Prameny

Prameny

Katastr obce Prameny - mapa území

Katastrální území obce Prameny

Název kúkód kúERÚ
Prameny732842ERÚ

Sídelní jednotky Prameny

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Prameny 2460.57135144109

Ekonomické subjekty na území Prameny

RES2008201220132014
Celkem35171712
CZ-NACE-A9444
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C1000
CZ-NACE-D0000
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F2210
CZ-NACE-G8111
CZ-NACE-H2000
CZ-NACE-I3333
CZ-NACE-J0000
CZ-NACE-K3310
CZ-NACE-L0000
CZ-NACE-M1231
CZ-NACE-N0000
CZ-NACE-O1111
CZ-NACE-P0000
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R0000
CZ-NACE-S5131
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0001

Příspěvky na péči na území Prameny

201620172018
Počet dávek393636
Stupeň 171212
Stupeň 2231212
Stupeň 391212
Stupeň 4000
Do 18 let700
Od 18ti let323636
Celkem Vyplaceno KČ190200168960168960

Vývoj počtu obyvatel na území Prameny

Obyvatelstvo na území Prameny

20132014201520162017201820192020
Celkem118120117109102106106102
Ženy5351484339434543
Narození32110120
Zemřelí00111121
Přistěhovalí67914620
Vystěhovalí3712910223
Děti1214121010111414
Produktivní věk9493928375797367
Senioři1213131617161921

Vývoj nezaměstnanosti na území Prameny

Zdroj: mpsv

Rozloha území Prameny

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]2460.62460.62460.62460.62460.62460.62461.12461.1
Orná půda124.3124.3124.3124.3124.3124.3124.3124.3
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady0.00.00.00.00.00.00.00.0
Zahrady3.03.03.03.03.03.03.03.0
Travní porosty484.4484.4484.4484.4484.4484.4484.4484.4
Zemědělská půda celkem611.7611.7611.7611.7611.7611.7611.7611.7
Lesy1744.71744.71744.71744.71744.71744.71744.81744.5
Vodní plochy16.016.016.016.016.016.016.516.5
Zastavěné území3.23.23.23.23.23.23.33.3
Ostatní85.085.085.085.085.085.084.885.1
Nezemědělská půda celkem1848.91848.91848.91848.91848.91848.91849.41849.4

Školy na území Prameny

NazevIČOAdresa