Radkova Lhota

Radkova Lhota

Katastr obce Radkova Lhota - mapa území

Počty osob s uděleným pobytovým oprávněním v souvislosti s válkou na Ukrajině na území obce Radkova Lhota

DatumMístní částPočet obyvatel obceCelkem registrovanýchPoměr k obyvatelůmZ toho do 3 letdo 6 letdo 15 letdo 18 letdo 65 letseniorů
Celkem20600%

Vývoj počtu uprchlíků na území Radkova Lhota

data k 9.8.2022, zdroj MV ČR; (Muži/Ženy/X)

Katastrální území obce Radkova Lhota

Název kúkód kúERÚ
Radkova Lhota738026ERÚ

Sídelní jednotky Radkova Lhota

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Radkova Lhota 209.842230215225

Ekonomické subjekty na území Radkova Lhota

RES2008201220132014
Celkem8978
CZ-NACE-A1100
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C1111
CZ-NACE-D0000
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F1223
CZ-NACE-G1000
CZ-NACE-H0000
CZ-NACE-I0000
CZ-NACE-J0000
CZ-NACE-K1111
CZ-NACE-L0000
CZ-NACE-M0111
CZ-NACE-N0000
CZ-NACE-O1111
CZ-NACE-P0000
CZ-NACE-Q0000
CZ-NACE-R2111
CZ-NACE-S0000
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0100

Příspěvky na péči na území Radkova Lhota

201620172018
Počet dávek135412541118
Stupeň 1726058
Stupeň 2249267254
Stupeň 3455366330
Stupeň 4578561476
Do 18 let000
Od 18ti let135412541118
Celkem Vyplaceno KČ121184801185360010355840

Vývoj počtu obyvatel na území Radkova Lhota

k 1.1. danného roku, zdroj dat: MV ČR

Obyvatelstvo na území Radkova Lhota

20132014201520162017201820192020
Celkem171206223217203198203206
Ženy93127137135123121123132
Narození02213302
Zemřelí2821252432292039
Přistěhovalí2056421715223146
Vystěhovalí52200166
Děti810111215161315
Produktivní věk8388908985889484
Senioři801081221161039496107

Vývoj nezaměstnanosti na území Radkova Lhota

Zdroj: mpsv

Rozloha území Radkova Lhota

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]209.8209.8209.8209.8209.8209.8209.8209.8
Orná půda150.0150.0149.2149.2149.2149.2149.2149.2
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady3.23.23.23.23.23.23.23.2
Zahrady3.93.93.93.93.93.93.93.9
Travní porosty4.14.14.14.14.14.14.14.1
Zemědělská půda celkem161.2161.2160.4160.4160.4160.4160.4160.4
Lesy6.36.36.36.36.36.36.36.3
Vodní plochy3.63.63.63.63.63.63.63.6
Zastavěné území2.92.93.03.03.03.13.13.0
Ostatní35.835.836.536.536.536.436.436.5
Nezemědělská půda celkem48.648.649.449.449.449.449.449.4

Školy na území Radkova Lhota

NazevIČOAdresa