Karolinka

Karolinka

Katastr obce Karolinka - mapa území

Katastrální území obce Karolinka

Název kúkód kúERÚ
Karolinka663778ERÚ

Sídelní jednotky Karolinka

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Bzové 280.9551303127
Karolinka 815.696241325592395
Kobylská 666.697194188172
Raťkov 497.7731294636
Stanovnice 1953.82937050

Ekonomické subjekty na území Karolinka

RES2008201220132014
Celkem242263241242
CZ-NACE-A44363336
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C56574649
CZ-NACE-D0222
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F29434443
CZ-NACE-G35353031
CZ-NACE-H8665
CZ-NACE-I11121312
CZ-NACE-J4433
CZ-NACE-K5653
CZ-NACE-L2111
CZ-NACE-M16181516
CZ-NACE-N2222
CZ-NACE-O3433
CZ-NACE-P4333
CZ-NACE-Q5433
CZ-NACE-R2445
CZ-NACE-S15201816
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno16109

Příspěvky na péči na území Karolinka

201620172018
Počet dávek179518681787
Stupeň 1425512453
Stupeň 2389391381
Stupeň 3592565605
Stupeň 4389400348
Do 18 let524836
Od 18ti let174318201751
Celkem Vyplaceno KČ118571001252624012065080

Vývoj počtu obyvatel na území Karolinka

Obyvatelstvo na území Karolinka

2013201420152016
Celkem2637261225672549
Ženy1321130612781268
Narození33202325
Zemřelí41424132
Přistěhovalí59483352
Vystěhovalí53516063
Děti371364363360
Produktivní věk1781174116841636
Senioři485507520553

Vývoj nezaměstnanosti na území Karolinka

Zdroj: mpsv

Rozloha území Karolinka

2013201420152016
Rozloha celkem [ha]4214.94214.94214.94214.9
Orná půda72.972.972.872.8
Chmelnice0.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.0
Sady0.40.40.40.4
Zahrady20.320.320.320.2
Travní porosty653.6652.9647.5647.4
Zemědělská půda celkem747.2746.4741.0740.8
Lesy3044.73049.43061.73062.2
Vodní plochy74.674.674.674.5
Zastavěné území35.435.235.435.6
Ostatní313.2309.3302.3301.9
Nezemědělská půda celkem3467.83468.53473.93474.2

Školy na území Karolinka

NazevIČOAdresa
Základní škola a Mateřská škola Karolinka600150135Kobylská 250