| Rok | Obec | Stuha |
|---|---|---|
| 2015 | Babice | Zlatá stuha |
| 2012 | Žlutava | Zlatá stuha |
| 2011 | Žlutava | Modrá stuha |
| 2008 | Babice | Modrá stuha |
| 2006 | Babice | Bílá stuha |
+ základní data z roku 2016 (18 obcí)
| Název jednotky | výměra | počet obyvatel | ORP | okres | kraj |
|---|---|---|---|---|---|
| Babice | 661.3 | 1801 | Uherské Hradiště | Uherské Hradiště | Zlínský kraj |
| Huštěnovice | 659.6 | 997 | Uherské Hradiště | Uherské Hradiště | Zlínský kraj |
| Jalubí | 806.5 | 1830 | Uherské Hradiště | Uherské Hradiště | Zlínský kraj |
| Jankovice | 1127.0 | 455 | Uherské Hradiště | Uherské Hradiště | Zlínský kraj |
| Košíky | 1014.9 | 395 | Uherské Hradiště | Uherské Hradiště | Zlínský kraj |
| Kudlovice | 775.2 | 953 | Uherské Hradiště | Uherské Hradiště | Zlínský kraj |
| Sušice | 188.7 | 597 | Uherské Hradiště | Uherské Hradiště | Zlínský kraj |
| Traplice | 530.5 | 1150 | Uherské Hradiště | Uherské Hradiště | Zlínský kraj |
| Komárov | 762.4 | 339 | Otrokovice | Zlín | Zlínský kraj |
| Oldřichovice | 273.3 | 403 | Otrokovice | Zlín | Zlínský kraj |
| Pohořelice | 588.0 | 879 | Otrokovice | Zlín | Zlínský kraj |
| Halenkovice | 2002.2 | 1891 | Otrokovice | Zlín | Zlínský kraj |
| Napajedla | 1982.6 | 7251 | Otrokovice | Zlín | Zlínský kraj |
| Otrokovice | 1962.7 | 18009 | Otrokovice | Zlín | Zlínský kraj |
| Spytihněv | 966.0 | 1681 | Otrokovice | Zlín | Zlínský kraj |
| Žlutava | 740.1 | 1148 | Otrokovice | Zlín | Zlínský kraj |
| Lhota | 501.7 | 859 | Zlín | Zlín | Zlínský kraj |
| Karlovice | 207.7 | 237 | Zlín | Zlín | Zlínský kraj |
| celkem | 15750.4 | 40875 | 3 | 2 | 1 |
| Osa | Počet proj. | Celková částka | Z toho dotace |
|---|---|---|---|
| 1 | 32 | 126362661 | 42617957 |
| 3 | 26 | 151381412 | 84570890 |
| 4 | 2 | 0 | 2804580 |
| Osa | Počet | Celkem p. | Uznatelné | Sch. podpora | Proplaceno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 38357087 | 33099907 | 29789917 | 26514918 |
| 2 | 7 | 11435313 | 10621118 | 9541723 | 9541723 |
| 3 | 18 | 110212252 | 70282463 | 63254213 | 62062809 |
| 4 | 15 | 78705862 | 74402368 | 66962130 | 66874365 |
| 6 | 13 | 25037351 | 23274409 | 20773048 | 19591548 |
| 7 | 7 | 12731693 | 12080043 | 10872040 | 10803422 |
| 2016 | 2017 | 2018 | |
|---|---|---|---|
| Počet dávek | 17256 | 17885 | 18438 |
| Stupeň 1 | 4859 | 4645 | 4642 |
| Stupeň 2 | 5353 | 5450 | 5560 |
| Stupeň 3 | 3893 | 4394 | 4534 |
| Stupeň 4 | 3151 | 3396 | 3702 |
| Do 18 let | 1283 | 1341 | 1445 |
| Od 18ti let | 15973 | 16544 | 16993 |
| Celkem Vyplaceno KČ | 100513520 | 114069080 | 120163640 |
| RES | 2016 | 2017 | 2018 | 2008 | 2012 | 2013 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 4356 | 4716 | 4544 | 4394 | |||
| CZ-NACE-A | 146 | 149 | 148 | 150 | |||
| CZ-NACE-B | 3 | 4 | 4 | 4 | |||
| CZ-NACE-C | 878 | 817 | 769 | 740 | |||
| CZ-NACE-D | 4 | 25 | 37 | 49 | |||
| CZ-NACE-E | 28 | 25 | 20 | 21 | |||
| CZ-NACE-F | 596 | 642 | 618 | 591 | |||
| CZ-NACE-G | 962 | 877 | 761 | 770 | |||
| CZ-NACE-H | 148 | 135 | 135 | 122 | |||
| CZ-NACE-I | 204 | 229 | 213 | 208 | |||
| CZ-NACE-J | 79 | 89 | 84 | 80 | |||
| CZ-NACE-K | 78 | 148 | 252 | 176 | |||
| CZ-NACE-L | 103 | 166 | 164 | 150 | |||
| CZ-NACE-M | 479 | 514 | 475 | 465 | |||
| CZ-NACE-N | 50 | 53 | 51 | 66 | |||
| CZ-NACE-O | 36 | 35 | 35 | 35 | |||
| CZ-NACE-P | 78 | 79 | 75 | 74 | |||
| CZ-NACE-Q | 90 | 81 | 78 | 77 | |||
| CZ-NACE-R | 90 | 84 | 91 | 88 | |||
| CZ-NACE-S | 273 | 378 | 369 | 382 | |||
| CZ-NACE-T | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| CZ-NACE-U | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| CZ-NACE neudáno | 31 | 186 | 165 | 146 |
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 41085 | 41064 | 40976 | 40875 | 40817 | 40871 | 40862 | 40586 |
| Ženy | 20871 | 20875 | 20828 | 20783 | 20760 | 20726 | 20677 | 20573 |
| Narození | 394 | 393 | 388 | 372 | 400 | 434 | 385 | 370 |
| Zemřelí | 460 | 446 | 442 | 433 | 409 | 452 | 432 | 614 |
| Přistěhovalí | 905 | 884 | 885 | 916 | 878 | 1006 | 965 | 921 |
| Vystěhovalí | 917 | 852 | 919 | 956 | 927 | 934 | 927 | 953 |
| Děti | 5932 | 5984 | 5987 | 5935 | 5957 | 5983 | 5964 | 5947 |
| Produktivní věk | 28024 | 27734 | 27397 | 27108 | 26754 | 26535 | 26335 | 26063 |
| Senioři | 7129 | 7346 | 7592 | 7832 | 8106 | 8353 | 8563 | 8576 |
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rozloha celkem [ha] | 15749.2 | 15750.0 | 15750.1 | 15750.4 | 15686.1 | 15748.8 | 15749.2 | 15749.3 |
| Orná půda | 6969.1 | 6928.4 | 6926.0 | 6923.6 | 6856.0 | 6882.1 | 6870.0 | 6865.0 |
| Chmelnice | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Vinice | 20.1 | 20.1 | 20.1 | 20.1 | 20.1 | 20.0 | 20.0 | 20.0 |
| Sady | 93.9 | 94.3 | 93.9 | 93.9 | 93.9 | 93.2 | 93.4 | 93.4 |
| Zahrady | 590.7 | 595.6 | 597.2 | 596.5 | 596.6 | 596.5 | 597.4 | 598.2 |
| Travní porosty | 1750.0 | 1746.5 | 1745.9 | 1746.7 | 1746.9 | 1763.4 | 1772.2 | 1770.2 |
| Zemědělská půda celkem | 9424.2 | 9385.1 | 9383.0 | 9381.0 | 9313.6 | 9355.4 | 9353.1 | 9347.0 |
| Lesy | 3795.0 | 3791.5 | 3790.8 | 3790.6 | 3788.7 | 3788.7 | 3789.5 | 3791.9 |
| Vodní plochy | 379.7 | 376.3 | 376.1 | 376.1 | 374.3 | 374.9 | 375.1 | 376.0 |
| Zastavěné území | 464.6 | 466.7 | 472.5 | 473.4 | 479.3 | 480.4 | 481.5 | 484.1 |
| Ostatní | 1685.7 | 1730.4 | 1727.7 | 1729.2 | 1730.2 | 1749.3 | 1749.6 | 1750.4 |
| Nezemědělská půda celkem | 6325.0 | 6364.8 | 6367.1 | 6369.6 | 6372.5 | 6393.4 | 6396.0 | 6402.1 |
| Nazev | RED IZO | Obec | Adresa |
|---|---|---|---|
| Základní škola Otrokovice, Komenského | 600025349 | Otrokovice | Komenského 1855 |
| Mateřská škola Komárov, okres Zlín, příspěvková organizace | 600113108 | Napajedla | Komárov 73 |
| Mateřská škola Napajedla, Komenského 1159, okres Zlín, příspěvková organizace | 600113434 | Napajedla | Komenského 1159 |
| Mateřská škola Otrokovice, příspěvková organizace | 600113574 | Otrokovice | Jana Žižky 1356 |
| Mateřská škola Lhota, okres Zlín | 600113591 | Lhota | |
| Základní škola a Mateřská škola Žlutava, okres Zlín, příspěvková organizace | 600113892 | Napajedla | 123 |
| Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace | 600114040 | Otrokovice | Hlavní 1160 |
| Základní škola T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace | 600114082 | Otrokovice | Jana Žižky 1355 |
| 2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace | 600114121 | Napajedla | Komenského 298 |
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, okres Zlín, příspěvková organizace | 600114163 | Napajedla | Školní 126 |
| Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace | 600114180 | Halenkovice | 550 |
| 1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace | 600114198 | Napajedla | Komenského 268 |
| Základní škola a Mateřská škola Spytihněv, okres Zlín, příspěvková organizace | 600114406 | Spytihněv | 216 |
| Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace | 600114465 | Otrokovice | Mánesova 908 |
| Mateřská škola Babice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště | 600123111 | Babice | |
| Mateřská škola Sušice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště | 600123120 | Sušice | Sušice 54 |
| Mateřská škola Košíky, okres Uherské Hradiště | 600123537 | Košíky | Košíky 37 |
| Mateřská škola Jankovice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště | 600123545 | Jankovice | Jankovice 22 |
| Základní škola a Mateřská škola Traplice, okres Uherské Hradiště | 600123987 | Traplice | 375 |
| Základní škola a Mateřská škola Kudlovice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště | 600124096 | Babice | 105 |
| Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště | 600124118 | Babice | 72 |
| Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště | 600124258 | Jalubí | 514 |
| Základní škola Babice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 600124339 | Babice | 377 |
| LAPP KABEL s.r.o. | 691007454 | Otrokovice | Bartošova č. p. 315 |
| Nazev | IČ | Obec | Adresa | Typ | Forma |
|---|---|---|---|---|---|
| SK Baťov 1930 z.s. | 22769285 | Otrokovice | Erbenova 1891 | Klub / TJ | Spolek |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Traplice | 65324820 | Traplice | Traplice 373 | Oddíl | Pobočný spolek |
| Obec Pohořelice | 568686 | Pohořelice | Školní 35 | default při migraci nevyplněný | Obec nebo městská část hlavníh |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Žlutava | 65792564 | Žlutava | Žlutava 430 | Oddíl | Pobočný spolek |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kvítkovice | 65793056 | Otrokovice | Bartošova 104 | Oddíl | Pobočný spolek |
| FC Viktoria Otrokovice, spolek | 46308792 | Otrokovice | Zlínská 240 | Klub / TJ | Spolek |
| FC Žlutava, z.s. | 62182731 | Žlutava | Žlutava 191 | Klub / TJ | Spolek |
| TJ Traplice z.s. | 60370106 | Traplice | Traplice 374 | default při migraci nevyplněný | Spolek |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Lhota | 65792548 | Lhota | Lhota 265 | Oddíl | Pobočný spolek |
| BIKROS MÍKOVICE z.s. | 68687753 | Kudlovice | Kudlovice 329 | Klub / TJ | Spolek |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Jankovice | 65324838 | Jankovice | Jankovice 15 | Oddíl | Pobočný spolek |
| Klub biatlonu Halenkovice, p.s. | 65792114 | Halenkovice | 470 | Klub / TJ | Pobočný spolek |
| Komunitní škola Traplice, z.s. | 2987236 | Traplice | Traplice 375 | default při migraci nevyplněný | Spolek |
| Florbalový klub PANTHERS OTROKOVICE, z.s. | 70289361 | Otrokovice | Palackého 139 | Klub / TJ | Spolek |
| SK Jalubí, z. s. | 61704199 | Jalubí | Jalubí 240 | Klub / TJ | Spolek |
| TJ Sokol Jankovice, z.s. | 61704202 | Jankovice | Jankovice 15 | default při migraci nevyplněný | Spolek |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Pohořelice | 68729685 | Pohořelice | Náves 300 | Oddíl | Pobočný spolek |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Spytihněv | 68729766 | Spytihněv | Spytihněv 567 | Klub / TJ | Pobočný spolek |
| Fotbalový klub FC Babice z. s. | 61704121 | Babice | Babice 87 | Klub / TJ | Spolek |
| UK Zlín, z.s. | 1172816 | Otrokovice | Krátká 9322 | Klub / TJ | Spolek |
| Český svaz kuší, z.s. | 553875 | Otrokovice | Sport. areál TJ Jiskra 1297 | Národní svaz | Spolek |
| Tělocvičná jednota Sokol Napajedla | 44117329 | Napajedla | Na Kapli 673 | Klub / TJ | Pobočný spolek |
| Obec Žlutava | 284734 | Žlutava | Žlutava 271 | default při migraci nevyplněný | Obec nebo městská část hlavníh |
| Obec Halenkovice | 283932 | Halenkovice | Halenkovice 76 | default při migraci nevyplněný | Obec nebo městská část hlavníh |
| GYMNASTICKÝ AEROBIK - BK - OTROKOVICE, z.s. | 7648235 | Otrokovice | Hlavní 1247 | Klub / TJ | Spolek |
| VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. | 45659711 | Napajedla | Dvořákova 1445 | Klub / TJ | Spolek |
| Tenisový klub Spytihněv, občanské sdružení | 22746676 | Spytihněv | Spytihněv 607 | Klub / TJ | Spolek |
| Obec Spytihněv | 284491 | Spytihněv | Spytihněv 359 | default při migraci nevyplněný | Obec nebo městská část hlavníh |
| Jezdecký klub Zlín, spolek | 18559883 | Otrokovice | U Farmy 275 | default při migraci nevyplněný | Spolek |
| Tělovýchovná jednota Halenkovice, z.s. | 44005300 | Halenkovice | Halenkovice 622 | Klub / TJ | Spolek |
| FK Lhota, z. s. | 44119283 | Lhota | Lhota 247 | Klub / TJ | Spolek |
| TJ FS Napajedla, z.s. | 209821 | Napajedla | Komenského 304 | Klub / TJ | Spolek |
| TJ Sokol Pohořelice, z.s. | 18757472 | Pohořelice | Na Hřiště 301 | Klub / TJ | Spolek |
| TJ Jiskra Otrokovice, z.s. | 18152805 | Otrokovice | Sport. areál TJ Jiskra 1297 | Klub / TJ | Spolek |
| Slovácká Sparta Spytihněv z.s. | 13694316 | Spytihněv | Spytihněv 590 | Klub / TJ | Spolek |
+ základní data z roku 2016 (18 obcí)
| Název jednotky | výměra | zemědělská půda | lesy | voda | zastavěná plocha | ostatní |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Komárov | 762.4 | 223.3 | 456.3 | 5.0 | 6.9 | 71.0 |
| Oldřichovice | 273.3 | 225.9 | 15.0 | 0.7 | 8.1 | 23.6 |
| Pohořelice | 588.0 | 414.8 | 78.3 | 9.8 | 12.7 | 72.5 |
| Lhota | 501.7 | 378.4 | 71.4 | 2.9 | 10.9 | 38.0 |
| Halenkovice | 2002.2 | 871.8 | 986.9 | 9.9 | 35.2 | 98.3 |
| Napajedla | 1982.6 | 1436.1 | 122.5 | 67.9 | 69.9 | 286.3 |
| Otrokovice | 1962.7 | 1029.3 | 51.7 | 51.8 | 164.1 | 665.8 |
| Spytihněv | 966.0 | 721.4 | 9.6 | 124.8 | 27.5 | 82.6 |
| Žlutava | 740.1 | 346.8 | 329.4 | 3.4 | 13.8 | 46.6 |
| Karlovice | 207.7 | 118.9 | 75.0 | 0.9 | 3.8 | 9.1 |
| Babice | 661.3 | 514.7 | 1.7 | 46.6 | 28.9 | 69.4 |
| Huštěnovice | 659.6 | 553.9 | 2.7 | 32.4 | 17.7 | 53.0 |
| Jalubí | 806.5 | 714.1 | 6.6 | 6.2 | 20.7 | 58.8 |
| Jankovice | 1127.0 | 352.2 | 724.2 | 1.6 | 9.5 | 39.6 |
| Košíky | 1014.9 | 241.3 | 739.3 | 2.7 | 8.6 | 23.0 |
| Kudlovice | 775.2 | 649.6 | 55.7 | 2.9 | 14.3 | 52.5 |
| Sušice | 188.7 | 166.6 | 0.0 | 3.7 | 7.1 | 11.3 |
| Traplice | 530.5 | 421.9 | 64.3 | 2.9 | 13.7 | 27.8 |
| celkem | 31500.8 | 0 | 3790.6 | 376.1 | 473.4 | 1729.2 |
+celkem : 19 pozemkových úprav
| číslo | název | katastr | obec |
|---|---|---|---|
| 7342 | KPÚ Babice | Babice u Uherského Hradiště | Babice |
| 7343 | KPÚ Huštěnovice | Huštěnovice | Huštěnovice |
| 7344 | KPÚ Sušice | Sušice u Uherského Hradiště | Sušice |
| 4425 | 1064 KPÚ v k.ú. Komárov | Komárov u Napajedel | Komárov |
| 4617 | KPÚ v k.ú. Oldřichovice u Napajedel | Oldřichovice u Napajedel | Oldřichovice |
| 2258 | 1050 JPÚ Pohořelice - Vicková | Pohořelice u Napajedel | Pohořelice |
| 5541 | 1069 KPÚ v k.ú. Pohořelice u Napajedel | Pohořelice u Napajedel | Pohořelice |
| 5543 | KPÚ v k.ú. Lhota u Zlína | Lhota u Zlína | Lhota |
| 9040 | KoPÚ v k.ú. Halenkovice | Halenkovice | Halenkovice |
| 327 | 1027 JPÚ Halenkovice - Dědinské díly | Halenkovice | Halenkovice |
| 1029 | 1030 JPÚ Halenkovice - Kopaniny | Halenkovice | Halenkovice |
| 6186 | KPÚ v k.ú. Napajedla | Napajedla | Napajedla |
| 2257 | 1048 JPÚ Napajedla - Padělky | Napajedla | Napajedla |
| 3571 | 1068 JPÚ Napajedla - Horní díly | Napajedla | Napajedla |
| 2006 | 1041 KPÚ v k.ú. Otrokovice | Otrokovice | Otrokovice |
| 1428 | 1039 KPÚ v k.ú. Kvítkovice u Otrokovic | Kvítkovice u Otrokovic | Otrokovice |
| 4618 | KPÚ v k.ú. Spytihněv | Spytihněv | Spytihněv |
| 8086 | KPÚ v k.ú. Žlutava | Žlutava | Žlutava |
| 8773 | KoPÚ v k.ú. Karlovice u Zlína | Karlovice u Zlína | Karlovice |
+ základní sídelní jednotky
| Název jednotky | výměra | počet obyvatel 1991 | počet obyvatel 2001 | počet obyvatel 2011 |
|---|---|---|---|---|
| Babice (1) | 661.34 | 1627 | 1745 | 1777 |
| Babice | 661.34 | 1627 | 1745 | 1777 |
| Halenkovice (5) | 2002.2434 | 1634 | 1650 | 1758 |
| Halenkovice | 542.215 | 1420 | 1019 | 1062 |
| Kržle | 264.703 | 33 | 42 | 58 |
| Lipové | 401.002 | 37 | 445 | 497 |
| Zadřínové | 64.5944 | 136 | 100 | 88 |
| Zemanové | 729.729 | 8 | 44 | 53 |
| Huštěnovice (1) | 659.633 | 1024 | 1002 | 938 |
| Huštěnovice | 659.633 | 1024 | 1002 | 938 |
| Jalubí (1) | 806.468 | 1709 | 1739 | 1740 |
| Jalubí | 806.468 | 1709 | 1739 | 1740 |
| Jankovice (1) | 1123.98 | 517 | 497 | 459 |
| Jankovice | 1123.98 | 517 | 497 | 459 |
| Karlovice (1) | 207.695 | 214 | 210 | 232 |
| Karlovice | 207.695 | 214 | 210 | 232 |
| Komárov (1) | 762.424 | 329 | 331 | 324 |
| Komárov | 762.424 | 329 | 331 | 324 |
| Košíky (3) | 1014.9187 | 440 | 418 | 402 |
| Košíky | 161.768 | 420 | 397 | 372 |
| Paseky u Myslivny | 771.07 | 14 | 16 | 10 |
| Vršava | 82.0807 | 6 | 5 | 20 |
| Kudlovice (2) | 775.173 | 852 | 858 | 907 |
| Dolina | 430.619 | 67 | 90 | 121 |
| Kudlovice | 344.554 | 785 | 768 | 786 |
| Lhota (1) | 501.688 | 645 | 751 | 800 |
| Lhota | 501.688 | 645 | 751 | 800 |
| Napajedla (18) | 1981.6511 | 7784 | 7607 | 7246 |
| Boříčko | 37.2954 | 1068 | 1074 | 1057 |
| Chmelnice | 10.5407 | 243 | 210 | 215 |
| Dubová | 111.351 | 5 | 5 | 18 |
| Hejný | 99.6497 | 0 | 0 | 0 |
| Kalvárie | 136.598 | 0 | 61 | 0 |
| Maková | 183.166 | 0 | 76 | 119 |
| Nábřeží | 16.3312 | 2379 | 2504 | 2130 |
| Napajedla-střed | 25.196 | 1048 | 687 | 787 |
| Padělky | 143.107 | 7 | 0 | 17 |
| Pahrbek | 115.169 | 14 | 26 | 18 |
| Pod Kalvárií | 28.3745 | 448 | 433 | 545 |
| Pod Malinou | 49.4899 | 1211 | 1731 | 1601 |
| Pod zámkem | 21.3453 | 447 | 421 | 425 |
| Průmyslový obvod | 24.7682 | 487 | 16 | 12 |
| Prusinky | 643.63 | 80 | 70 | 56 |
| Šardice | 241.814 | 128 | 54 | 54 |
| Zámecký areál | 32.092 | 15 | 42 | 23 |
| Zámoraví | 61.7332 | 204 | 197 | 169 |
| Oldřichovice (1) | 273.313 | 338 | 359 | 385 |
| Oldřichovice | 273.313 | 338 | 359 | 385 |
| Otrokovice (18) | 1961.6473 | 20267 | 19261 | 18343 |
| Bahňák-jih | 19.6321 | 0 | 0 | 0 |
| Bahňák-východ | 95.8941 | 0 | 0 | 1 |
| Bahňák-západ | 90.2695 | 4872 | 4362 | 4410 |
| Bažantnice | 72.2003 | 285 | 424 | 420 |
| Kučovanina | 150.224 | 132 | 121 | 118 |
| Kvítkovice | 92.894 | 661 | 846 | 973 |
| Mezicestí | 612.055 | 36 | 33 | 17 |
| Na soutoku | 23.0133 | 0 | 0 | 0 |
| Otrokovice-k Jaříči | 108.266 | 2674 | 2651 | 2754 |
| Otrokovice-střed | 26.4465 | 2334 | 1979 | 1663 |
| Rybník | 381.961 | 0 | 4 | 0 |
| Staré louky | 21.9566 | 41 | 39 | 42 |
| Štěrkoviště | 33.7152 | 0 | 2 | 0 |
| Trávníky | 50.8474 | 5273 | 4590 | 4124 |
| U Moravy | 117.455 | 0 | 1 | 0 |
| U nádraží | 38.6124 | 3083 | 3056 | 2737 |
| U štěrkoviště | 5.139 | 14 | 303 | 286 |
| U zastávky | 21.0659 | 862 | 850 | 798 |
| Pohořelice (1) | 587.953 | 765 | 796 | 834 |
| Pohořelice | 587.953 | 765 | 796 | 834 |
| Spytihněv (1) | 965.954 | 1600 | 1692 | 1655 |
| Spytihněv | 965.954 | 1600 | 1692 | 1655 |
| Sušice (2) | 188.7416 | 513 | 502 | 575 |
| Sušice | 157.983 | 513 | 502 | 516 |
| Sušice-u nádraží | 30.7586 | 0 | 0 | 59 |
| Traplice (1) | 530.528 | 1102 | 1126 | 1130 |
| Traplice | 530.528 | 1102 | 1126 | 1130 |
| Žlutava (2) | 740.072 | 870 | 963 | 1114 |
| Žlaby | 134.255 | 50 | 55 | 104 |
| Žlutava | 605.817 | 820 | 908 | 1010 |
Výzvy a přijaté žádosti v rámci projektu LEADER - PRV 2007-2013
Registrovaných žádostí o dotaci : 0
| Název projektu | reg. č. | Žadatel | Dotace | Stav |
|---|