Martinice

Martinice

Katastr obce Martinice - mapa území

Počty osob s uděleným pobytovým oprávněním v souvislosti s válkou na Ukrajině na území obce Martinice

DatumMístní částPočet obyvatel obceCelkem registrovanýchPoměr k obyvatelůmZ toho do 3 letdo 6 letdo 15 letdo 18 letdo 65 letseniorů
9.8.2022Martinice819111.34%0 (0/0/0)0 (0/0/0)2 (1/1/0)
50% Muži
50% Ženy
0% Ženy
2 (1/1/0)
50% Muži
50% Ženy
0% Ženy
7 (4/3/0)
57% Muži
43% Ženy
0% Ženy
0 (0/0/0)
Celkem819111.34%

Vývoj počtu uprchlíků na území Martinice

data k 9.8.2022, zdroj MV ČR; (Muži/Ženy/X)

Katastrální území obce Martinice

Název kúkód kúERÚ
Martinice u Holešova692107ERÚ

Sídelní jednotky Martinice

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Martinice 476.212609657696

Ekonomické subjekty na území Martinice

RES2008201220132014
Celkem102104104103
CZ-NACE-A10879
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C28252120
CZ-NACE-D0012
CZ-NACE-E1011
CZ-NACE-F17222523
CZ-NACE-G11171716
CZ-NACE-H0223
CZ-NACE-I2232
CZ-NACE-J0111
CZ-NACE-K4243
CZ-NACE-L0000
CZ-NACE-M1011910
CZ-NACE-N2001
CZ-NACE-O2221
CZ-NACE-P2334
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R4221
CZ-NACE-S7544
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno2222

Příspěvky na péči na území Martinice

201620172018
Počet dávek226277363
Stupeň 1100111147
Stupeň 2597270
Stupeň 3558199
Stupeň 4121347
Do 18 let242458
Od 18ti let202253305
Celkem Vyplaceno KČ98980013516802052440

Vývoj počtu obyvatel na území Martinice

k 1.1. danného roku, zdroj dat: MV ČR

Obyvatelstvo na území Martinice

20132014201520162017201820192020
Celkem743744754760760773796804
Ženy368369371370369380389389
Narození811910710710
Zemřelí47635666
Přistěhovalí2116182527232717
Vystěhovalí81911262914513
Děti125131136142132137141150
Produktivní věk512507512503504509519509
Senioři106106106115124127136145

Vývoj nezaměstnanosti na území Martinice

Zdroj: mpsv

Rozloha území Martinice

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]476.2476.2476.2476.2476.2476.2476.1476.1
Orná půda400.8400.1400.1399.6399.6399.5399.5399.4
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady1.61.61.61.61.61.61.61.6
Zahrady21.722.222.222.222.222.222.121.9
Travní porosty3.83.83.83.83.83.83.84.0
Zemědělská půda celkem427.9427.7427.7427.2427.2427.1427.0427.0
Lesy1.71.71.71.71.71.71.71.7
Vodní plochy4.84.84.84.84.84.84.74.7
Zastavěné území12.212.312.312.312.412.412.512.2
Ostatní29.529.729.730.230.130.130.230.6
Nezemědělská půda celkem48.348.548.549.049.149.149.149.1

Školy na území Martinice

NazevIČOAdresa