Hluk

Hluk

Katastr obce Hluk - mapa území

Katastrální území obce Hluk

Název kúkód kúERÚ
Hluk639907ERÚ

Sídelní jednotky Hluk

Název jednotkyvýměrapoč. obyvatel v 1991poč. obyvatel v 2001poč. obyvatel v 2011
Hluk 2839.15436243604312

Ekonomické subjekty na území Hluk

RES2008201220132014
Celkem526566545546
CZ-NACE-A28483940
CZ-NACE-B0000
CZ-NACE-C117112110113
CZ-NACE-D26712
CZ-NACE-E1121
CZ-NACE-F85828076
CZ-NACE-G12111697102
CZ-NACE-H23192121
CZ-NACE-I23232319
CZ-NACE-J3555
CZ-NACE-K9162219
CZ-NACE-L3567
CZ-NACE-M44373532
CZ-NACE-N4676
CZ-NACE-O2222
CZ-NACE-P7665
CZ-NACE-Q6777
CZ-NACE-R11121211
CZ-NACE-S34514951
CZ-NACE-T0000
CZ-NACE-U0000
CZ-NACE neudáno3121517

Příspěvky na péči na území Hluk

201620172018
Počet dávek202419911858
Stupeň 1705691595
Stupeň 2662655539
Stupeň 3430428494
Stupeň 4227217230
Do 18 let91110124
Od 18ti let193318811734
Celkem Vyplaceno KČ99320201033430010509200

Vývoj počtu obyvatel na území Hluk

Obyvatelstvo na území Hluk

20132014201520162017201820192020
Celkem44514432442343684358434043724338
Ženy22692251224722122205219622112205
Narození4834383937395132
Zemřelí4546384945463755
Přistěhovalí7356464172628651
Vystěhovalí3863558674736862
Děti670651636608603608623612
Produktivní věk30583029299829372902285828382812
Senioři723752789823853874911914

Vývoj nezaměstnanosti na území Hluk

Zdroj: mpsv

Rozloha území Hluk

20132014201520162017201820192020
Rozloha celkem [ha]2839.12839.12839.12839.12839.12839.22839.22839.2
Orná půda1638.41638.41638.01638.01637.91637.21636.91636.1
Chmelnice0.00.00.00.00.00.00.00.0
Vinice33.133.133.133.133.133.132.932.9
Sady76.976.976.976.976.976.976.976.9
Zahrady77.277.277.477.377.377.777.877.8
Travní porosty161.9161.9161.9161.9161.9161.8161.9162.1
Zemědělská půda celkem1987.61987.61987.41987.41987.11986.71986.51985.9
Lesy579.7579.7579.7579.7579.7579.7579.7580.6
Vodní plochy62.962.962.962.962.962.962.962.9
Zastavěné území60.661.361.262.662.961.862.663.2
Ostatní148.4147.7148.0146.6146.6148.1147.4146.7
Nezemědělská půda celkem851.5851.6851.7851.8852.0852.4852.6853.3

Školy na území Hluk

NazevIČOAdresa
Mateřská škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace600123278Družstevní 142
Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace600124371nám. Komenského 950