Suchonice

Suchonice

Katastr obce Suchonice - mapa území

Katastrální území obce Suchonice

Název kúkód kúERÚ
Suchonice759279ERÚ

Sídelní jednotky Suchonice

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Suchonice 345.72159151166

Ekonomické subjekty na území Suchonice

RES2008201220132014
Celkem18171719
CZ-NACE-A6333
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C2424
CZ-NACE-D0000
CZ-NACE-E1122
CZ-NACE-F2111
CZ-NACE-G2233
CZ-NACE-H0000
CZ-NACE-I0000
CZ-NACE-J0000
CZ-NACE-K0000
CZ-NACE-L1111
CZ-NACE-M1100
CZ-NACE-N0000
CZ-NACE-O1111
CZ-NACE-P1111
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R1111
CZ-NACE-S0022
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0100

Příspěvky na péči na území Suchonice

201620172018
Počet dávek717877
Stupeň 1363941
Stupeň 2111824
Stupeň 32330
Stupeň 411812
Do 18 let242424
Od 18ti let475453
Celkem Vyplaceno KČ319300406560329120

Vývoj počtu obyvatel na území Suchonice

Obyvatelstvo na území Suchonice

20132014201520162017201820192020
Celkem181178188186180178179183
Ženy9592989694939396
Narození11331041
Zemřelí03213122
Přistěhovalí8512141412
Vystěhovalí66358257
Děti3327322929272827
Produktivní věk116121125124119118119124
Senioři3230313332333232

Vývoj nezaměstnanosti na území Suchonice

Zdroj: mpsv

Rozloha území Suchonice

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]345.7345.7345.7345.7345.7345.7345.7345.7
Orná půda275.8275.8275.8275.8275.8275.8274.8274.8
Chmelnice10.010.010.010.010.010.010.010.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady0.00.00.00.00.00.00.00.0
Zahrady8.58.58.58.58.58.59.59.5
Travní porosty1.41.41.41.41.41.41.41.4
Zemědělská půda celkem295.7295.7295.7295.7295.7295.7295.8295.8
Lesy27.327.327.327.327.327.327.327.3
Vodní plochy1.21.21.21.21.21.21.21.2
Zastavěné území4.94.94.94.84.84.94.84.8
Ostatní16.616.616.616.616.616.616.616.6
Nezemědělská půda celkem50.050.050.050.050.050.049.949.9

Školy na území Suchonice

NazevIČOAdresa
Mateřská škola Suchonice, okres Olomouc, příspěvková organizace600139719Suchonice 46