Mikulčice

Mikulčice

Katastr obce Mikulčice - mapa území

Katastrální území obce Mikulčice

Název kúkód kúERÚ
Mikulčice694142ERÚ

Sídelní jednotky Mikulčice

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Mikulčice 1530.33175119061881

Ekonomické subjekty na území Mikulčice

RES2008201220132014
Celkem183224216212
CZ-NACE-A15181719
CZ-NACE-B1110
CZ-NACE-C32393325
CZ-NACE-D0246
CZ-NACE-E3111
CZ-NACE-F18312828
CZ-NACE-G52575147
CZ-NACE-H3234
CZ-NACE-I991011
CZ-NACE-J3456
CZ-NACE-K37119
CZ-NACE-L3000
CZ-NACE-M10111113
CZ-NACE-N2222
CZ-NACE-O2222
CZ-NACE-P2311
CZ-NACE-Q1222
CZ-NACE-R9898
CZ-NACE-S15192226
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0632

Příspěvky na péči na území Mikulčice

201620172018
Počet dávek809791764
Stupeň 1164186223
Stupeň 2279216186
Stupeň 3265259210
Stupeň 4101130145
Do 18 let352428
Od 18ti let774767736
Celkem Vyplaceno KČ480302051084804796220

Vývoj počtu obyvatel na území Mikulčice

Obyvatelstvo na území Mikulčice

20132014201520162017201820192020
Celkem19511971195919681961195319461956
Ženy1001100899810021000992986998
Narození1830202119111317
Zemřelí1216231813262517
Přistěhovalí5460315243584343
Vystěhovalí3654404656513833
Děti293297291302305301302300
Produktivní věk13601369135513461328132013121314
Senioři298305313320328332332342

Vývoj nezaměstnanosti na území Mikulčice

Zdroj: mpsv

Rozloha území Mikulčice

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]1530.31530.31530.31530.31530.31530.31530.31530.3
Orná půda792.0792.0791.9791.8791.7791.3791.2791.1
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice31.231.231.231.231.231.331.531.4
Sady55.255.255.255.255.255.255.255.2
Zahrady45.545.545.545.545.345.345.345.3
Travní porosty117.5117.4117.4117.4117.4117.5117.4117.4
Zemědělská půda celkem1041.41041.31041.11041.11040.91040.71040.61040.5
Lesy301.9301.8301.8301.7301.7301.7301.7301.7
Vodní plochy26.226.226.222.622.322.322.322.3
Zastavěné území34.634.534.236.136.336.436.436.4
Ostatní126.2126.4126.9128.9129.2129.3129.4129.5
Nezemědělská půda celkem488.9489.0489.2489.3489.4489.6489.7489.8

Školy na území Mikulčice

NazevIČOAdresa
Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace600115950 555