Lhotka

Lhotka

Katastr obce Lhotka - mapa území

Katastrální území obce Lhotka

Název kúkód kúERÚ
Lhotka u Přerova681415ERÚ

Sídelní jednotky Lhotka

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Lhotka 190.458344062

Ekonomické subjekty na území Lhotka

RES2008201220132014
Celkem911913
CZ-NACE-A1211
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C0000
CZ-NACE-D0111
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F0111
CZ-NACE-G4222
CZ-NACE-H0000
CZ-NACE-I1000
CZ-NACE-J0000
CZ-NACE-K0000
CZ-NACE-L0001
CZ-NACE-M1222
CZ-NACE-N1111
CZ-NACE-O1111
CZ-NACE-P0001
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R0000
CZ-NACE-S0101
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0001

Příspěvky na péči na území Lhotka

201620172018
Počet dávek343328
Stupeň 11240
Stupeň 2151212
Stupeň 371713
Stupeň 4003
Do 18 let000
Od 18ti let343328
Celkem Vyplaceno KČ132000205920206800

Vývoj počtu obyvatel na území Lhotka

Obyvatelstvo na území Lhotka

20132014201520162017201820192020
Celkem5758646565626367
Ženy3434343435323334
Narození00211201
Zemřelí10010020
Přistěhovalí71511045
Vystěhovalí30102512
Děti1311151516141412
Produktivní věk3538404139374046
Senioři9999101199

Vývoj nezaměstnanosti na území Lhotka

Zdroj: mpsv

Rozloha území Lhotka

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]190.5190.5190.5190.5190.5190.5190.5190.5
Orná půda108.9108.9108.9108.9108.9108.9108.9108.9
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady0.30.30.30.30.30.30.30.3
Zahrady7.77.77.77.77.77.77.77.7
Travní porosty10.210.210.210.210.210.210.210.2
Zemědělská půda celkem127.2127.2127.2127.2127.2127.2127.2127.1
Lesy45.545.544.644.744.744.644.644.6
Vodní plochy2.22.22.22.22.22.22.22.2
Zastavěné území2.12.12.12.12.12.12.12.3
Ostatní13.513.514.314.314.314.314.414.2
Nezemědělská půda celkem63.363.363.363.363.363.363.363.3

Školy na území Lhotka

NazevIČOAdresa