Chodov

Chodov

Katastr obce Chodov - mapa území

Katastrální území obce Chodov

Název kúkód kúERÚ
Chodov u Bečova nad Teplou652148ERÚ

Sídelní jednotky Chodov

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Chodov 170.1431139592
Nové Domky 645.99801413

Ekonomické subjekty na území Chodov

RES2008201220132014
Celkem20121010
CZ-NACE-A9234
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C1210
CZ-NACE-D0000
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F1111
CZ-NACE-G4211
CZ-NACE-H0000
CZ-NACE-I0000
CZ-NACE-J0000
CZ-NACE-K0010
CZ-NACE-L1100
CZ-NACE-M0111
CZ-NACE-N0000
CZ-NACE-O1111
CZ-NACE-P0000
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R0000
CZ-NACE-S3211
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0001

Příspěvky na péči na území Chodov

201620172018
Počet dávek727159
Stupeň 1363636
Stupeň 2242312
Stupeň 3004
Stupeň 412127
Do 18 let121212
Od 18ti let605947
Celkem Vyplaceno KČ307500320320241120

Vývoj počtu obyvatel na území Chodov

Obyvatelstvo na území Chodov

20132014201520162017201820192020
Celkem112115115112115114115115
Ženy4443434447464646
Narození01222141
Zemřelí13323111
Přistěhovalí47415310
Vystěhovalí52341430
Děti1919201920212424
Produktivní věk7480807778757170
Senioři1916151617182021

Vývoj nezaměstnanosti na území Chodov

Zdroj: mpsv

Rozloha území Chodov

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]816.1816.1816.0816.0816.0816.0816.0816.0
Orná půda51.451.451.151.151.151.151.151.1
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady0.00.00.00.00.00.00.00.0
Zahrady5.75.75.65.75.75.75.75.7
Travní porosty112.6112.6112.9112.9112.9112.9112.8112.8
Zemědělská půda celkem169.7169.7169.7169.7169.7169.7169.6169.6
Lesy624.2624.2624.2624.2624.2624.2624.2624.2
Vodní plochy1.31.31.21.21.21.21.11.1
Zastavěné území2.42.42.22.22.22.22.42.4
Ostatní18.618.618.818.818.818.818.818.8
Nezemědělská půda celkem646.4646.4646.4646.4646.4646.4646.5646.5

Školy na území Chodov

NazevIČOAdresa