Petrov nad Desnou

Petrov nad Desnou

Katastr obce Petrov nad Desnou - mapa území

Katastrální území obce Petrov nad Desnou

Název kúkód kúERÚ
Petrov nad Desnou719790ERÚ

Sídelní jednotky Petrov nad Desnou

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Petrov nad Desnou 1095.93114511371069
Terezín 112.773126124126

Ekonomické subjekty na území Petrov nad Desnou

RES201220132014
Celkem118118112
CZ-NACE-A141617
CZ-NACE-B000
CZ-NACE-C151516
CZ-NACE-D111
CZ-NACE-E000
CZ-NACE-F192018
CZ-NACE-G201817
CZ-NACE-H91011
CZ-NACE-I1177
CZ-NACE-J000
CZ-NACE-K564
CZ-NACE-L000
CZ-NACE-M101312
CZ-NACE-N111
CZ-NACE-O221
CZ-NACE-P000
CZ-NACE-Q111
CZ-NACE-R511
CZ-NACE-S575
CZ-NACE-T000
CZ-NACE-U000
CZ-NACE neudáno000

Příspěvky na péči na území Petrov nad Desnou

201620172018
Počet dávek729746764
Stupeň 1169177157
Stupeň 2191214244
Stupeň 3227176180
Stupeň 4142179183
Do 18 let494718
Od 18ti let680699746
Celkem Vyplaceno KČ471622051104005252180

Vývoj počtu obyvatel na území Petrov nad Desnou

Obyvatelstvo na území Petrov nad Desnou

2013201420152016
Celkem1195120012011185
Ženy592597598586
Narození1413117
Zemřelí14142021
Přistěhovalí36354030
Vystěhovalí40293032
Děti170175175170
Produktivní věk825817803784
Senioři200208223231

Vývoj nezaměstnanosti na území Petrov nad Desnou

Zdroj: mpsv

Rozloha území Petrov nad Desnou

2013201420152016
Rozloha celkem [ha]1208.71208.71208.71208.7
Orná půda191.3191.3191.2191.1
Chmelnice0.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.0
Sady0.00.00.00.0
Zahrady54.654.854.754.7
Travní porosty270.0270.0270.0269.8
Zemědělská půda celkem515.9516.1515.9515.6
Lesy579.2579.2579.2579.5
Vodní plochy14.714.714.714.7
Zastavěné území20.220.120.120.0
Ostatní78.778.778.978.9
Nezemědělská půda celkem692.8692.6692.8693.1

Školy na území Petrov nad Desnou

NazevIČOAdresa