Bludov

Bludov

Katastr obce Bludov - mapa území

Katastrální území obce Bludov

Název kúkód kúERÚ
Bludov605816ERÚ

Sídelní jednotky Bludov

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Bludov 1562.15309431593046
Bludov-Zámeček 106.087343022

Ekonomické subjekty na území Bludov

RES2008201220132014
Celkem338332324329
CZ-NACE-A22151515
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C54595855
CZ-NACE-D2326
CZ-NACE-E1110
CZ-NACE-F49575253
CZ-NACE-G65635964
CZ-NACE-H21161616
CZ-NACE-I15141212
CZ-NACE-J8664
CZ-NACE-K1171210
CZ-NACE-L2454
CZ-NACE-M38383537
CZ-NACE-N6555
CZ-NACE-O2222
CZ-NACE-P5456
CZ-NACE-Q6767
CZ-NACE-R7667
CZ-NACE-S24212320
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0446

Příspěvky na péči na území Bludov

201620172018
Počet dávek146914781443
Stupeň 1567533510
Stupeň 2377329323
Stupeň 3339404382
Stupeň 4186212228
Do 18 let158150153
Od 18ti let131113281290
Celkem Vyplaceno KČ745964084972808492800

Vývoj počtu obyvatel na území Bludov

Obyvatelstvo na území Bludov

20132014201520162017201820192020
Celkem31303101309330613041306630623077
Ženy15811575156715431525153515361545
Narození2624352829391721
Zemřelí2646352834263229
Přistěhovalí7346485644696162
Vystěhovalí6053568859575039
Děti466464462457453482479483
Produktivní věk21172070204519891952192219081900
Senioři547567586615636662675694

Vývoj nezaměstnanosti na území Bludov

Zdroj: mpsv

Rozloha území Bludov

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]1668.21668.21668.21668.21668.21668.31668.31668.3
Orná půda776.7776.7776.7776.6776.4776.3775.9769.3
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady19.019.019.019.019.019.019.018.4
Zahrady72.072.072.071.972.072.072.081.5
Travní porosty146.5146.5146.5146.5146.5146.5146.7144.5
Zemědělská půda celkem1014.21014.21014.11014.11013.91013.81013.61013.7
Lesy393.6393.6393.6392.5392.5392.5392.5392.5
Vodní plochy30.330.330.330.330.330.430.430.4
Zastavěné území39.939.839.839.939.937.737.837.0
Ostatní190.2190.3190.3191.4191.6193.9194.1194.7
Nezemědělská půda celkem654.0654.1654.1654.1654.4654.5654.7654.6

Školy na území Bludov

NazevIČOAdresa
Základní škola a Mateřská škola při lázních, Bludov600027112Lázeňská 573
Mateřská škola Bludov, příspěvková organizace600147801Polní 502
Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov600148301Nová dědina 368