Kamenice

Kamenice

Katastr obce Kamenice - mapa území

Katastrální území obce Kamenice

Název kúkód kúERÚ
Kamenice u Jihlavy662551ERÚ
Vržanov662569ERÚ
Kamenička662658ERÚ
Řehořov745049ERÚ

Sídelní jednotky Kamenice

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Kamenice 1857.19139312681300
Vržanov 207.975806362
Kamenička 752.983169166174
Řehořov 586.315282271288

Ekonomické subjekty na území Kamenice

RES2008201220132014
Celkem144177175169
CZ-NACE-A21151513
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C22282324
CZ-NACE-D0022
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F28323232
CZ-NACE-G20332828
CZ-NACE-H5543
CZ-NACE-I4557
CZ-NACE-J3333
CZ-NACE-K47104
CZ-NACE-L3332
CZ-NACE-M14111111
CZ-NACE-N0222
CZ-NACE-O4444
CZ-NACE-P2123
CZ-NACE-Q2222
CZ-NACE-R3777
CZ-NACE-S9161816
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0346

Příspěvky na péči na území Kamenice

201620172018
Počet dávek739698715
Stupeň 1210191259
Stupeň 2276249213
Stupeň 3157149126
Stupeň 496109117
Do 18 let132128129
Od 18ti let607570586
Celkem Vyplaceno KČ409642042480004040940

Vývoj počtu obyvatel na území Kamenice

Obyvatelstvo na území Kamenice

20132014201520162017201820192020
Celkem19211930194419481938195619501978
Ženy936939941943930938927952
Narození1924352422232120
Zemřelí2321261518161718
Přistěhovalí5032362918452439
Vystěhovalí5226313432343413
Děti326342361369365368361371
Produktivní věk13121296128912751257125912521260
Senioři283292294304316329337347

Vývoj nezaměstnanosti na území Kamenice

Zdroj: mpsv

Rozloha území Kamenice

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]3404.43404.43404.43404.43404.43404.53404.53404.5
Orná půda1883.61883.11882.81881.61881.61880.51880.01879.5
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady1.51.51.51.51.51.51.51.5
Zahrady49.550.049.849.849.850.651.451.4
Travní porosty589.3589.2589.6589.3589.3589.3589.3590.0
Zemědělská půda celkem2523.92523.82523.72522.22522.22522.02522.22522.4
Lesy607.0607.0607.0607.6607.6607.6607.8608.7
Vodní plochy24.024.024.324.824.824.224.224.2
Zastavěné území35.836.136.236.736.736.936.636.7
Ostatní213.8213.5213.1213.1213.1213.9213.7212.5
Nezemědělská půda celkem880.5880.6880.7882.2882.2882.5882.3882.1

Školy na území Kamenice

NazevIČOAdresa
Základní škola a Mateřská škola Kamenice, okr. Jihlava, příspěvková organizace600117171 402