Onšov
Katastr obce Onšov - mapa území
Počty osob s uděleným pobytovým oprávněním v souvislosti s válkou na Ukrajině na území obce Onšov
| Datum | Místní část | Počet obyvatel obce | Celkem registrovaných | Poměr k obyvatelům | Z toho do 3 let | do 6 let | do 15 let | do 18 let | do 65 let | seniorů |
|---|
| 11.8.2024 | Onšov | 226 | 10 | 4.42% | 1 (0/1/0)
0% Muži
100% Ženy
0% Ženy
| 1 (0/1/0)
0% Muži
100% Ženy
0% Ženy
| 1 (0/1/0)
0% Muži
100% Ženy
0% Ženy
| 0 (0/0/0) | 7 (4/3/0)
57% Muži
43% Ženy
0% Ženy
| 0 (0/0/0) |
| Celkem | 226 | 10 | 4.42% | | | | | | |
Vývoj počtu uprchlíků na území Onšov
data k 11.8.2024, zdroj MV ČR; (Muži/Ženy/X)
Katastrální území obce Onšov
| Název kú | kód kú | Znevýhodnění | ERÚ |
|---|
| Chlovy | 711349 | S | ERÚ |
| Onšov | 711357 | S | ERÚ |
| Těškovice u Onšova | 711365 | S | ERÚ |
Znevýhodnění - dle nařízení vlády č. 43/2018 Sb
Sídelní jednotky Onšov
| Název jednotky | výměra | poč. obyvatel v 1991 | poč. obyvatel v 2001 | poč. obyvatel v 2011 |
|---|
| Chlovy | 289.063 | 21 | 15 | 10 |
| Onšov | 499.134 | 249 | 199 | 202 |
| Těškovice | 210.531 | 37 | 30 | 30 |
Ekonomické subjekty na území Onšov
Příspěvky na péči na území Onšov
| 2016 | 2017 | 2018 |
|---|
| Počet dávek | 383 | 437 | 506 |
| Stupeň 1 | 108 | 84 | 91 |
| Stupeň 2 | 126 | 141 | 107 |
| Stupeň 3 | 121 | 133 | 214 |
| Stupeň 4 | 28 | 79 | 94 |
| Do 18 let | 0 | 0 | 0 |
| Od 18ti let | 383 | 437 | 506 |
| Celkem Vyplaceno KČ | 1972640 | 2907520 | 3674880 |
Vývoj počtu obyvatel na území Onšov
k 1.1. danného roku, zdroj dat: MV ČR
Obyvatelstvo na území Onšov
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
| Celkem | 224 | 224 | 235 | 224 | 228 | 234 | 226 | 219 |
| Ženy | 126 | 124 | 127 | 121 | 120 | 124 | 121 | 116 |
| Narození | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 6 | 4 |
| Zemřelí | 8 | 8 | 9 | 11 | 11 | 10 | 12 | 12 |
| Přistěhovalí | 4 | 10 | 20 | 11 | 16 | 19 | 4 | 5 |
| Vystěhovalí | 2 | 3 | 2 | 13 | 2 | 6 | 6 | 4 |
| Děti | 31 | 30 | 32 | 27 | 28 | 27 | 29 | 29 |
| Produktivní věk | 128 | 129 | 135 | 129 | 129 | 130 | 126 | 129 |
| Senioři | 65 | 65 | 68 | 68 | 71 | 77 | 71 | 61 |
Vývoj nezaměstnanosti na území Onšov
Zdroj: mpsv
Vývoj nezaměstnanosti na území Onšov
Rozloha území Onšov
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
| Rozloha celkem [ha] | 998.3 | 998.3 | 998.3 | 998.3 | 998.3 | 998.3 | 998.3 | 998.3 |
| Orná půda | 511.2 | 511.2 | 511.2 | 511.2 | 511.2 | 511.2 | 511.1 | 511.1 |
| Chmelnice | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Vinice | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Sady | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Zahrady | 11.0 | 11.0 | 11.0 | 11.0 | 11.0 | 11.0 | 11.1 | 11.1 |
| Travní porosty | 160.7 | 160.6 | 160.6 | 160.6 | 160.6 | 160.5 | 160.9 | 160.9 |
| Zemědělská půda celkem | 682.9 | 682.8 | 682.8 | 682.8 | 682.8 | 682.7 | 683.1 | 683.1 |
| Lesy | 239.5 | 239.8 | 239.8 | 239.8 | 239.8 | 240.8 | 240.8 | 240.8 |
| Vodní plochy | 11.1 | 11.1 | 11.1 | 11.1 | 11.1 | 11.1 | 10.5 | 10.5 |
| Zastavěné území | 8.5 | 8.5 | 8.4 | 8.4 | 8.4 | 8.4 | 8.6 | 8.7 |
| Ostatní | 56.3 | 56.1 | 56.1 | 56.1 | 56.1 | 55.2 | 55.2 | 55.2 |
| Nezemědělská půda celkem | 315.4 | 315.5 | 315.5 | 315.5 | 315.5 | 315.6 | 315.2 | 315.2 |