Libina

Libina

Katastr obce Libina - mapa území

Katastrální území obce Libina

Název kúkód kúERÚ
Dolní Libina682837ERÚ
Horní Libina682845ERÚ
Obědné682853ERÚ

Sídelní jednotky Libina

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Dolní Libina 722.486512525528
Horní Libina 1723.42271127552647
Obědné 279.821190202189

Ekonomické subjekty na území Libina

RES2008201220132014
Celkem286328306290
CZ-NACE-A35312727
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C45534851
CZ-NACE-D1244
CZ-NACE-E3333
CZ-NACE-F72827868
CZ-NACE-G48463936
CZ-NACE-H13161414
CZ-NACE-I8141112
CZ-NACE-J6776
CZ-NACE-K75109
CZ-NACE-L2221
CZ-NACE-M25251821
CZ-NACE-N1310
CZ-NACE-O3231
CZ-NACE-P2222
CZ-NACE-Q4666
CZ-NACE-R1223
CZ-NACE-S10222220
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0596

Příspěvky na péči na území Libina

201620172018
Počet dávek184317611716
Stupeň 1562465467
Stupeň 2592569558
Stupeň 3455505518
Stupeň 4234222173
Do 18 let525288
Od 18ti let179117091628
Celkem Vyplaceno KČ9814360103957009897400

Vývoj počtu obyvatel na území Libina

Obyvatelstvo na území Libina

20132014201520162017201820192020
Celkem34373406336333503335328932673238
Ženy17511730170516921675163516131597
Narození2636302230343143
Zemřelí4745534735434451
Přistěhovalí4743506854434542
Vystěhovalí5265705664805463
Děti531530524517514500495484
Produktivní věk23022230217321532122208320602045
Senioři604646666680699706712709

Vývoj nezaměstnanosti na území Libina

Zdroj: mpsv

Rozloha území Libina

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]2725.72725.92725.92725.92725.82725.82725.82725.9
Orná půda1388.21423.41423.41423.41423.41423.31423.21423.0
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady106.959.759.759.759.759.759.759.7
Zahrady130.1132.0132.0131.8131.6131.5131.4131.5
Travní porosty290.1220.4220.4220.6220.6220.6220.5220.5
Zemědělská půda celkem1915.31835.51835.41835.41835.31835.11834.91834.7
Lesy486.0485.1485.6486.7486.9486.9486.9487.1
Vodní plochy34.839.039.039.039.039.039.039.0
Zastavěné území48.048.048.047.947.948.048.148.2
Ostatní241.6318.2317.8316.8316.8316.9316.9316.9
Nezemědělská půda celkem810.4890.3890.4890.4890.6890.8891.0891.2

Školy na území Libina

NazevIČOAdresa
Mateřská škola Libina, okres Šumperk, příspěvková organizace600147321Libina 211
Základní škola Libina, příspěvková organizace600148327 548