Rudoltice

Rudoltice

Katastr obce Rudoltice - mapa území

Katastrální území obce Rudoltice

Název kúkód kúERÚ
Rudoltice u Lanškrouna743500ERÚ

Sídelní jednotky Rudoltice

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Rudoltice 1485.7867922993
Zámeček 107.05100735

Ekonomické subjekty na území Rudoltice

RES2008201220132014
Celkem137141140136
CZ-NACE-A5433
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C25252526
CZ-NACE-D0221
CZ-NACE-E0000
CZ-NACE-F35383735
CZ-NACE-G24191718
CZ-NACE-H2332
CZ-NACE-I4544
CZ-NACE-J3110
CZ-NACE-K6366
CZ-NACE-L2333
CZ-NACE-M12666
CZ-NACE-N4775
CZ-NACE-O2222
CZ-NACE-P2343
CZ-NACE-Q0111
CZ-NACE-R1212
CZ-NACE-S10101112
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno0777

Příspěvky na péči na území Rudoltice

201620172018
Počet dávek509576610
Stupeň 1171235230
Stupeň 2181176236
Stupeň 3121131114
Stupeň 4363430
Do 18 let89134166
Od 18ti let420442444
Celkem Vyplaceno KČ260040029571803131620

Vývoj počtu obyvatel na území Rudoltice

Obyvatelstvo na území Rudoltice

20132014201520162017201820192020
Celkem18091822184918591879191519331947
Ženy900913931945959967981982
Narození2221273323212820
Zemřelí9131479121215
Přistěhovalí7758824856715257
Vystěhovalí7053686450445048
Děti356357357373362372372359
Produktivní věk12751274127812551277129413061322
Senioři178191214231240249255266

Vývoj nezaměstnanosti na území Rudoltice

Zdroj: mpsv

Rozloha území Rudoltice

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]1592.71592.71592.71592.71592.71592.71592.71592.7
Orná půda702.0701.3701.3701.3701.1701.0701.0701.0
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Sady4.14.14.11.61.61.61.61.6
Zahrady46.746.446.448.948.748.748.648.5
Travní porosty200.1200.2199.9197.6197.6197.5197.4197.4
Zemědělská půda celkem953.0951.9951.6949.3949.0948.8948.6948.5
Lesy513.1513.1512.3515.2515.2515.2515.2515.2
Vodní plochy12.712.712.712.712.712.712.712.7
Zastavěné území13.413.313.413.513.613.914.013.9
Ostatní100.5101.6102.7102.0102.2102.1102.2102.4
Nezemědělská půda celkem639.8640.8641.1643.4643.8644.0644.1644.2

Školy na území Rudoltice

NazevIČOAdresa
Základní škola a mateřská škola Rudoltice600104532 200