeň 4 | 560 | 575 | 484 |
| Do 18 let | 658 | 666 | 699 |
| Od 18ti let | 4419 | 4602 | 4762 |
| Celkem Vyplaceno KČ | 25803220 | 28209000 | 28476940 |
| RES | 2016 | 2017 | 2018 | 2008 | 2012 | 2013 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 2832 | 3857 | 3763 | 3834 | |||
| CZ-NACE-A | 101 | 138 | 136 | 138 | |||
| CZ-NACE-B | 2 | 1 | 1 | 1 | |||
| CZ-NACE-C | 337 | 416 | 412 | 425 | |||
| CZ-NACE-D | 0 | 4 | 14 | 21 | |||
| CZ-NACE-E | 24 | 23 | 24 | 19 | |||
| CZ-NACE-F | 363 | 471 | 444 | 440 | |||
| CZ-NACE-G | 630 | 827 | 747 | 798 | |||
| CZ-NACE-H | 208 | 208 | 189 | 188 | |||
| CZ-NACE-I | 111 | 158 | 152 | 158 | |||
| CZ-NACE-J | 101 | 152 | 155 | 158 | |||
| CZ-NACE-K | 35 | 37 | 114 | 93 | |||
| CZ-NACE-L | 140 | 212 | 179 | 172 | |||
| CZ-NACE-M | 384 | 547 | 530 | 582 | |||
| CZ-NACE-N | 63 | 74 | 78 | 80 | |||
| CZ-NACE-O | 26 | 30 | 29 | 28 | |||
| CZ-NACE-P | 48 | 72 | 71 | 75 | |||
| CZ-NACE-Q | 25 | 34 | 32 | 33 | |||
| CZ-NACE-R | 62 | 74 | 78 | 68 | |||
| CZ-NACE-S | 158 | 269 | 267 | 259 | |||
| CZ-NACE-T | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| CZ-NACE-U | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| CZ-NACE neudáno | 14 | 110 | 111 | 98 |
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 23201 | 23979 | 24663 | 25159 | 25930 | 26742 | 27609 | 28507 |
| Ženy | 11743 | 12123 | 12484 | 12760 | 13192 | 13609 | 14053 | 14494 |
| Narození | 332 | 306 | 330 | 337 | 404 | 329 | 357 | 358 |
| Zemřelí | 183 | 159 | 174 | 177 | 211 | 189 | 165 | 212 |
| Přistěhovalí | 1259 | 1397 | 1339 | 1238 | 1518 | 1606 | 1622 | 1749 |
| Vystěhovalí | 688 | 766 | 811 | 902 | 940 | 934 | 947 | 997 |
| Děti | 4571 | 4867 | 5089 | 5277 | 5568 | 5797 | 6073 | 6262 |
| Produktivní věk | 15731 | 16097 | 16416 | 16588 | 16915 | 17379 | 17819 | 18381 |
| Senioři | 2899 | 3015 | 3158 | 3294 | 3447 | 3566 | 3717 | 3864 |
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rozloha celkem [ha] | 11929.2 | 11929.3 | 11929.9 | 11930.5 | 11931.9 | 11932.2 | 11932.5 | 11932.6 |
| Orná půda | 6990.3 | 6971.0 | 6950.2 | 6933.3 | 6921.8 | 6907.2 | 6804.1 | 6784.3 |
| Chmelnice | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Vinice | 4.8 | 4.8 | 4.8 | 4.8 | 4.8 | 4.8 | 4.8 | 4.8 |
| Sady | 73.9 | 71.2 | 71.5 | 71.2 | 71.1 | 70.8 | 64.6 | 62.3 |
| Zahrady | 355.3 | 358.4 | 367.7 | 368.4 | 375.1 | 385.1 | 452.7 | 459.7 |
| Travní porosty | 570.9 | 572.3 | 572.2 | 573.5 | 573.1 | 569.6 | 589.4 | 589.3 |
| Zemědělská půda celkem | 7995.5 | 7977.7 | 7967.1 | 7951.2 | 7946.0 | 7937.2 | 7916.0 | 7900.6 |
| Lesy | 2114.2 | 2115.5 | 2115.7 | 2115.8 | 2116.4 | 2116.6 | 2116.6 | 2118.2 |
| Vodní plochy | 121.1 | 122.5 | 122.5 | 122.7 | 122.6 | 122.5 | 123.7 | 123.9 |
| Zastavěné území | 314.6 | 315.0 | 316.4 | 317.4 | 323.3 | 327.6 | 330.9 | 339.8 |
| Ostatní | 1384.3 | 1398.8 | 1408.6 | 1423.7 | 1423.9 | 1428.1 | 1445.0 | 1450.2 |
| Nezemědělská půda celkem | 3933.7 | 3951.6 | 3963.2 | 3979.3 | 3986.0 | 3995.1 | 4016.6 | 4032.3 |
| Nazev | RED IZO | Obec | Adresa |
|---|---|---|---|
| Mateřská škola Chrustenice, okres Beroun | 600042537 | Loděnice | Chrustenice 198 |
| Mateřská škola Loděnice, okres Beroun | 600042782 | Loděnice | Husovo náměstí 37 |
| Základní škola a mateřská škola Srbsko | 600043126 | Srbsko | K Závěrce 33 |
| Základní škola Loděnice, okres Beroun | 600043215 | Loděnice | Školní 255 |
| Mateřská škola Ořech, okres Praha-západ | 600052664 | Ořech | Ořech 162 |
| Mateřská škola Rudná, okres Praha - západ | 600052737 | Rudná | Ke Školce 922 |
| Základní škola a Mateřská škola Tachlovice, okres Praha - západ | 600053041 | Tachlovice | Toskánská náves 66 |
| Základní škola a Mateřská škola Úhonice, okres Praha - západ | 600053059 | Úhonice | Na Návsi 43 |
| Základní škola a Mateřská škola Chrášťany, okres Praha - západ | 600053148 | Chrášťany | U Školy 41 |
| Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha - západ | 600053156 | Chýně | Za Školou 55 |
| Základní škola Jinočany, příspěvková organizace | 600053199 | Jinočany | Pražská 54 |
| Základní škola Ořech, okres Praha-západ | 600053245 | Jinočany | Karlštejnská 54 |
| Základní škola a Mateřská škola Nučice, okres Praha - západ | 600053385 | Nučice | Kubrova 136 |
| Základní škola Rudná, okres Praha - západ | 600053393 | Rudná | Masarykova 878/115 |
| Základní škola, Rudná, 5. května 583 | 600053563 | Rudná | 5.5.2017 583/8 |
| Mateřská škola Zbuzany | 691004382 | Zbuzany | Ořešská 141 |
| Mateřská škola Jinočany, příspěvková organizace | 691007225 | Jinočany | Ke Školce 214 |
| Nazev | IČ | Obec | Adresa | Typ | Forma |
|---|---|---|---|---|---|
| FK Dobříč 1940 z.s. | 47003421 | Dobříč | Dobříč 138 | Klub / TJ | Spolek |
| SK Slavia Drahelčice, z.s. | 65399102 | Drahelčice | Ke Hřišti 106 | default při migraci nevyplněný | Spolek |
| Tělovýchovná jednota Sokol Choteč, z. s. | 44684011 | Choteč | Choteč 106 | Klub / TJ | Spolek |
| SK Nučice, z.s. | 47005238 | Nučice | Tyršova 112 | Klub / TJ | Spolek |
| SK Viktorie Ořech, z.s. | 44684843 | Ořech | Zbuzanská 180 | Klub / TJ | Spolek |
| FK Rudná z.s. | 45845093 | Rudná | Karlovotýnská 471 | Klub / TJ | Spolek |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Loděnice | 64752887 | Loděnice | Husovo nám. 4 | Oddíl | Pobočný spolek |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Jinočany | 70956596 | Jinočany | Náměstí 5. května 19 | Oddíl | Pobočný spolek |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Ořech | 71154442 | Ořech | Karlštejnská 181 | Oddíl | Pobočný spolek |
| Pražský Golfový Klub, z.s. | 27011640 | Zbuzany | Keltská 357 | default při migraci nevyplněný | Spolek |
| Atleticko-Fotbalový Klub Loděnice, z.s. | 43763766 | Loděnice | U hřiště 86 | Klub / TJ | Spolek |
| FK Kosoř z.s. | 26593840 | Kosoř | Rudé armády 175 | default při migraci nevyplněný | Spolek |
| ASK Dipoli z.s. | 7084501 | Kosoř | Štěrková 242 | Klub / TJ | Spolek |
| ATLETIK RUDNÁ zapsaný spolek | 22745734 | Rudná | Masarykova 878 | Klub / TJ | Spolek |
| Tělocvičná jednota Sokol Rudná | 61387487 | Rudná | Masarykova 16 | Klub / TJ | Pobočný spolek |
| Aeroklub Beroun, zapsaný spolek | 474045 | Bubovice | Bubovická 4 | Klub / TJ | Spolek |
| Judo víc než sport, z.s. | 1188321 | Loděnice | Druhá 38 | Klub / TJ | Spolek |
| Sportovní klub YAWARA PRAGUE z.s. | 2467429 | Nučice | U háječku 715 | Klub / TJ | Spolek |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rudná | 64936015 | Rudná | Na Drahách 244 | Oddíl | Pobočný spolek |
+ základní data z roku 2016 (22 obcí)
| Název jednotky | výměra | zemědělská půda | lesy | voda | zastavěná plocha | ostatní |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Chýnice | 420.2 | 364.9 | 10.7 | 2.1 | 6.0 | 36.6 |
| Bubovice | 409.5 | 219.1 | 129.8 | 2.3 | 7.1 | 51.3 |
| Drahelčice | 476.9 | 355.5 | 63.8 | 7.2 | 9.0 | 41.5 |
| Loděnice | 608.4 | 264.1 | 180.5 | 6.4 | 23.9 | 133.5 |
| Mezouň | 305.6 | 262.7 | 24.2 | 1.1 | 7.7 | 9.9 |
| Nučice | 595.4 | 353.1 | 62.0 | 5.0 | 28.0 | 147.4 |
| Rudná | 819.6 | 584.3 | 2.9 | 4.0 | 62.9 | 165.5 |
| Srbsko | 656.4 | 259.1 | 278.9 | 30.1 | 8.0 | 80.1 |
| Svatý Jan pod Skalou | 405.7 | 44.4 | 322.9 | 5.0 | 5.4 | 28.0 |
| Tachlovice | 634.4 | 463.0 | 97.1 | 8.0 | 12.2 | 54.2 |
| Vysoký Újezd | 1155.4 | 800.2 | 114.1 | 7.3 | 18.5 | 215.3 |
| Ptice | 781.5 | 442.3 | 273.6 | 11.4 | 12.4 | 41.8 |
| Úhonice | 993.2 | 629.5 | 289.7 | 4.9 | 17.8 | 51.3 |
| Lužce | 301.4 | 247.2 | 34.3 | 5.4 | 2.5 | 12.0 |
| Dobříč | 348.8 | 313.9 | 3.2 | 1.5 | 5.1 | 25.2 |
| Choteč | 370.1 | 214.6 | 118.8 | 2.3 | 5.7 | 28.5 |
| Chrášťany | 415.2 | 337.3 | 1.2 | 1.4 | 17.9 | 57.4 |
| Chýně | 499.8 | 390.1 | 0.0 | 10.7 | 21.7 | 77.2 |
| Jinočany | 374.6 | 321.6 | 0.0 | 2.9 | 14.9 | 35.2 |
| Kosoř | 388.9 | 272.4 | 57.3 | 1.3 | 8.4 | 49.5 |
| Ořech | 477.8 | 391.0 | 49.4 | 1.5 | 11.5 | 24.5 |
| Zbuzany | 491.7 | 420.9 | 1.4 | 0.9 | 10.8 | 57.8 |
| celkem | 23861 | 0 | 2115.8 | 122.7 | 317.4 | 1423.7 |
+celkem : 12 pozemkových úprav
| číslo | název | katastr | obec |
|---|---|---|---|
| 5675 | Poldr Mezouň | Mezouň | Mezouň |
| 2344 | 315 191 Výměna pozemků Mezouň | Mezouň | Mezouň |
| 5871 | Polní cesta Srbsko | Srbsko u Karlštejna | Srbsko |
| 1121 | KPÚ Chýnice | Chýnice | Chýnice |
| 1980 | KPÚ Drahelčice | Drahelčice | Drahelčice |
| 7574 | KPÚ Hořelice | Hořelice | Rudná |
| 6343 | JPÚ Ptice-rekonstrukce přídělů | Ptice | Ptice |
| 3445 | KPÚ Ptice | Ptice | Ptice |
| 5155 | KPÚ Uhonice | Úhonice | Úhonice |
| 4013 | KPÚ Choteč | Choteč u Prahy | Choteč |
| 1779 | KPÚ Chýně vč. části k. ú. Úhonice a Litovice | Chýně | Chýně |
| 7532 | KPÚ Kosoř | Kosoř | Kosoř |
+ základní sídelní jednotky
| Název jednotky | výměra | počet obyvatel 1991 | počet obyvatel 2001 | počet obyvatel 2011 |
|---|---|---|---|---|
| Bubovice (1) | 409.532 | 213 | 241 | 401 |
| Bubovice | 409.532 | 213 | 241 | 401 |
| Choteč (1) | 369.885 | 281 | 289 | 378 |
| Choteč | 369.885 | 281 | 289 | 378 |
| Chrášťany (1) | 415.222 | 530 | 524 | 854 |
| Chrášťany | 415.222 | 530 | 524 | 854 |
| Chýně (2) | 499.8218 | 545 | 637 | 2006 |
| Chýně | 468.978 | 545 | 637 | 1841 |
| Na Vyhlídce | 30.8438 | 0 | 0 | 165 |
| Chýnice (1) | 420.217 | 205 | 228 | 390 |
| Chýnice | 420.217 | 205 | 228 | 390 |
| Dobříč (1) | 348.843 | 249 | 266 | 300 |
| Dobříč | 348.843 | 249 | 266 | 300 |
| Drahelčice (1) | 476.391 | 370 | 402 | 559 |
| Drahelčice | 476.391 | 370 | 402 | 559 |
| Jinočany (1) | 374.645 | 774 | 792 | 1419 |
| Jinočany | 374.645 | 774 | 792 | 1419 |
| Kosoř (1) | 388.621 | 611 | 652 | 943 |
| Kosoř | 388.621 | 611 | 652 | 943 |
| Loděnice (2) | 608.3515 | 1548 | 1520 | 1717 |
| Jánská | 52.3265 | 239 | 257 | 281 |
| Loděnice | 556.025 | 1309 | 1263 | 1436 |
| Lužce (1) | 301.429 | 91 | 96 | 122 |
| Lužce | 301.429 | 91 | 96 | 122 |
| Mezouň (1) | 305.611 | 397 | 410 | 541 |
| Mezouň | 305.611 | 397 | 410 | 541 |
| Nučice (3) | 595.386 | 905 | 914 | 1935 |
| Krahulov | 376.733 | 262 | 242 | 420 |
| Nučice | 105.266 | 503 | 545 | 1108 |
| Vinice | 113.387 | 140 | 127 | 407 |
| Ořech (1) | 477.054 | 491 | 615 | 988 |
| Ořech | 477.054 | 491 | 615 | 988 |
| Ptice (2) | 781.4209 | 346 | 397 | 722 |
| Dolní Podkozí | 34.3529 | 0 | 3 | 1 |
| Ptice | 747.068 | 346 | 394 | 721 |
| Rudná (3) | 819.609 | 2838 | 3075 | 4882 |
| Hořelice | 125.652 | 1148 | 1370 | 2922 |
| Průmyslová zóna Rudná | 173.433 | 0 | 0 | 46 |
| Rudná | 520.524 | 1690 | 1705 | 1914 |
| Srbsko (2) | 656.3507 | 441 | 460 | 479 |
| Ke Kodě | 33.6377 | 0 | 0 | 101 |
| Srbsko | 622.713 | 441 | 460 | 378 |
| Svatý Jan pod Skalou (3) | 405.6033 | 92 | 111 | 163 |
| Sedlec | 105.949 | 32 | 25 | 44 |
| Svatý Jan pod Skalou | 259.016 | 49 | 67 | 76 |
| Záhrabská | 40.6383 | 11 | 19 | 43 |
| Tachlovice (1) | 634.433 | 557 | 529 | 840 |
| Tachlovice | 634.433 | 557 | 529 | 840 |
| Úhonice (1) | 993.735 | 810 | 856 | 1040 |
| Úhonice | 993.735 | 810 | 856 | 1040 |
| Vysoký Újezd (3) | 1155.377 | 524 | 516 | 646 |
| Kozolupy | 481.169 | 173 | 176 | 190 |
| Kuchař | 309.373 | 100 | 82 | 118 |
| Vysoký Újezd | 364.835 | 251 | 258 | 338 |
| Zbuzany (1) | 491.705 | 568 | 630 | 1003 |
| Zbuzany | 491.705 | 568 | 630 | 1003 |
Výzvy a přijaté žádosti v rámci projektu LEADER - PRV 2007-2013
Registrovaných žádostí o dotaci : 0
| Název projektu | reg. č. | Žadatel | Dotace | Stav |
|---|